تاریخ و زمان آخرین پایه باستانی و نسب

Bushfires سوخته از طریق باغ در استرالیا مشروب قبل از خواب محدوده.دارسی اعطا

در اعماق جنگل در لبه جنوبی استرالیا مشروب قبل از خواب محدوده حدود 200 ادعا خاکستری درختان در میان آخرین بازماندگان از جهان کاهش یافته است. این Eidothea hardenianaدرختان که ردیابی ریشه های خود را به گذشته supercontinent از گندوانا که در آن آستین گردن دایناسورها ساروپود قرق در قوی مخروطیان و گل شد تکاملی تازگی.

این Eidothea اصل و نسب مانده است شکستگی آن قاره و فاجعه کیهانی به پایان رسید که در عصر دایناسورها. اما آن را نمی ممکن است زنده ماندن فاجعه در حال حاضر در مواجهه با آن زندگی در یک زیست کره است که تخریب توسط بشریت است.

ده ها میلیون سال از تکتونیک تبدیل و آهسته خشک از استرالیا باید به طور پیوسته فرسایش Eidothea‘s قلمرو محدود خود دو گونه زندگی را به تکه های از جنگل در امتداد قاره شرقی خط ساحلی است. یکی از این گونه Eidothea hardeniana, یا مشروب قبل از خواب بلوط اشغال فقط چند هکتار زمین در جنگل های حفظ. بیشه را درختان resprout بارها و بارها توسط شبیه سازی و برخی از آنها به احتمال زیاد بسیاری از هزاران سال است.

این گذشته bushfire فصل به کشته شدن حداقل 10 درصد از جمعیت است. این بدترین در حافظه زندگی—یک فاجعه در آورده و توسط چندین ساله خشکسالی سال از گرمای شدید و گرم شدن و محافظت از بشریت را فسیلی تولید دی اکسید کربن و تا 30 درصد از Eidothea hardeniana‘s گرو اعمالی آتش. برای یک گونه است که در شماره چند تا رابرت Kooyman یک گیاه شناس در مک کواری دانشگاه به من گفت: “از دست دادن هر یک از افراد یک فاجعه است.”

“عناصر از آنچه شما از دست دادن … غیر قابل تعویض هستند,” او گفت:. “اگر ما از دست داده ایم برخی از آن تنوع ژنتیکی در شرایط تکاملی که برای همیشه از دست داده.”

در حالی که مشروب قبل از خواب بیشه باستان, جامعه علمی بود غافل از وجود آن تا چند دهه پیش. در سال 1988 Kooyman راه رفتن در امتداد نهر در بخشی از راه دور از مشروب قبل از خواب پارک ملی زمانی که او کشف یک نوجوان درخت با بیضوی دندانه اره ای و لبه برگ او نمی تواند شناسایی. این درخت به نظر می رسید که برخی از میل به Proteaceae اولیه خانواده گیاهان گلدار با اصل و نسب رفتن بیش از 120 میلیون سال است. اما هویت خود را خواهد یک راز باقی می ماند تا زمانی که Kooyman بازگشت به همان پچ جنگل 12 سال بعد و پس از نمونه ها از همان نوع درخت در مراحل مختلف رشد: یک نهال یک نهال و درخت بالغ با گوشتی میوه طلایی در زیر آن. هنگامی که او بازگشت و چند ماه بعد که او آن کشف لوله کرم رنگ گل.

با کل چرخه عمر از گیاه در حال حاضر مشهود Kooyman و همکار شناس پیتر وستون از باغ های گیاه شناسی سلطنتی در سیدنی به زودی تایید کرد که درخت شد و در واقع یک عضو Proteaceae. آنها مجموعه ای به طور رسمی در مورد توصیف گونه و در سال 2002 آنها به آن نام و نام خانوادگی: Eidothea hardeniana.

Eidothea بود الهه از هومر اودیسهیک دختر پروتئوس با قدرت فوق العاده ای. Hardenianaدر ضمن ادای احترام پرداخت به گوئن سخت نیرومند شناس در باغ های گیاه شناسی سلطنتی بود که در آستانه بازنشستگی است.

“ما در نظر گرفته گوئن به عنوان چیزی از ما الهه جنگل اما او هرگز تا به حال یک گونه به نام او” Kooyman گفت. “برای حمایت از زنان در علم و ایمان باور نکردنی او کمک ما به نام ما به تازگی کشف الهه برای گوئن.”

اسطوره لقب مناسب است در بیشتر راه بیش از یک. بر اساس شواهد DNA محققان تخمین زده اند که Eidothea جنس تکامل یافته بیش از 70 میلیون سال پیش در تاریخ از گیاهان گلدار. در آن زمان قطب جنوب و استرالیا و آمریکای جنوبی را پاتاگونیا منطقه شد و بخیه با هم به یک شکل تکامل یافته از گندوانا پوشانده معتدل در جنگل. بسیاری از کارخانه دودمان رشد یافت در مشروب قبل از خواب منطقه امروز از جمله مشتقات و درخت اوکالیپتوس همیشه سبز و درختی در حال حاضر در Gondwanan فسیلی تخت از آرژانتین به قطب جنوب نشان می دهد Eidothea بخشی از یک بدوی گیاه شناسی جامعه که میرسد این supercontinent.

“این نشان دهنده کهن نسب از باستان خانواده” پیتر Wilf یک paleobotanist در دانشگاه ایالتی پن که مطالعات مانده Gondwanan جنگل به من گفت. “این نیز نشان دهنده باستانی نوع از جنگل است.” در واقع زیست محیطی نظرسنجی ها نشان می دهد که علاوه بر پناه ده ها تن از تهدید بومی حیوانات مشروب قبل از خواب منطقه بیشتر است “Gondwanan,” floristically صحبت از هر جای دیگر در استرالیا.

“این درست refugia,” Kooyman گفت:—منطقه ای که در خدمت به عنوان یک نوع از تنشهای پناهگاه بمب که در آن گونه می توانید زنده ماندن زمین شناسی تحول.

در حال حاضر آن را به یک پناهگاه در بحران است. در اوایل ماه نوامبر رعد و برق موجب شعله هایش تا نزدیکی مشروب قبل از خواب پارک ملی مرزی و قبل از اینکه طولانی, بیشه را understory حال شروع به سوزاند. با آتش نشان ها’ منابع نازک کشیده و آب و کار در برابر آنها نه هر برگ اقامت می تواند ذخیره شود.

زمانی که Kooyman سفر به مشروب قبل از خواب منطقه در اواخر ماه نوامبر برای شروع ارزیابی خسارت او تیره و تار دید. تمام سطح زمین درختچه ها و سرخس ها سوخته بود دور شمع از سوختن چوب دراز در همه جا. سوخته جنگل انبوه درختان تقسیم شدند و در حال مرگ. اضافه کردن به حقیقی های با کیفیت از صحنه تاج پوشش جنگل عمدتا دست نخورده باقی ماند: یک چتر سبز بیش از یک سیاه شدن کف جنگل.

“این بسیار ناراحت کننده است.”

کار با اعضای پارک های ملی و حیات وحش صرفه جویی در گونه ما حفاظت از برنامه Kooyman به سرعت راه اندازی یک سری از جنگل-نظارت بر توطئه که تبدیل به سایت از یک مرض آزمایش علوم. به عنوان محققان بررسی آتش این اثرات در ده ها تن از انبوه گونه در منطقه مشروب قبل از خواب آنها در حال نظارت بر این قطعه در طول زمان تا ببینید که چگونه بسیاری از درختان تسلیم به دست کشیدن بر اثر آتش سوزی آسیب. به عنوان Kooyman توضیح داد: اگر گرما یا آتش نفوذ نازک پوست درخت از جنگل انبوه درختان آنها می تواند کشنده عروقی embolisms و یا عفونت های قارچی پس از شعله های آتش گذشت.

Kooyman بزرگترین نگرانی این است که از دست دادن حتی تعداد کمی از افراد می توانند فلج ضربه به Eidothea hardeniana‘s استخر ژن. اوایل ژنتیکی کار پیشگام Maurizio Rossetto در باغ های گیاه شناسی سلطنتی سیدنی نشان داد که گونه قابل ملاحظه ای متنوع با توجه به آن جمعیت کوچک اندازه. اگر اخیر كمربند شامل برخی از مهمترین متمایز ژنتیکی افراد, گونه توانایی برای انطباق با تغییرات دراز مدت ممکن است به شدت کاهش یافته است.

“از دست دادن 10 درصد از ساقه لزوما به این معنا نیست شما از دست دادن 10 درصد از پتانسیل تکاملی,” Rossetto به من گفت. “این بستگی دارد که چه از دست داده شده است و توزیع افراد است.” یک بار Kooyman حال بررسی باید به رنگ یک تصویر واضح تر از آن درختان کشته شده اند توسط این آتش سوزی Rossetto و تیم خود را به طرح دوباره آنها اطلاعات ژنتیکی برای تعیین کمیت تکاملی, تاثیر است.

به دلیل آتش سوزی رخ داده است قبل از باردهی در فصل جدید Eidothea hardeniana نهال می تواند ریشه این سال است. حتی بزرگسالان درختان بودند که به شدت تحت تاثیر قرار ممکن است هنوز قادر به قرار دادن جدید مکنده و یا جوانه. اما Eidothea hardeniana به آرامی رشد می کند و در تکه تکه زیستگاه محلی که در آن جانوران به نظر نمی رسد برای پیدا کردن میوه آن به خصوص خوش طعم, توانایی خود را به گسترش محدود است. انسان می تواند کمک فعالانه به تبلیغ درخت به مناسب دیگر زیستگاه مناطق Rossetto گفت: Kooyman در مقابل با تاکید بر نیاز به کوشش تلاش های حفاظت در مشروب قبل از خواب منطقه پاکسازی تجاوز هرز پوشش گیاهی و قطع چوب و پس از ورود تاریخی.

اما قرن ها عبور می تواند قبل از هر گونه جدید نهال رسیدن به باروری بلوغ Kooyman گفت. و با استرالیا آتش نجومی به سرعت در حال بدتر شدن به عنوان انسان پمپ گرما به دام انداختن کربن به اتمسفر در یک رای دیده نمی شود در گذشته 66 میلیون سال بعد از اتش بازی حمله می رسند می تواند طولانی قبل از آن.

این Gondwanan شکوه روز بیش از, و در زمین شناسی از نظر زمان کپسول مانند مشروب قبل از خواب منطقه بودند در راه خود را. اما بشریت “واقعا همه چیز را رو به جلو” Wilf این paleobotanist در پن استیت گفت: هل دادن گونه ها مانند Eidothea hardeniana که بسیار نزدیک به انقراض و تهدید به قطع اتصال ما به جهان باستان را به مراتب زودتر از طبیعت در نظر گرفته شده.

“این غم انگیز است به فکر می کنم,” او اضافه شده است. “این گیاهان است که جان سالم به مقدار زیادی از تغییرات جهانی—جهانی بسیار زیاد خنک کننده قاره تقسیم شده است.” اما با Eidothea hardeniana‘s lone زندگی قایق در حال حاضر شکستن از هم جدا در یک زمین شناسی eyeblink بازماندگان ممکن است قادر به نمودار تکاملی مسیر فرار به اندازه کافی سریع.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>