تاریخ که جیمز بالدوین می خواستم امریکا برای دیدن

به عنوان جیمز بالدوین و مارتین لوتر کینگ جونیور اصرار امریکا و هویت است که مردم را محافظت می کند به هر قیمتی و

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
Illustration of MLK Baldwin and protestors toppling over a statue.
به عنوان جیمز بالدوین و مارتین لوتر کینگ جونیور اصرار امریکا و هویت است که مردم را محافظت می کند به هر قیمتی و تاریخ این کشور—تاسیس آن اسناد و مدارک خود را قهرمانان ملی است—حمایت از استدلال است که پی ریزی است که هویت.تصویر توسط پلا مانلی

در مارس 16, 1968, جیمز بالدوین راه می رفت به روی سکو در یک صندوق بیدار کننده در آناهایم دیزنی لند هتل را به شما معرفی دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور بالدوین به تازگی وارد لس آنجلس از نیویورک پس از, Columbia Pictures خریداری کرده بود حقوق به الکس هیلی "زندگی نامه مالکوم ایکس" و خواسته بالدوین برای نوشتن اسکریپت. هر چند مشتاق او تا به حال به پایان رسید تا مبارزه به شدت به خود داستان مالکوم به روی صفحه نمایش. بالدوین می خواستم Billy Dee Williams به بازی منجر شود اما این استودیو تا به حال بازیگران دیگر در ذهن. وجود دارد و حتی شایعاتی که کسی تا به حال پیشنهاد تاریک چارلتون هستون.

صندوق بیدار کننده بود برای دوباره پر کردن خزانه جنوب کنفرانس رهبری مسیحی (S. C. L. c) و به کمک صندوق کینگ آخرین پروژه های فقیر مردم در مبارزات انتخاباتی. پادشاه می خواست به صورت گسترده اقدام مستقیم در واشنگتن به نمایندگی از این کشور فقیر. برای انجام این کار او نیاز به مارشال منابع مالی بیشتری از همیشه قبل از. Desegregating ناهار شمارنده مقرون به صرفه نیست اما پایان دادن به فقر خواهد هزینه ملت میلیاردها دلار است.

پادشاه متوجه شد که بسیاری از کسانی که یک بار حمایت خود را لغو تبعیض نژادی مشخص تلاش بودند کمتر از مشتاق در مورد دستور کار خود در شغل و فقر است. این ایده از اشغال پایتخت کشور با مردم فقیر ترس بسیاری از فعالان و حتی برخی در هیئت مدیره از S. C. L. C. برای دیگران مانند Bayard Rustin اعتماد مشاور پادشاه پس از روز از Montgomery bus boycott چنین یک عمل نافرمانی مدنی به استقبال خشونت و تهدید به نوبه خود و حتی بیشتر سفید آمریکایی ها در برابر حقوق مدنی دستور کار است. Rustin می خواستم S. C. L. C. به تمرکز بر روی انتخاب دموکرات ها به دفتر سیاسی نه در ساختمان یک چادر شهر و یا برگزاری تحصن در کنگره دفاتر.

چگونه بالدوین به پایان رسید تا در صندوق بیدار کننده است و معلوم نیست اگر چه مارلون براندو است که سازمان آن ممکن است او را دعوت بودند ، در هر صورت بالدوین به حال شده است در انتظار برای معرفی شاه و سخنرانی کوتاه خود گفت: کمی در مورد رهبر. او گفت: داستان کوتاه در مورد وعده اوایل روز از حقوق مدنی جنبش وعده داده بود که خیانت به کشور است. "آنچه که رزا پارکس بود گفت: در مونتگمری در سال 1956 و چه سیاهان شد گفت: در ماه مارس خود را . . . این کشور نمی خواهید به شنیدن و یا نمی شنوند" بالدوین گفت: مخاطبان است. "و به عنوان زمان نورد و کودکان و نوجوانان از جمله افرادی مانند Stokely کارمایکل بودند که مورد ضرب و شتم با زنجیر و به زندان رفتن راهپیمایی در بالا و پایین آن گرد و خاکی بزرگراه, تلاش برای تغییر وجدان این کشور هنوز هم هیچ کس شنیده می شود و هیچ کس واقعا مراقبت." بالدوین بیان همه چیز در مورد دیوار سفید برتری که ایستاده در راه تحول بنیادین. او تلاش برای تنه زدن حافظه و با گسترش اخلاق از مخاطبان با گفتن یک داستان متفاوت در مورد آنچه اتفاق افتاده است به یک جنبش در آستانه شکست است.

هنگامی که پادشاه رسیده تریبون او اذعان بالدوین به طور خاص و به جای ارائه یک generic با تشکر از همه کسانی که گفته بود قبل از او. بعدها بود که این دو نفر اعطا خصوصی. "ما نشسته نسبتا منزوی و گوشه و تلاش برای آوردن هر یک از دیگر تا به امروز است. افسوس که این هرگز امکان پذیر است. . . ." بالدوین به یاد می آورد در کتاب خود "بدون نام در خیابان" از سال 1972 است. "ما برای اولین بار ملاقات در آخرین روز از Montgomery bus boycott—و چه مدت پیش بود که ؟ آن را بی معنی می گویند هشت سال ده سال پیش آن را طولانی تر بود پیش تر از زمان می تواند روی چیزی حساب کردن."

بالدوین در مفهوم کلی از این برخورد بود که پادشاه شد کمی شک و تردید از او. اگر چه بالدوین شناخته شده بود شاه پس از اولین سفر خود را به جنوب در سال 1957 و به کار کرده بود و در کنار او در طول این سالها او احساس کردند که پادشاه شد discomfited با حضور خود. "مارتین و من تا به حال هرگز به دانستن هر یک از دیگر," او نوشت. "شرایط اگر نه خلق و خوی ساخته شده است که غیر ممکن است." در سال 1963 شاه بر روی نوار گرفتار شد, توسط F. B. I. ابراز نگرانی در مورد بالدوین. او نمی خواست به نظر می رسد در تلویزیون با این نویسنده گفت: به دلیل بالدوین "بود و ناآگاهانه در مورد خود جنبش است." به پادشاه بالدوین نبود مدنی-حقوق رهبر; او فقط یکی از افراد مشهور, در میان بسیاری از مایل به قرض دادن ستاره خود را قدرت به جنبش. این غیر ممکن است تصور کنید که بالدوین queerness بی قراری او.

این صندوق بیدار کننده فاصله بین این دو نفر شده بود گسترده تر توسط بالدوین همدردی برای ستیزه جویی نسل جوان. او در هالیوود پس از نوشتن یک فیلمنامه در Malcolm X و فقط یک ماه زودتر بالدوین تا به حال میزبانی یک جشن تولد و صندوق بیدار کننده برای Huey P. نیوتن زندانی رهبر حزب پلنگ سیاه. در سال 1968 پادشاه احساس فشار شدید از جمله گروه های تندرو و از های اخیر تغییرات در فضای سیاسی. این کشور تا به حال به نظر می رسید به نوبه خود پشت خود را در چشم انداز اخلاقی. نوشتن در The New York Review of Books, اندرو Kopkind سفید نگار چپ جدید اعلام کرد که پادشاه شده بود "پیشی گرفته توسط خود بار." یک جوان سیاه که پشتیبانی کارمایکل سیاه قدرت فلسفه تا به حال حتی متهم پادشاه از فروش از سلما جنبش به عنوان او و دیگر اعضای S. C. L. C. هیئت مدیره وارد جلسه در واشنگتن ،

بالدوین به حال دیده می شود این به نوبه خود در برابر پادشاه در افق. در سال 1961 او تا به حال یک مقاله نوشته شده برای هارپر مجله با عنوان "جاده خطرناک قبل از مارتین لوتر کینگ." در آن او اشاره کرد که چگونه پادشاه صدای تغییر کرده بود از روز بی پروا اتوبوس تحریم و دقیق چالش های است که پادشاه بود به مقصد به صورت به عنوان یک رهبر انقلابی زمان. "او بیشتر تحت محاصره از او تا کنون بوده است و نه تنها با دشمنان خود را در جنوب" بالدوین نوشت. "سه سال قبل از آن من تا به حال مواجه می شوند بسیاری از مردم صحبت من در حال حاضر از سیاهان—که واقعا بحرانی از او. اما بسیاری از مردم به نظر می رسید از او انتقاد, در حال حاضر, شدند, تلخ و نا امید و تردید."

بالدوین استدلال کرد که شاه مجبور به مقابله با معنای جدید روح سازش ناپذیر در جنبش است. رهبران مانند او بودند به چالش کشیده شده توسط کودکان خود را که در رد این فرض اساسی ساخته شده است که "سیاه و سفید سنتی رهبر" لازم است در وهله اول. به عنوان بالدوین قرار داده و آن را "این جوان مردم بر این باور بودند هرگز در آمریکا تصویر از Negro و هرگز معامله با جمهوری اسلامی و در حال حاضر آنها هرگز خواهد شد. وجود دارد دیگر هیچ پایه و اساس که در آن به مقرون به صرفه."

حتی در سال 1961 بالدوین تا به حال احساس که این افراد جوان ممکن است یک نقطه. توسط 1968 زمانی که او سخنرانی خود در آناهایم او را دیدم به وضوح چگونه گذشت از حقوق مدنی و حق رای و اعمال چند سال قبل ارائه شده ممکن است سفید امریکا حس خود-تبریک که قدرت سیاه و سفید بود که در حال حاضر انکار آن. او می دانست که حقوق مدنی جنبش می تواند به راحتی اجباری به داستان چگونه آمریکایی ها را ذاتی خوبی بود کامل اتحادیه. تاریخ ساخته شده می تواند خم در خدمت دروغ است. برای بالدوین که دروغ بود به چالش کشیده می شود ریشه در خود—به همین دلیل است که شاید او اختصاص داده شده خود را مقدمه ای برای گفتن یک داستان واقعی از جنبش.

با کمال تعجب پس از بالدوین به پایان رسید سخنرانی شاه سخنرانی کرد که تکرار بالدوین حساب. نبود یک داستان آمریکایی triumphalism. در عوض شاه ابراز نگرانی کرد که این جنبش از دست دادن نبرد برای روح ملت است. او مصرانه خواست بدون یک اشاره از نوستالژی سابقه مردم اقدام قهرمانانه در برابر شانس یک تاریخچه کامل از ناامیدی و تروما است. او نه گوشت چرخ کرده واژه ها: آمریکا قطعا نژادپرست کشور است. "مشکل تنها می تواند حل شود هنگامی که وجود دارد یک نوع ائتلاف وجدان" او گفت:. "در حال حاضر من مطمئن هستم که اگر ما که بسیاری از وجدان چپ. بیش از حد بسیاری از رفته به خواب."

مانند Baldwin, شاه تلاش کرد با تعهد آمریکا به این باور است که مردم سفید اهمیت بیشتر و به دروغ ساخته شده است که که باور خوش طعم. "من باید صادقانه اعتراف کنم که من از طریق آن لحظات ناامیدی زمانی که من به رسمیت شناختن این واقعیت است که وجود ندارد به اندازه کافی سفید افراد در کشور ما که در حال حاضر به گرامی داشتن اصول دموکراتیک بیش از امتیاز" او گفت:. "اما ممنون میشم به خدا که بعضی از آنها باقی مانده است." به عنوان پادشاه آورده سخنرانی خود را به نزدیک او سعی کرد یک بار دیگر برای رسیدن به وعده امریکا تعهد است که این کشور را یک روز به جلو حرکت می کند چرا که "با این حال چقدر او را دستگیر میشوند به دور از این هدف امریکا از آزادی است." او حزن انگیز تن خیانت کلمات خود را.

اهمیت تاریخ تا به حال شده است در نظر کامل برای هر دو بالدوین و شاه فقط چند هفته قبل از آن در کارنگی هال رویداد در شهر نیویورک جشن چه بوده است صدم تولد W. E. B. Du Bois بزرگ آفریقایی-آمریکایی فکری و از بنیانگذاران N. A. A. C. P. Du Bois پس از هفت دهه مبارزه برای عدالت نژادی در ایالات متحده داده بود تا بر امریکا و مرگ او در تبعید در آکرا غنا در آستانه ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. اگر چه بالدوین مشغول به کار بود در یک مقاله در مورد Du Bois او تصمیم گرفت به مناسبت در تالار کارنگی به عنوان خوانده شده به تازگی منتشر شده قطعه "قدرت سیاه." در این جشن Du Bois که اختصاصی زندگی خود را به معرض امریکا دروغ بالدوین به دنبال تغییر موازنه نگرانی از انتقاد از ستیزه جویی میان جوانان سیاه مردم به یک ارزیابی صادقانه از شرایط ساخته شده است که مانند یک به نوبه خود لازم است.

پادشاه مخالفت با لفاظی و نماد قدرت سیاه و سفید. او بدون استفاده از آنچه که او به نام "رمز و راز از سیاهی" یا "عصبانی نظامی که نتواند به سازماندهی است." اما او بیش از حد بود که یک دانش آموز از Du Bois می کنند و او می دانست که چه Du Bois تدریس در مورد "وظایف ما رهایی." "یک ایده او مصرانه تدریس" پادشاه گفت: "در سخنرانی خود در این مراسم "این بود که مردم سیاه و سفید نگه داشته شده است در ظلم و ستم و محرومیت سمی مه نهفته است که به تصویر کشیده و آنها را به عنوان پایین تر متولد کمبود و شایسته محکوم به بردگی به قبر است."

پادشاه بیانات در کارنگی هال مانند اظهارات خود در آناهایم شد سایه توسط یک توجه داشته باشید از ناامیدی. این کشور در آشفتگی. "سیاهان باید کارهای سنگین امروز," او گفت:. "ما تا حدی آزاد و سپس reënslaved." اگر چه مردم سیاه شده بود مبارزه برای آزادی "برای بیش از یک صد سال" تنها چیزی که بود "به صراحت خاصی است که مبارزه برای آن را تحمل خواهد کرد."

بالدوین و پادشاه خواهد بود هم برای آخرین بار در یک صندوق بیدار کننده در شهر نیویورک است. بالدوین نیست که در یک دست کت و شلوار برای مناسبت بنابراین او را به یک نصب شده است. بعد از آن او به کالیفرنیا بازگشت به کار در Malcolm X فیلم جهت است که او هنوز هم بحث با مدیران استودیو. در شب 4 آوریل سال 1968 بالدوین نشسته بود با استخر شنا با Billy Dee Williams, گوش دادن به یک Aretha Franklin رکورد هنگامی که تلفن زنگ زد. دوست او بود دیوید موسی. "جیمی" موسی گفت. "مارتین فقط ضرب گلوله کشته شده است. او مرده است اما این زخم سر ، . ." بالدوین کاهش یافته و تلفن و گریستم. چند روز بعد او عینک جدید کت و شلوار به پادشاه تشییع جنازه.

بالدوین بود به سختی ساده در مورد ظرفیت انسان برای شر به خصوص در قوم. "اگر شما با یک خانم بلوند, شما در این مرکز که عجیب و غریب رنج" او گفت: "از آنجا که هر کسی می تواند شما را لمس—وقتی که خورشید پایین می رود. شما می دانید که شما در حال هدف از همه این توهمات." اما آنچه او را شوکه بود که امریکا به قتل رسانده بود کسی که طرفدار عشق, رسول وجود داره. پادشاه مرگ نشان داد اعماق سفید آمریکا را بی ارزش و محدوده سیاه آمریکا در خطر است. "شاید حتی بیشتر از مرگ خود شیوه ای از خود مرگ من مجبور به قضاوت در مورد زندگی انسان و انسان که من همیشه تمایلی به," او نوشت. "Incontestably افسوس که اکثر مردم هستند نه در عمل ارزش بسیار و در عین حال هر انسان بی سابقه است معجزه است. یکی تلاش می کند به درمان آنها را به عنوان معجزه هستند در حالی که در تلاش برای محافظت از خود در برابر بلایای طبیعی آنها تبدیل شده ایم."

اگر شاه بود واعظ بالدوین بود شاعر و به دنبال او به حساب سردرگمی خود را با جمع آوری این قطعات از خود از قوم مدفون در زیر این فاجعه است که کشور بود. که کار خود را نگه داشته ناامیدی در طول بازو. برای مطمئن شود, شاه, مرگ درست مثل کسانی که از Medgar Evers مالکوم ایکس و همه دیگران را متوقف نمی کند زمان. مردم سفید را متوقف نمی کند که مردم سفید. دو روز پس از کینگ قتل پلنگ سیاه و سفید بابی هاتن کشته شد اوکلند افسران پلیس. بعد پلیس همچنین در شیکاگو در کنوانسیون ملی دموکرات ها. Nastiness سفید جهان آینده نگه داشته و آن را به سیاه و سفید سیاست—و بالدوین صدای یک لبه. پادشاه مرگ نشان داده بود تلخی در پایین جام. چه بالدوین را دیدم که در جاده های خطرناک که منجر به پادشاه مرگ در ممفیس بود مشکل سوال که آیا یا نه این کشور تا به حال شجاعت به مقابله با آن شیاطین. می تواند به امریکا بگویید خود حقیقت را در مورد چگونه از آن وارد شده بود در این لحظه ؟ و آن را اخلاقی و استقامت و تسلیم آسایش در آن نهفته است ؟

در ماه ژوئیه سال 1968 تنها چند ماه پس از شاه را ترور و در برابر پس زمینه از شهرهای آمریکا سوختن بالدوین به یک مصاحبه به Esquire. او مجموعه ای از تن از ارز از شروع:

Q. چگونه می توانیم مردم سیاه و سفید برای خنک کردن آن ؟

A. آن است که برای ما نیست برای خنک کردن آن است.

س: اما شما نمی آنهایی که در حال گرفتن صدمه دیده است ؟

A. ما فقط آنهایی که در حال مرگ هستند سریعترین.

سردبیران به نظر نمی رسد به درک که چگونه اخلاقی بار از امریکا کابوس استراحت نه در شورش مردم در خیابان ها اما در افراد سفید برگزار شد که محکم به این باور است که آنها به نحوی به دلیل رنگ پوست خود را بهتر از دیگران است. این افراد بالدوین استدلال تا به حال به خود را در غیر این صورت. قوانین جدید, حرکات, از همدردی و اعمال نژادی خیریه هرگز کافی برای تغییر این دوره از کشور است. چیزی بیشتر رادیکال بود که باید انجام شود; های مختلف تاریخ تا به حال به گفته شود. "همه که می توانید ذخیره کنید شما در حال حاضر خود را در رویارویی با سابقه خود را . . . است که گذشته خود را, اما شما در حال حاضر" بالدوین گفت. "تاریخ خود را به شما منجر به این لحظه و شما فقط می توانید شروع به تغییر خود را با نگاه به آنچه شما انجام می دهند در نام خود را در تاریخ است."

در تاریخ 12 اوت سال 2017, James زمینه جونیور بیست ساله خود اعلام کرد نئو نازی ها از Kenton, کنتاکی, floored پدال گاز از سال 2010 دوج چلنجر و roared پایین یک خیابان باریک پر از ضد نژادپرستانه معترضان در "متحد حق" تجمع در Charlottesville, Virginia. هدر Heyer که مطرح شد در نزدیکی Ruckersville بود در میان جمعیت. با توجه به افرادی که می دانستند او Heyer سی و دو, در حال صرف مقدار زیادی از زندگی او "ایستاده در برابر هر نوع تبعیض است." به عنوان زمینه های این ماشین سرعت ارسال کفش های تلفن همراه و بدن پرواز به هوا Ryan Kelly, یک عکاس برای روزانه پیشرفت اسیر قتل عام. Heyer قاب بین یک مرد سقوط در پشت خودرو را سپر عقب یکی Air Jordan چادری, پا, پیچ خورده به طرز وحشیانه ای در هوا و خالکوبی نیم تنه یک مرد سفید پوست در اواسط پشتک زدن. او با تکیه به این سمت به عنوان اتومبیل های عضلانی بازدید و بلوس از طریق جمعیت. Heyer درگذشت در صحنه و ده ها تن مجروح شدند. زمینه شد و در نهایت به جرم قتل درجه اول و محکوم به زندگی در زندان است.

به مناسبت این خشونت بود تلخ نبرد در طول تاریخ آمریکا و چگونه ما باید به یاد داشته باشید آن است. در ماه مارس سال 2016 وس Bellamy, Charlottesville معاون شهردار و یک عضو آن شورای شهر حمایت برای حذف مؤتلفه آثار به Robert E. Lee و توماس (استون وال) جکسون. Zyahna برایانت یک دبیرستان دانشجوی سال اول در شارلوتزویل پیوست Bellamy تلاش. او گردش یک طومار خواستار حذف Robert E. Lee مجسمه در یک پارک محلی و ارائه آن به شورا. این شورا توافق کردند برای حذف مجسمه توسط یک رای از سه به دو است.

سپس در سال 2017, all hell broke loose. جسارت انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب و آشکارا به دادگاه تجدید نظر به هویت محلی سفید گرایان دیدم یک فرصت برای بهره برداری از تصمیم شورای امنیت. گرایان بر این باور است که اقدامات این شورا بودند حمله به مردم سفید. در نظر آنان سربازان صحت سیاسی بود ریخت و تحریف تاریخ آمریکا به طور کلی و جنوبی تاریخ خاص است. خشم و انزجار خود را وادار به "متحد حق" تجمع بزرگترین تجمع سفید گرایان و نئونازی ها در حافظه اخیر است. آن روز به پایان رسید با زمینه را مرگبار رانندگی در خیابان چهارم.

شایان گفتن است که چنین وحشیگری را شکست بیش از یک مبارزه در مورد نمادها و استفاده از تاریخ آمریکا است. به عنوان هر دو بالدوین و پادشاه اصرار داشت هر کدام در راه خود را, امریکا هویت است که مردم را محافظت می کند به هر قیمتی و تاریخ این کشور—تاسیس آن اسناد و مدارک خود را قهرمانان ملی آن ادعا می شود یک نیروی اخلاقی در جهان—حمایت از استدلال است که پی ریزی است که هویت. این تاریخ است که جدا از ملت ساخته شده محیط زیست; هر دو آثار و راه های که در آن جوامع هستند فضایی سازمان یافته و تقویت آن است. هنگامی که پادشاه اعلام کرد که این کشور در چشم انداز اخلاقی شده بود ابری "سمی مه نهفته است" و هنگامی که بالدوین گفت: در Esquire که ما نیاز به نگاه در آنچه که ما انجام می دهند به نام از تاریخ ما هر دو استدلال شد که این تاریخ داستان ما خودمان در مورد آنچه در کشور است و شکل جهان ما را به رفتن به جلو.

بحث بر سر مؤتلفه بناهای تاریخی باعث می شود این دشت. برای ناسیونالیست های کنفدراسیون نشان دهنده پیروزی یک درک خاصی از امریکا که در آن برتری سفید مردم در همه, اجتماعی, سیاسی, فرهنگی و ترتیبات مندرج است. از این دیدگاه باز-تهویه مراسم تجلیل از سفید برتری را حس. پیچیده تر سوال این است که آنچه ما با کسانی که در حال حاضر به محکوم نئو نازی ها اما که هنوز هم ادعا می کنند مؤتلفه مجسمه به عنوان بخشی از "میراث". این مردم برای چه کسی قاضی Richard E. Moore, از Charlottesville مدار دادگاه حکومت در آوریل 2019 که مؤتلفه مجسمه باید باقی می ماند در این منطقه است. "در حالی که برخی از مردم به وضوح ببینید و جکسون به عنوان نمادهای سفید برتری دیگران آنها را به عنوان درخشان نظامی tacticians یا پیچیده رهبران در یک زمان دشوار" مور نوشت: در تصمیم خود.

مور ارائه شد متفاوت روایت در مورد مجسمه ها. پس از Charlottesville هر چند آمریکایی مورخان روشن ساخته است که آثار تاریخی نمی شد, در واقع بنا هم به عنوان یادبود از جنگ داخلی. ترین ساخته شد سالها بعد یا بین هجده دهه نود و دهه های نخست قرن بیستم زمانی که بسیاری از جانبازان مؤتلفه شروع به مرگ و یا در نوزده-پنجاه زمانی که تقاضا برای برابری نژادی شدت یافته است. آنها عبارت دیگر بناهای تاریخی به یک ایدئولوژی فیزیکی نمایندگی از "علت از دست رفته" در فضای عمومی است. آنها اصرار بر غلط ادعا می کنند که جنگ داخلی در مرکز و نه در برده داری اما در قهرمانانه دفاع از جنوب راه زندگی است.

مردم سیاه و سفید به چالش کشیده این آثار حتی به عنوان آنها در حال ساخته شده است. در "سیاه و بازسازی در امریکا" از سال 1935 Du Bois در معرض نهفته در قلب آن دوران را در تاریخ نگاری, دریدن نفوذ آثار این دانشمند علوم سیاسی John W. Burgess و مورخ William A. Dunning. این Dunning مدرسه اولین نسل از روت مورخان به نوشتن در مورد بازسازی گفت: داستان از این دوره به عنوان یکی از گسترده نفس بیش از حد از فدرال قدرت و فساد از شمال carpetbaggers; Dunning بازدید اعطای حقوق سیاسی به بردگان سابق به عنوان یک هیولا اشتباه. Du Bois بازیگران در مذمت این اقدام به نوشتن تاریخ به عنوان "خواندن لذت بخش برای آمریکایی ها است." برای او متفق مجسمه نمایندگی پیروزی Dunning حساسیت. این تاریخ است که توجیه ساخت و ساز خود را تبعید یک بار و برای همه وحشت از برده داری و چپ آمریکایی هویت امن و مطمئن است.

نزدیک به یک قرن بعد ما هنوز در تلاش برای فراتر از چنین "خواندن لذت بخش است." سه روز پس از نمایش سفید برتری در شارلوتزویل رئیس جمهور برگزار شد بدنام کنفرانس مطبوعاتی در برج ترامپ. او مقصر "هر دو طرف" برای خشونت و در ادامه به صراحت رد این ایده از بین بردن مؤتلفه مجسمه به کارگیری نه چندان استادانه قطعه ای از نسبیت اخلاقی: "جورج واشنگتن یک مالک. . . . بنابراین جورج واشنگتن خود را از دست مجسمه? . . . چگونه در مورد توماس جفرسون? . . . او عمده ای برده صاحب." برای مغلوب ساختن پیشی جستن, جشن کنفدراسیون—منطقه ای که مرتکب خیانت به دفاع از نهاد برده داریبود و تاریخ آمریکا. با دانش است که واشنگتن و جفرسون به اکثر آمریکایی, unimpeachable, او به دنبال نشان می دهد که وجود دارد یک بحث لی بیش از حد و به این معنا است که مصرف کردن مجسمه های کلی یک شیب لغزنده است که به نحوی باز کردن ما اساسی ترین مفروضات در مورد امریکا. او سپس رئیس ستاد ژنرال جان کلی توافق شده به مصاحبه در رادیو فردا که در آن او گفت که تظاهرات این مجسمه ها را نشان داد: "عدم درک از تاریخ و آنچه در تاریخ است."

مغلوب ساختن پیشی جستن و کلی درک تاریخچه دقیقا چیزی است که بالدوین نقد در سال 1968. اما بالدوین نیز اصرار داشت که از جمله نهفته است ممکن است ما را قادر می سازد اگر ما صادقانه به داستان امریکا متفاوت است. مغلوب ساختن پیشی جستن همه هیاهو و خواسته لازم است سوال: آیا ما با جورج واشنگتن ؟ برای رئیس جمهور این سوال ساده دودویی: آیا واشنگتن مجسمه اقامت در بالا یا پایین آمده است ؟ اما این که چگونه تاریخ کار می کند. ما ممکن است بخواهید به جای چه داستان برده داری و بازسازی—یا از واشنگتن و جفرسون—به نظر می رسد هنگامی که آن را نه glosses بیش از ظلم و ستم این کشور و نه رد پتانسیل خود را برای بهبود.

چیزی شبیه این سوال مواجه جامعه از دانشگاه پرینستون که در آن من به تدریس در نوامبر 2015. که ماه سیاه لیگ عدالت, یک فعال دانشجویی سازمان در محوطه دانشگاه تحصن سی-سه ساعت نشستن در دفتر رئيس جمهور. این اقدام بخشی از یک ملی جنبش دانشجویی در حمایت از ضد نژادپرستی تظاهرات در دانشگاه میسوری. در یکی از سیاه Justice League بسیاری از خواسته های دانش آموزان خواسته شده است که دولت "علنا اذعان نژادپرستانه میراث وودرو ویلسون" تغییر نام ویلسون مسکونی کالج و وودرو ویلسون دانشکده امور عمومی و بین المللی و حذف یک نقاشی دیواری از ویلسون در یکی از مدرسه در سالن های غذاخوری.

این کاهش تقاضا به قلب پرینستون را خود درک. Wilson شد رئیس دانشگاه از سال 1902 به سال 1910; بسیار از آنچه در مدرسه به عنوان جدی موسسه آموزش عالی نسبت داده شده به او. اما دانش آموزان می خواستم این دانشگاه به پیچیده تر شدن داستان آن گفت: خود را در مورد ویلسون به اذعان آنچه خود نژادپرستانه میراث به معنای آن دانش آموزان سیاه پوست و در نظر گرفتن چگونه است که میراث, نشان داده شده در فضای عمومی و ارزش آنها. وجود هتک ابرو آنها استدلال در خواب و یا غذا خوردن در یک ساختمان به نام پس از کسی که فکر می کنید شما در یک پست تر انسان است.

موجب شده توسط دانشجويان اعتراض پرینستون رئیس جمهور کریستوفر Eisgruber و مدرسه هیئت امنا تاسیس یک کمیته به reëxamine راه است که در آن دانشگاه را گرامی داشتند ویلسون. دانشمندان biographers و اعضای جامعه مدرسه دعوت شده بودند برای کمک به صحبت. Nell نقاش یک emerita استاد دانشگاه و نویسنده کتاب "تاریخ مردم سفید" صحبت به قلب مهم است. "این همه مورد پرسش ما," او گفت:. "سوالات تغییر کرده است. منظور من این سوال همیشه تغییر دهید. به همین دلیل ما را به نوشتن تاریخ است."

در پایان پرینستون تصمیم به حذف ویلسون نام از ساختمان های, اما این توافق به عمق آن داستان ویلسون. علامت های اطراف دانشگاه و در خوابگاه در حال حاضر می دهد فولر حس ویلسون segregationist انداز و از پرینستون انحصاری تاریخچه. این مدرسه همچنین توافق کردند برای تنوع بخشیدن به نمایندگی در سراسر محوطه دانشگاه. یکی از دولت مهم ترین تصمیم گیری شد به نام غرب کالج, که در خانه های ریاست دانشگاه و در مقطع کارشناسی پذیرش پس از تونی موریسون که به تدریس برای سال های بسیاری در دانشگاه.

مسئله این است که به دور از حل و فصل شود. دانش آموزان سیاه پوست در پرینستون نیست interlopers. آنها مهمانان در محوطه دانشگاه و یا ذینفع خیریه که باید سپاسگزار به مدرسه. آنها بر خلاف Wilson روز بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است. و مثل همه دانش آموزان در محوطه آنها باید احساس اختیار این دانشگاه است. کار بسیار بیشتری باید انجام شود اما اعتراض خود را درخشان مجبور دانشگاه به ارزیابی مجدد آن گذشته در نور کامل آن زمان ارزش.

اعتراض خود را نیز ممکن است به ما کمک کند فکر می کنم در مورد تهمت و کلی نظر "آنچه در تاریخ است." به عنوان اولین اصل تاریخ را نمی توان برابر با آسایش نوستالژی یا ثابت قوس پیشرفت است. ما نیاز به دریافت حقایق right; در غیر این صورت ما در حال معامله تنها در آنچه Du Bois به نام "دروغ توافق شده است." به طور خاص ما نمی توانیم elide حقایق پیچیده است که ما چگونه ممکن است دیدن یک شخصیت تاریخی یا یک رویداد. واشنگتن برگزار برده و او نمی درمان آنها بسیار خوب است. جفرسون درخشان در مورد دموکراسی و او نیز متعلق به بردگان استثمار سالی Hemings به بردگی گرفته شده از کودکان و تعجب با صدای بلند اگر مردم سیاه شد بیولوژیکی پایین تر. این رکورد نشان می دهد که این درست باشد.

و در عین حال حقایق به تنهایی کافی نیست. آنچه ما با آنها انواع پرسش ما در مورد آنها و برای چه به پایان می رسد مهم است. برای برخی از, این واقعیت است که واشنگتن و جفرسون متعلق به بردگان disqualifies آنها را به عنوان اخلاقی exemplars. برای دیگران, مردان ممکن است اشتباه در داشتن بردگان اما این واقعیت می ایستد در کنار دیگر بیشتر قابل تحسین جنبه های زندگی خود را. ویلیام Dunning تفسیر بازسازی متفاوت بود از Du Bois است. هر یک از این تفاسیر نشان می دهد چیزی در مورد آنچه که ارزش است و در مورد چگونه گذشته همانطور که صحبت می کند به زمان حال است. درخواست ما را به تاریخ هرگز نمی تواند به طور کامل هدف; هدف آنها فقط به عنوان اغلب به روشن شدن تعهدات ما امروز.

این است که چرا در لحظات انقلاب یا عمیق تغییرات فرهنگی یکی از اولین چیزهایی که مردم حذف نمادهای ارزش های قدیمی است. بسیاری از لنین و استالین مجسمه برای مثال تا به حال به سقوط. پس از قتل جورج فلوید در ماه مه توسط یک افسر پلیس مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر کشور شده اند یا سرنگون و یا حذف شده است. اما گفتن که Robert E. Lee همچنان به پایه بلند در شارلوتزویل که در آن Heyer درگذشت. ما باید حقایق راست و می دانم که چه چیزی ارزش های لی نشان داده اما همچنان بدون توجه به این اعتراضات و مخالفت ها در چه داستان باید گفته شود. به عنوان بالدوین قرار دادن آن در "بدون نام در خیابان" "یکی ممکن است ببینید که تاریخچه است که در حال حاضر تفکیک ناپذیر از خود شده است پر از اشتباهات و افراط; اما این است همان چیزی که به عنوان شاهد است که برای میلیون ها نفر از مردم این تاریخ است . . . شده است اما هیچ چیز غیر قابل تحمل یوغ یک متعفن زندان, فریاد میکشند قبر." اگر مردم سفید پوست در امریکا انتخاب می کنید به قبول دروغ بالدوین استدلال دیگران هرگز به رایگان آن را رد کند. و رد دروغ بود, برای او پیش شرط برای پیشرفت.

این آسان نیست نتیجه را بپذیرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آمریکایی ناسیونالیسم است که چگونه از نزدیک در هم آمیخته ایده امریکا با هویت سفید افرادی که در آن زندگی می کنند. برای کسانی که چسبیده به این ایده از ترس این که اعتراف به زشتی برده داری و یا ادامه مضرات ظلم و ستم را در این ایده از امریکا—و آنها خود را—irredeemable. آنها به جای پیدا کردن ایمنی در دروغ است. اما اگر شرط عشق ما به کشور دروغ است و سپس عشق خود را, مهم نیست چقدر واقعی و دروغ است. این ایده ممکن است irredeemable. این بدان معنا نیست که ما بیش از حد.

در ماه اوت سال 1965 بالدوین مقاله منتشر شده در پوست به نام "مرد سفید گناه." آن را به حال شده است یک سال سخت. مالکوم ایکس ترور شد در ماه فوریه است. در ماه مارس جهان شاهد خشونت ایالت آلاباما سربازان حمله به معترضان در ادموند Pettus پل در سلما. و در آگوست 11th, وات شورش منفجر شد در سراسر لس آنجلس تا حد زیادی در پاسخ به خشونت توسط پلیس است. در مقاله خود بالدوین خواستار رویارویی با سابقه ای که امریکا به شدت اجتناب شود. "مرد سفید, شنیدن, من!," او نوشت. "تاریخ به عنوان تقریبا هیچ کس به نظر می رسد به دانستن است که نه تنها چیزی به عنوان خوانده شده. و آن را اشاره نمی کند و صرفا یا حتی اساسا به گذشته است. در مقابل این نیروی بزرگ تاریخ می آید از این واقعیت است که ما انجام آن را در درون ما است."

صادقانه برخورد با گذشته پس از آن تا به حال همه چیز را با انواع مردم ما درک خودمان می شود و این نوع از مردم ما به آرزو تبدیل شده است. بالدوین می خواستم به رایگان ما را از قید خاص داستان های ملی, به طوری که ما ممکن است خودمان ایجاد دوباره. برای این اتفاق می افتد سفید امریکا نیاز به شکستن اسطوره است که امن آن بی گناهی. "افرادی که تصور کنید که تاریخ آنها را به نحوی یاری می" او نوشت: "در حال impaled در تاریخ خود را مانند یک پروانه در یک پین و تبدیل به ناتوان از دیدن و یا تغییر خود و یا جهان است." مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را ایستاده در اصل و نسب از جمله افرادی که با استفاده از یک درک خاصی از گذشته به تقویت بی عدالتی حاضر. بالدوین چشم انداز خواستار یک حساب با این درک—به فرض عظمت امریکا اما برای ایجاد زمین پس از آن که عظمت را می توان ساخته شده است.

در بازتاب خود را در شاه بالدوین نوشت که ما شاهد مرگ از تبعیض نژادی و آن سوال این بود که چه زمانی و چگونه گران تشییع جنازه خواهد بود. اگر تنها او می دانست. بیش از پنجاه سال بعد ما هنوز راهپیمایی در صفوف منظم و مبارزه در خیابان. جهان در حال مرگ است اما ما آهسته بوده است به قرار دادن آن در قبر و هزینه های در حال نصب است. چگونه بسیاری از عزیزان ما در حال پوسیدن در زندان ها و زندان? چگونه بسیاری از در حال شکستن پشت خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار ؟ و چگونه بسیاری از ارواح تاریک شده اند از اثرات امریکا اصلی گناه ؟ آزادی واقعی برای همه آمریکایی ها مستلزم آن است که ما بگویید بهتر داستان یک داستان واقعی در مورد چگونه ما در اینجا آمده است. وقت آن است که برای دفن که قدیمی سیاه و سفید افرادی که به شدت به او نیاز دارند و در نهایت به شروع دوباره.

این مقاله کشیده شده بود از "Begin Again: جیمز بالدوین امریکا و فوری آن درس برای خود ما" است که منتشر خواهد شد توسط تاج در ماه ژوئن.


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب