Argos ثبت نام سابق بمب افکن مت نیکولز و ایجاد رقابت در موضع کارفرمایی

مت نیکولز نبود از کار طولانی است. جانباز کارفرمایی امضا سه سال مقابله با تورنتو Argonauts روز پنج شنبه با توجه

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398

مت نیکولز نبود از کار طولانی است. جانباز کارفرمایی امضا سه سال مقابله با تورنتو Argonauts روز پنج شنبه با توجه به یک لامپ کم مصرف منبع.

نیکولز که منتشر شد توسط وینیپگ در هفته گذشته می شود سوم کارفرمایی در ارگس' فهرستی از پیوستن دوم کانادا مایکل اوکانر و McLeod Bethel-تامپسون که آغاز شده و 13 بازی برای تورنتو در فصل گذشته.

شش پا و دو 211 پوند نیکولز صرف پنج فصل با وینیپگ رفتن 40-24 به عنوان یک نویسنده. او به رهبری افکن به یک 6-2 رکورد قبل از درد و رنج پایان فصل آسیب دیدگی شانه در یک 32-16 صفحه اصلی برنده شدن بیش از B. C. on Aug. 15.

نیکولز به پایان رسید تکمیل 171 از 240 عبور (71.25 درصد) برای 1,936 دفاع کرد گرفته شد متری با 15 touchdowns و پنج interceptions فصل گذشته. او نمی باید 300 حیاط عملکرد در سال 2019 قبل از آسیب خود را.

نیکولز شد مصرفی پس از خاکستری جام-قهرمان بمب افکن آبی امضا کارفرمایی ژاک Collaros به دو سال تمدید کرد. Winnipeg به دست آورد Collaros از Toronto, on Oct. 9 قبل از لامپ کم مصرف مهلت تجاری و او به رهبری افکن به اولین خاکستری قهرمانی جام حذفی از سال 1990 است.

سه quarterbacks شروع بازی در فصل گذشته برای تورنتو. Bethel-تامپسون رفت 4-9 جیمز فرانکلین بود 0-4 و داکوتای Prukop بود 0-1.

با وجود رکورد Bethel-تامپسون رهبری لامپ کم مصرف در زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند (26) و 300-حیاط بازی ها (نه) و سوم شد و در متری (4,024). او همچنین افتخار 68 درصد تکمیل متوسط است.

انتظار است نیکولز بومی ردینگ, کالیفرنیا., و Bethel-تامپسون که شد از سان فرانسیسکو را در رقابت برای تورنتو شروع کار در اردوگاه های آموزشی.

نیکولز, 32, است ورود خود را نهم لامپ کم مصرف شود. او شروع به کار خود را در کانادا با ادمونتون (2012, 2014-15) قبل از ورود به سیستم به عنوان یک عامل رایگان با وینیپگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن