پایان طرح باز همه چیز

مواد جهان فضای شخصی است که در نهایت در سبک اما ایجاد دوباره آن را پس از دو دهه از تخریب آن است که به سختی

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
آسیا Pietrzyk

گذشته سقوط واقعی تولید تکمیل یک پروژه طولانی در ساخت. این شرکت که متخصص در سیستم تبرید تجاری تصمیم گرفته بود به رها خنثی cubicles بود که روکشی مشتری-سرویس کارگران در آن میسوری ستاد به جای امید بستن برای یک طراحی مجدد که برجسته خوشه partitionless صندلی در حال حاضر در همه جا در دفاتر مدرن. چند ماه بعد به عنوان coronavirus آمریکایی ها مجبور به یادگیری جزئیات اجتماعی فاصله و قطرات تنفسی شرکت کردم به کار در یکی دیگر از ابتکار عمل این یک اعدام با توجهی بیشتر عجله: redividing کارگران آن به اتاقهای روشن پلکسی گلاس پارتیشن.

"اوه خدای من بحث در مورد مصرف 10 گام به عقب" استیون Proctor, درست, تولید, مدیر فروش و بازاریابی به من گفت. "ما فقط باز بزرگ-دفتر مفهوم; ما قرار داده و همه در میز سهام که در سمت راست بالای هر یک از دیگر." دفتر این شرکت و مشکلات آن را به طور ناگهانی ارائه شده ممکن است با نام تجاری جدید اما نگرانی از ناظر و همکاران او شد و به دور از منحصر به فرد. این بهار میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای محدود کردن تعاملات خود با همکاران و یا کار از خانه در کنار هم اتاقی و یا اعضای خانواده مجبور شدند به اطراف نگاه کنید و تعجب که در آن همه دیوار رفته بود. در قوز, درست نیست در فقط خود را پارتیشن بندی—شرکت دستور داد بیشتر از جنس پلکسی گلاس مستقر در برخی از اندازه های استاندارد و تماس اتاق بازرگانی محلی برای ارائه خود را به صورت سفارشی شغل مطمئن شوید که مقدار زیادی از کسب و کارهای دیگر می توانند خودشان را در همان اتصال. سفارشات شروع به آمدن در تقریبا بلافاصله.

بیش از چند دهه گذشته که قبلا تقسیم فضاهای داخلی خانه و محل کار رو خیلی بیشتر باز است. دفاتر خصوصی داد راه را برای مقرون به صرفه cubicles و پس از کالیفرنیا شرکت های با تکنولوژی تبدیل شد و نفوذ کارفرمایان از نسل جدید خود را باز طرح بودند آغاز پایان خصوصی فضای کاری—حتی فروتن اطاقک. در خانه یک دسته اسب سواران از HGTV خانه باله و لوکس renovators دستور بینندگان به پاره کردن آن دیوار در تعقیب یک باز-مفهوم فضای زندگی. باز کردن برنامه ها خیلی وسوسه انگیزی برای برخی از مردم که آنها کلکسیون خود را مشاهیر: تراشه و جوانا گاینس یک جفت از انجیلی تگزاس پدر و مادر تبدیل به ستاره های بزرگ کامل با محصول خود را به خطوط مغازه ها و رستوران ها و تخریب های به ظاهر هر دیوار داخلی در Waco.

اما این بهار و دیوار و هر دو جزئی و دائمی رو حمایت آنها مورد نیاز: این بیماری همه گیر.

در چند ماه گذشته زندگی که باز شدن در روح فضاهای غیر شخصی از قبل از زمان تغییر کرده است. همکاری و هم تبدیل شده اند به بیماری بردار می گویند هیچ چیز از طرح طبقه باز' کمتر مرگبار مشکلاتی از قبیل عدم امکان دو زوم تماس اتفاق می افتد بدون دیوار بین آنها است. یک بار به فروش می رسد به عنوان شیک و مدرن رها عمده از تعریف فضاهای احساس می کند در زمان و حتی بیشتر بد در نظر گرفته از آن بود که بزرگترین مسئله بود گوش دادن به شما همکاران وراجی روی گوشی. به عنوان اوایل ماه مارس طراحان و معماران شروع به ساخت برنامه ها و محصولات برای آنچه که حدس زده ممکن است یک تغییر ناگهانی در زندگی روزانه. آنها حق داشتند. فضای شخصی است که در نهایت در سبک اما ایجاد دوباره آن را پس از دو دهه از تخریب آن است که به سختی یک کار ساده. ما باید تصمیم بگیرید که چه می خواهیم از دیوار در وهله اول. خطر بیماری و گسترش خانه قرنطینه در زمان طرح های طبقه از قلمرو فلسفه و یادآوری همه درگیر لازم عملکردی دلیل انسان ها شده اند و ساختن دیوار برای هزاره: برای نگه داشتن افراد دیگر دور از آنها.


ماه مارس نسبت به طرح باز همه چیز در آمد متناسب و شروع می شود. در اوایل 1900s فرانک لوید رایت "دشت" style کمک به باز کردن برنامه های بصری بومی و به عنوان قرن پیشرفت و دیوار و شروع به سقوط به عنوان داخلی کمک به کمتر مقرون به صرفه است. اگر طبقه متوسط مادران نمی تواند جدا کردن آشپز در آشپزخانه در حالی که آنها تمایل به بچه ها و سپس مخفی آشپزخانه دیگر نمی خواهد انجام دهد. "سپس به عنوان در حال حاضر [باز کردن برنامه ها] وعده داده شده به پاره کردن انسداد و تسهیل ارتباط" همکار من در ایان Bogost نوشت: در یک سال 2018 تاریخ ، "مادر تنزل به آشپزخانه نیاز به یک نمایش که در آن کودکان در حال بازی در حیاط. این اصل کلیدی خواهد evolve برای توجیه باز کردن برنامه به طور کلی, اما با یک مادر از نظر امن محدوده داخل خانه بیشتر در ذهن داشته باشند." HGTV که ویژگی های زیادی از دیوار حذف به دلیل تخریب بزرگ تلویزیون فروش نیست فقط یک تئوری طراحی—این فروش مداوم اسطوره است که اگر زنان حق خرید چیزهایی که آنها واقعا می توانید آن را تمام.

دفتر آغوش باز کامل برنامه های سریع تر بود. بسیاری از دفاتر ابتدا نیمه باز برای اواسط قرن منشیگری استخرهای اما طراحی گسترده برای تصویب کارمندان از همه نوع شروع در اوایل 2000s با ascendance از دره سیلیکون شرکت های فن آوری مانند گوگل و اپل و اینده فوق العاده گاه به گاه و محل های کار است. آنها نفوذ آمریکا در محل کار امروز در بسیار به همان شیوه که شرکت هایی مانند جنرال موتورز و جنرال الکتریک را در قرن گذشته.

شیدا Howder, شرکت, مدیر عامل, سان فرانسیسکو, برای طراحی و معماری شرکت Gensler فکر می کند که باز کردن برنامه می تواند بسیار موثر هنگامی که آنها به خوبی طراحی شده توسط معماران که درک خاص محل کار فرهنگ و نیاز هر چند او اذعان می کند که تنها دلیل آنها نشو و نما. "این فرشته روی شانه چپ می گوید محبوب آنها به دلیل وجود مقدار زیادی از اعتقاد به این واقعیت است که دفتر باز تولید بیشتر و همکاری بیشتر جانبی آگاهی از آنچه که همکاران دیگر در حال انجام," او گفت:. "شیطان بر شانه راست می گوید آن را گاهی اوقات ارزان تر و مقرون به صرفه تر و سریع تر برای ساخت" یک طرح باز که منجر به قطعه قطعه هم میز و بدون حریم خصوصی در محل که در آن مردم نیاز به آرامش و تمرکز است. و اعتقاد به این که دفاتر باز خواهد فاستر کار تیمی? مخالف در حال حاضر به نظر می رسد درست باشد.

بنابراین امریکا در بر داشت خود را با چند موانع برای جلوگیری از "اتصال"—یا برای گرفتن عطسه—در آغاز سال 2020 است. در آن محدودیت از باز کردن برنامه در حال حاضر تبدیل شدن به روشن هر دو در محل کار و در خانه: شلوغ و پر سروصدا بودن بالا و سقف چوب جنگلی-floored, پرجمعیت دفاتر کمک کرده بود خار از تصویب سریع اپل AirPods. ماشین ظرفشویی در حال حاضر با decibel رأی به اطمینان حاصل شود که کارکنان در امریکا "اتاق بزرگ" را می شنوید نقاب خواننده بیش شام پاکسازی. در آن 2019 محل کار بررسی, Gensler یافت می شود که 65 درصد از پاسخ دهندگان حداقل semiprivate فضاهای کاری; یکی دیگر از سه ماهه می خواستم بر روی تقاضا دسترسی به فضاهای خصوصی. در خانه, the American Institute of Architects,' بررسی سالانه مسکونی معماران یافت دو رقمی کاهش علاقه به باز کردن پوسته در مقایسه با سال گذشته در هر دو 2019 و 2020.

با وجود این تغییر جزر و مد از نظر بازگشت از دیوار به حال شده است به طور گسترده ای پیش بینی شده است. دیوار و یا حتی جدید پارتیشن های دفتر و یا میز تقسیم گران و بزرگ است. فضاهای کاری است که تا به حال ساخته شده است به تابع بدون آنها نمی تواند به راحتی گسترش یافت و به جای آنها افرادی که به صرف هزاران دلار و ماه از زندگی خود را ضربه زدن بیش از حد بسیاری از قطعات از خانه خود را در دهه گذشته ممکن است میلی به صرف زمان و حتی بیشتر و پول را به فرد اتاق دوباره.

هنوز هم در یک راه یا دیگری, دیوار شروع به خزش به مکان آنجا که تبعید شده بود. شما ممکن است در حال حاضر دیده می شود برخی از واقعی تولید کار بدون تحقق آن—شرکت پر سفارشات برای پلکسی گلاس تقسیم برای مواد غذایی-خدمات و مهمان نوازی مشتریان این خدمت از طریق آن تبرید, کسب و کار, اما همچنین برای بانک ها, سیستم مدرسه, پلیس, بخش, مراقبت از خانه و ورزشی NBC پخش اخیر Mecum خودرو حراج که درست سفارشی روشن پارتیشن بندی با شبکه آرم. پارتیشن بندی و تقسیم شده اند در چنین تقاضا در سراسر کشور است که تامین این مواد اغلب استفاده می شود به آنها را مانند پلکسی گلاس شروع به اجرا کم است.

برای شرکت هایی که محصولات را برای فضاهای که به طور ناگهانی کاهش یافته است به استفاده نامناسب—رستوران ها و هتل ها و دفاتر—pivoting به پارتیشن نیز به آنها کمک کرد در ادامه به قطع حقوق برای مهندسین و طراحان و تولید کنندگان و فروشندگان. Stylex اداری-مبلمان شرکت مستقر در نیوجرسی شروع به برنامه ریزی برای بازگشت از دیوار در قوز در اواخر ماه مارس است. "من شروع به فکر می کنم تا حدودی از سر استیصال و چه می توانیم انجام دهیم که مردم در واقع نیاز به رفتن به سمت پایان این سال ها و به سال آینده؟" بروس طلایی Stylex همکاری مدیر عامل شرکت به من گفت. "آنها احتمالا به اندازه کافی صندلی. آنها احتمالا به اندازه کافی میز."

برای پاسخ به این سوال شرکت خود را به آمد تا با یک محصول به نام های سریع صفحه نمایش—قد بلند ساده و پوشیده شده با پارچه پارتیشن کاستورهای. زمانی که این خط راه اندازی در ماه آینده سفارشات کشتی خواهد شد در 10 روز به عنوان مخالف به Stylex معمول شش تا هشت هفته سریعترین این شرکت تا کنون تبدیل به اطراف یک محصول. طلایی گفت که اگر چه پارتیشن جدید تولید شده اند برخی از منافع coronavirus است مختل بیش از فقط دفتر تنظیم است. تجاری-صنعت مبلمان است که هنوز در تلاش برای تنظیم آن تکنیک های فروش به حالت عادی. "معمولا فروشندگان بروید و آنها را calls—ارائه محصولات بحث در مورد محصولات و فرد به فرد" طلایی به من گفت. "طراحان و فروشندگان را بر روی وب سایت ما اما ساخت آنها را به آگاهی از محصولات است که آسان نیست. اما این کلمه را خارج وجود دارد."

در Gensler, Howder در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای مشتریان خود به کار بازگشت. "ما برخی از جالب حرکت به سمت چیزهایی که نه دفتر و نه یک محیط باز," او به من گفت و تاکید کرد که مکعب مزرعه از '90s در حال آمدن است به عقب. به جای Howder است که پیش بینی ظهور از آنچه خود شرکت تماس "officle." این دقیقا یک دفتر خصوصی نیست دقیقا باز کار منطقه نه دقیقا یک اتاق کنفرانس کوچک—اما شاید این همه آن چیزهایی است. تصویر می تواند سخت به التماس کردن; کوچک است بخشی از فضای باز که در آن حداقل از لحاظ تئوری شما لازم نیست برای گوش دادن به میز خود و همسایگان خود را در مورد بحث با همسر برای یک زن و شوهر از ساعت در حالی که شما سعی می کنید به آمار یک مهلت. این فضا نیز کمک جدا کردن کارگران اگر آنها به دفتر بازگشت در حالی که خطر عفونت کروناویروس باقی مانده است. قبل از تغییرات دائمی می توان ساخته شده است Howder گفت: این بدان معناست که سازماندهی مجدد باز-طرح مشترک مناطق گاهی با پارتیشن بندی مانند آنهایی که ساخته شده توسط Stylex که یکی از Gensler تامین کنندگان. در دراز مدت این بدان معناست که—بله—دیوار.


در خانه همه چیز کار آهسته تر. بودجه شخصی به جای شرکت های بزرگ. دفاتر می توان تغییر با سهولت در حالی که کارکنان کلاک دور بر روی لپ تاپ خود را در جداول آشپزخانه, اما هیچ کس می خواهد به زندگی می کنند در یک سایت ساخت و ساز و یک بیماری همه گیر به طور همزمان. هنوز هم برخی از مسکونی معماران شروع به دیدن نشانه هایی از زندگی است. جین فردریک رئيس جمهور از موسسه معماری آمریکا می گوید که اگر چه کسب و کار این است که آهسته تر از حد نرمال در Beaufort, کارولینای جنوبی, مسکونی-طراحی شرکت تلفن شروع به زنگ دوباره. "ما در حال گرفتن چند تماس به دلیل من فکر می کنم مردم مقید کردن در خانه های خود را, و آنها در حال رفتن دیوانه" فردریک به من گفت. "اما آنها بسیار عصبی به ماشه." او شوکه می شنوم که مردم می خواستند به نوسازی پس از خیره در دیوار برای ماه ها در پایان. "اگر شما به یک موجود فضایی شما فقط ساخته شده زندگی خود را به کار در اطراف هر اتاق وجود دارد," فردریک گفت. "شما ممکن است با استفاده از اتاق ناهار خوری به عنوان یک دفتر اما واقعا کار نمیکند چون اگر کسی در آشپزخانه آسیاب قهوه شما می توانید آن را بر روی شما زوم تماس بگیرید." حتی در میان بدتر شدن بیماری همه گیر در دولت کوچک شرکت رزرو یک تعداد انگشت شماری از پروژه های جدید است.

فردریک به من گفت که حداقل در عمل او بهره در باز کردن برنامه ها هرگز کاملا به عنوان شدید به عنوان تحولات غالبا به تصویر کشیده شده در HGTV یک کانال او گفت که او نمی دیده بان به دلیل انتظارات غیر واقعی از آن بوجود می آید مبتدی renovators. اما در چند سال گذشته دیده می شود قطعی سربازان ارتش در میل به بیشتر تعریف اتاق ها—نه فقط در مقابل از خانه. "شما استفاده می شود به یک اتاق که در نوع خود mudroom, اتاق رختشویي و شربت خانه و در حال حاضر کسانی که به طور معمول سه اتاق" در خانه عقب فردریک به من گفت. در خانه های جدید و بالا پایان بازسازی ناخوشایند کارهای بدست خود اختصاص فضاهای دور از منطقه ارائه از آشپزخانه باز است. فردریک انتظار دارد تقاضا برای این نوع از فضاهای به ادامه افزایش طول و بلافاصله پس از همه گیر مردم به عنوان جایزه یک جدایی "کثیف" و "پاک" مناطق از خانه است. همان جستجو برای جدایی (اما بدون پاکیزگی نگرانی) اتفاق افتاده با اتاق نشیمن—بیشتر از فردریک مشتریان را شروع کرده اند به درخواست فضاهای یوگا مطالعه یا مراقبه در جای دیگر در خانه خود به دنبال انزوا برای فعالیت های است که ممکن است قبلا انجام شده است در حال حاضر-منطقه باز.

اگر چه انتخاب این استان ثروتمند تنظیمات از مردم با بسیاری از گزینه های اغلب تا پایان منعکس شده در خانه ها از آمریکایی ها با بیشتر معنی پایین خط. "باز آشپزخانه" و خود را بسیار زیاد سنگ مرمر-صدر سلیمان دریافت منقبض شده به اندازه بودجه و تعمیرشده در ارزان مواد جمع شده را به گوشه ای از آپارتمان های اجاره به پایان رسید و با مترو-کاشی backsplash. مردم بدون اختصاص داده شده mudroom خرید قفسه های کفش و دیوار قلاب به لباس تا این منطقه در نزدیکی درب خود را به عنوان یک "اتاق" را نزد خود. آن را به یک دیوار اما در طول یک بیماری همه گیر دیوار را آغاز کرده اند به نظر می رسد بسیار لوکس است. به دیوار شما نیاز به فضا.

که در آن فضای در دسترس نیست و یا هنگامی که زمان از جوهر هر دو تولید کنندگان است که من با صحبت انتظار پارتیشن کسب و کار برای جذب مشتریان جدید و رقبا برای حداقل شش ماه تا یک سال اگر نه دیگر. و به عنوان کشور در حال حاضر آموخته است که در این سال با معیوب ماسک و ضد عفونی کننده دست همه گیر و وحشت-خرید جذب می ناگوار برخی از اپراتورها و مطرح خطرات پیش بینی نشده به جان دولتی و حتی برش به یک ورق پلکسی گلاس و درها را به یک میز یا کانتر نیست به عنوان ساده به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. "که بنفش در پوست و کاهش شما و من فکر می کنم شما می خواهم به جای برش را با شیشه ای" گفت: Steve الکساندر واقعی تولید قطعات-مدیر بازاریابی. دیوار در تمام تغییرات خود را ندارد به همان اندازه ایجاد: عجله خریداری پانل که نبوده است به درستی به پایان رسید و در لبه ها که نیست به اندازه کافی ضخیم برای موضع سختگیرانه یا که پایگاه های بیش از حد باریک و ارتفاع خود می تواند باعث مشکلات بیشتری نسبت به آنها را حل کند به خصوص در محیط های حساس مانند بیمارستان ها و یا کلاس های درس. "شما نمی توانید به این چیزها سقوط در سوم یا چهارم کلاس اگر آنها بازگشت به مدرسه" الکساندر اشاره کرد. "است که می تواند یک مشکل بزرگ است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب