مه از همه گیر

Layerace / اطلس

این جنگ است.

این پیام روشن بین المللی از دولت هایی که قفل شده اند را جمعیت و کسب و کار دستور توقیف. این واقعیت جدید برای شرکت های بزرگ که در حال repurposing امکانات خود را برای تولید هواکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست به ضرب و شتم به کوروناویروس. این نبرد گریه از مشاهیر و سپاه کمتر افراد مشهور—ترغیب شهروندان خود را به قربانی های اجتماعی خود را برای زندگی مشترک خوب است.

بسیاری از مردم می خواهند بدانند که در چند هفته آینده چگونه تلاش های جنگی در جریان است. عفونت هنوز هم در حال افزایش تصاعدی یا ما مسطح منحنی است ؟ است اقتصاد رهبری برای یکی دیگر از افسردگی یا ما آماده برای سریع جستن به عقب ؟ در کوتاه: ما برنده است ؟

خسته کننده پاسخ این است که ما نمی دانیم—و ما نمی دانیم که ممکن است در حالی که برای.

بسیاری از ما شنیده اند از “مه جنگ” یک اصطلاح ابداع شده توسط قرن 19 پروس نظامی نویسنده Carl von Clausewitz. آن را اشاره به این ایده که جنگ است که اغلب انجام شده در مه از عدم اطمینان: ارتش کاملا نمی دانند یا خود دشمن را تهدید و یا ظرفیت خود را برای مبارزه با آن است.

آنچه که ما در حال حاضر تجربه است مه از بیماری همه گیر. مقامات ردیابی COVID-19 در حال شنا کردن در آمار: نرخ ابتلا به عفونت مورد مرگ و میر به نسبت آمار اقتصادی. اما در این مراحل اولیه مبارزه با کروناویروس این ارقام هر کدام خاص خود را محدودیت ها. ما در حال حاضر شاهد چگونه در مه از گیج کننده داده های رهبران سیاسی در حال تلاش برای مارشال که عدم اطمینان به نادیده گرفتن توصیه های عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان. در واقع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به تصرف در چیزی است که می تواند توجیه فشار برای بازگشایی زندگی عمومی در اواسط ماه آوریل در حالی که شاید روزانه موارد هنوز هم در حال افزایش است.

برای شناسایی بهتر هر دو خوش تبلیغاتی و بی فایده بدبینی این مهم به محدودیت های داده ها ما قبل از ما.

بیایید شروع با آمار سلامت. یک نگاه سریع در داده های موجود در امریکا را نشان می دهد عفونت کروناویروس نرخ افزایش در یک کلیپ وحشتناک. در ایالات متحده تعداد کل موارد تایید شده است که دو برابر در هر سه روز—سریعتر از در و ایتالیا و فرانسه و یا انگلستان

اما ما باید مراقب باشید در مورد طراحی سخت گیری که از یک آمار. تایید موارد یک تابع از تایید تست. بعد از یک غم دیر شروع ایالات متحده تست ظرفیت دو برابر شده است در هفته گذشته. ایالات متحده در حال حاضر در حال تجربه رشد سریع در coronavirus موارد یا رشد سریع در coronavirus تست و یا هر دو ؟ پاسخ باید صدای آشنا: ما هنوز نمی دانیم و از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما انجام دهد.

دیگر معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی مقیاس شیوع مانند بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر دارند و محدودیت. نه همه کشورها گزارش بستری شدن در بیمارستان و پس از بیمارستان در حال کامل موارد اضافی ممکن است نشان نمی دهد تا در گزارش آمار و ارقام. آمار مرگ نیز یک تابع مورد تشخیص و علت-از-مرگ روش. بسیاری از مرگ و میر به علت COVID-19 may شده اند—و بسیاری دیگر ممکن است به اشتباه به عنوان نتیجه ذات الریه و یا یکی دیگر از بیماری تنفسی.

با گذشت زمان و افزایش آزمایش های دولت از این شیوع را به تمرکز. اما رهبران باید فروتن و شهروندان باید به بیمار در مورد این واقعیت است که هیچ یک متری است که انجیل در حال حاضر. حتی بسیاری از بهداشت آمار گرفته شده با هم ارائه می دهند در بهترین حالت یک تصویر ناقص از دامنه بحران است.

اقتصادی است که به همان اندازه تیره است. پیش بینی ها در میان بانک های سرمایه گذاری برای سه ماهه دوم تغییر در تولید ناخالص داخلی از محدوده 12 درصد کاهش (بانک مرکزی آمریکا) به 30 درصد کاهش (Morgan Stanley). که نشانه ای از اقتصاددانان داشتن آگاهانه بحث است. این یک نشانه است که اقتصاددانان هیچ ایده چه خبر است.

و چگونه می تواند از آنها ؟ این ناگهانی شروع رکود اقتصادی هیچ سابقه ای در تاریخ آمریکا است. اقتصادی ما ابزار طراحی شده برای سرعت و دقت اندازه گیری این نوع از خرابی ناگهانی.

یک مثال نرخ بیکاری رسمی. اداره آمار نیروی کار را منتشر خواهد کرد در مارس 3 اولین برآورد از مارس بیکاری است. شما ممکن است انتظار می رود که این گزارش رسمی خواهد شد و در نهایت ارائه وضوح در اقتصادی تصویر در ایالات متحده آمریکا

امید خود را دریافت نمی کردن. با توجه به کرنل اقتصاددان اریکا Groshen این گزارش را به ما بگویید عملا هیچ چیزی در مورد آنچه اتفاق افتاده در نیمه دوم ماه مارس. “اولیه BLS نظرسنجی انجام شده در این هفته از 12 هر ماه” او به من گفت. “بنابراین در مارس ما را برآورد نرخ بیکاری از هفته مارس 12.”

مارس 12 بود که پنج شنبه قبل از بسیاری از ایالات و شهرستانها اعلام شد یکشنبه پس از که آنها خواهد بود بسته شدن تمام رستوران ها و کافه ها. اقتصاد در دو هفته اول ماه مارس بود کاملا متفاوت از اقتصاد در این دو هفته آخر ماه مارس است. ما نمی خواهد که یک تصویر دقیق از ماه مارس نرخ بیکاری تا BLS نسخه های بعدی آن تجدید نظر کرد و در ممکن استیک ابدیت در همه گیر timekeeping.

اقتصاددانان نیز بر تعداد افراد جدید تشکیل پرونده برای دریافت مزایای بیکاری—آمار به نام “مدعیان.” اقتصاددانان به طور گسترده پیش بینی بالاترین اولیه-ادعای کشف در تاریخ است.

اما این رقم بیش از حد ممکن است در ابتدا منعکس کننده عمق بحران است. دولت بیکاری وب سایت شده اند توفنده به عنوان تعداد برنامه های کاربردی رسید به حدود سه برابر بیشتر از رکورد قبلی خود را. به جای تاریخی افزایش متحده در حال گسترش ساعت از عملیات و انتقال کارکنان دولت از دیگر مشاغل برای پاسخ به سوالات و روند برنامه های کاربردی.

در حالی که آمار رسمی در حال آهسته غیر رسمی آمار و ارقام در حال ریختن از بررسی شرکت ها و داشبورد آنلاین. نظر سنجی از SurveyUSA و NPR/PBS نشان می دهد که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست. Homebase آنلاین حقوق و دستمزد و برنامه ریزی, و گزارش شده است که یکی در چهار کسب و کار متوقف شده بود عامل در دسترس نباشد.

“سوال بزرگ این است که وقتی ما می دانید؟,’ و پاسخ این است: آن بستگی دارد, می گوید:” جاستین Wolfers یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان است. “در سمت مالی ما را ببینید بلافاصله اگر آبشاری فاجعه از آنجا که شما باید یک تفکیک اعتباری در بازار. در سمت کسب و کار ما را ببینید, نکات مانند ورشکستگی اعداد در طول چند ماه آینده. اما در طرف مصرف کننده ما ممکن است واقعا نمی دانم که در آن ما هستند تا زمانی که این ویروس مورد ضرب و شتم.” در واقع اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی منتشر نمی کند اول آن برآورد سه ماهه دوم رشد تولید ناخالص داخلی که شامل برآورد هزینه های مصرف کننده تا جولای.

ایالات متحده در حال مبارزه با یک جنگ شدید با عدم قطعیت. ممکن است هفته قبل از ما می دانیم که آیا ما در حال مسطح coronavirus منحنی ها و ماه ها قبل از ما می دانیم که چه نوع از اقتصاد ما باید در نیمه دوم این سال است. اما اگر یک چیز روشن است این است که آمریکا رهبران نمی توانیم صبر کنید تا بهداشت عمومی و آمار اقتصادی ارائه یک تصویر دقیق. هر روز که کنگره بحث امداد رسانی بسته بندی ممکن است روز هنگامی که هزاران نفر از خانواده های اجرا از مواد غذایی و صدها نفر از شرکت در آستانه ورشکستگی است. در مه گیر عمل آمده باید قبل از کامل اطلاعات.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>