این Obamacrats Strike Back

سیاست اوباما بالا در محیطی رسمی می خواستم چیزی برای انجام با سیاست پس از خروج از دولت است. چه آن را برای ا

توسط NEWS-SINGLE در 4 خرداد 1399
سارا Blesener / نیویورک تایمز / Redux

واشنگتن افسانه است آن است که بوروکرات ها و فعالان سیاسی به شدت اقامت در موضوع وکالت و یا سیاست پس از کارفرمایان خود را ترک. اما این مفهوم است که در دهه های خارج از تاریخ. این روزها بسیاری از مقامات بالا که ترک سی باتلاق رفتن به طور مستقیم به بخش خصوصی و پرداخت سخاوتمندانه به انجام این کار.

بیشتر از سابق رئیس جمهور باراک اوباما و دستیاران وارد بخش خصوصی بیش از هر دولت در چهار دهه اخیر از جمله کسانی که از جمهوری خواهان جورج دبلیو بوش و رونالد ریگان با توجه به کاترین Tenpas یک غیر ساکن ارشد حکومت موسسه در موسسه بروکینگز. سابق اوباما مقامات در زمان شغل با درآمد بالا در شرکت های بزرگ از جمله آمازون, Uber, مورگان استنلی و لاکهید مارتین.

در عین حال به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی عقبگرد اوباما-سیاست های دولت است ادامه داد: چندین سابق اوباما مقامات که رفت به دانشگاه و یا در زمان های بخش خصوصی شغل باید پس از بازگشت به سیاست یا کار وکالت است.

نگاهی جینا مک کارتی که صرف هفت هرج و مرج سال در واشنگتن چهار نفر از آنها به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تحت اوباما. مک کارتی بود خوشحال به تصویب اولین سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در بوستون که در آن او را به سوار دوچرخه خود را به کار در هر روز به عنوان استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

اما اگر چه او تا به حال همیشه انتظار می رود برخی از تغییرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده او تا به حال پیش بینی سرعت است که با دولت او خواهد از بین بردن محیط زیست حمایت. او مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب جانشینان در سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد تغییرات به استانداردهای فدرال تقریبا روزانه است. در ماه ژوئن 2019 آنها تا به حال انجام دور با اوباما-دوران مقررات برای جلوگیری از انتشار کربن از نیروگاه های برق و تنظیم مناظر خود را در redrafting یک قانون اجازه می دهد تا اتومبیل به تخلیه بیشتر گازهای آلاینده—یک تغییر است که صنعت خودرو خود را تا حد زیادی مخالف است. اما در اواخر سال گذشته زمانی که یک بازنویسی از جیوه و مواد سمی هوا استاندارد که محدودیت سطح جیوه ساطع شده از نیروگاه به نظر می رسید قریب الوقوع مک کارتی تصمیم گرفت که او آماده بود برای ایجاد یک تغییر.

تا زمانی که شورای دفاع منابع طبیعی پیشرو محیط زیست-حمایت غیر انتفاعی است که تا به حال شده است به جستجو برای یک رئیس جمهور جدید به نام آخرین پاییز مک کارتی گفت: او در.

این نوع از حرکت غیر معمول است جف هاوزر بنیانگذار و مدیر گردان درب پروژه به من گفت. "آن را تبدیل به طور فزاینده ای نادر برای دیدن افراد [نگه] یک دولت و حرکت به موضوع وکالت است. وجود دارد تبدیل به یک هنجار آن است که هر دو قابل قبول است و انتظار می رود که مردم را به ترک خدمات عمومی به ایجاد برخی از پول واقعی'" هاوزر گفت. "که نشان دهنده هر دو طرف در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای راحت با درب گردان [بین] بخش خصوصی و سیاسی قرار ملاقات."

در عین حال مک کارتی تنها نبود: در ماه ژوئن گذشته سابق وزیر کشور سالی Jewell شد سرپرست موقت محافظت از طبیعت, بالای زیست محیطی-لابی spender, که طول می کشد در پول بیشتری از جامعه سرطان آمریکا. تینا Tchen سابق رئیس ستاد بانوی اول میشل اوباما در ابتدا پیوست یک شرکت حقوقی قبل از گرفتن کار پیشرو زمان تا صندوق دفاع حقوقی در اواخر سال گذشته. و مقامات دولت سابق از جمله الیسا Slotkin و لورن آندروود زد برای کنگره کرسی در سال 2018—و برنده شد.

افرادی که ترک دولت برای بخش خصوصی به طور معمول رانده پول و فرصت—توضیح می دهد که چرا بسیاری از اوباما مقامات رفت و به دره سیلیکون حداکثر Stier, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از همکاری برای خدمات عمومی به من گفت. "واقعیت این است که وجود دارد بیشتر برای سود کردن فرصت برای مردم و نه برای سود" او گفت:. از مقامات سابق که تصمیم گرفت به جای به چوب آن را در (یا دوباره) کمتر پاداشی در دنیای سیاست و فعالیت شد و به احتمال زیاد موجب چشمگیر عملیاتی و نظارتی شیفت دیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن, سفید, خانه, Neera Tanden, رئیس جمهور لیبرال اتاق فکر مرکز آمریکایی پیشرفت به من گفت.

"بسیاری از مردم در تشخیص تهدید وجودی برای مترقی مسائل و ارزش های مترقی [ناشی از] با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" Tanden گفت. "و آن را به نام بسیاری از مردم را به نبرد."

مک کارتی را NRDC که خود سیاسی-اقدام کمیته به عنوان یکی از تهاجمی ترین رقبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های زیست محیطی. این گروه قصد دارد به صرف بیش از 5 میلیون دلار در فدرال انتخابات تلاش ژوئن. آن را اهدا کرده است بیشتر به نامزدهای این انتخابات چرخه تر از بسیاری از دیگر سازمان محیط زیست با شکوه سابق دموکرات نامزد تام Steyer گروه NextGen اقدام آب و هوا. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر NRDC شکایت کرد دولت او بیش از 100 بار بیش از یک طیف وسیعی از deregulatory اقدامات و برنده بیش از 90 درصد از موارد است که باید حل و فصل شده است. آن پیروزی شامل برقراری ممنوعیت حفاری نفت در قطب شمال و مجازات برای خودروسازان که نقض انتشار قوانین.

"من تا به حال هرگز فکر نمی کردم که آن را برای رفتن به آنجا از پیشانی حمله به همه چیز [اوباما] دولت انجام داد" مک کارتی به من گفت. "من فقط نمی تواند اجازه دهید آن را برو."

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است در عطارد حکومت به خصوص خشم مک کارتی. جیوه قدرتمند سم است که می تواند منجر به اختلال بینایی و ضعف عضلانی و تغییرات در عملکرد ذهنی. کودکان و نوزادان متولد نشده آسیب پذیر هستند. همانطور که اوباما در گذشته سازمان حفاظت محیط زیست سر و بالا هوا-آلودگی رسمی در آژانس قبل از آن مک کارتی بود که از نزدیک درگیر در تهیه پیش نویس این قانون که به او گفته بود که به طور گسترده پذیرفته شده توسط همه احزاب است.

"من تا به حال مشغول به کار در جیوه استاندارد برای 12 سال" او به من گفت. "که نمی دانید که جیوه بد است برای شما ؟ آن را منشأ عبارت mad as a hatter."

سازمان حفاظت محیط زیست نهایی تغییرات به جیوه قانون در آوریل 16, اعلام آن را "مناسب و لازم است." گروه صنعت و محیط زیست به طور یکسان به حال مخالف تغییرات. وجود دارد "هیچ پایه و اساسی برای لغو این مهم و طولانی سر رسیده" حمایت Exelon عمده شرکت آب و برق نوشت: به رگولاتور در سال 2019 اظهار نظر عمومی. اختلاف بین دو دولت است که بر اساس معانی و legalese بیش از تنظیم خود را. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست معکوس جیوه قانون به طور کامل تغییرات در نظر گرفته شده بودند به روشن است که تهمت مقامات مخالفت با دولت اوباما پایه ای برای تهیه پیش نویس آن در وهله اول و که در قانون جدید این است که "اصلاح نقص" در منطق است. آنها می گویند که هزینه های مطابق با جیوه حکومت را بیش از محیط زیست بهره مند شوند. محیط زیست نگران هستند که این تغییرات می تواند حد تنظیم کننده توانایی برای کنترل سموم در آینده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت squabbling بیش از حکومت راند مک کارتی "کاملا آجیل," او گفت:. "زمانی که من متوجه شدم آنچه که انجام شد هیچ حس از یک استاندارد تنظیم روند. آن را فقط به نابود کردن همه چیز را که انجام شده بود قبل از. آن را به حال هیچ توضیحی در غیر این صورت."

حفظ یک محیط سالم است "جزء کلیدی" از مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" دستور کار سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی مقابله در ایمیل. "سازمان حفاظت محیط زیست همچنان به حرکت رو به جلو در این دستور کار, و ما امیدواریم که NRDC تحت جینا مک کارتی را رهبری می تواند حمایت از ما در این ماموریت مهم" این سخنگو گفت.

مادام العمر بنده با ضخامت ماساچوست لهجه و بی پرده به سبک مک کارتی است که یک reflexive حزبی. برای خیلی از حرفه ای خود را به او برگزار شد و وزارت امور خارجه محیط زیست-آژانس موقعیت خود را در ماساچوست و کانکتیکات—نقش که در آن او به خدمت تحت دموکرات ها و جمهوری خواهان از جمله پس از آن -- ماساچوست فرماندار میت رامنی. او آمد به واشنگتن به کار در سازمان حفاظت محیط زیست هوا-و-تابش در سال 2009 قبل از اوباما نامزد خود را برای رهبری این سازمان در سال 2013.

با توجه به Jewell که در خدمت اوباما کابینه در همان زمان به عنوان, مک کارتی, مقامات شیفت به فعالیت است در مورد کمک های گسترده تر در دستور کار مترقی در حالی که با استفاده علمی و سیاست-ساختمان مهارت های آنها توسعه یافته به عنوان مقامات دولتی. "کسانی از ما که ممتاز بوده است را عمیقا درک آنچه در خطر است و آنچه می تواند انجام شود در مورد آن احساس تعهد به بخشی از راه حل" Jewell به من گفت.

برای مطمئن شود, مک کارتی و همکار او بوروکرات-تبدیل-فعالان دقیقا در فقر زندگی می کنند. و اگر چه جبران خسارت در بخش غیر انتفاعی (حرفه ای و سیاست) است که بسیار کمتر از بخش خصوصی تن از پول است که هنوز هم ها گردش از طریق سیستم; بزرگ سازمان های غیر انتفاعی مانند NRDC اغلب صرف ده ها و یا صدها میلیون دلار در هر سال.

"آن را نمونه ای برای محیط زیست لابی برای قرار دادن یک کلاه سفید بر خود و عمل مانند آنها در حال انجام کاری متفاوت است. اما آنها برای محیط زیست پول در آوردن, شرکت گفت:" کاتلین Sgamma رئیس جمهور غربی انرژی داد یک گروه است که نشان دهنده سوخت فسیلی شرکت. "من نمی دانم چه جینا مک کارتی ساخت است اما من مطمئن هستم که او در حال ساخت اسراف پول است. که نه آینده از فعالان محیط زیست در خیابان درخواست از خیرین برای پنج دلار ... برای او نشان می دهد او در حال انجام چیزی متفاوت از یک شرکت لابی است که چرخش در بهترین است."

NRDC قطعا پول به فشار آن دستور کار است. از طریق گروه های سیاسی بازوی مک کارتی خواهد شد که میلیون ها نفر را نسبت به حمایت و تبلیغات برای نامزدها در 2020 کلید نژادها و ترویج هدف نهایی: unseating مغلوب ساختن پیشی جستن. صندوق بودجه 6.2 میلیون دلار برای انتخابات و تلاش های لابی گری در مالی 2018 پیش از این midterms. این پول که همچنین پشتیبانی از رای دهندگان-مردم در انتخابات تلاش می تواند تفاوت قابل توجهی در مجلس نمایندگان و سنا نژادها. در 2020, NRDC اقدام صندوق در حال برنامه ریزی برای بیش از دو برابر بودجه قبلی و در نظر دارد به منظور بالا بردن و اهدا $200,000 برای نامزدها از طریق سیاسی اقدام کمیته. مک کارتی در اصل برنامه ریزی به شکل منظم در کمپین بلیزرز در صدر انتخابات, اما او تا به حال تعلیق او بهار تور از میدان نبرد متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. سازمان دهندگان می گویند که آنها را در نظر بگیرید یک تغییر در شخص تور اگر آن را امن برای برگزاری رویدادهای عمومی قبل از ماه نوامبر است. مک کارتی نیز کمک به کمیته ملی حزب دموکرات پیش نویس رسمی آن آب و هوا پلت فرم جلوتر از کنوانسیون که موکول شده است برای اوت 17.

مک کارتی فکر نمی کند که از حرکت صعودی از کار او در سازمان حفاظت محیط زیست—و یا حتی حملات از منتقدان او—به عنوان یک توهین شخصی. اما او می بیند او به عنوان عمیقا شخصی با این وجود.

"ما واقعا می تواند خطر آینده نوه من," او گفت:. "و به طوری که شما نشستن وجود دارد و فکر می کنم خوب چگونه آنها می رویم به در سال 2050 ؟ شما می دانید که آنها در حال رفتن به مانند نوزادان هنوز در این دوره از زندگی است. همه چیز را که من فکر می کردم نسبت به کار است که واقعا حفاظت از خانواده من و سایر خانواده ها از آسیب را از آلودگی به خصوص—که همه در خطر است. و من نمی تواند نشستن در حاشیه دیگر."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن