مشکل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Clemencies و رضایت

سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich که چهارده سال زندان حکم رئیس جمهور تبدیل روز سه شنبه بود که یک شرکت کنند

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398
Rod Blagojevich.
سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich که چهارده سال زندان حکم رئیس جمهور تبدیل روز سه شنبه بود که یک شرکت کننده در "Celebrity Apprentice."عکس توسط جف Haynes / ایسنا

استبداد است که معمولا همراه با یک تنبیهی روح—یک رهبر که prosecutes و incarcerates دشمنان خود را. اما از طرف دیگر وجود دارد به این سبک رهبری. Authoritarians همچنین توزیع سخاوتمندانه اما آنها این کار را با امیال خود را به جای به موجب هر سیستم یا حقوقی قانون. نقطه ای از استبداد است که به تمرکز قدرت در حاکم بنابراین جهان می داند که تمام اعمال خوب و بد تلخ و سخاوتمندانه آمده از یک منبع واحد. که درس واقعی—داستان خزنده استبداد—از امروز commutations و عفو توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم راد Blagojevich فرماندار سابق ایالت ایلینوی بود که در هشت سال به یک جمله از چهارده سال به اشکال مختلف فساد ، رئیس جمهور درگذشت چند یقه سفید مجرمان: Michael Milken های ناخواسته-باند کینگ که التماس گناه در سال 1990 به اوراق بهادار نقض; Bernard Kerik سابق شهر نیویورک کمیسر پلیس که در سال 2009 مجرم به اتهام تقلب مالیاتی و دروغ گفتن به دولت و Edward J. DeBartolo جونیور سابق صاحب San Francisco 49ers که در سال 1998 التماس کرد گناه را به کتمان تلاش برای اخاذی.(Milken و Kerik خدمت زمان در زندان; DeBartolo شد جریمه یک میلیون دلار و به حالت تعلیق برای یک سال توسط N. F. L.)

لینک های مشترک میان این گروه این است که همه باید برخی از ارتباط شخصی به رئیس جمهور. Blagojevich شد یک شرکت کننده در "Celebrity Apprentice" و او تحت تعقیب قرار بود توسط پاتریک فیتزجرالد, یک دوست نزدیک و وکیل James Comey سابق F. B. I. مدیر است که یک دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن. توضیح اقدام خود را امروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پرونده در مقابل Blagojevich: "این یک تعقیب توسط همان مردم—Comey Fitzpatrick—همان گروه است." Milken سالانه مالی, همایش های مورد علاقه محل ملاقات برای, در میان دیگران تهمت را moneyed دوستان است. (Ivanka Trump و جارد کوشنر گفت در سال گذشته جمع آوری.) Milken نیز فعال نیکوکار به عنوان تهمت مشاهده: "ما مایک Milken که رفته در اطراف و انجام یک کار باور نکردنی جهان, با همه پژوهش های خود را بر سرطان و او را از این انجام داده بود و او به شدت رنج می برد. او به پرداخت یک قیمت پرداخت می شود بسیار دشوار قیمت." مغلوب ساختن پیشی جستن را توضیح برای Kerik عفو است که احتمالا بیشتر آشکار است. رئیس جمهور گفت که Kerik است "مردی که تا به حال توصیه های بسیاری از بسیاری از مردم خوب است. شما می دانید که اغلب—تقریبا تمام وقت—من واقعا تکیه بر توصیه های از مردم که آنها را می دانیم." Kerik منصوب شد کمیسر پلیس توسط رودلف جولیانی بود که پس از آن شهردار نیویورک است و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی. آن را امن فرض کنیم که جولیانی نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به عفو او. و DeBartolo را باعث شد و پشتیبانی توسط گروه بزرگی از سابق بازیکنان حرفه ای فوتبال که به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به دنبال.

در آن زمان عفو شد و کاملا شخصی در مبدا و پس از اعطای آنها صرفا یک ورزش از مغلوب ساختن پیشی جستن خود قدرت است. که خود را نقطه. خیرخواه رهبر توزیع نفع. جهان تغییر چندانی نمی کند چرا که این اقدامات از چهار تنها Blagojevich هنوز هم زندانی. برخی از دیگران دریافت خواهید کرد ممکن است چند جزئی مزایای چنین به عنوان یک ترمیم مناسب برای خرید اسلحه قانونی است. فقط هزینه بیشتر تخریب دولت حرکت سیستم ما نزدیک به یک کیش شخصیت. در این دوره از جرم حبس بسیاری از مردم سزاوار عفو و commutations اما این است که راه برای رفتن در مورد آن. همه تهمت انجام داده است تا ثابت کند که او می تواند پاداش دوستان خود و دوستان او دوستان. سرد متاثر است که او می داند که او می تواند مجازات دشمنان خود را بیش از حد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب