تاسیس نسل نشان داد میهن پرستی خود را با پول خود را

نبرد برای قانون اساسی تاریخچه نشان می دهد ارزش یک درک وسیع تری از میهن پرستی است که می رود فراتر از ستایش-

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398
گتی / Andrea Crisante / Shutterstock / اطلس

وطن امروز تمایل به التماس کردن مفاهیم وفاداری به کشور و میدان جنگ شجاعت اما کمی بیشتر. حزبی تلاش برای تصرف میهن پرستی به صورت یک طرف و متهم دیگر فاقد آن است که یک دلیل ضیق از زمان تعریف اما دیگری به دنبال ندارد به تاریخچه برای نمونه های دیگر. یکی از مهم ترین می آید از این کشور تاسیس عصر زمانی که تعداد کمی از آمریکایی ها بسیاری از آنها بسیار ثروتمند تمرین یک "میهن پرستی اقتصادی" قرار داده است که دو کشور منافع آینده خود را به خطر می اندازند—و گاهی اوقات از دست دادن—مالی خود را به خوبی بودن.

یک نسخه اولیه ظاهر در اواخر دوره استعمار در میان تعداد انگشت شماری از تجار ثروتمند در بوستون; چارلستون کارولینای جنوبی و دیگر شهرهای آمریکا است. انقلاب آمریکا آغاز شد و با شهری طبقه کارگر عمدتا در شمال شرقی مستعمرات. اما تنها زمانی که چند تجار ثروتمند انداخت وزن خود را پشت نوپای جنبش را مقاومت به حکومت بریتانیا به دست آوردن شتاب.

بسیاری از افراد ثروتمند در زمان هیچ در تمام. بیش از 40 درصد از استعمارگران بودند محافظه کاران و در میان به خوبی خاموش درصد از محافظه کاران بالاتر بود. حتی کسانی که ثروتمند استعمارگران که مورد علاقه شورشیان باعث شد تمایلی به درگیر شدن. به این دلیل بود نه ظریف: آنها مشتق ثروت خود را تقریبا به طور انحصاری از تجارت با بریتانیا به عنوان بخشی از آنچه آدام اسمیت به زودی برچسب انگلیسی بازرگانی سیستم.

خار برای تغییر در میان استعمارگران زمانی شروع شد که مجلس پس از جنگ فرانسه و هند شد حریص است. اشاره کرد که چگونه به خوبی این آمریکایی ها بودند پرداخت کشور مادر برای حفاظت در طول جنگ که مجلس تصمیم به جمع آوری پول و حتی بیشتر از مستعمرات از طریق تمبر عمل 1765. چند پیشرو معامله گران—جان هنکاک در بوستون هنری لارنس در چارلستون و دیگران در فیلادلفیا و نیویورک و Newport, Rhode Island—سپس منجر به مقاومت در برابر مالیات. در حالی که این مالیات را ضربه زدن به آنها را سخت تر از طبقات پایین خود اعتراض داشتند نه تنها شخصی است. آنها موضوع را با "مالیات بدون نمایندگی" و با یک رای که احساس خودسرانه و خارج از تناسب با هزینه های انگلیسی, حفاظت از خاک آمریکا و منابع است. بسیاری از آنها حاضر به تصویب این مالیات به مشتریان آمریکایی, آن چیزی است که خود را تاجر, همکاران پیشنهاد شده و برخی متوقف و انجام کسب و کار با بریتانیا در دسترس نباشد که شدت کاهش درآمد خود را.

آمریکا مقاومت به مهر عمل مجبور آن جمع شدن در سال 1766 اما مجلس تلاش دوباره به overtax آمریکایی ها با Townshend عمل می کند. این تحت فشار قرار دادند استعمارگران بیشتر پایین جاده به سمت آشکار شورش. در سال 1769 به مبارزه پرداخت مالیات بدون نمایندگی بسیاری از مستعمرات در آغوش "nonimportation" یک تعهد نیست برای خرید هر چیزی از بریتانیا و یا آن کارائیب مستعمرات به فشار مجلس به رول Townshend عمل می کند. مستعمره گسترده شوراهای اجرا این تعهد است. Laurens ریاست کارولینای جنوبی شورا و هنکاک بخشی از بوستون. توماس جفرسون مجبور به عذرخواهی از ویرجینیا شورای سفارش 14 جفت ارسی از لندن و تسلیم ویندوز به محض ورود خود را. Nonimportation کار, کمک به لغو تمام Townshend عمل به جز مالیات بر واردات چای است. که یکی از آخرین دلیل برای حزب چای بوستون دسامبر 1773.

یک شکل جدید از میهن پرستی اقتصادی آغاز شد و با شروع از میدان جنگ مبارزه با: صرف پول و اعتبار برای شود. هنکاک و چند همکار خود را تجار همراه با جورج واشنگتن فیلیپ Schuyler و دیگر عالی رتبه و افسران پرداخت به ساز و برگ و تجهیز هنگ و وعده داده زمین در آینده کمک های مالی به enlistees. تجاری بازرگانان یوسف ترومبول توماس هريس و ارمیا Wadsworth با استفاده از اعتبار کسب و کار آنها تا به حال ساخته شده است تا در طول سال به خرید تجهیزات برای نیروهای مسلح. آنها دریافتند که آنها می تواند بازپرداخت تنها در صورتی که شورش در مستعمرات برنده جنگ و تنها در قاره دلار که شروع به از دست دادن ارزش در ماه از موضوع خود را. توسط بهار 1778 زمانی که Wadsworth نامزد دریافت جایزه بود به عنوان رئیس و فرضا او پیشرفته معادل 75,000 قاره ای دلار و حتی پرداخت شده است در Continentals. صدها کمتر-رتبه فدرال و ایالتی commissaries که نام آنها در حال حاضر بیشتر از دست داده و به تاریخ که در راه رفع نیاز تمدید اعتبار شخصی خود و سپس اعتبار خود را از خانواده و دوستان به تامین ارتش بدون اینکه بازپرداخت.

یک سوم قالب میهن پرستی اقتصادی به ميدان آمد در بهار سال 1780. این ماه به خصوص دشوار است و از جان گذشته بار برای انقلاب است. که اگر تا کنون قابل توجهی فرانسوی کمک ممکن است وارد ناشناخته بود و mutinies و فرار کرده بود در ضمن محدودتر هم دور واشنگتن ، ساوانا گرجستان افتاده بود و چارلستون شد در آستانه از دست رفته. آن سوال که آیا ایالات متحده امریکا می تواند زنده ماندن یک سال دیگر اجازه دهید به تنهایی پیروزی در جنگ. در این مقطع مهم و 97 ثروتمند Philadelphians شدت به کمک ارتش.

رهبری تجار رابرت موریس توماس حاضر و ویلیام بینگهام و همچنین به عنوان وکیل جیمز ویلسون آنها مطرح £315,000—به طور متوسط £3,250 هر که بیش از عادی آمریکا به دست آورده در طول عمر—به خرید تجهیزات برای نیروهای نظامی. منابع به طول انجامید ارتش برای حیاتی سه ماه که در طی آن زمان به طور کلی Rochambeau سربازان وارد در نیوپورت و مسیر پیروزی نهایی محسوس شد.

پس از جنگ باقی مانده از این بانک شده است که مجموعه ای به خرید تجهیزات برای ارتش بودند نورد به بانک از آمریکای شمالی; شیوه های آن شد تا در راستای افزایش ثروت ثروتمندان و عدم اعتبار به همه دیگران که ایالتی پنسیلوانیا مجمع به دنبال de-منشور آن است. بسیاری از آمریکایی ها متقاعد شد که به عنوان patrician Gouverneur موریس قرار داده و آن را در قانون اساسی کنوانسیون از سال 1787, "غنی خواهد شد در تلاش برای ایجاد سلطه خود را و بردگی بقیه. آنها همیشه.... آنها همیشه خواهد شد. آنها همان اثر را [اینجا] و در جای دیگر اگر ما با قدرت از دولت نگه داشتن آنها را در صحیح خود حوزه است."

موریس پشتیبانی محدود غنی به مجلس سنا و توده ها به مجلس نمایندگان به تعادل منافع یکدیگر را می گیرد و بیشتر جبران قدرت هر دو مقننه قوه از طریق یک رئیس جمهور قوی و یک قوه قضائیه مستقل.

کنوانسیون نمایندگان ثروتمند شد, اگر چه کمتر شد و وارثان ثروت از در قاره کنگره از 1774-75 و آنها شامل تعداد قابل توجهی از خود ساخته مردان است. در عین حال به عنوان یک گروه آنها بیش از حد تمرین های اقتصادی میهن پرستی. در حالی که آنها توافق کردند که قانون اساسی باید به حفاظت از قراردادها و مالکیت خصوصی و تسهیل سرمایه داری در راه های دیگر آنها نیز دفاع و پشتیبانی از حقوق کسانی که دارای کم و یا هیچ ملک. البته آنها تنها به فکر از نظر مردان سفید در این رابطه—محروم از مزایای قانون اساسی شد و زنان را به بردگی کشانده مردم بومی آمریکایی ها و برخی کشورهای کسانی که تمرین ادیان دیگر از پروتستان. و بدتر از برده داری تعبیه شده در قانون اساسی یک مصالحه لازم برای القاء به اندازه کافی متحده به اتخاذ آن است.

در فینال strophe از بنیانگذاران' دوران جنگ سال 1812 یک تعداد انگشت شماری از مردان ثروتمند تمرین جدید قالب میهن پرستی اقتصادی. در حالی که چند مانند ویلیام خاکستری سالم پرداخت شده برای تعمیرات به "Old Ironsides" (USS Constitution) و دیگر راه اندازی کشتی ها و اهدا آنها به نیروی دریایی در 1813 تعداد انگشت شماری در معرض خطر خود را تمام و اقبال در خدمت کشور است.

جیمز مدیسون تا به حال دقت شده است مجددا انتخاب به عنوان رئیس جمهور اما او و حزب دموکرات جمهوری خواه سیاست مخالف بودند و در هر نوبت توسط فدرالیست که همچنان قدرت در انگلستان که بانک های خصوصی کنترل کشور را به امور مالی پس از منشور همیلتون بانک مرکزی ایالات متحده شده بود مجاز به اتمام می رسد. توسط بهار 1813 با جنگ در انفجار, وزیر خزانه داری آلبرت گالاتین سعی شناور 16 میلیون دلار وام به صندوق نیروهای مسلح. خاکستری خریدم چند صد هزار دلار از آن اما Federalist-کنترل بانک های خصوصی حاضر به قبول بخش عمده ای از آن را برای فروش مجدد. در ماه مارس, Gallatin, هشدار داد, Madison "ما به سختی به اندازه کافی پول برای آخرین بار تا پایان ماه." تا به حال وام شکست خورده ایالات متحده ممکن است تا به حال به قبل از موعد مقرر سو برای صلح است.

در این بحران سه کشور ثروتمندترین شهروندان استفان گیررد, John Jacob Astor و دیوید محله—مهاجران همه پا است. Gallatin آنها را متقاعد به خرید باقی مانده از وام بیش از 10 میلیون دلار بود که بیش از خود را در ترکیب ارزش خالص. آنها حفظ $1 میلیون هر کدام از آن و بالا بفروشید و بقیه به شرکت های بیمه و بانک ها که بالا بفروشید و سپس مقدار کوچکتر به افراد است. دولت به دست آمده از منابع مالی مورد نیاز و قادر به تعقیب جنگ به نزدیک آن در سال 1815.

این تاریخچه نشان می دهد ارزش یک درک وسیع تری از میهن پرستی است که می رود فراتر از ستایش-the-flag وفاداری و میدان جنگ شجاعت است. تعصب و غیرت نبوغ و تمایل به تحمل کمی از خود گذشتگی می توان به نمونه جدید از میهن پرستی اقتصادی امروز است. میهن پرستی از هر نوع باید گسترده تر و آمریکایی ها باید بیشتر به طور منظم در پیدا کردن و ایجاد فرصت برای پیشرفت کشور منافع—حتی زمانی که آن را می آید در هزینه شخصی.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن