موثر ترین محرک است انجام آنچه در آن طول می کشد برای کنترل Coronavirus

Right now much of the economy has stopped businesses have closed and people are simply trying to get through it.
در حال حاضر بسیاری از اقتصاد را متوقف کرده است, کسب و کار بسته اند و مردم به سادگی در تلاش برای دریافت از طریق آن.عکس مگان Jelinger / Anadolu Agency / گتی

روز جمعه مجلس نمایندگان گذشت دو تریلیون دلار اضطراری-هزینه های قبض و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای آن دولت ایالات متحده در جای خود قرار داده گسترده ترین حمایت اقتصادی عملیات تا کنون دیده در زمان صلح. بحران اقدامات فراتر از بزرگ محرک های مالی. از دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی فدرال رزرو هیئت مدیره متعهد به ایجاد به عنوان مقدار پول به عنوان آن طول می کشد به نگه داشتن اعتبار جریان در طول این اقتصاد است که در نهایت می تواند بسیاری تریلیون دلار است.

بیش از چند هفته گذشته فدرال رزرو راه اندازی کرده است یک سری کامل از اعطای وام و نقدینگی برنامه های. فراتر رفتن از آنچه را در طول بحران بزرگ مالی در سال 2008 و 2009 را ارائه پشتیبانی قابل توجهی برای بازار اوراق قرضه خزانه داری, وام مسکن, اوراق بهادار بلند مدت شرکت های بزرگ اوراق قرضه کوتاه مدت تجاری کاغذ و کارت اعتباری بدهی. آن نیز عمل کرده و به تقویت بازار پول صندوق های متقابل و آن را وعده داده است به پرده یک برنامه اعطای وام برای خیابان اصلی که احتمالا شامل تغذیه کار دست در دست با بانک های تجاری مانند ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا. “شما می توانید مطمئن باشید که ما در حال کار با عصبانیت در اینجا در تغذیه به این در جای خود و کار کردن جزئیات” رابرت کاپلان رئیس بانک فدرال رزرو دالاس گفت: در روز جمعه.

در عصر دیماه حزبی جنگ و تنش جدی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و تغذیه این دو جانبه سیاست پاسخ به کروناویروس است گرد هم می آیند به سرعت. به مطمئن شوید که آن را به دور از کامل است. روز پنج شنبه من با اشاره به برخی از محرک لایحه زشت امکانات ویژه کسانی که مربوط به درمان آن شرکت سهیم خواهد بود. بیشتر کاستی های که در حال حاضر پدید آمده از جمله مجموعه ای از مقررات است که می تواند ذخیره ثروتمند املاک و مستغلات توسعه دهندگان مانند تهمت و جارد کوشنر دهها میلیارد دلار در مالیات است.

ایالات متحده در نظام سیاسی خراب شده است از طریق و از طریق ، اما اگر شما مقایسه تصویب لایحه محرک با توقف تلاش های اتحادیه اروپا برای تولید یک coördinated اقتصادی پاسخ, تفاوت گفتن است. برای همه اختلال و جنگ پارتیزانی که مبتلا ایالات متحده نهادهای حکومت آنها عمل بسیار به سرعت در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای. نتیجه این است که یک سری از برنامه های طراحی شده برای نگه داشتن خانواده ها و کسب و کار اقتصادی در حمایت از زندگی تا بهداشت عمومی بحران فروکش.

اگر تهمت و دولت تا به حال نشان داده شده مشابه نشاط در پاسخ به شیوع این ویروس در چین این کشور را در یک مکان بسیار بهتر در هر دو شرایط عمومی-بهداشت و منظر اقتصادی است. آن را انجام نداده است که البته و به همین دلیل است که با وجود تصویب لایحه محرک و اقدامات فدرال رزرو فوری چشم انداز اقتصاد وخیم باقی مانده است. با نرخ عفونت افزایش نگران کننده در بسیاری از نقاط کشور آن است که به مراتب بیشتر احتمال دارد به رغم آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گفت: در چند روز گذشته که اورژانس اقدامات بهداشت تمدید خواهد شد و نه آرام. که اشاره به تعطیلی بیشتر زیان کار و بیشتر اقتصادی بدبختی است.

“من فکر می کنم این است که رفتن به عمیق تر از رکود بزرگ 2008-2009 احتمالا دو بار به عنوان بزرگ” کلودیا Sahm, مدیر اقتصاد کلان سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه به من گفت در روز جمعه. “من فکر می کنم نرخ بیکاری می تواند موشک وار رفتن به بیش از بیست درصد است.” اما Sahm که استفاده می شود به کار در بانک مرکزی همچنین تاکید کرد که این پیش بینی بودند موقت و تا زمانی که ما دریافت گرفتن در این بیماری همه گیر از آن است که غیر ممکن است بدانید که چگونه عمیق و طولانی رکود در حال رفتن به. “تنها چیزی که در حال رفتن به توقف اقتصادی شاقول است کشتن این goddam, ویروس,” او گفت:. “بهداشت عمومی در حال رفتن برای تعیین چگونه کم کنیم. ما هرگز دیده می شود که اقتصاد ایالات متحده و اقتصاد جهانی تعطیل بود. افرادی که می گویند ‘V شکل recovery’—آیا شما حتی می دانم؟”

ایان Shepherdson از پانتئون کلان موافق است. او گفت که تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد بود و سه ستون را که ضروری: نگه داشتن اعتبار جریان (فدرال ریزرو کار); ارائه حمایت های مالی برای خانواده ها و شرکت ها (کنگره کار) و چک کردن پیشرفت این بیماری تلاش است که تفویض به سطح دولت در فقدان رهبری موثر از کاخ سفید است. درس هوبئی در چین که در آن موارد برای اولین بار از COVID-19 رخ داده است Shepherdson گفت: “این است که آن زمان تقریبا دو ماه از شروع این مستند به یک نقطه که در آن برخی از فعالیت های اقتصادی می تواند از سر گرفت. بنابراین ایالات متحده به طور بالقوه کاملا یک راه طولانی برای رفتن.”

مسلما که خوش بینانه است تجزیه و تحلیل. در مقایسه با چین مبتنی بر این فرض است که انزوا اقدامات خواهد بود به طور موثر اجرا در همه جا وجود دارد قابل ملاحظه شیوع. در ایالات متحده شواهدی وجود دارد که مستندات در شمال کالیفرنیا و واشنگتن با داشتن برخی از اثر. اما این شکست به عمل زور و اجبار و به سرعت در بخشی از فرمانداران در فلوریدا می سی سی پی و کشورهای دیگر که در آن عمده شیوع بیماری در حال توسعه است و سهل انگاری عمدی. بنابراین مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد بازگشایی اقتصاد در عید پاک یکشنبه.

در هر صورت, موثرترین محرک سیاست است انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت برخی از کنترل بیش از این ویروس را در مسیر. در حال حاضر بسیاری از اقتصاد متوقف شده و مردم به سادگی در تلاش برای دریافت از طریق آن. اگر میزان عفونت های جدید به سقوط آن را بازگرداندن روح هر کس—مصرف کنندگان کسب و کار و سرمایه گذاران و حداقل افزایش احتمال از سرگیری برخی از فعالیت های قبل بسیار طولانی است.

“هنگامی که ما رسیدن به پایین از لحاظ اقتصادی ما آن را می دانم چون بهداشت عمومی بحران خواهد شد شروع به فروکش کردن و مورد اعداد خواهد بود شروع به رها کردن” Sahm گفت. گرفتن وجود دارد آسان نخواهد بود ، آن را شامل یک معامله بزرگ بیشتر درد و رنج و از دست دادن; گسترش آزمایش تا زمانی که همه جا; ادامه مستندات و گسترش آنها را به جایی که لازم است; و گرداندن مراکز فساد خیلی بیشتر تجهیزات پزشکی و دنده محافظ. “من اعتماد به نفس در عمومی-بهداشت حرفه ای” Sahm اضافه شده است. “اگر ما آنها را به آنچه آنها نیاز به آنها را ضرب و شتم این چیز.” در پایان یک هفته زمانی که ایالات متحده در جهان تبدیل شد رهبر در تعدادی از COVID-19 عفونت, بیایید پایان که در خوش بینانه داشته باشید.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>