CBS عکس بایگانی / گتی

خاک آمریکابسیار مورد بحث و بررسی رمان جدید از نویسنده جانین کامینز باز می شود با یک بهر کشتار. در حالی که این کتاب فروش لیدیا (اغلب به عنوان مامی) اسکورت او 8 ساله پسر لوکا به دستشویی در مادر بزرگ خود را به آکاپولکو, صفحه اصلی, اعضای محلی کارتل کشتن هر عضو دیگر خانواده خود را. پس از رها کردن یک تورنت گلوله—در طول یک quinceañera کباب, کمتر—از لس Jardineros محل یک مقوا در بدن لیدیا را روزنامه نگار, شوهر, سباستین. پیام: TODA MI FAMILIA ESTÁ MUERTA POR MI CULPA. این تقصیر من تمام خانواده ام مرده است.

بنابراین شروع می شود ترور محور سفر در قلب کامینز کتاب. لیدیا و لوکا باید فرار جهان می دانند که بهترین به منظور فرار از راهپیمایی از کارتل را خشم نسبت به سباستین که همچنان به نوشتن در مورد لوس Jardineros با وجود هشدارهای متعدد. در آن 400 صفحات خاک آمریکا رنگ خاص پرتره از یک غم زده مادر و کودک بافی و راه خود را از طریق خطرناک خاک در تعقیب امن تر از زندگی در ایالات متحده است. اما کامینز تصور از این کتاب به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگتر ، در چهار صفحه یادداشت نویسنده در پایان از خاک آمریکا, او می نویسد: او با ناراحتی چگونه لاتین مهاجران اغلب مشخص می شود. “در بدترین ما درک آنها را به عنوان یک مهاجم اوباش منبع-تخلیه مجرمان و در بهترین حالت یک نوع درمانده فقیر, بیچهره قهوه ای جمعی, تقاضاهای مصرانه برای کمک در آستان ما,” او می گوید. “ما به ندرت فکر می کنم آنها را به عنوان همکار ما انسان ها … من امیدوارم که برای ایجاد یک توقف که خواننده ممکن است شروع به تک قرار,” کامینز ادامه داد. “هنگامی که ما می بینیم مهاجران در اخبار ما ممکن است به یاد داشته باشید: این افراد مردم است.”

در سطح, این یک مسکن جاه طلبی. اما با این نسخهها کار مانند خاک آمریکاکه کار به تحریک همدلی در تصور مخاطبان—که سهام به مراتب بیشتر مشترک با نویسنده از با شخصیت های محدود با عدم امکان نرم و خودپسندی خود را با هدف. “جدلی داستان” به عنوان نویسنده لورن Groff دوبله خاک آمریکا در fretful نیویورک تایمز نقد و بررسی “ساخته شده است به درون واژگون سازی انتظارات و یا به سوال نامرئی معماری جهان است.” اما در حالی که Groff ادعا میکند که با این نسخهها کار مانند خاک آمریکا وجود داشته باشد تا خواننده “عمل در راه است که مربوط به نویسنده دیدگاه” کامینز رمان در واقع ارائه می دهد یک راه عملی مواد. آن را الهام بخش همدلانه ناامیدی در فرضی آمریکا خواننده است. همراه با قرمز ستایش است که برای اولین بار به همراه آن کتاب را تشویق می کند به راحتی با استفاده از این فکس از عدالت به تنهایی.

چه خوب بعد از همه آیا صرف اذعان مهاجران ضروری بشریت را برای کسانی که زندگی شکسته شده اند و در برخی موارد به پایان رسید—در بخش های بزرگ به دلیل تنبیهی ایالات متحده سیاست های مهاجرتی? در حال دهها هزار نفر از کودکان مهاجر برگزار شد در دولت بازداشت برخی از آنها هرگز خانواده خود را دوباره به احساس آرامش توسط خاک آمریکا‘s لنگی نصیحت به خواننده متوسط—و یا با اپرا وینفری انتخاب این رمان برای او کتاب مشهور باشگاه ؟ برای کسانی که زندگی نه به شکل اساسا با بی تفاوتی از دیگران همدلی می تواند اغوا کننده خود aggrandizing هدف است. این خواسته کمی از نویسنده و خواننده به طور یکسان. “همدلی مدل از هنر می تواند خونریزی بیش از حد به راحتی به relishing از درد و رنج کسانی که ایمن از آن” نویسنده Namwali Serpell نوشت: سال گذشته در مقاله ای برای نیویورک نقد و بررسی کتاب. “این احساسی تسکینی که منحرف ما را از واقعی بی عدالتی در صفحه و بر روی صفحه نمایش می گویند هیچ چیز از زندگی واقعی ما. و آن را تحمیل کرده است بر خوانندگان و بینندگان این ایده که آنها می توانند و باید با استفاده از هنر به زندگی دیگران به خصوص به حاشیه رانده شده.”

در آن نهفته است بیشتر در مورد عنصر از اهداف گذاشته در روابط آخر که پیش بینی می داغدار انتقاد نویسنده—که به عنوان سفید به تازگی به عنوان 2016—را برای نوشتن یک رمان در مورد وحشت یک جوان مکزیکی کودک و مادر خود را تحمل مرزی است. (روشن بسیار از انتقاد هم مخلوط خاک آمریکا ادبی به دلایل نه ربطی مجموعه ای از کاستی.) “چگونه می توانم مدیریت, اگر من زندگی می کردند در یک محل است که شروع به سقوط در اطراف من؟” کامینز است که پس از نشان داد که او یک مادر بزرگ که در است پورتوریکو می نویسد. “اگر فرزندان من بودند در معرض خطر تا چه حد خواهد من به آنها را ذخیره کنید؟” این, سنگین, سوالات, غنی نقطه شروع برای خلاق اکتشاف خانوادگی اوراق قرضه.

جاست خاک آمریکا است که در آن قوی ترین زمانی که آن را بر لیدیا را protectiveness بیش از پسرش. این لحظات نیست اما وجود دارد در خلاء است. برای هر لحظه از مادری که اتصال کامینز و خوانندگان زندگی راحتی در ایالات متحده ممکن است مربوط به خاک آمریکا شامل یک تصویر از sensationalized خشونت—گلوله که اشک قمه که تکه. دوباره و دوباره لیدیا و لوکا درد و درد مردم مانند آنها—ارائه شده است تا برای کالبد شکافی و مصرف در محل معنادار توسعه شخصیت. این لحظات عذاب که کامینز را روشن ترین درخواست های خود را در غیر این صورت بی اطلاع و یا uncaring خوان; این صحنه است که نشان می دهد چقدر مماس با خوانندگان خود را پس از سانحه تجربیات مهاجرت هستند به خاک آمریکا پروژه.

در نزدیک او خاتمه کامینز می نویسد عکاسی graffitied تیجوانا دیوار و ساخت آن را به کامپیوتر خود را در پس زمینه. این تصویر که خود می پیوندد سیم خاردار پوشش و راه اندازی-دکوراسیون حزب در فراخوانی رمز و راز از یک زیبایی بی قانون محل مطلع بخشی از تحقیقات خود را که در آن “حتی مفهوم رویای آمریکایی شروع به احساس اختصاصی.” او سهام این یادآوری ساده مزین در همان دیوار در مکزیک: También de este lado هی sueñosیا “در این سمت بیش از حد وجود داشت.” مانند کامینز هدف اعلام شده از تحریک نگرانی در خوانندگان برای آنها که مهاجرت یک پدیده دور این هنر به نظر می رسد بی ضرر به اندازه کافی در نگاه اول. اما هر دو سریع به سوالات مشابه: که دقیقا نیاز به این یادآوری? همان خواننده قادر به خواندن متعدد اخبار در مورد جدایی خانواده نرم هنگامی که یک داستان ارائه شده است از طریق لنز کامینز داستان—و اگر چنین است چه کسی می کند که تغییرات داخلی واقعا سود ؟

این رمان نیز قرار می دهد جلو لبخند meta-narrative: در انتخاب شجاع اقدامات از یک روزنامه نگار به عنوان علت برای کارتل خشونت کامینز consecrates قدرت تحمل شهادت. گفتن حقیقت خطرناک است خوانندگان یادآوری می شود از طریق این طرح خط. این است که هر چند خاک آمریکا به دنبال توجیه خود آموزشی وجود دارد. و به این ترتیب با استفاده از این کتاب خوانندگان می توانیم نتیجه بگیریم که کامینز است لزوما انجام می شود چیزی شجاع—شاید چیزی بالاتر از سرزنش. (این نظر است که هرگز اظهار داشت آشکار در متن; نویسنده به جای agonizes در آخر “من آرزو کسی کمی براونر از من خواهد آن را بنویسید.”) اما کامینز تا حد زیادی رد نگرانی از زندگی واقعی نویسنده “براونر” از او اصرار که کتاب او به تنهایی مسئول نیست برای صنعت چاپ و نشر را تثبیت نژادپرستی. این البته درست است. اما او پاسخ باید با اینحال تأکید کرد که خطرناک و باور گسترده که برنده خاک آمریکا هیاهو در وهله اول: که “همدلی” وجود دارد و برای بهره مندی از تماشاگر نمی داد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

نرم افزار گرامرلی