نقص در رئیس جمهور, جدیدترین قانون اساسی استدلال

ایده های در ویژگی های حقوقی در سطح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای وادار کردن کنگره به موکول کرد

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399
Marzolino / Shutterstock / اطلس

به روز شده در 12:00 p. m. و در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فکر می کنم او در بر داشت یک راه گریز در قانون اساسی ایالات متحده. پس از سال ها از understaffing دولت او—در قسمت نتیجه از حزب دموکرات به تأخیر انداختن فرایند تأیید بلکه نتیجه از رئیس جمهور و مجلس سنا جمهوری خواهان اولویت قضایی قرار ملاقات ها و دیگر کسب و کار—رئیس جمهور به طور ناگهانی مشتاق است برای پر کردن کرسی خالی در دولت او به طور یک جانبه از طریق "زنگ تفریح قرار ملاقات." و از آنجا که مجلس سنا نیست و در حال حاضر در قانون اساسی زنگ تفریح تهمت برنامه ای برای تعطیلی آن خود را.

نظریه مراکز در سراسر قانون اساسی ماده دوم بخش 3 فراهم می کند که رئیس جمهور "ممکن است در شرایط فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است." (اجازه دهید این ریاست جمهوری-adjournment, بند.) مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فکر می کنم که او می تواند با استفاده از این قدرت به طور یک جانبه به اخراج هر دو مجلس نمایندگان و سنا برای خود انتخاب, در نتیجه اجازه می دهد او را به زنگ تفریح قرار ملاقات (هر مقاله دوم بخش 2) در لذت خود را.

این استراتژی را در مجلس سنا اکثریت رای گیری به موکول کردن برای یک دوره است که خانه خود را تایید نمی کند. پس از سنا رأی و اختلاف از خانه (یا مثبت رای یا عدم رای) رئیس جمهور پس از آن موکول کردن همه آنها را تا زمانی که او می خواست.

به عنوان مفسران را به سرعت مشاهده این استراتژی مطرح شده در گذشته اما هرگز محاکمه و به درستی چنین است. آن را اساسا upends روند طبیعی برای انتصاب افسران ترکیبی از نامزدی ریاست جمهوری و مجلس سنا تصویب یک فرایند است که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از یک رئیس جمهور از پر کردن اداره فدرال با "داوطلبانی که تا به حال هیچ دیگر شایستگی از آن که از همان ایالتی که او به خصوص متعلق و یا در برخی از راه و یا دیگر شخصا متفقین به او و یا از داشتن لازم اهمیتی و pliancy به ارائه آنها متملق, ابزار خود لذت" را به عنوان الکساندر همیلتون توضیح داد: در Federalist شماره 76. نیاز به سنا رضایت برای انتصاب افسران است "ترمیم کننده و منبع ثبات در مدیریت" او اضافه شده است.

که وجود دارد در نگاه اول برخی از آنکه به رئیس جمهور استراتژی است. در دیوان عالی کشور را در سال 2014 NLRB v. Noel کنسرو مورد که در آن دادگاه به اتفاق آرا زده دو اقدام "زنگ تفریح" قرار ملاقات با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به این دلیل که مجلس سنا بود و در واقع در زنگ تفریح هر دو عدالت Stephen Breyer نظر برای دادگاه و قاضی آنتونین اسکالیا را concurring نظر پیشنهاد کرد که یک رئیس جمهور ممکن است قادر به ایجاد یک زنگ تفریح adjourning هر دو مجلس کنگره است. اگر چه مختصر خود را تفکرات نیست یک الزام آور "برگزاری" دادگاه این واقعیت است که قضات مورد بحث و بررسی آن در عبور (چه وکلا تماس نکته) این بدان معنی است که آن را سزاوار جدی گرفته شود.

اما هنگامی که یکی می کند را در این بحث به طور جدی حیاتی نقص به زودی به نظر می رسد. اگر چه ماده دوم قانون اساسی سبب جمهور در شرایط محدود به موکول کردن مجلس سنا و مجلس "برای چنین زمان به عنوان او باید فکر می کنم مناسب" دیگری در قانون اساسی به صراحت ممنوع کرده یا سنا و یا مجلس از adjourning برای بیش از سه روز بدون اتاق دیگر برد. مقاله من در بخش 5 را فراهم می کند که "نه خانه در طول جلسه کنگره, باید, بدون رضایت دیگر موکول برای بیش از سه روز." این ماده است که باعث سنا سال پیش به استفاده از نورد چرخه سه روز adjournments هر کدام مربوط توسط یک لحظه "طرفدار forma" جلسه. سنا سه روز adjournments نیاز نیست خانه رضایت و نه آنها باز کردن درب به یک رئیس جمهور زنگ تفریح قرار ملاقات; به عنوان دادگاه برگزار شد در Noel کنسرو "سه روز است خیلی کوتاه زمان" به ماشه قانون اساسی زنگ تفریح-انتصاب بند.

این ممنوعیت در adjournments—اجازه دهید آن را در سه روز-adjournment بند—شامل بدون استثنا برای adjournments که مجبور هستند با رئیس جمهور. و نه ریاست جمهوری-adjournment, بند خود دولت است که آن را یک استثنا به سه-روز-adjournment, بند. هر دو مقررات وجود داشته باشد در همان سند.

و هنگامی که دو مقررات وجود داشته باشد در همان قانون اساسی نه مسئله به تهمت دیگر قوانین اساسی تفسیر حقوقی وکیل به شدت به نفع, پیدا کردن یک راه را به اثر به هر دو آنها است. آن را به عنوان اتفاق می افتد, این تم که قاضی اسکالیا خود تاکید کرد در magnum opus, خواندن قانون: تفسیر متون حقوقی. به عنوان Scalia و coauthor, Bryan گارنر (یکی از برجسته کشور قانونی lexicologists) توضیح داد: در خود خلاصه ای از قوانین اصلی حقوقی در تفسير مفاد یک متن باید به نحوی تفسیر نمود که ارائه آنها سازگار نیست و متناقض است." این افتخار حکومت آنها افزود: "به طور قطعی از بسیاری دیگر از قواعد ساخت و ساز به دلیل آن است که همواره درست است که هوشمند تدوین کنندگان در تضاد نیست ،

در این مورد قاعده ساده است به درخواست: ایران نمی تواند موکول برای بیش از سه روز بدون خانه رضایت و بالعکس. اگر مجلس نمایندگان و سنا مخالف در چه زمانی موکول به پس از آن رئیس جمهور می تواند موکول کردن آنها برای مقدار از زمان او مناسب بداند تا سه روز.

دیگر قوانین حقوقی, تفسیر, تقویت, این نتیجه رسیدند. برای مثال به عنوان Scalia و جلب توضیح داد: "در صورت وجود تعارض بین کلی ارائه و خاص ارائه خاص ارائه غالب است." در اینجا قانون اساسی سه روز کلاه در سنا adjournments خانه بدون رضایت خاص بیش از این مقدار کمتر دقیق ارائه اجازه می دهد رئیس جمهور به موکول کردن هر دو مجلس به صورت "زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب"—یک بینهایت تعميم يافته ارائه شده است.

البته در تمرکز خاص بر روی نقص قانونی در مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک جدید یکی باید حالا برای درختان جنگل. بزرگترین مشکل با رئیس جمهور استدلال بدیهی یکی: او در تلاش است تا به لغو بخش عمده ای از قانون اساسی—ساختاری ارائه آن را انکار می کند رئیس جمهور یک جانبه قدرت را پر کنید تا دولت با بخش سر و کلیدی دیگر افسران که دریافت نکرده اند سنا "مشاوره و رضایت." رویکرد خود را به اندازه کافی خطرناک است در لحظات مانند در حال حاضر زمانی که سنا در تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور و این همه به نظر می رسد فقط یک مرجع سریع برای پیگیری قرار ملاقات از طریق مجلس سنا. اما این رویکرد اگر پذیرفته را اعمال می شود به همان اندازه به زمانی که رئیس جمهور این است که تراز وسط قرار دارد با خانه در برابر سنا و از آن خواهد شد به صورت تصاعدی بیشتر خطرناک در آن لحظات زمانی که یک رئیس جمهور و مجلس می تواند توطئه به موکول سنا و نفی قانون اساسی مشاوره-و-رضایت حکومت. زنگ تفریح-انتصاب بند باریک استثنا برای این قاعده است, اما آن را نمی کند, فرو کردن حکومت خود است.

و دلیل خوب است. به عنوان همیلتون توضیح داد: قانون اساسی ساختار برای قرار ملاقات فرآیند بسیار مهم است: "برای جلوگیری از این انتصاب نا مناسب شخصیت" برای "دلبستگی شخصی" و یا برای "ارتباط خانوادگی" و یا دیگر انگیزه نالایق قانون اساسی دفتر رئیس جمهور سوگند سوگند به صادقانه اجرا است. هشدار او هرگز تا prescient.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب