این مقیاس زیادی از این جنبش

سیاست در سراسر کشور تظاهرات حمل می تواند در روز و یا هفته—شاید حتی از طریق نوامبر. سی, سایت فقط یکی ا

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
سی, سایت فقط یکی از بیش از 400 آمریکایی تظاهرات دیروز با ده ها تن بیشتر در خارج از کشور.Probal رشید / LightRocket از طریق گتی

یک کودک نشسته بر روی پدرش شانه squinted از طریق لایه جدید شمشیربازی جدا کاخ سفید از معترضان و پرسید: "از کجا تهمت?" تظاهرکنندگان شعار می دادند "جورج فلوید!" در تونل تحت K سنت تا با صدای بلند که به نام تکرار از طریق طول زیرگذر. جریان ثبت نام حامل به نظر می رسید به خبرنگاران در کاخ سفید از هر جهت تمام روز نگه داشته و در آینده آینده.

این تظاهرات که باید کشف و ضبط آمریکا در شهرها و روستاها از جمله پایتخت کشور هیچ رهبر ملی. وجود دارد فقط مردم صدها نفر از هزاران نفر از آنها را به ریختن به خیابان گرفتگی پل ها و پر کردن پارک. و نه جنبش باید یک هدف. تظاهرات در خدمت یک صورت فلکی hyperlocal ملی و اهداف از مواد اهداف مانند تخریب مجسمه های نژادپرستانه مردان است که به معنای واقعی کلمه برچسبها بزرگ بیش از جوامع به wholescale reimagining از نحوه اجرای قانون انجام شده است در این کشور از جمله تعطیل از ادارات پلیس و از بین بردن ویژه حمایت های حقوقی برای افسران. "مطالبات همه گرد هم می آیند برای متوقف کردن جنگ بر مردم سیاه و سفید" گفت: Yahne Ndgo یک سازمان با موضوع زندگی فیلادلفیا. "نهایی تقاضای پایان دادن به خشونت برای پایان دادن به جنگ در برابر سیاه زندگی است."

این اصلاحات نیاز به کار هزاران نفر از بازیگران سیاسی در سطح محلی; تهاجمی مانور از قانونگذاران در کنگره; و به احتمال بسیار زیاد یک رئیس جمهور مایل به ارائه پشتیبانی می کند. نه همه آنها خواهد شد. اما مقیاس این جنبش عظیم است. در سراسر کشور تظاهرات حمل می تواند در روز و یا هفته—شاید حتی از طریق نوامبر سازمان به من گفت. و اعتراض دیروز در واشنگتن ممکن است فقط یک لباس تمرین برای یک راهپیمایی در واشنگتن در ماه اوت است.

هزاران نفر همگرا در سی روز گذشته صفوف خود را پر داغ بتن گستره قبل از کاپیتول ساختمان و اطراف استخر را منعکس نزدیکی بنای یادبود آبراهام لینکلن. در مقابل لافایت مربع به عنوان نزدیک به عنوان معترض می تواند به بسیار غنی در کاخ سفید جو نبود تقریبا به عنوان پر تنش به عنوان آن را به حال شده است در اوایل هفته زمانی که اعتراضات مسالمت آمیز شد و اشک با گاز کشته و اخراج پس با گلوله های لاستیکی به راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در خارج از کلیسای سنت جان.

فعالان رنگ کلمات پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس در یک بخش از 16th Street. (معاونت / خبرگزاری گتی ایماژ)

به جای پلیس ضد شورش پوشش 16 سنت در ناوگان بستنی کامیون بازی jangly آهنگ. داوطلبان کشیده واگن حمل یخ-سرد بطری آب ولش میوه و تنقلات و Chipotle quesadillas پیچیده شده در فویل. به ظاهر بی پایان ردیف عرق مردم برگزار شد تا در خانه علائم خواندن می گویند نام خود را, من نمی توانم نفس بکشمو مسئول پلیس. دیگران رقصید Macarena در یک دایره خارج از سنت رجیس, هتل, خود پا تپش بیش برقی-زرد حروف هجی کردن سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که شهردار موریل Bowser خود نقاشی شده بود در امتداد خیابان 16 روز قبل. (او همچنین تغییر نام خیابان Black Lives Matter پلازا.) زمانی که چند دقیقه سرد باران قطع 90-درجه حرارت در اوایل بعد از ظهر آن را احساس به عنوان اگر آسمان و شهرستان بودند اجازه یک آه عمیق.

"با کروناویروس و همه تغییراتی که رخ داده است در سال 2020 آن را مجبور جهان ما را تغییر دهید" مرلین نیل 28 ساله از نزدیک Prince george's County, به من گفت در حالی که او در گذشت از آب و بمب میآید که او و چند نفر از دوستان خریده بود که آن روز صبح در Costco. "تغییر برای برابری برای مردم سیاه و سفید در آمریکا است. همه شده است از خواب بیدار شده تا سال 2020."

دیگران من کمتر احساس امیدوار. جیمز گیلمور اخیر جورج تاون فارغ التحصیل از دانشکده حقوق به من گفت که او 20 سال اولین بار او تا به حال برخورد با پلیس است. پس از دریافت گزارش از یک خودرو به سرقت رفته افسران در شهر کانزاس کشیده گیلمور و او را مجبور به بیرون از ماشین با نام تجاری جدید برگزاری یک تفنگ به سر خود او به من گفت. چون از نژاد خود گیلمور توضیح داد: پلیس فرض بر این است که خودرو با موقت آن دسته بود یکی به سرقت رفته. "به نظر می رسد بیشتر و بیشتر در افرادی با استفاده از نفوذ خود و امتیاز برای مبارزه با این مسائل" که بدان معنی است که کشور در حال پیشرفت است گیلمور گفت. اما این "احساس نمی کند مانند یک نقطه عطف آن را فقط به نظر می رسد مانند یک زنجیره به من."

سی, سایت فقط یکی از بیش از 400 آمریکایی تظاهرات دیروز با ده ها تن بیشتر در خارج از کشور. در مینیاپولیس که در آن تظاهرات آغاز شد و در 26 ماه مه پس از کشتن جورج فلوید در دست پلیس و معترضان خواستار مجموع تعمیرات اساسی—شاید حتی یک پیاده سازی از اداره پلیس. در لوئیزویل کنتاکی تظاهرکنندگان در حال هل دادن برای دستگیری و محکومیت افسران درگیر در مرگ Breonna تیلور 27 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در یک botched بدون دست کشیدن از حمله. در فیلادلفیا برگزار می خواهید اخیر 23 میلیون دلار افزایش بودجه برای اجرای قانون تبدیل می شود به کمک های مالی بیشتر برای مدارس و برنامه های جامعه. در واشنگتن شب گذشته فعالان رنگ کلمات پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در یک بخش از 16th Street, یک پیام به شهردار فقط بلوک از خود او.

تماس برای پلیس divestment یک موضوع غالب از معترضان سیاست خواسته است. رادیکال ایده این است که یک محصول چگونه افزایش policing "خورده است تا از حد دولت و منابع ملی در هزینه های سرمایه گذاری در سیاه و سفید و قهوه ای در جوامع گفت:" Vanita گوپتا رئیس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر کار می کرد که به تعمیرات اساسی بخش در فرگوسن کلیولند نیویورک و شیکاگو به عنوان رئیس سابق وزارت دادگستری حقوق مدنی را بدست آورد.

تظاهرکنندگان دروغ در پیاده رو با نام افراد کشته شده توسط پلیس نوشته شده در پیراهن خود را در طول یک تظاهرات در شمال لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید است. (Jose Luis Magana / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

در سطح فدرال آزادی و حقوق مدنی گروه ها اصرار کنگره به تصویب در میان دیگر اصلاحات ملی منع chokeholds; حذف برنامه های فدرال است که ارائه تجهیزات نظامی به اجرای قانون محلی; ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی عمومی از سوء استفاده از افسران پلیس و پایان دادن به واجد شرایط ایمنی یک دکترین است که مانع از پلیس از مسئول برگزار می شود در بعضی از موارد برای شکستن قانون است.

چنین گسترده طیف وسیعی از محلی و ملی خواسته "است که سازگار با هر جنبش اعتراضی در تاریخ کار کرده است ... ما باید یک سیستم است که مجموعه ای برای نا امید کردن و نگه داشتن شما در بازی در همان زمان" دیوید مایر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه UC Irvine که مطالعات جنبش های اجتماعی و سیاست عمومی به من گفت. "لحظات شور و تصویب و سپس شما باید به افرادی که هنوز در جدول هل دادن."

اما تظاهرات نیست همه چیز در مورد سیاست و یا سیاست و اهداف سازمان و معترضان به من گفت. آنها بوده ام یک خروجی برای آمریکایی های سیاه و سفید خود را به بیان درد و خشم است که 400 سال پس از آغاز برده داری, پنج دهه پس از عبور از حقوق مدنی عمل می کنند و شش سال بعد از پلیس و کشته شدن مایکل براون در فرگوسن سیاه آمریکایی ها هنوز هم دو و نیم برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید. آنها در حال مرگ هستند از COVID-19 در سه بار رای از مردم سفید. و آنها به احتمال زیاد بیشتر از سفید آمریکایی به مشاغل از دست رفته در فاجعه اقتصادی باعث با این بیماری همه گیر. "وجود حقیقی و واقعی خستگی و خشم بیش از وزن است که مردم مجبور به زندگی تحت" Ndgo به فیلادلفیا سازمان به من گفت. "خشم و درد است که بیان شده است خود را به عنوان به خوبی."

تظاهرات در دیگر کلمات نیز نشان از قدرت است. کمتر از دو مایل در شمال کاخ سفید بر روی یک تپه که در آن سربازان اتحادیه پس از جمع آوری در طول جنگ داخلی در یک پارک غیررسمی به نام بعد از Malcolm X, صدها نفر از تظاهرکنندگان برگزار شد 5 p. m. sing-along قبل از شروع خود را 30 دقیقه مارس به کاخ سفید است. برای اولین بار بود که مایکل جکسون "مردی در آینه ها." سپس مبارک-اما-پر هرج و مرج تفسیر انجیل آهنگ "شاد شاد, ما عشق ورزیدن به تو."

نزدیکی از پشت نقاب و بیشتر جمعیت جوان ایستاده بود 71 ساله Yolanda فلمینگ. "من به یاد داشته باشید یک فیلم به نام شبکه. من به یاد داشته باشید [اخبار لنگر] رفتن به پنجره و گفت: "من دیوانه به عنوان جهنم است و من قصد ندارم به آن را ندارد!'" او به من گفت. این که چگونه او می گوید او احساس که او را دیدم تصویری از فلوید بازداشت. فلمینگ مادام العمر Washingtonian گفت: او به خاطر مردم سفید pelting اشیاء در طول راه رفتن به خانه از مدرسه به عنوان یک کودک. دیدن این حجم و تنوع از اعتراض دلگرم کننده بود اما "آنچه من می خواهم برای دیدن است که این به نوبه خود به عمل" او گفت:, قیافه به مردم در اطراف او بر روی چمن. "من می خواهم برای دیدن مردم در انتخابات در ماه نوامبر است."

حدود 6 p. m. زمانی که اولین خط از راهپیمایان از پارک در نهایت به جرم در حال حاضر با تجمع در مقابل کاخ سفید در دو گروه با هم ادغام شدند و تبدیل به یک غول وزوز لکه. Bongos و زنگ پر کردن شکاف بین خود پرداختند. برای چند لحظه وجود دارد یک خط پیوسته از مردم کشش بین دو نشانه یک و نیم مایل صفوف برش از طریق شهر هسته.

دیدن این حجم و تنوع از جمعیت بود و دلگرم کننده گفت: معترضان Yolanda فلمینگ. اما "آنچه من می خواهم برای دیدن است که این به نوبه خود به عمل است. من می خواهم برای دیدن مردم در انتخابات در ماه نوامبر است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب