این بیماری همه گیر است که با قرار دادن ازدواج و حتی بیشتر از رسیدن به

خانواده زندگی ازدواج است که در حال حاضر از حوزه ممتاز. بحران اقتصادی تنها چیز بدتر خواهد شد. اقیانوس

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

به نظر می رسد نسبت به آن اعتراف, اما این بیماری همه گیر نشده است بیش از حد سخت در خانواده من است. من و همسرم در حال حاضر مشغول به کار از خانه با کودک نو پا ما و درآمد ما مانند آن است (ما نویسندگان) هنوز منقبض شده. ما حبوبات-رژیم غذایی سنگین بود و آخرالزمان-اثبات و بودجه ما در حال حاضر ساخته شده رستوران چیزهای حافظه است. مطمئن به نظر ما از آینده پنهان است توسط یک رقیق از اضطراب و ترس, اما در حال حاضر ما قطعا می تواند بدتر.

ما به تنهایی نیست. هیچ کس ادعا می کند به هواپیمای بی موتوری پرواز از طریق این عجیب و نگران کننده اما وجود دارد تمام انواع نقره-پوشش داستان در مورد خانواده پیوند مشترک بیش از وعده های غذایی و inescapably فضای مشترک. اگر چه بسیاری از پخت و پز و مدرسه در منزل کاهش یافته است به مادران (که بسیاری از آنها ترک شغل خود و یا کاهش ساعت) پدران گزارش تمیز کردن ظروف بیشتر و اجرای قوانین بیشتر (هر چند شاید نه به عنوان بسیاری از آنها فکر می کنم). دوستان من بسیاری از آنها را همسران و نوجوانان kvetch در مورد دستکاری کار و مراقبت از کودک در تنگ محله بلکه من ارسال افتخار عکس از نقشه های خود را, باغبانی, پروژه ها و نان تازه پخته شده. "این بار یک هدیه است" یکی از دوستان به تازگی به من گفت. "چیزی در مورد 'ساخت انجام' در حال حاضر در مورد داشتن خانواده گرد هم می آیند برای کمک به هر یک از دیگر ساخته شده است که همه ما بسیار نزدیک است."

من بیشتر ازدواج عمدتا حرفه ای دایره اجتماعی به نظر می رسد به خصوص به خوبی قرار داده شده برای آب و هوا coronavirus طوفان. بخت خوب خود است buttressed با داده ها: ازدواج زوج وارد آنفلوآنزای مرغی سالم تر و ثروتمند تر از همسالان مجرد خود را که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا شهرستان با بیشتر ازدواج خانواده ها دیده می شود کمتر عفونت. خشونت خانگی است که کمتر شایع در میان همسران از رابطه دوستی و ازدواج بزرگسالان را گزارش کرده اند کمتر احساس تنهایی از کسانی که مجرد هستند, طلاق از هم جدا و یا همخانه. ازدواج زوج ها نیز تمایل به زندگی در خانه های تک خانواری که باعث می شود هر نوع قرنطینه قابل تحمل تر.

در حالی که همه گیر شده و همه چیز سخت تر برای فقط در مورد هر کس که ازدواج کرده اند به نظر می رسد ساخته شده جدید عادی بیشتر قابل کنترل است. در عین حال کاهش سهم آمریکایی ها لذت بردن از قدرت پردازش زناشویی. در سال 2018 تعداد بزرگسالان گرفتن hitched رسیده که پایین ترین نقطه در بیش از یک قرن و coronavirus را تهدید به کاهش این تعداد بیشتر است. به عنوان فقیر در صورت بیماری و بیکاری و اخراج و به عنوان خطر عفونت را نگه می دارد بسیاری از مردم تنها از دنبال روابط جدید ازدواج در ایالات متحده احتمالا تبدیل شدن به حتی بیشتر بعید است و نابرابر نهاد.

برخی از طرفداران ازدواج امید که COVID-19 در دراز مدت خواهد شد الهام بخش بیشتر مردم به تجارت پاکستان به عنوان یک نوع از بیمه در برابر عدم قطعیت است. "من فکر می کنم هر خانواده آسیب دیده توسط این را تشخیص محاسن داشتن دو پدر و مادر به جای یک" W. برادفورد فروردین, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ویرجینیا و مدیر ملی ازدواج پروژه به من گفت. او پیش بینی کرد که بحران منجر شود زوج به ارزیابی مجدد اولویت های خود را و کار سخت تر برای ایجاد ثبات خانه برای فرزندان خود. "تمام فیلم محور me-اولین مدل از خانواده زندگی درگذشت مارس 13th. چه خواهد شد در یک نوع از خانواده-اولین مدل از ازدواج که در آن بچه ها و خویشاوندان اهمیت است."

صحبت از تقویت اتحادیه های کارگری و محکم خویشاوندی اوراق قرضه صدا ممکن است عملی در زمانی که دولت و اقتصاد شکست خورده اند بنابراین بسیاری از آمریکایی ها. اما با اشاره به ثبات ازدواج به برجسته مزایای ازدواج باعث می شود یک اشتباه اساسی نباشند. در امریکا امروز مردم نیست و ممتاز تر چرا که آنها ازدواج آنها ازدواج کرده چرا که آنها بیشتر ممتاز.

اکثر آمریکایی ها از همه مردم آرزوی ازدواج یک روز اما حتی قبل از همه گیر چشم انداز برای بسیاری از احساس بیش از حد از راه دور. تا دهه 1970 خانواده های آمریکایی شبیه اجتماعی و اقتصادی در سراسر سطح. اما با ظهور جهانی شدن کاهش کارگری و تغییر از تولید به خدمات مبتنی بر اقتصاد شده است وجود دارد کاهش شدید خوب شغل برای آمریکایی ها بدون مدرک دانشگاهی. این کار در دسترس است رشد بیشتر مخاطره آمیز با پول کمتر و کمتر مزایای مانند مراقبت های بهداشتی و پرداخت را ترک کنند. این تغییرات کمک کرده اند ایجاد یک کلاس تقسیم در ازدواج است.

مطالعات به طور منظم نشان می دهد که آمریکایی ها معمولا نیاز به یک جامد کار قبل از آنها باید اعتماد به نفس گره کراوات و ثبات مالی باعث می شود ازدواج قوی تر است. در حالی که فارغ التحصیلان در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به هر دو دریافت و اقامت ازدواج از افراد با تحصیلات کمتر از نرخ ازدواج در میان طبقه متوسط و فقیر آمریکایی ها شده اند در کاهش, در بخشی به دلیل ناامنی اقتصادی باعث می شود آن را سخت برای برنامه ریزی برای آینده است. بسیاری از زوج ها هنوز هم با داشتن فرزند, اما کسانی که با تنها یک دبیرستان رشته بعید به ازدواج اول است. بیش از 40 درصد از کودکان آمریکایی در حال حاضر متولد شده از مادران مجرد دو درصد در سال 1980.

همه از این اتحاد ایجاد شده چه قرض Aloni یک استادیار در Peter A. Allard دانشکده حقوق در دانشگاه بریتیش کلمبیا خواستار "marital شکاف ثروت." او اشاره می کند که ازدواج است که در حال حاضر تا حد زیادی حفظ مرفه و انواع سیستم های—از جمله مزایای تامین اجتماعی, قوانین املاک و سلامت و بیمه—راهنما زن و شوهر ایجاد و حفظ ثروت است. "در ایالات متحده وجود دارد بیش از 1000 حقوقی, بخشنامه متصل به ازدواج و این مشوق های اقتصادی بیشتر سود کسانی که در حال حاضر بهتر" Aloni به من گفت. در حالی که ثروتمند لذت بردن از مزایای مالی پس از یک عروسی فقیر آمریکایی ها ممکن است جریمه از ازدواج باعث می شود آن را سخت تر برای خانواده ها به واجد شرایط برای کمک های فدرال.

قانونگذاران محافظه کار سازمان و نویسندگان اغلب با استفاده از الگوهای ازدواج به سرزنش مردم فقیر به فقر خود و با وجود این واقعیت است که بیش از نیمی از کم درآمد خانواده های آمریکایی با فرزندان به عهده دارد توسط یک زن و شوهر است. و بسیاری از کشورهای منحرف فدرال رفاه بودجه به برنامه هایی که ترویج دو پدر و مادر خانواده مانند پرهیز-تنها, اد و نرم افزار-ازدواج تبلیغات—به جای ارائه کمک نقدی به طور مستقیم به خانواده های فقیر. این عمل شایع تر است در کشورهای با سهم بیشتری از خانواده ها است. ژاک Parolin نوشت که یک مطالعه در مورد این موضوع اشاره کرد در اقیانوس اطلس در سال گذشته که "بستن تفاوت های نژادی در آمریکا استفاده از TANF [کمک های موقت به خانواده های نیازمند] بودجه خواهد باریک سیاه و سفید کودک-فقر فاصله تا 15 درصد است."

این بیماری همه گیر است که تشدید این ساختاری نابرابری ها به طور آهسته از بیشترین آسیب را به زوج ها و خانواده ها که در حال حاضر بدتر کردن از لحاظ اقتصادی. خانواده ها به رهبری همخانه پدر و مادر هستند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان کسانی که به رهبری ازدواج پدر و مادر به فقیر و مادر تنها در خانه فقیرترین از همه است. این خانواده ها شده است که سخت ترین ضربه از بحران کنونی. در اواسط ماه مه نزدیک به 40 درصد از کارگران در خانه درآمد کمتر از $40,000 بود شغل خود را از دست, در مقایسه با 13 درصد از کسانی که در ساخت خانه های بیش از $100,000. برای فقیر و طبقه متوسط آمریکایی که در حال حاضر گرفته شده بسیار طولانی تر غنی تر خانواده ها برای بهبود یافتن از رکود بزرگ این است که یک شکست.

این هم بخشی از یک چرخه معیوب: همان نیروهای اقتصادی که به طور نامتناسبی آسیب مجرد آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر در حال هل دادن ازدواج و حتی بیشتر دور از دسترس است. برخی از موانع لجستیکی: زوج ها لغو مراسم عروسی و بسیاری از مردم تنها جدا شده در صفحه اصلی; در لاس وگاس به اصطلاح پایتخت عروسی جهان, فروش مجوز ازدواج پایین بود و حدود 90 درصد در ماه ژوئن. اما دلهره آور ترین موانع ساختاری. صنایع سخت ترین ضربه COVID-19 کسانی هستند که استخدام کارگران کم درآمد و گزارش تخمین می زنند که آن را بیش از یک دهه برای اقتصاد به بهبود می یابند. افزایش بیکاری و کاهش پس انداز ممکن است خار برخی از زوج ها به حرکت در با هم cohabiters راحتی به ندرت گذشته است.

این امر می تواند خوب اگر ازدواج بود و در واقع یک راه حل برای فقر است. مراجعه سریع به محراب به نظر می رسد قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای تحرک اجتماعی. اما این غلط است به این امید که داستان هسته ای-هم خانواده طول همه گیر خواهد شد الهام بخش مردم بیشتر برای دیدن ارزش ازدواج. اکثر آمریکایی ها به سختی نیاز به قانع کننده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب