بدبختی از فارغ التحصیلی در سال 2020

خانواده شرایط اقتصادی کنونی می تواند در این سال grads 10 سال یا بیشتر برای بهبود یافتن از. گتی / پل S

توسط NEWS-SINGLE در 2 خرداد 1399
گتی / پل Spella / اطلس

با پایان سال تحصیلی مدارس آمریکا را اعطا حدود 3.7 میلیون دبیرستان دیپلم 1 میلیون کاردانی درجه و 2 میلیون درجه لیسانس است. بسیاری از کسانی که 6 میلیون به علاوه فارغ التحصیلان به زودی دنبال مدرک دیگر اما بسیاری دیگر را وارد کنید در طول تاریخ وحشتناک بازار کار و یکی که وحشیانه به خصوص برای کارگران جوان. کلاس 2020 تا به برخی از فوق العاده شانس فاسد به تحصیلات تکمیلی در حال حاضر و تاسف زمان مجموعه ای می تواند بسیاری از آنها را از نظر مالی و حرفه ای برای سال.

همانطور که در حال حاضر مشخص نیست که برای چه مدت پیشرفت خود را متوقف خواهد شد. "من می خواهم بحث [در نظر] سال" Till von Wachter یک اقتصاددان در UCLA که مورد مطالعه چگونه کارگران جوان کرایه در طول و پس از رکود اقتصادی به من گفت. "اگر [اقتصاد] بازیابی در سال اول وجود دارد برخی از امید است. اگر آن را بد به بهار 2021"—یک احتمال است که به نظر می رسد بیشتر و بیشتر احتمال دارد—"سپس این افراد باید نگران باشید."

علت نگران است که رکورد قبلی فارغ التحصیلان که تصادفا به یک نامهربان اقتصادی آب و هوا. محققان نشان داده اند که اقتصادی زخم از فارغ التحصیلی به یک رکود اقتصادی پایدار نرخ بالاتر بیکاری (برای فارغ التحصیلان مدرسه) و کاهش درآمد (برای همه) در مقایسه با همسالان فارغ التحصیلی به عنوان کمی تا یک یا دو سال زودتر یا دیرتر—می تواند برای تا زمانی که 10 یا 15 سال است. این بد شانس نیز ممکن است خطرناک برای سلامت مردم: کارگران بودند که راه اندازی حرفه خود را در طول رکود اقتصادی از اوایل دهه 1980 مشخص شد که افزایش خطر مرگ در میانسالی اغلب به دلیل افزایش بروز بیماری های قلبی و سرطان ریه و یا استعمال بیش از حد مواد مخدر.

در خط با پژوهش های قبلی این گروه که فارغ التحصیل به جدید ترین فاجعه اقتصادی از رکود اقتصادی بزرگ است که هنوز هم به طور کلی. با توجه به مقاله توسط جسی Rothstein یک اقتصاددان در دانشگاه برکلی پرداخت و نرخ اشتغال از کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شد در طول رکود باقی مانده است نسبتا پایین در سراسر 2010s.

یکی از دلایل بزرگ این حوادث می تواند بسیار حرفه ای ویرانگر برای فارغ التحصیلان جدید است که استخدام کند یا متوقف. در مشاغل سایت ZipRecruiter تعدادی از موارد برای ورود به سطح شغل به طور معمول توسط فارغ التحصیلان دانشگاه کاهش یافته است 73 درصد در طول سه ماه گذشته با تعداد دهانه برای کارآموزی کاهش به طور مشابه. "در حالی که استخدام کند شده است در هر عمده صنعت و دولت از اواسط ماه آوریل چشم انداز به خصوص تلخ جدید فارغ التحصیلان دانشگاه امیدوار به شروع حرفه خود" جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در ZipRecruiter به من گفت.

در بالا از آن, فون Wachter گفت: "آن را بزرگتر و بالاتر-حقوق و دستمزد شرکت هایی که جلوگیری از استخدام بیش از, کوچک, کاهش دستمزد شرکت." در ادامه بسیاری از کسانی که در پیدا کردن کار را شغل که پرداخت کمتر و نمی رسم بر مهارت های مربوط به مطالعات خود از ضرورت. آنها ممکن است گیر در مشاغل مانند که تا زمانی که شرایط اقتصادی بهبود, با این حال زمانی که طول می کشد و سپس آن را بخورد تا زمان بیشتری برای کار-hop تا زمانی که آنها پیدا کردن یک موقعیت است که بهتر است آنها را مناسب. تنها پس از آن اغلب پس از سالها تاخیر انجام آنها شروع به ساخت حرفه ای پیشرفت که برای بسیاری از مسن تر یا جوان تر فارغ التحصیلان شروع به سمت راست خارج از دانشگاه.


هنگام مصاحبه با اعضای کلاس 2020 بیش از ماه گذشته به عنوان آنها را برای شغل من می ترسید که من شاهد آغاز این آسیب زنجیره ای از حوادث است. Deni Budman یک 21 ساله که فارغ التحصیل از دانشگاه بوستون در این ماه به من گفت که در حالی که هدف او این است که به یک فیلم و یا تلویزیون تولید, او تا به حال به گسترش کار خود را جستجو شامل ارتباطات و یا موقعیت های اداری در "رسانه های مجاور" شرکت. "هیچ کس در خارج وجود دارد, ساخت, فیلم, در حال حاضر," او گفت:.

حتی به عنوان او نگاه به گزینه های دیگر او گفت: پیدا کردن کار است "قطعا هنوز هم دشوار است." "و همچنین:" او به من گفت: "من هرگز پیش از این انجام داده." زمانی که من با او صحبت کرد در اواخر ماه مارس او در پایان آخرین ترم در خانه با پدر و مادر او در نورفولک ویرجینیا. "اگر من تا به حال sidetracked [از مدرسه] من به دنبال شغل و سپس چند ساعت گذشته است," او گفت:. "من سعی می کنم به خودم اجازه رفتن به پایین سوراخ خرگوش."

دانش آموزان در برخی زمینه ها گزارش بیشتر به احتمال زیاد در این موقعیت از کسانی که در دیگران است. یک متخصص در پست دانشگاه استخدام به تازگی گفته وال استریت ژورنال که مالی, مشاوره و شرکت های حسابداری به طور کلی قفل شده خود را, جدیدترین استخدام پاییز گذشته. کار جستجو در آموزش و پرورش, روابط عمومی و صنایع خلاق در ضمن تمایل به شروع به صورت جدی تا ترم بهار که در این سال بود که این بیماری همه گیر رسید. دانشجویان در این حوزه هستند که به احتمال زیاد داشتن ترین مشکل در حال حاضر.

چشم انداز است و حتی بدتر برای سالمندان دبیرستان که در حال ورود به نیروی کار در این سال است. احتمال 10 تا 15 سال دوره کاهش نیروی کار-چشم انداز بازار اعمال می شود بدون در نظر گرفتن سطح آموزش و پرورش اما "پایین تر تحصیل کارگران تمایل به بزرگتر اولیه تلفات و بهبود کندتر," فون Wachter گفت.

قبل از همه گیر Jayden a 17-year-old اتمام دبیرستان در شرق میسوری امیدوار بودم برای رفتن به دانشگاه برای تبدیل شدن به یک مکانیک و قبل از آن برای پیدا کردن کار مرتبط با شاید در یک فروشگاه لوازم خودرو. (Jayden نام خانوادگی حذف شده است برای محافظت از حریم خصوصی.)

در حال حاضر Jayden مطمئن نیست اگر او را قادر به دریافت این نوع از کار در هر زمان به زودی. در عین حال او را برای رفتن به ادامه با این مواد غذایی سریع کار او تا به حال برای او در دو سال آخر دبیرستان. "من نمی خواهم به کار [در فست فود] برای همیشه, اما من هم نمی خواهم به ترک وجود دارد اگر من یک حرفه ای بیشتر مبتنی بر کار" او به من گفت.

مقدار دراز مدت آسیب است که شرایط فعلی را به کارگران جدید بستگی دارد اگر وقتی که و چگونه به سرعت اقتصاد پرش به عقب. "این منصفانه است که فرض کنیم در این نقطه است که بازار کار را در شکل بد برای سال آینده -- به اندازه کافی برای قرار دادن بازار کار کسانی در معرض خطر اثرات طولانی مدت ما در بر داشت از گذشته رکود" فون Wachter گفت. "چگونه به بهبود اقتصاد برگزار خواهد شد و چگونه آن را تحت تاثیر قرار بدشانسی بازار کار کسانی است که هنوز دیده می شود."


فارغ التحصیلی در حال حاضر یک شکل خاص از شانس بد اما کسانی که به پایان رسید مدرسه پیوست و نیروی کار در سال های اخیر نیست, خوش شانس یا. افراد جوان به عنوان یک گروه به نظر می رسد به گرفتن سخت تر ضربه اقتصادی از کسانی که در نسل های قدیمی تر. در ماه مارس یک نظرسنجی که از سوی مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که 40 درصد از Millennials 36 درصد Gen Xers و 25 درصد از متولدین گفت: آنها یا کسی که آنها زندگی می کردند با از دست داده بود یک شغل و یا درآمد به دلیل بیماری همه گیر. همان درست است برای نیمی از قدیمی ترین اعضای Gen Z در سن 18 تا 23.

پیزلی سیمونز 24 ساله که فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی در سال 2017 کرده و در کار جدید خود یک موقعیت بازاریابی در یک شرکت فناوری در دورهام برای چهار ماه زمانی که او بود furloughed به تازگی. در حال حاضر سه سال از کالج او برداشت آزاد-نوشتن تکالیف به پرداخت صورتحساب خود اما در آوردن "قطعا نه حتی نیم" پول او ساخته شده در کار و همچنین به عنوان از دست رفته در معنای او مشتق شده از کار. او تقاضا برای بیکاری و ذخیره کردن مقداری پول برای روز بارانی مثل این اما "اگر [این] به آخرین چند ماه بیشتر من فکر می کنم در مورد تلاش برای نگاه دیگر به معنی کار و" او گفت:.

اقتصادی از بحران کنونی نیز احساس توسط دانشجویان که هنوز کار خود را به سمت خود درجه است. براندون Northrop هدف این بود که حرکت به کالیفرنیا و کار با تکنولوژی زمانی که او فارغ التحصیلان از دانشگاه ایالتی کلرادو در سال 2021. "من احساس می کنم هیچ چیز را در سنگ دیگر" او به من گفت. "اگر شغل فقط شروع به سقوط و ما باد در یکی دیگر از افسردگی ؟ چه می شود اگر ... من فکر می کنم اگر چه بزرگ است عبارت در ذهن من در حال حاضر."

پس از او در سمت چپ محوطه دانشگاه در ماه مارس Northrop شده است زندگی در خانه با مامان و مادر بزرگ در فورت کالینز کلرادو و نمی تواند کار معمول خود را در یک محوطه سالن ناهار خوری. اگر او می تواند پیدا کردن کار دیگر در حالی که در خانه همه چیز "خواهد بود آسان تر برای من و برای خانواده من—آن را سخت برای خانواده من برای پرداخت هزینه های اضافی دهان به خوراک," او گفت:. اما زمانی که او اعمال می شود برای یک موقعیت شغلی در یک فروشگاه مواد غذایی محلی او آن را دریافت.

این گروه از بزرگسالان جوان—زمان دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر و بسیاری از Millennials بیش از حد می تواند در سال های آینده از دست دادن فرصت های مهم برای ایجاد ثروت و پس انداز, به خصوص اگر آنها را انجام بدهی دانشجو. "در حال حاضر قبل از COVID ضربه بزرگسالان جوان بودند بسیار پایین تر مسیر انباشت ثروت از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می گوید:" رید کرامر یک همکار در امریکا جدید به سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک. "این است برای رفتن به یک اثر بزرگ در ترازنامه از یک کل دسته از افراد جوان از جمله کسانی که در حال آمدن سن و بیرون آمدن از تحصیلات دانشگاهی ... این جوان همگروه است که واقعا می شود تا در برابر آن bookended با رکود بزرگ و COVID-19 بیماری همه گیر."


یکی از چیزهایی است که بسیاری از جوانان فارغ التحصیلان دانشگاهی را به پناه از تلاطم اقتصادی است رفتن به مدرسه فارغ التحصیل—این ایده که امیدوارم آنها با ظهور واضح تر مهارت به شرایط بهبود یافته است. اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در آمریکا در بهار, کسانی که نمی شد در حال حاضر برنامه ریزی برای حضور خواهد مشکل ثبت نام بعد از این سال. 三水村 مه چن در کنیون کالج کلاس از سال 2020 را ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد در پاییز و تماشا همکلاسی هایش تقلا به خط چیزی تا پس از فارغ التحصیلی. "اگر من درخواست برای تحصیلات تکمیلی در وهله اول من نمی دانم آنچه که من انجام خواهد داد" در حال حاضر او به من گفت. "من قطعا lucked."

بسیاری از فارغ التحصیلی سالمندان آنقدر خوش شانس و در حال تلاش برای کشف کردن چه چیزی آنها می توانید به بهبود بسیاری خود را. تا حد زیادی به آنها نیست و در کنترل سرنوشت خود را. فون Wachter ذکر شده یک سری از سیاست رفع است که ممکن است همه چیز را آسان تر در کارگران جوان: دانشجو-بخشش بدهی های جدید و یا گسترش یارانه برای کالج و فارغ التحصیل درجه یک دولت برنامه ای است که کمک های مالی یارانه به کارفرمایان برای استخدام کارگران جوان و یا شاید می پردازد جوان مردم را در غیر این صورت پرداخت نشده کارآموزی و یا کار داوطلبانه.

"مشکلات این کارگران روبرو هستند با توجه به هر چیزی که با آنها" فون Wachter گفت encouragingly اما او اشاره کرد که "کارگران را آژانس در تلاش برای ایجاد عاقلانه و فعال انتخاب کند." مشاوره از او و دیگران boils پایین به: باز به فرصت های شغلی شما تا به حال پیش بینی برای خودتان باز به زندگی در جایی که شما تا به حال برنامه ریزی برای شبکه و سخت حتی اگر هیچ کس می گذرد به شما پیشنهاد یک کار در حال حاضر و در نظر گرفتن داوطلبانه یا بیشتر پایین خط رفتن به مدرسه گراد. (و هنگامی که دانش آموزان انجام یک کار و بازار کار است که در شکل بهتر فون Wachter توصیه آنها باید به طور مداوم سراغ از دیگر فرصت های بهتری را برای برخی از زمان به آنها از دست داده است.)

مکس بروکس با این نسخهها کار در مرکز حرفه ای در جنوب اورگان دانشگاه. وقتی از او پرسیدم چه هدایت او شده است دادن به فارغ التحصیل از سالمندان به تازگی او گفت: او را تشویق آنها را به لهستانی, رزومه خود را, پیش نویس نامه پوشش تمرین خود تصویری-مصاحبه مهارت های ساخت خود را آنلاین حرفه ای حضور و کلاس های آنلاین که در ساخت مهارت های خود را مورد نظر کارفرما است که به دنبال. "هیچ یک از کسانی که همه چیز پرداخت صورتحساب" بروکس اذعان کرد: "اما اگر شما لازم نیست که به انجام کار در کوتاه مدت می تواند به شما در آماده سازی خود را به عنوان رقابتی از یک نامزد به عنوان زمانی که ممکن است فرصت ها را در نهایت همراه؟"

پس از گفت در بسیاری از راه هایی برای کاهش انتظارات خود را, بسیاری از دانش آموزان احساس شکست داد. "من شده است به داشتن یک هویت و بحران وجودی مانند من انجام کاری اشتباه حتی با وارد شدن به این صنعت است ؟ " گفت: Christina Chambers که فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و به دنبال یک حرفه ای در رسانه ها قانون است. "من می دانم که همسالان من و من احساس اگر ما هر نوع شکستن آن را مخل به حرفه ما حتی اگر مجبور شکستن" گفت: Claire Jilbert که فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی است.

این بدبختی است که پس از رسیدن به یک نمادین لود نقطه در زندگی خود. جیمی Lex 30 ساله که تمام مطالعات خود را در جنوب اورگان دانشگاه در ماه مارس به من گفت که او می داند که جوان همکلاسی که با کار سخت برای پیدا کردن در حال تبدیل شدن به جامعه و دولت منابع مانند Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی. "وجود دارد این حس استقلال که قرار است ما برای به دست آوردن پس از فارغ التحصیلی" او گفت:. "این آسان نیست به اعتراف است که ما باید از چیزهایی که ما قرار بود در این نقطه از استقلال است." که دیگر غم در نتیجه کلاس 2020 وحشتناک موفق باشید: آنها در حال حاضر درونی برخی از مبارزات خود را به عنوان شخصی نقایص حتی اگر منطقی آنها می دانند که آنها انجام داده ام هیچ چیز اشتباه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب