رپتورز نیاز است که دانه دوم — و NBA playoff نژاد در مورد به دریافت واقعی

سان فرانسیسکو—رپتورز می دانم که واقعیت خود و واقعیت NBA کنفرانس شرق و تنظیم اولویت ها برای سه ماهه آخر فصل به

توسط NEWS-SINGLE در 16 اسفند 1398

سان فرانسیسکو—رپتورز می دانم که واقعیت خود و واقعیت NBA کنفرانس شرق و تنظیم اولویت ها برای سه ماهه آخر فصل به طور منظم.

آنها دقیقا نمی punting دور شانس را به پایان برساند با بهترین رکورد در کنفرانس, اما آنها به پناه دادن به هر گونه توهمات.

"من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به ساقه اول (دانه) مگر اینکه میلواکی واقعا خیلی بزرگ سقوط و من نمی بینم که اتفاق می افتد درست است ؟" مربی نیک پرستار گفت:. "من فکر می کنم ما احتمالا بیشتر در یک مسابقه (برای دیدن اگر ما) می تواند ما را در ادامه دادن به دو یا سه ... من فکر می کنم که مهم است به انجام است."

به عنوان پنج شنبه شب NBA نهایی مسابقه برگشت در اینجا در برابر رزمندگان طلایی امور خارجه این رپتورز شد دور 91/2 بازی پشت کنفرانس پیشرو دیگران, اما آنها یک بازی جلوتر از مقام سوم بوستون و 31/2 بازی در شماره 4 میامی.

که Raptors-Celtics نژاد — دیدار تیم یک بار دیگر در مارس 20 و تورنتو نیاز را به نفع خود به تقسیم این فصل سری — چیزی است که باید مصرف scoreboard-تماشای طرفداران بین در حال حاضر و 16 آوریل پایان فصل به طور منظم.

سلتیکز باید 21 بازی در سمت چپ در حالی که رپتورز باید 20 پس از مواجهه با رزمندگان و به نظر می رسد آنها به مقصد به مبارزه برای ردیف 2 تا پایان.

پایان دوم مهم است برای رپتورز. داشتن بازی 7 در Scotiabank در عرصه بالقوه دور دوم سری در برابر سلتیکز خواهد بود یک افزایش بزرگ را میزبانی بازی های 1 و 2.

این امر می تواند دقیقا همان آهنگ این تیم در فصل گذشته: به راحتی دست زدن به هفتم-کشت اورلاندو در دور اول و سپس با استفاده از این بازی 7 home-دادگاه مزیت به ضرب و شتم فیلادلفیا در دوم.

و بخش خصوصی این نسخه از رپتورز فقط به عنوان اعتماد به نفس در سال گذشته به عنوان تیم بود, بنابراین داشتن خانه-دادگاه در یک کنفرانس نهایی در برابر دیگران است که یک معامله بزرگ نیست.

بودن دانه سوم این خواهد بود مملو از خطر است.

در دور اول حریف سخت تر خواهد بود — به احتمال زیاد یکی از ایندیانا میامی یا فیلادلفیا. اگر آنها برای فرار از آن و سلتیکز پیشرفت آنها می خواهم را به نفع خود حداقل یک بار در بوستون در هفت بازی از سری بازی های.

دیگر چیزی برای نگاه وجود دارد و مردم از نزدیک در ارتباط به این تیم که تماشای آن را هر روز — این است که چگونه رپتورز' رکورد در مقایسه با بهترین تیم در کنفرانس غرب باید به تورنتو آمده از شرق است.

غرب-پیشرو لس آنجلس لیکرز احتمالا از رسیدن اما رپتورز هنوز هم می تواند پایان با یک علامت بهتر است از Kawhi Leonard در لس آنجلس کلیپرز و یا هر گونه دیگر ممکن NBA نهایی حریف.

پرستار, اما نه بیش از حد صحبت کردن علنی در مورد هر یک از آن.

"من واقعا نمی توانید در جایی که ما در حال کشت و همه آن نوع از مسائل او گفت:" شاید کمی disingenuously. "همه انرژی من در حال حاضر در حال رفتن به سمت تلاش برای به دست آوردن ما را سالم و تازه و همه نوع از مسائل منتهی به آوریل برگشتی. در حالی که ما بازی را به نفع خود هر شب همه آن نوع از چیزهایی که ما بیشتر در رابطه با گرفتن سالم, بهتر, پرداخت برخی از چیزهایی که اضافه کردن برخی از چیزهایی که برای دیدن آنچه که آنها شبیه این گذشته 20 (بازی)."

رسیدن به سلامت کامل می شود مهم تر است و با گذشت هر روز. درست بعد از این همه ستاره پرستار گفت: او می خواهم به یک کاملا سالم فهرستی برای 12 یا 15 بازی پس از آن می تواند به طور کامل در هماهنگی با پایان فصل. که صدا کاملا واقع بینانه زمانی که او گفت که آن را در اوایل فوریه اما زمان در حال اجرا است.

رپتورز نیاز به کشف چیزهایی در بازی به دلیل وجود ارزش چند شیوه برای استفاده از تمرینات کامل. تیم شروع به گرفتن حذفی حالت در حال حاضر و نگه داشتن بازیکنان خاموش پای خود را مهم تر از سنگ زنی و بر روی آنها در ورزشگاه.

در این زمان سفر برای مثال رپتورز نمی خواهد نگه داشتن تنها یک عمل و در عین حال از برگزاری بازی روز shootaround.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بازیکنان هنوز هم گرفتن برخی از کار در نه فقط در هر ساختار راه است. آن را که راه را برای بسیاری حذفی محدود تیم در ماه مارس و اوایل ماه آوریل.

"آن را در اواخر سال و ... همه رفتن به باشگاه و انجام کار انجام آنچه آنها نیاز به بازتوانی و بچه ها که لازم نیست در آن وجود دارد در حال رفتن," پرستار گفت:.

"و ما در حال تلاش برای صرفه جویی در برخی از انرژی جسمی و ذهنی است. این که زمان از سال در حال حاضر."

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چقدر شما فکر می کنم رپتورز را به پلی آف در این سال ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب