دیو Feschuk: مربی Keefe binges در Maple Leafs — و آهنگ از 'Tiger King'

در بسیاری از راه های افرا برگها ساخته شده است شهرت به عنوان یک برش لبه حق رای دادن در دوران شانا-طرح. آنها سرم

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

در بسیاری از راه های افرا برگها ساخته شده است شهرت به عنوان یک برش لبه حق رای دادن در دوران شانا-طرح. آنها سرمایه گذاری کرده ایم در تجزیه و تحلیل ترافیک. آنها به استخدام زنان در لیگ است که هنوز هم تا حد زیادی یک باشگاه است. آنها به کارکنان خود را در علوم ورزشی و سراغ بخش های گسترده تر (و بیشتر expensively) از هر NHL حق رای دادن.

اما آنها همچنین حفظ یک درجه از دوران خروج از مرکز. مدیر کل Kyle Dubas می پوشد به استادی ژاکت خاکستری به کنفرانس های مطبوعاتی وقتی نیست تویت کردن این لینک به یک مرده نویسنده قرائت حکمت باستانی. تیم رئیس جمهور برندان Shanahan ترجیح قلم و کاغذ بیش از تایپ کردن با خود شست. و سر مربی شلدون Keefe ایجاد رسانه های اجتماعی وزوز در روز سه شنبه زمانی که او fessed به داده تمایل خود: حتی در خود انزوا در میان coronavirus ناشی از توقف ورزشی هنجار Keefe ندارد Netflix بکشد حساب.

Keefe ترجیح قدیمی فیلم های هالیوودی به آخرین وزوز شایسته تلویزیون نشان می دهد او گفت: در یک کنفرانس تلفنی از انواع رسانه ها. بله او گرفتار است "فورد v فراری" مت دیمون, مسابقه اتومبیل رانی, حماسه نامزد برای بهترین عکس در تازه ترین اسکار و "یک روز زیبا در محله" احساس خوب تام هنکس تلنگر. اما نه او را دیده است "ببر پادشاه" جریان غول آمار نشان می دهد از لحظه ای.

"هنگامی که من برای اولین بار شنیده می شود در مورد آن فکر کردم این بود که به یک مستند ببر در جنگل است که من فکر می شده اند فوق العاده" Keefe گفت.

که باعث می شود دو نفر از ما مربی. که است که می گویند Keefe است cueing کردن, قدیمی, reel-to-reel پروژکتور به صورت شبانه نمایش فیلم در خانه سینما. به عنوان او گفت: TSN 1050 روز سه شنبه او را در آیتونز ، که است که می گویند او شده است گذراندن چهار هفته پس از برگها آخرین بازی یک بازی ابتلا به سال' ارزش فرهنگ عامه در اپل کاتالوگ.

حتی اگر بازی ها و شیوه های قرار داده شده اند در انتظار نگه داشته Keefe کار همچنان ادامه دارد. تنها شراب خواری به ارزش های نجومی در تلویزیون به چشم قطع شد بعد از بازی 70 82.

"من انجام بسیاری از binging در تورنتو افرا برگها در حال حاضر. مصرف آن را تا مقدار زیادی از زمان من" او گفت:. "در بسیاری از حواس آن بوده است نوع کسب و کار به عنوان معمول است. ما پروژه ها و چیزهایی که ما در حال کار در هر روز و ... فصل ما کامل نیست و ما باید برای استفاده از هر روز است که ما داریم."

یا نه فصل کامل است که البته هنوز به تعیین خواهد شد. در روز سه شنبه, NHL, کمیسر گری Bettman زنده نگه داشته این ایده است که در فصل تابستان هاکی — بازی به عنوان در اواخر ماه اوت — یکی از امکانات بی حد و حصر.

اما در حالی که Keefe, مربی این برگها برای 47 از 70 بازی پس از جایگزینی مایک Babcock در اواخر ماه نوامبر سفر جاده ای از طریق غرب آمریکا آن را ایمن می گویند او در نهایت در بر داشت خود را به عنوان مشخصه نا امید با این تیم تناقضات به عنوان سلف خود تا کنون بود. آن را تنها در زمان یک زن و شوهر از ماه در کار برای او به تماس برگها "نابالغ" در این میان یک کشش است که آنها را دیدم از دست دادن پنج نفر از شش منجر به خداحافظی هفته و همه ستاره.

در آن لحظه ذهن شما Keefe گفت: او می خواست به مجموعه ای از رکورد مستقیم.

"من فکر می کنم مهمی است که باید ساخته شود: ما نیست لزوما می گویند تیم ما بود و نابالغ این است که ما بازی نابالغ. من فکر می کنم آنها دو چیز متفاوت," Keefe گفت. "ما نشان داده ایم در زمان است که ما می توانیم بازی بسیار خوبی در مقابل بهترین تیم ها در لیگ و نتایج زیادی از آن. پس از آن یک ماده از آمریکا آوردن که بیشتر به طور مداوم."

تا آنجا که Keefe اول سال مربی این یک سال خودداری کنند. برگها در 102-نقطه سرعت تحت Keefe است که اساسا همان قبلی دو ترکیب کامل فصل تحت Babcock زمانی که آنها را تا 100 و 105 امتیاز. و فقط مثل بقیه از ما که تماشا کرده ام این تیم از نزدیک Keefe گفت: او را از اعتقاد به این عظمت مونتاژ استعداد باید به تولید اعداد بهتر است.

اما در آن نهفته است rub. تاکتیک های جدید مستقر شدند و تحت Keefe اما عادات قدیمی در نهایت دوباره پدید آمده است. درست مثل Babcock استفاده می شود به تکرار آگهی nauseam در مورد ضرورت "حفاری" و "کار سخت" Keefe شروع نورد کردن عجیب شبیه جاده ها است.

"بزرگترین منطقه برای ما بهتر است به بیشتر سازگار در هر دو آماده سازی ما و تلاش و سپس در نهایت در عملکرد ما," او گفت:. "در حالی که تمام کسانی که چیزهای دیگر مهم هستند — ساختار و چگونه بازی کنیم — اگر ما نمی توانیم بازی در سطح بالا هر روز آن را واقعا مهم نیست آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن. ما باید به خودمان فرصت از طریق یک بنیاد اخلاق کار و رقابت و نظم و انضباط و ساختار است."

دو مربیان آینده به همان نتیجه در چنین مدت زمانی کوتاه ممکن است به شما منجر به این باور است که این تیم مشکلات دروغ فراتر از آن مرد ایستاده بر روی نیمکت در کت و شلوار; که آن را بیشتر در مورد پرسنل مخلوط از پیام. و سه شنبه به ارمغان آورد اخبار در این جبهه به طور خاص کلمه از امضای الکساندر Barabanov این KHL به جلو که جوهر یک سال قرارداد به ارزش $925,000 (ایالات متحده). Keefe به نام Barabanov "یک قطعه مهم از پازل برای ما" در 2020-21 فصل زمانی که پست-coronavirus حقوق و دستمزد کلاه وضعیت انتظار می رود که گریم و پوش کردن برگها خواهد شد نیاز به ارزان کمک کند. در پنج-پا-10 و بسیار ماهر, قطعا روسیه متناسب با Dubas ترجیح نوع.

همانطور که برای موجود بازیکنان Keefe گفت: این باشگاه روشن شده است در پیام خود به این گروه است. همه گیر مربوط به shutdown جهانی فاجعه. اما آن را نیز می تواند یک فرصت است.

"این پیام که داده شده است به بازیکنان ما و کارکنان ما این است که هیچ بهانه ای وجود دارد در اینجا" Keefe گفت. "ما باید دوباره به عنوان نسخه های بهتر از خودمان است."

نسخه های بهتر و احتمالا چاق نسخه با توجه به ادامه توقف در اسکیت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"شاید در بسیاری از موارد (به آینده بهتر) است که برای رفتن به مشکل آیا از نظر فیزیکی," Keefe گفت.

به عنوان مربی او گفت که او را به صرف زمان بیشتری را با همسر و دو پسر از او تا کنون است. آنها بوده ام, بازی تخته, بازی, رفتن برای پیاده روی, تلاش کردن صفحه اصلی-تحصیل. ("من درجه 4 مهارت های ریاضی در حال بهبود روزانه" Keefe گفت: با خنده.) آه و کسی که در خانواده شده است تماشای فراوان برگها بازی مهم نیست اگر او می داند که چگونه آنها به پایان رسید.

"من نمی دانم اگر من افتخار یا خجالت است که من لازم نیست که Netflix بکشد حساب" Keefe گفت. "اما به نظر می رسد مانند یک سوراخ خرگوش از سرگرمی های من لزوما نیاز به پایین."

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب