نیوهمپشایر نتایج سیگنال یک کشور دموکراتیک نبرد

Senator Amy Klobuchar.
سناتور ctq از مینه سوتا در آمد و یک مقام سوم در نیوهمپشایر اولیه.عکس توسط Scott ایسن / گتی

صبح روز سه شنبه, راجر لاو, کمپین manager برای الیزابت وارن پیشنهاد ریاست جمهوری فرستاده طولانی تفاهم نامه به وارن مبارزات کارگران و رسانه ها. “جاده ای به نامزدی حزب دموکرات است و نه هموار با ایالت winner-take-all پیروزی های” لاو نوشت. آن است که “یک منطقه توسط منطقه مسابقه برای متعهد نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت. آن را ساده روایت اسیر با یک نظر اجمالی در یک نقشه و روند کار نخواهد بود تصمیم ساده اسب مسابقه اعداد در clickbait سرفصل.”

ساعت بعد این یادداشت را فرستاده وارن دچار ناامیدی خرد کردن در نیوهمپشایر اولیه ضبط فقط 9.5 درصد از رای یک نتیجه که مطرح قبر شک و تردید در مورد زمانی پیشتاز توانایی تحمل این نوع از طولانی نبرد در سراسر کشور برای نمایندگان که Lau شرح داده شده است. با وجود وارن گرفتگی, اما, امتیاز لاو ساخته شده بسیار مهم برای حفظ در ذهن در هنگام ارزیابی دولت دموکراتیک نژاد پس از آیووا و نیوهمپشایر.

پس از پیروزی در انتخابات در اولین مسابقات دو برنی ساندرز دیده است خاموش چالش از وارن در سمت چپ و تثبیت موقعیت خود به عنوان یک پیشتاز. همانطور که اشاره کردم در هفته گذشته پس از آیووا قفقاز بسیاری از ناظران او را دست کم گرفت. هنوز در نیوهمپشایر به عنوان در آیووا ساندرز حاشیه پیروزی بیش از پیت Buttigieg بود باریک یک: حدود چهار هزار رای یا 1.5 درصد است. و به لطف خصلت از آیووا, قفقاز, Buttigieg است که هنوز هم به آینده در نماینده دفعات مشاهده شده است. با توجه به سی ان ان Buttigieg در حال حاضر بیست و سه نفر نمایندگان ساندرز دارای بیست و یک, Warren, هشت, و ctq که در قوی مقام سوم در نیوهمشایر هفت در است.

با 1,990 متعهد نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات را به داوطلبان باید به سختی عبور از خط شروع. برای برنده شدن در Sanders, Buttigieg—یا هر کس دیگری—تقریبا قطعا باید به سخت کار کردن آن را تا اوایل ماه ژوئن و زمانی که نهایی مقدماتی برگزار خواهد شد. اما این بدان معنا نیست که نامزد باقی مانده باید مقدار زیادی از زمان برای دریافت سازمان یافته در سطح ملی. به خلاف جدول زمانی مورد به سرعت به طرز چشمگیری.

از نیوهمشایر مسابقه حرکت می کند به نوادا که آرا در فوریه 22nd و کارولینای جنوبی که رای یک هفته بعد. سپس آن را می رود به سه شنبه, آوریل 3rd, زمانی که چهارده آمریکا — آلاباما, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ورمونت و ویرجینیا—رای خواهد داد. هفت روز بعد شش متحده رای خواهد داد: Idaho, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است.

یک ماه از هم اکنون تقریبا نیمی از نمایندگان متعهد خواهد شد انتخاب شده اند. این جدول زمانی فشرده به نفع یک نامزد است که چهار چیز است: یک پیام روشن دارد مقدار زیادی از پول (برای پرداخت هزینه های کارکنان و تبلیغات) یک شبکه ملی از هواداران و مجموعه ای متنوع از رای دهندگان. در این مرحله مشخص نیست که اگر هر یک از نامزدهای بررسی تمام این جعبه.

ساندرز می آید نزدیک. به عنوان او اشاره کرد او در سخنرانی پیروزی سه شنبه شب او یک دموکرات با یک جنبش مردمی در سراسر کشور. او مطرح $34.5 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال 2019. پیام خود را شفاف است. به عنوان او در سخنرانی خود, او می خواهد به ایجاد “اقتصاد و دولت است که با این نسخهها کار برای همه ما نه ثروتمند همکاران کمپین.” این سوال برای ساندرز است که تا چه حد او می تواند بزرگ حمایت خود را فراتر از پایگاه خود را از رای دهندگان جوان و در سمت چپ متمایل مترقی.

در نیوهمپشایر اولیه چهار سال پیش سناتور از همسایه ورمونت کردم حدود شصت درصد از آرا; در این سال او در حدود بیست و شش درصد است. Buttigieg و Klobuchar بین آنها را دور کردم رای بیشتر از ساندرز انجام داد. در حال حاضر او در حرکت به رقابت در مکان هایی که به مراتب متنوع تر از آیووا و نیوهمپشایر. این زمان در اطراف, مبارزات انتخاباتی خود ساخته شده است که تلاش برای رسیدن به آفریقایی-آمریکایی های لاتین تبار و دیگر گروه های اقلیت. پس از آیووا هواداران خود با اشاره به دستاوردهای او ساخته شده بود که در دولت هیسپانیک جامعه و در میان دیگر مهاجران. در چند هفته آینده ما خواهد آموخت که چگونه موفق ساندرز تلاش های امداد رسانی شده اند و در جاهای دیگر. اما چالش های ساندرز چهره های جزئی هستند در مقایسه با کسانی که رو به نامزدها او جای کسی را گرفتن در نیوهمپشایر.

Buttigieg قطعا پول و یک پیام است که او را جوان دوری از فساد توسط واشنگتن و خوشایند برای بسیاری از انواع مختلف از رای دهندگان. در نیوهمپشایر او را جذب حمایت از رای دهندگان در تعداد مختلف جمعیتی. با استناد به یک شبکه خروج نظرسنجی ان بی سی نیوز گزارش داد که “خود را 23 درصد حمایت در میان فارغ التحصیلان دانشگاه قرار داده و او را درست پشت ctq و برنی ساندرز و او قرار داده شده دوم پشت ساندرز در میان کسانی که بدون مدرک دانشگاهی. Buttigieg نیز قرار داده شده یک دوم پشت Klobuchar در میان رای دهندگان سن 45 و بیش از. و Buttigieg ضرب و شتم این زمینه در میان زنان رای دهندگان توسط یک حاشیه باریک و دوم قرار داده در پشت ساندرز در میان مردان است.”

بیرون آمدن از آیووا آن نگاه به عنوان اینکه Buttigieg بود تحکیم حمایت از مرکز-چپ و متوسط اولیه شرکت کنندگان است. در نیوهمپشایر او دوباره نشان داد توانایی انتخاب کنید تا رای در سراسر مختلف جمعیتی. Klobuchar را افزایش گل آلود تصویر یک بیت. آینده عملکرد قوی در روز جمعه بحث او به نظر می رسد که جذب بسیاری از ex-بایدن حامیان. در میان رای دهندگانی که تصمیم خود را در چند روز گذشته Klobuchar کردم سی درصد از آرا با توجه به خروج نظرسنجی. پس از تلاش برای شکستن از طریق او را در حال حاضر دریافت یک معامله خوب بیشتر توجه رسانه ها.

اما به عنوان نژاد می رود ساحل به ساحل نه Buttigieg و نه Klobuchar بسیار در این راه از یک شبکه ملی و تا کنون آنها هر دو در تلاش برای جلب حمایت از Latinos آفریقایی-آمریکایی ها و دیگر گروه های اقلیت خواهد شد که نقش مهمی در نوادا در ایالت کارولینای جنوبی و ایالات متحده فراتر از آن. (از آن است که مطمئنا نامزدهای ضعف در این زمینه است که متقاعد جو بایدن که فقط 8.4 درصد از آرا را در نیوهمشایر به ماندن در مسابقه—حداقل در حال حاضر.) همچنین بلندی بیش از نه برنی مدعی است که مایکل بلومبرگ با سرسام آور بودجه تبلیغاتی—با توجه به برخی از حساب او در حال حاضر حدود سه صد میلیون دلار بیشتر از بقیه در این زمینه همراه است. پس از نشستن چهار, مسابقات, عصر ایران تنظیم شده است به درستی عضویت در این مسابقه در سه شنبه.

در حال حاضر بلومبرگ باید لبخند زدن به خود در شرق هفتاد و نهم, خیابان خانه شهری. با بایدن حمایت سقوط ساندرز در حال ظهور به عنوان پیشتاز و Buttigieg و Klobuchar تقسیم وزش رای سابق سه دوره شهردار نیویورک به سختی می تواند کشیده اند تا یک سناریو بیشتر متمایل به او. اما بلومبرگ هم روبرو خواهد شد آزمون پیش رو است. پس از او می شود به مسابقه واقعی خود مخالفان و رسانه ها را مورد مداقه قرار دادن رکورد خود را که دور از اخلاقی خوبی برخوردار باشد. وجود دارد سوال در مورد چگونه او موثر خواهد بود به عنوان یک نامزد در گوشت به عنوان یکی که به نظر می رسد در تبلیغات پرداخت می شود. او تبدیل می شود هفتاد و هشت در این آخر هفته و نه رقابت در انتخابات برای یازده سال.

آنلاین, پیش بینی بازار برای آنچه که آنها ارزش هستند نشان می دهد که ساندرز در حال حاضر در حدود پنجاه درصد شانس گرفتن نامزدی. اما megyn kelly را پیش بینی مدل نشان می دهد که وجود دارد یکی در سه شانس که هیچ نامزد خواهد شد به دست آوردن اکثریت نمایندگان و یک نتیجه است که می تواند منجر به میانجیگری سازمان ملل متحد ، در کوتاه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت و خیلی بیشتر مرتب سازی انجام می شود. نوادا قفقاز در ده روز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>