روز N. B. A. بازی متوقف شد به دلیل Coronavirus

The nearly empty Chesapeake Energy Arena.
تعلیق N. B. A. فصل پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان می دهد که چگونه جهان ورزش تقلا برای انطباق با گسترش این بیماری است.عکس توسط آلونزو Adams / USA Today Sports / ایسنا

صبح روز چهارشنبه در بوستون بود springlike. اوایل لاله ها نمایاندن همراه چارلز رودخانه, و, کنید, کودکان, بازی های برگزار شده در این پارک است. من چک توییتر و دیدم که روز قبل از تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در ماساچوست به حال افزایش یافته است به شدت به نود و دو. هفتاد موارد متصل شد به نشست سالانه شرکت های دارویی که مقر آن دو مایل از خانه من. دو مایل از من در جهت دیگر دانشجویان دانشگاه هاروارد دستور داده شده بود به تخلیه خوابگاه خود را برای باقی مانده از سال تحصیلی. در دیگر اخبار محلی بوستون سلتیکز به حال مورد ضرب و شتم ایندیانا پیسرز 114-111 و مسجل نقطه حذفی. این بازی در ایندیانا در مقابل اعلام کرد جمعیت از هفده هزار نفر است.

در واشنگتن, Anthony Fauci سر از بیماری های عفونی بخش در موسسه ملی سلامت بود و شهادت در برابر کنگره و از او خواسته شد در مورد بسکتبال. به طور خاص او خواسته شد به مقایسه این دوره از عمل است که تا به حال شده به دنبال آیوی لیگ بود که لغو آن مردان و زنان در مسابقات بسکتبال و N. B. A. بود که تا کنون در برابر تماس برای مختل کردن بازی خود را. “ما توصیه می کنم که وجود دارد نمی توان جمعیت های بزرگ” Fauci گفت. “در صورتی که به معنی نداشتن مردم در مخاطب وقتی N. B. A. نقش آن باشد. اما به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی هر چیزی که دارای جمعیت زیادی است که چیزی که به خطر ابتلا به گسترش است.”

من به عنوان خوانده شده نظرات خود را در اطراف ناهار همراه با این خبر که سازمان بهداشت جهانی تا به حال طبقه بندی شده شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر توصیف “هشدار دهنده سطح انفعال.” سپس من چک ESPN.com. صفحه اصلی ویژه رتبه بندی از بهترین های موجود NFL free agents. وجود دارد یک داستان در مورد اینکه آیا بازیکن بسکتبال صهیون ویلیامسون مکانیک افزایش خطر آسیب و یکی در مورد پارچ یو درویش حزب ترفند حدس زدن خون یک فرد ، اگر شما squinted شما می توانید یک گزارش در مورد N. B. A. مدیران بحث در مورد اینکه آیا به حرکت بازی به شهرستانها که آیا تایید موارد coronavirus. جشنواره رژه ها و کنفرانس ها—و کلیسا, کنیسه و مسجد—خدمات بودند که لغو سراسر کشور است. بزرگ مسابقات تنیس شده بود به نام خاموش بیش از حد. اما در غیر این صورت یک صنعت است که به ارمغان می آورد در مجموع میلیون ها نفر از مردم از نقاط دوردست به محله های نزدیک برای مقاصد سرگرمی تا حد زیادی به نظر می رسد به رفتن همراه به عنوان اگر همه چیز خوب بود. شهردار سان فرانسیسکو و لندن نژاد به نام بود روز جمعه برای لغو “غیرضروری حوادث” بود و به طور خاص ذکر رویدادهای ورزشی. اما سه شنبه شب طلایی رزمندگان امور خارجه تا به حال میزبان لس آنجلس کلیپرز در سان فرانسیسکو. وجود دارد “جیب خالی کرسی” ESPN اشاره کرد و نشانه هایی در عرصه پرسیدن از افرادی که علائم کروناویروس نه را وارد کنید, اما هنوز هم وجود دارد هزاران نفر در آن حضور داشتند. “من شگفت زده شد این بود که بسیاری از طرفداران” Doc Rivers, مربی تیم کلیپرز گفت.

به دانشگاه منتقل شده بود دوره های آنلاین و ارسال دانش آموزان خانه N. C. A. A. مقامات تا به حال تصریح کرد: تعهد خود را برای برگزاری راهپیمایی جنون مسابقات بسکتبال در حد معمول مد. بهار آموزش بازی بودند که در مقابل بسته بندی جمعیت به خود جلب کرد که تعداد قابل توجهی از محلی جوامع بازنشستگی—افرادی که در میان کسانی که بیشتر در معرض coronavirus. لیگ ها و تیم ها بودند “پایش وضعیت” گفتند و مشاوره با کارشناسان. بازیکنان به تبادل بیشتر مشت ضربه و کمتر بالا و سپاس. در روز دوشنبه N. B. A. N. H. L. Major League Baseball و لیگ برتر فوتبال با صدور یک بیانیه مشترک ممنوعیت رسانه ها از اعضای اتاق رختکن به عنوان اگر چیزی که بسیار مهم بود و تا چه حد چند ده ضرب و شتم نویسندگان ایستاده بود از ورزشکاران که بازی با ورزش در مقابل هزاران نفر از مردم است. بعد از آن روز در حالی که صحبت کردن به مطبوعات در منطقه تعیین شده یوتا جاز مرکز رودی Gobert ساخته شده و نور از قوانین جدید توسط ostentatiously دست زدن به هر یک از میکروفون در مقابل او.

روز چهارشنبه اندکی پس از Fauci شهادت, سان فرانسیسکو, ممنوع, تجمع بیش از یک هزار نفر از مردم از جمله رزمندگان و San Jose Sharks بازی. مالکیت گروه از جادوگران واشنگتن و پایتختهای با استناد به “جهت جاری NBA و NHL” اعلام کرد که این فرانچایز خواهد بود نادیده گرفتن توصیه محلی وزارت بهداشت در برابر تجمعات از آن اندازه در سی بازی شد تا برای ادامه جاهای دیگر هم از جمله مکان هایی مانند نیویورک و ماساچوست بودند که رسما در ایالت اضطراری—اگر چه وجود دارد گزارش می دهد که در N. B. A. صاحبان که به یک کنفرانس تلفنی در روز چهارشنبه شد و در حال حاضر با تکیه نسبت به برگزاری بازی بدون فن. N. C. A. A. در نهایت تجدید نظر در برنامه های خود اعلام کرد که جنون مارس خواهد بود بدون طرفداران در حضور. وجود دارد میلیاردها دلار در خطر است ، ساعت به ساعت و سپس آن را به نظر می رسید, لحظه به لحظه—تحولات بودند شتاب. در پایان روز آن را سخت به نگه داشتن سرعت.

چهارشنبه شب یوتا جاز بود و بازی در برابر Oklahoma City Thunder در اوکلاهما. Gobert که قرار بود به این دلیل داده شد بیماری است. شروع ترکیب اولیه اعلام شد و بازی شروع میشد وقتی که, ESPN رویس جوان گزارش دانی Strack تندر معاون رئیس جمهور از انسان و بازیکن عملکرد sprinted به دادگاه و متوقف کردند. این بازیکن شد و کشیده کردن دادگاه و گفت: برای بازگشت به اتاق های قفل. نیم ساعت گذشت قبل از این جمعیت در غرفه گفته شد که “با توجه به شرایط پیش بینی نشده” بازی شده بود به تعویق افتاد. طرفداران هو. در ساعت شمس Charania های ورزشی, گزارش شده است که Gobert دریافت کرده مقدماتی نتیجه مثبت در تست COVID-19. دقیقه بعد هر دو Charania و آدریان Wojnarowski از ESPN گزارش در توییتر که N. B. A. فصل معلق شده بود.

چه بود غیر قابل تصور یک ماه پیش تا به حال تبدیل به تنها غیر قابل تصور و پس از آن در این دوره از یک روز اجتناب ناپذیر—و هنوز هم زمانی که در اخبار وارد آن یک شوک بود. این بوده است یک مسابقه در تلاش برای مهار سریع گسترش ویروس. فقط هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که مسابقه شروع می شد و یا چه مدت آن خواهد بود, و یا جایی که آن را به پایان خواهد رسید.

یک بازی بین New Orleans Pelicans و ساکرامنتو کینگز نیز به معنای به بازی می شود در شب چهارشنبه. زمانی که پلیکان, بازیکنان, شنیده, گزارش در مورد Gobert آموخته است که یکی از refs به تازگی officiated جاز بازی آنها در آنجا ماند در اتاق قفل است. در نهایت این بازی نیز به تعویق افتاد. در این میان بازیکنان که تا به حال با آن مواجه جاز در طول قبلی ده روز—اعضای سلتیکز کلیولند کاوالیرز نیویورک نیکز, دیترویت پیستونز و تورنتو رپتورز—گفته شده بود به خود قرنطینه, ESPN گزارش شده است. N. H. L. که سهام چند سالن با N. B. A. اعلام کرده است که “در ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه ها است.”

هنگامی که خورشید در حال درخشیدن است و بچه ها در پارک و هیچ یک از شما می دانید این است که بیمار می توان آن را سخت به تصور کنید که چگونه یک فرد بیمار می شود هفتاد و افراد بیمار اجازه دهید به تنهایی یک هزار یا ده هزار یا میلیون ها نفر. می توان آن را سخت به درک چرا چیزی که ممکن است فقط با تجربه به عنوان یک بیماری خفیف توسط بسیاری از مردم باید تحت درمان با اقدامات شدید. اما این است که چگونه همه گیر و کوتاه از یک واکسن یا درمان که نمی خواهد در اینجا بسیار به زودی—اجتماعی فاصله است که چگونه آنها آهسته.

آن را در میان بهترین انسان انگیزه برای متحد کردن در زمان مشکل و ورزش یک مکانیزم قدرتمند برای گرد هم آوردن مردم و حفظ و تقویت خسته ارواح. این یکی از بدترین جنبه های این بحران است که در آینده هم می تواند به خودی خود یک منبع آسیب برساند. بهترین ورزش ممکن است قادر به ارائه در حال حاضر یک مثال برای ما چگونه ممکن است یاد بگیرند که به طور موقت به اقامت از هم جدا.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>