این Panopticon است که در حال حاضر در اینجا

Northwest از پکن شهر ممنوعه در خارج از حلقه سوم جاده آکادمی چینی علوم صرف هفت دهه ساختمان پردیس از آزمایشگاه

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399

Northwest از پکن شهر ممنوعه در خارج از حلقه سوم جاده آکادمی چینی علوم صرف هفت دهه ساختمان پردیس از آزمایشگاه های ملی. در نزدیکی مرکز آن موسسه از اتوماسیون, براق, نقره ای-آبی ساختمان احاطه شده توسط دوربین نکردم لهستانی. موسسه اساسی است مرکز تحقیقات. آن دانشمندان کامپیوتر پرس و جو به هوش مصنوعی اساسی رمز و راز است. خود را بیشتر عملی نوآوری—iris recognition مبتنی بر سنتز گفتار—در حال چرخید به چینی غول تکنولوژی هوش مصنوعی شروع یو پی اس و در برخی موارد افراد ارتش آزادی بخش.

برای شنیدن دیگر از ویژگی های داستان, دریافت Audm برنامه آیفون.

من در بازدید از این موسسه در یک صبح بارانی در تابستان 2019. چین بهترین و درخشان بودند و هنوز هم برروی آن بکشید در پست-رفت و آمد با لباس معمولی در بسکتبال شورت یا شلوار یوگا AirPods nestled در گوش خود را. در جیب من من تا به حال یک رایتر تلفن; در کوله پشتی من یک کامپیوتر عاری از داده ها—احتياطات استاندارد برای روزنامه نگاران غربی در چین است. برای بازدید از چین در حساس کسب و کار است که به در معرض خطر بودن barraged با حملات سایبری و نرم افزارهای مخرب. در سال 2019 بلژیک مقامات در تجارت ماموریت متوجه شده است که تلفن همراه خود را داده بودند که مسافرین توسط pop-up آنتن خارج از پکن هتل.

پس از پاکسازی موسسه امنیت به من گفته شد صبر کنید در یک لابی نظارت توسط دوربین. بر روی دیوار آن پوسترهای چین مهم ترین را پس از جنگ رهبران. مائو تسه تونگ loomed بزرگ در ویژگی های خود را چهار جیب کت و شلوار. او بی سر و صدا به عنوان اگر راضی پس چین از غرب یوغ. در کنار او بود فازی سیاه-و-سفید شات از دنگ ژیائوپینگ * بازدید از موسسه در سال بعد پس از اصلاحات اقتصادی تنظیم کرده بود چین در یک دوره به اصلاح آن سنتی جهانی نقش به عنوان یک قدرت بزرگ.

لابی برجسته ترین پوستر به تصویر کشیده Xi Jinping در یک ترد ، چین در حال حاضر رئیس جمهور و دبیر کل آن حزب کمونیست گرفته است علاقه زیادی به موسسه. آن کار این است که بخشی از یک گراند AI استراتژی است که یازدهم گذاشته است در یک سری از سخنرانی های شبیه به کسانی که جان اف کندی مورد استفاده در قطار امریکا تکنو-علمی مناظر در ماه. شی جین پینگ گفته است که او می خواهد چین تا پایان سال به رقابت با جهان AI رهبران معیار کشور است و مسلما در حال حاضر رسیده است. و او می خواهد چین برای رسیدن به هوش مصنوعی برتری تا سال 2030.

یازدهم این اظهارات در هوش مصنوعی باید یک شوم لبه. هوش مصنوعی دارای برنامه های کاربردی در تقریبا هر انسانی دامنه از طریق مسنجر ترجمه از زبان گفتاری به اوایل ویروسی شیوع تشخیص است. اما یازدهم نیز می خواهد به استفاده از هوش مصنوعی عالی قدرت های تحلیلی به فشار چین به لبه برش از نظارت است. او می خواهد برای ساخت یک همه از دیدن دیجیتال سیستم اجتماعی کنترل گشت توسط precog الگوریتم است که شناسایی پتانسیل مخالفان در زمان واقعی است.

[ از اکتبر 2018 موضوع: چرا تکنولوژی به نفع استبداد ]

دولت چین دارای سابقه استفاده از عمده رویدادهای تاریخی به معرفی و قراردادن نظارت اقدامات است. در اجرای بازی های المپیک 2008 در پکن چینی سرویس های امنیتی به دست آورد سطح جدیدی از کنترل سراسر کشور را به اینترنت. در چین شیوع کروناویروس یازدهم دولت تکیه سخت در شرکت های خصوصی در اختیار داشتن داده های شخصی حساس. هر اضطراری داده های ترتیبات ساخته شده در پشت درهای بسته در طول همه گیر می تواند تبدیل به دائم.

چین در حال حاضر صدها میلیون نفر از دوربین های مدار بسته در محل. یازدهم دولت امیدوار است به محض دستیابی به تصویری کامل پوشش از کلید عمومی مناطق. خیلی از فیلم های جمع آوری شده توسط چین دوربین های دیجیتال تجزیه توسط الگوریتم برای تهدیدات امنیتی از یک نوع و یا دیگری. در آینده نزدیک هر کسی که وارد یک فضای عمومی می تواند شناسایی شود فورا توسط AI تطبیق آنها را به اقیانوسی از اطلاعات شخصی خود را از جمله هر متن ارتباطات و بدن خود را یکی از یک نوع پروتئین-ساخت و ساز طرح. در زمان الگوریتم قادر خواهد بود به رشته با هم نقاط داده ها از طیف گسترده ای از منابع—سفر سوابق دوستان و همکاران خواندن عادات خرید—برای پیش بینی مقاومت سیاسی قبل از آن اتفاق می افتد. دولت چین به زودی می تواند رسیدن به یک بی سابقه سیاسی stranglehold در بیش از 1 میلیارد نفر.

در اوایل شیوع کروناویروس چین شهروندان قرار گرفتند و به یک شکل از خطر ابتلا به ثمر رساند. یک الگوریتم تخصیص داده شده به مردم از یک کد رنگ سبز و زرد و یا قرمز است که تعیین توانایی خود را برای حمل و نقل یا وارد ساختمان در چین کلانشهر. در پیچیده دیجیتال سیستم کنترل اجتماعی کد مانند این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نمره یک فرد را درک سیاسی pliancy به عنوان به خوبی.

نفت خام نسخه از این سیستم در حال حاضر در عملیات در چین شمال غربی قلمرو سین کیانگ که در آن بیش از 1 میلیون مسلمان Uighurs شده اند زندانی بزرگترین توقیف یک گروه قومی-مذهبی اقلیت ها پس از سقوط رایش سوم. یک بار Xi کامل این سیستم در سین کیانگ هیچ فن آوری محدودیت خواهد او را به جلوگیری از گسترش هوش مصنوعی نظارت در سراسر چین است. او همچنین می تواند صادرات آن را فراتر از مرزهای این کشور, entrenching قدرت یک نسل کامل از autocrats.

چین به تازگی آغاز کرده است در تعدادی از بلند پروازانه پروژه های زیربنایی در خارج از کشور—megacity ساخت راه آهن با سرعت بالا در شبکه های, نه به ذکر است در این کشور بسیار vaunted کمربند و جاده ابتکار. اما این نمی خواهد تغییر شکل تاریخچه مانند چین دیجیتال زیرساخت های است که می تواند تغییر موازنه قدرت بین فرد و دولت ها در سراسر جهان.

سیاست گذاران آمریکایی از سراسر طیف سیاسی نگران هستند در مورد این سناریو. مایکل Kratsios سابق Peter Thiel acolyte آنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت به دولت ایالات متحده ارشد تکنولوژی افسر به من گفت که رهبری تکنولوژیکی از کشورهای دموکراتیک است "هرگز بیشتر ضروری" و این که "اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که ارزشهای غربی در حال پخته شده به فن آوری های آینده ما نیاز به مطمئن شوید که ما در آن فن آوری است."

با وجود چین قابل توجهی گام های صنعت تحلیلگران انتظار دارند آمریکا به حفظ آن زمان هوش مصنوعی سرب برای یک دهه دیگر ، اما این آسایش سرد: چین در حال حاضر در حال توسعه جدید و قدرتمند ابزار نظارت و صادرات آنها را به ده ها تن از جهان واقعی می شود و autocracies. بیش از چند سال آینده این فن آوری خواهد بود تصفیه شده و یکپارچه و همه جانبه سیستم های نظارت است که دیکتاتورها می توانید پلاگین و بازی.

ظهور هوش مصنوعی-صفحه استبدادی بلوک رهبری چین می تواند پیچ و تاب جغرافیای سیاسی این قرن است. آن می تواند به جلوگیری از میلیاردها نفر از مردم در سراسر swaths بزرگ جهان از همیشه تامین امنیت هر اندازه گیری از آزادی های سیاسی. و هر چه تظاهر از سیاست گذاران آمریکایی تنها چین را به شهروندان می تواند آن را متوقف کند. من می خواهم به پکن آمده به دنبال برخی از نشانه آن است که آنها ممکن است.

این تکنو-سیاسی حاضر شده است در ساخت. چین سپری کرده است اما چند قرن از آن از 5000 سال سابقه پیشتاز در فناوری اطلاعات است. همراه با سومر و Mesoamerica آن را یکی از سه مکان که در آن نوشتن بود به طور مستقل اختراع اجازه می دهد اطلاعات ذخیره شده در خارج از مغز انسان است. در قرن دوم یک.d., چینی ها کاغذ را اختراع کرده. این ارزان bindable اطلاعات-فناوری ذخیره سازی اجازه داده—جاده ابریشم تجارت سوابق نظامی ابلاغیه مکاتبات میان نخبگان—به crisscross امپراتوری در پرورش اسب به سرعت توسط استپ عشایر فراتر از دیوار بزرگ. داده ها شروع به گردش و حتی سریع تر چند قرن بعد از آن زمانی که تنگ-سلسله صنعتگران کامل woodblock چاپ توده فناوری اطلاعات است که به کمک اداره بزرگ و رو به رشد دولت است.

به عنوان حاکمان برخی از بزرگترین در جهان پیچیده اجتماعی سازمان امپراتوران چین باستان به خوبی درک رابطه بین جریان اطلاعات و قدرت و ارزش نظارت است. در طول قرن 11th آهنگ-سلسله امپراتور متوجه شدم که چین ظریف جداره شهرستانها تبدیل شده بود بیش از حد متعدد به نظارت از پکن تا او deputized مردم محلی به پلیس آنها را. چند دهه قبل از عصر دیجیتال را سحر, Chiang Kai-shek ساخته شده با استفاده از این خود پلیس سنت, درخواست از شهروندان برای تماشای برای مخالفان در میان خود را به طوری که کمونیست قیام می تواند مهر در مراحل ابتدایی خود را. هنگامی که مائو در زمان او مرتب شهرستانها به شبکه, ساخت هر متر مربع آن واحد محلی که در آن جاسوسان نگه داشته "چشم تیز" برای ضدانقلابی رفتار مهم نیست که چقدر بی اهمیت. طول اولیه شیوع کروناویروس, چینی, اجتماعی-رسانه, برنامه های ترویج خطوط تماس ویژه ای که در آن مردم می توانند گزارش کسانی که مظنون به پنهان کردن علائم است.

یازدهم است اختصاص عبارت چشم تیزبا تمام تاریخی آن طنین به عنوان نام انتخاب شده برای هوش مصنوعی مجهز به دوربین های مدار بسته که به زودی span چین است. با هوش مصنوعی یازدهم می ساخت ترین تاریخ استبدادی سرکوبگر دستگاه بدون نیروی انسانی مائو نیاز به نگه داشتن اطلاعات در مورد مخالفت جریان به یک واحد متمرکز گره. در چین برجسته ترین AI شروع یو پی اس—SenseTime, CloudWalk, Megvii, Hikvision, iFlytek, Meiya پیکو—Xi پیدا کرده است حاضر شرکای تجاری. و در سین کیانگ را اقلیت مسلمان, او در بر داشت خود را آزمایش مردم است.

حزب کمونیست چین شده است مشکوک از دین و نه فقط به عنوان یک نتیجه از مارکسیست نفوذ است. تنها یک قرن و نیم پیش—دیروز در حافظه از 5000 سال تمدن—هنگ Xiuquan یک شبه مسیحی عارف تبدیل غربی مبلغان راه اندازی شورش تایپینگ یک آخرالزمانی 14 سال مبارزات انتخاباتی است که ممکن است کشته شدن بیشتر مردم از جنگ جهانی اول. امروز در چین تنها حزب سیاسی نظام دین است یک جایگزین منبع نهایی اقتدار که بدان معنی است که باید آن را شرکت تصمیم گرفتند و یا نابود شده است.

در سال 2009 چین Uighurs تبدیل شده بود خسته پس از چندین دهه تبعیض و مصادره زمین. آنها راه اندازی تظاهرات گسترده و دانش سطحی از حملات انتحاری در برابر پلیس. در سال 2014 Xi پایین ترک خورده کارگردانی سین کیانگ را به دولت استانی برای از بین بردن مساجد و کاهش اویغوری محله به آوار. بیش از 1 میلیون Uighurs بودند ناپدید شده به اردوگاه های کار اجباری. بسیاری از آنها شکنجه و ساخته شده برای انجام کار برده است.

Uighurs که بخشوده شد این اردوگاه در حال حاضر را تشکیل می دهند بیشترین شدت surveilled جمعیت بر روی زمین است. نه همه از نظارت دیجیتال است. دولت چین نقل مکان کرد و هزاران نفر از چینی های هان بزرگ "برادران و خواهران" به خانه ها در سین کیانگ را در جاده ابریشم شهرستانها برای نظارت بر Uighurs' مجبور جذب به جریان اصلی فرهنگ چینی. آنها به خوردن غذا با خانواده و برخی از "برادر بزرگ" در همان بستر به عنوان همسران بازداشت اویغوری مردان است.

در ضمن هوش مصنوعی-طراحی سنسور در خفا انجام دادن در همه جا از جمله در Uighurs' کیف پول و جیب شلوار. با توجه به شناس دارن Byler برخی Uighurs به خاک سپرده تلفن همراه خود را حاوی اسلامی مواد و یا حتی مسدود اطلاعات خود را کارت به دمبلنجس برای حفاظت هنگامی که شی جین پینگ کمپین فرهنگی حک رسیده پر شیب. اما پلیس پس آنها را مجبور به نصب پرستار بچه apps در گوشی های جدید خود را. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم ها برای شکار "ایدئولوژیک ویروس" روز و شب. می توانید آنها را اسکن چت سیاهههای مربوط به آیات قرآن و نگاه به صورت عربی اسکریپت در الگوهای رفتاری و دیگر فایل های تصویری.

[ بخوانید: چین در حال رفتن به ظالمانه طول به نظارت شهروندان خود ]

Uighurs نمی توانید با استفاده از معمول کار افزودنیها. نصب VPN احتمال دعوت از بررسی به طوری که آنها نمی تواند دانلود واتساپ یا هر گونه دیگر ممنوع رمزگذاری شده-نرم افزار چت. خرید نماز, فرش آنلاین ذخیره سازی نسخه دیجیتال از اسلام کتاب و دانلود خطبه از مورد علاقه امام هستند و همه فعالیت های مخاطره آمیز. اگر یک اویغوری بودند به استفاده از WeChat را پرداخت سیستم به کمک مالی به مسجد مقامات ممکن است توجه داشته باشید.

پرستار بچه نرمافزار کار در پشت سر هم با پلیس که نقطه بررسی گوشی در بازرسی پیمایش از طریق تماس های اخیر و متون. حتی یک گناه دیجیتال ارتباط بودن در یک گروه با متن اخیر مسجد شرکت کنندگان به عنوان مثال می تواند در بازداشت است. اقامت کردن رسانه های اجتماعی در دسترس نباشد این است که هیچ راه حل دیجیتال به دلیل عدم فعالیت خود را افزایش می دهند و سوء ظن. پلیس ملزم به توجه داشته باشید زمانی که Uighurs انحراف از هر یک از الگوهای رفتار طبیعی آنها. پایگاه داده خود را می خواهد به می دانم که اگر Uighurs شروع به ترک خانه خود را از طریق درب عقب به جای جلو. آن را می خواهد به می دانم که اگر آنها زمان کمتری را صرف صحبت کردن با همسایه ها از آنها استفاده می شود. برق با استفاده از نظارت توسط یک الگوریتم به صورت غیر معمول استفاده کنید که می تواند نشان می دهد ثبت نشده مقیم.

illustration of city with sky full of cameras
جاناتان Djob Nkondo

Uighurs می توانید سفر تنها چند بلوک قبل از مواجهه با یک ایست بازرسی مجهز به یکی از سین کیانگ را صدها نفر از هزاران نفر از دوربین های مدار بسته. فیلم از دوربین های پردازش توسط الگوریتم های که مطابقت چهره با عکس های گرفته شده توسط پلیس در "سلامت را بررسی می کند." در این بررسی پلیس استخراج تمام اطلاعات آنها می توانید از Uighurs' بدن. آنها اندازه گیری ارتفاع و یک نمونه خون. آنها صدای ضبط و سواب DNA. برخی از Uighurs بوده و مجبور به شرکت در آزمایش های که معدن اطلاعات ژنتیکی برای دیدن چگونه DNA تولید مجزا Uighurlike چانه و گوش. پلیس به احتمال زیاد استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای گرفتن هنوز اطلاعات بیشتری از اویغوری بدن.

اویغوری زنان نیز ساخته شده برای تحمل و قدرت بارداری در چک. برخی از آنها مجبور به سقط جنین و یا یک آی یو دی قرار داده شده است. دیگران استریل توسط دولت است. پلیس شناخته شده به rip غیر مجاز از کودکان به دور از پدر و مادر خود را که پس از آن بازداشت. چنین اقداماتی را کاهش موالید در برخی از مناطق سین کیانگ بیش از 60 درصد در سه سال است.

زمانی که Uighurs رسیدن به لبه خود را در محله یک سیستم خودکار طول می کشد توجه داشته باشید. همان سیستم آهنگ های آنها را به عنوان آنها را از طریق حرکت های کوچکتر بازرسی در بانک پارک ها و مدارس. زمانی که آنها پمپ گاز سیستم می تواند تعیین کند که آیا آنها ماشین را مالک است. در این شهر پیرامون آنها مجبور به خروج از اتومبیل خود را در چهره و کارت شناسایی می تواند اسکن شده دوباره.

خوش شانس Uighurs که قادر به سفر به خارج از کشور—بسیاری داشته اند که گذرنامه های آنها را مصادره کردند—توصیه به بازگشت به سرعت. اگر آنها نمی, پلیس بازجویان در حال اعزام به درب خانه بستگان و دوستان خود. نه این که رفتن به خارج از کشور است و هر نوع فرار: در سرد نگاه اجمالی در آینده استبدادی بلوک ممکن است عملکرد یازدهم را قدرتمند متحدان—حتی کسانی که در اکثریت مسلمان کشورهایی مانند مصر شده اند بیش از خوشحال به دستگیری و تبعید Uighurs بازگشت به فضای باز زندان است که در سین کیانگ.

یازدهم به نظر می رسد که با استفاده از سین کیانگ به عنوان یک آزمایشگاه به ریز لحن حسی و قدرت های تحلیلی جدید خود را دیجیتال panopticon قبل از گسترش رسیدن به خود را در سراسر سرزمین اصلی است. CETC دولتی شرکت ساخته شده است که خیلی از سین کیانگ نظارت سیستم در حال حاضر دارای پروژه های آزمایشی در ژجیانگ گوانگدونگ و شنژن. این به معنای دراز "قوی بنیاد در سراسر کشور اجرای" با توجه به شرکت و آنها تنها یک قطعه از چین coalescing مگا-شبکه انسانی-نظارت بر فن آوری است.

چین یک محیط ایده آل برای یک آزمایش در مجموع نظارت است. جمعیت آن بسیار آنلاین. این کشور به بیش از 1 میلیارد گوشی های موبایل, همه مالامال از پیچیده سنسور. هر یک سیاهههای مربوط به موتور جستجو نمایش داده شد و وب سایت های بازدید, و پرداخت تلفن همراه است که در همه جا. زمانی که من با استفاده از یک تراشه های مبتنی بر کارت اعتباری برای خرید قهوه در پکن هیپ Sanlitun محله, مردم glared به عنوان اگر من می خواهم نوشته را بررسی کنید.

همه این داده ها می توان از زمان مهر و geo-tagging. و از آنجا که قوانین و مقررات جدید نیاز به شرکت های مخابراتی برای اسکن چهره هر کسی که نشانه های بالا برای تلفن همراه خدمات تلفن همراه داده ها در حال حاضر می توان به یک فرد خاص ، SenseTime که کمک به ساخت سین کیانگ نظارت دولت به تازگی bragged که نرم افزار خود را می تواند شناسایی افراد با پوشیدن ماسک. یکی دیگر از شرکت Hanwang ادعا می کند که در آن صورت-تکنولوژی تشخیص می تواند تشخیص ماسک استفاده کنندگان از 95 درصد از زمان. چین شخصی-اطلاعات برداشت حتی درو از شهروندان که فاقد تلفن. در روستا, روستاییان خط به چهره خود را اسکن و از زوایای مختلف توسط شرکت های خصوصی در ازای وسایل آشپزی.

آن را سخت به تصور کنید که چگونه چین می تواند ادغام همه این داده ها را به یک سیستم نظارت اما دیگر هیچ. در سال 2018 یک امنیت سایبر فعال هک به صورت-سیستم تشخیص است که به نظر می رسد متصل به دولت و سنتز ترکیبی شگفت آور از جریان داده. این سیستم قادر به تشخیص Uighurs توسط قومی خود ویژگی های آن می تواند بگوید که آیا مردم چشم یا دهان باز بود که آیا آنها لبخند آیا آنها تا به حال ریش و اینکه آیا آنها با پوشیدن عینک آفتابی. آن را وارد تاریخ و شماره سریال—همه قابل ردیابی به فرد کاربران—از Wi-Fi را فعال کنید گوشی های که گذشت در رسیدن به آن. آن را توسط Alibaba و مرجع به شهرستان مغز هوش مصنوعی-طراحی پلت فرم نرم افزار است که دولت چین به وظیفه این شرکت با ساختمان.

شهرستان مغز است, به عنوان نام نشان می دهد یک نوع خودکار عصب مرکز قادر به سنتز جریان داده از بسیاری از سنسورهای توزیع در سراسر یک محیط شهری است. بسیاری از پیشنهاد خود را با استفاده از خوش خیم هستند تکنوکرات توابع. آن الگوریتم می تواند به عنوان مثال تعداد افراد و اتومبیل به کمک نور قرمز زمان و مترو-خط برنامه ریزی است. داده ها از سنسور لادن سطل زباله می تواند زباله وانت به موقع تر و کارآمد.

اما شهرستان مغز و جانشین آن فن آوری ها را نیز فعال کردن اشکال جدید یکپارچه نظارت است. برخی از این خواهد لذت بردن از گسترده حمایت عمومی: شهرستان مغز می تواند آموزش داده شود و به نقطه از دست کودکان یا چمدان رها شده توسط گردشگران و یا تروریست. آن می تواند پرچم loiterers یا افراد بی خانمان و یا تظاهر. هر کسی در هر نوع خطر می تواند به احضار کمک کند با تکان دادن یک دست در متمایز راه است که می تواند فورا به رسمیت شناخته شده توسط همیشه هوشیار بینایی کامپیوتر. گوشی-پوشیدن لباس افسران پلیس را می توان به کارگردانی صحنه توسط یک هوش مصنوعی دستیار صوتی.

شهرستان مغز می تواند مفید باشد به خصوص در یک بیماری همه گیر. (یکی از Alibaba, خواهر, شرکت ایجاد برنامه که رنگی شهروندان خطر ابتلا به بیماری در حالی که سکوت ارسال سلامت خود و سفر اطلاعات به پلیس.) به عنوان پکن شیوع و گسترش برخی از مراکز و رستوران ها در این شهر شروع به اسکن مشتریان بالقوه همراه, کشیدن داده ها از حامل های تلفن همراه به ببینید که آیا آنها می خواهم به تازگی از سفر. حامل تلفن همراه نیز ارسال شهرداری دولت لیست از افرادی که آمده بودند به شهر خود را از ووهان که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده است. و هوش مصنوعی شرکت ها شروع به ساخت شبکه صورت-به رسمیت شناختن کلاه پلیس با مادون قرمز ساخته شده تب آشکارسازهای قادر به ارسال داده ها به دولت است. شهرستان مغز می تواند به طور خودکار این فرآیند و یا ادغام آن جریان داده.

حتی چین, پیچیده ترین هوش مصنوعی سیستم هنوز هم شکننده. شهرستان مغز هنوز به طور کامل یکپارچه آن طیف وسیعی از قابلیت نظارت و جد خود سیستم دچار شرم آور برخی از مسائل مربوط به عملکرد: در سال 2018, یکی از دولت هوش مصنوعی مجهز به دوربین های اشتباه یک چهره در کنار یک اتوبوس شهری برای jaywalker. اما این نرم افزار در حال بهتر شدن است و هیچ دلیل فنی نمی تواند آن را به اجرا در مقیاس انبوه.

این جریان داده است که می تواند تغذیه به یک شهرستان مغز–مانند سیستم اساسا نامحدود است. در علاوه بر این به فیلم از 1.9 میلیون و صورت-شناخت دوربین که چینی شرکت مخابرات چین برج نصب در همکاری با SenseTime شهرستان مغز می تواند در جذب فیدهای از دوربین های دیجیتال بسته به lampposts و حلق آویز در بالای گوشه و کنار خیابان. آن را می تواند با استفاده از دوربین است که پلیس مخفی در مخروط ترافیک و کسانی که بسته به افسران هر دو لباس شخصی و لباس شخصی. دولت می تواند نیروی فروشندگان به ارائه اطلاعات از در فروشگاه دوربین های دیجیتال است که می تواند در حال حاضر تشخیص جهت نگاه خود را در سراسر قفسه, و, که به زودی می تواند در اطراف گوشه با خواندن سایه. ارزش کمی فضای عمومی خواهد بود unwatched.

امریکا ادارات پلیس را آغاز کرده اند به سود خود از فیلم از آمازون صفحه اصلی-دوربین های امنیتی. خود را بی گناه تر برنامه های این دوربین زینت doorbells اما بسیاری نیز با هدف خانه همسایگان. دولت چین می تواند برداشت فیلم از معادل محصولات چینی. آنها می تواند ضربه بزنید تا دوربین های متصل به سوار-به اشتراک گذاری اتومبیل و یا خود رانندگی وسایل نقلیه است که ممکن است به زودی جایگزین آنها: خودکار وسایل نقلیه تحت پوشش خواهد شد در یک میزبان کامل از سنسور ها از جمله برخی که اطلاعات بسیار غنی تر از 2-D video. داده ها از یک ناوگان عظیم از آنها می تواند با هم دوخته شده و تکمیل شده توسط شهر دیگر مغز جریان برای تولید 3-D مدل از شهر که به روز دوم دوم. هر refresh می تواند از ورود هر انسانی محل در مدل. مانند یک سیستم را ناشناس چهره یک اولویت شاید با ارسال هواپیماهای بدون سرنشین swarms به امن مثبت ID.

مدل داده ها می تواند زمان-همگام سازی صوتی از هر شبکه دستگاه با یک میکروفون هوشمند از جمله سخنرانان smartwatches و کمتر آشکار اینترنت از چیزهایی که دستگاه های هوشمند تشک هوشمند پوشک و هوشمند, اسباب بازی های جنسی. همه از این منابع می تواند یکی شدن به یک multitrack محل-خاص صوتی مخلوط است که می تواند توسط تجزیه polyglot الگوریتم قادر به تفسیر کلمات گفتاری در هزاران زبان. این ترکیب مفید خواهد بود به سرویس های امنیتی به خصوص در مکان های بدون دوربین: چین iFlytek تکمیل است یک تکنولوژی است که می تواند تشخیص افراد خود را "voiceprint."

در دهه های آینده, شهرستان مغز یا جانشین آن سیستم ممکن است حتی قادر به خواندن ناگفته افکار. هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر می توان با کلاه که حس و انتقال سیگنال های عصبی و محققان در حال حاضر طراحی مغز-کامپیوتر رابط است که فراتر از تکمیل خودکار اجازه می دهد تا شما را به نوع فقط با فکر کردن. یک دولت استبدادی را با به اندازه کافی قدرت پردازش می تواند نیروی سازندگان این نرم افزار برای تغذیه هر تصویری بر روی صفحه رادار از یک شهروند فعالیت عصبی را به یک پایگاه داده دولت. چین اخیرا سوق دادن شهروندان به دانلود و استفاده از تبلیغات در برنامه. دولت می تواند با استفاده از احساسات-نرم افزار ردیابی برای نظارت بر واکنش های سیاسی محرک در درون برنامه. یک سکوت سرکوب پاسخ به یک الگوی رفتاری و یا یک کلیپ از یک Xi سخنرانی خواهد بود با معنی داده های نقطه ای به یک precog الگوریتم.

همه از این زمان همگام سازی تغذیه از روی زمین داده می شود تکمیل شده توسط فیلم از هواپیماهای بدون سرنشین که گیگاپیکسل دوربین می توانید ضبط تمام cityscapes در نوع کریستالی جزئیات است که اجازه می دهد تا برای پلاک خواندن و راه رفتن به رسمیت شناختن. "جاسوسی پرنده" هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر از بین بردن و دایره بالای چینی شهرها مبدل به عنوان کبوترها. شهرستان مغز را تغذیه می تواند سنتز شده با داده ها را از سیستم های دیگر در مناطق شهری به شکل چند بعدی در زمان واقعی حساب تقریبا تمام فعالیت های انسانی در چین است. سرور مزارع در سراسر چین به زودی قادر خواهد بود برای نگه داشتن زوایای مختلف از کیفیت بالا فیلم از هر لحظه از هر فرد چینی ،

این مهم است به استرس است که سیستم های این حوزه هنوز هم در حال توسعه است. بسیاری از چین اطلاعات شخصی نیست و در عین حال یکپارچه با هم حتی در شرکت های فردی است. و نه دولت چین باید یک مخزن داده ها در بخشی به دلیل جنگ های چمن بین سازمان. اما وجود دارد هیچ سخت سیاسی موانع ادغام همه این اطلاعات به خصوص برای امنیت دولت استفاده کنید. به خلاف شرکت های خصوصی مورد نیاز رسمی اساسنامه برای کمک به چین سرویس های اطلاعاتی.

دولت ممکن است به زودی یک ثروتمند خودکار پر کردن اطلاعات نمایش برای همه آن 1 میلیارد دلار–به علاوه شهروندان است. هر یک از مشخصات را شامل میلیون ها نفر از نقاط داده ها از جمله فرد هر ظاهر در surveilled فضا و همچنین از ارتباطات و خرید. او را تهدید خطر ابتلا به این قدرت می تواند به طور مداوم به روز شده در زمان واقعی با یک دانه تر نمره از کسانی که مورد استفاده در چین خلبان "اعتبار اجتماعی" طرح که در حال حاضر هدف به هر شهروند یک مکان اجتماعی-اعتبار نمره بر اساس چیزهایی مانند اجتماعی-رسانه, ارتباطات و عادات خرید. الگوریتم می تواند نظارت دیجیتال نمره داده همراه با هر کس دیگری را به طور مداوم و بدون همیشه احساس خستگی که آمار استاسی افسران بور. مثبت کاذب—deeming کسی یک تهدید برای رفتار بی ضرر خواهد بود—تشویق به منظور تقویت سیستم ساخته شده است در سرد, اثرات, به طوری که او می خواهم به نوبه خود تیز چشم خود رفتار برای جلوگیری از کوچکترین ظاهر مخالفت.

اگر عامل خطر نوسان رو به بالا—این که آیا با توجه به برخی از مشکوک الگوی در جنبش های اجتماعی و انجمن های او توجه کافی به یک تبلیغات-مصرف نرم افزار و یا برخی از همبستگی شناخته شده تنها به AI—کاملا خودکار سیستم می تواند محدود ، آن می تواند به جلوگیری از او را از خرید هواپیما یا قطار بلیط. آن می تواند عدم اجازه عبور از طریق پست های بازرسی. آن می تواند از راه دور در اختیار "قفل هوشمند" در فضاهای عمومی یا خصوصی به محدود تا زمانی که نیروهای امنیتی وارد شده است.

در سال های اخیر چند تن از اعضای چینی روشنفکران را صدا هشدار در مورد سوء استفاده AI مهمترین دانشمند کامپیوتر یی Zeng و فیلسوف ژائو Tingyang. در بهار سال 2019 یی منتشر شده "پکن هوش مصنوعی اصول" یک مانیفست در AI بالقوه به تداخل با استقلال و عزت و حریم خصوصی و یک میزبان از دیگر ارزش های انسانی است.

آن یی که من می خواهم برای آمدن به بازدید در پکن موسسه اتوماسیون, که در آن, در علاوه بر این به کار خود را در AI اخلاق او به عنوان معاون مدیر مرکز تحقیقات مغز الهام گرفته از هوش. او برگرفته از لابی. یی نگاه جوان به سن و سال او, 37, با چشمان مهربان و جامد قاب باریک پایین سیاه, تراش و یک hoodie.

در راه به یی را ما تصویب یکی از آزمایشگاه که در آن یک دستیار تحقیق ماند بیش از یک میکروسکوپ مشاهده سیگنال های الکتروشیمیایی فلش نورون به نورون از طریق ماوس-بافت مغز. ما نشسته در یک جدول طولانی در یک کنفرانس اتاق مجاور دفتر خود در خاکستری fogged-در نما از شهر فلورانس در حالی که دستیار او برداشته چای.

از من خواسته یی چگونه "پکن هوش مصنوعی اصول" دریافت شده است. "مردم می گویند:" این فقط یک مقام رسمی نشان می دهد از دولت پکن,' " او به من گفت. "اما این کار زندگی من."

یی صحبت آزادانه در مورد هوش مصنوعی پتانسیل سوء استفاده. وی با اشاره به پروژه اعزام به یک گروه را انتخاب کنید از مدارس که در آن صورت به رسمیت شناختن شد مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری نه فقط دانشجو حضور و غیاب اما همچنین که آیا فردی دانش آموزان توجه قرار گرفت.

"من نفرت که نرم افزار" یی گفت. "من مجبور به استفاده از این کلمه: نفرت."

او رفت و مثل این در حالی که شمارش های مختلف برنامه های غیر اخلاقی از هوش مصنوعی. "من به تدریس یک دوره فلسفه هوش مصنوعی," او گفت:. "من دانش آموزان من بگویید که من امیدوارم که هیچ یک از آنها خواهد شد در ربات های قاتل. آنها تنها یک زمان کوتاه بر روی زمین است. وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که آنها می تواند انجام با آنها در آینده است."

یی به وضوح می دانستم که ادبیات علمی در فن اخلاق سرد است. اما وقتی از او پرسیدم در مورد اثر سیاسی خود را پاسخ کمتر قانع کننده است.

photo of Yi Zang with robot
یی Zeng, عکس در دفتر کار خود در موسسه اتوماسیون در پکن جولای سال 2020 است. یی نویسنده "پکن هوش مصنوعی اصول" بوده است و تنها صدای در چین هشدار داد که دولت سوء استفاده از هوش مصنوعی می تواند تهدیدی برای بشریت است. (ژو Na)

"بسیاری از ما تکنسین های دعوت شده به صحبت می کنند به دولت و حتی به Jinping, در مورد هوش مصنوعی 'خطرات بالقوه" او گفت:. "اما دولت هنوز در مرحله یادگیری درست مانند دیگر دولت ها در سراسر جهان است."

"آیا شما هر چیزی قوی تر از مشورتی که روند؟" از من خواسته. "فرض کنید در زمان وجود دارد که دولت دارای منافع هستند که در تضاد با اصول خود را. چه ساز شما شمارش را به نفع خود؟"

"من شخصا هنوز در مرحله یادگیری است که مشکل" یی گفت.

چینی AI شروع یو پی اس نیست تقریبا به زحمت. چند در حال کمک یازدهم توسعه AI برای بیان هدف از نظارت است. ترکیبی از چین تک حزبی حکومت و ایدئولوژیک باقی مانده از برنامه ریزی مرکزی باعث می شود حزب نخبگان قدرتمند در هر حوزه به ویژه اقتصاد است. اما در گذشته ارتباط بین دولت و صنعت فن آوری با احتیاط بود. اخیرا دولت چین آغاز شده اختصاص نمایندگان برای شرکت فنی برای تقویت حزب کمونیست سلول وجود دارد که در شرکتهای بزرگ خصوصی.

فروش به دولت و سرویس های امنیتی یکی از سریعترین راه برای چین AI شروع یو پی اس به نوبه خود سود. ملی مخابرات شرکت بزرگترین سهامدار iFlytek چین با صدای-شناخت درآورد. هم افزایی وجود دارد: زمانی که پلیس با استفاده از iFlytek نرم افزار برای مانیتور کردن تماس ها روزنامه های دولتی به ارائه مطلوب پوشش. در اوایل این سال های شخصی-برنامه اخبار Toutiao تا آنجا پیش رفت به بازنویسی ماموریت خود به بیان جدید متحرک سازی هدف: هماهنگی افکار عمومی با دولت بخواهد. زو لی, مدیر عامل شرکت SenseTime به تازگی توضیح داده شده دولت به عنوان شرکت خود را "بزرگترین منبع داده."

آیا هر گونه اطلاعات خصوصی می تواند تضمین حفاظت در چین مشخص نیست با توجه به کشور ساختار سیاسی. انقلاب دیجیتال ساخته شده است که اطلاعات انحصارات دشوار است برای جلوگیری از. حتی در آمریکا که پیچیده سنت ضد تراست اجرای شهروندان هنوز احضار خواهد به زور اطلاعات در مورد بسیاری از این دست قدرتمند چند. اما داده های خصوصی انحصارات حداقل موضوع را به قدرت مستقل از کشورهایی که در آن فعالیت دارند. یک ملت-دولت داده انحصار می تواند مانع تنها توسط مردم آن و تنها اگر آنها دارای کافی قدرت سیاسی است.

چین مردم نمی توانند با استفاده از یک انتخابات خود را از شر Xi. و با هیچ قوه قضائیه مستقل دولت می تواند استدلال با این حال تیره و تار است که در آن باید به داشتن هر گونه اطلاعات و جریان تا زمانی که تهدید به "ثبات" می تواند تشخیص داده شده در میان نقاط داده ها. یا آن را می تواند تقاضای اطلاعات از شرکت ها در پشت درهای بسته به عنوان اتفاق افتاده در طول اولیه شیوع کروناویروس. بدون مطبوعات مستقل وجود دارد به نشت خبری از این مطالبات به.

[ بخوانید: چین نظارت دولت باید همه ترساندن ]

هر بار چهره یک فرد به رسمیت شناخته شده است یا صدای او ثبت شده و یا پیام های متنی ره این اطلاعات می تواند متصل فورا به دولت-ID شماره پلیس سوابق مالیاتی ملک براده و سابقه اشتغال. آن را می توان متقابل با او سوابق پزشکی و DNA که پلیس چینی به رخ کشیدن آنها بزرگترین مجموعه است.

یی و من صحبت از طریق جهانی سناریو که شروع به نگران هوش مصنوعی ethicists و چین-ناظران به طور یکسان. در این سناریو ترین هوش مصنوعی محققان در سراسر جهان می آیند و به رسمیت شناختن فناوری خطرات به بشریت و توسعه هنجارهای قوی در اطراف آن استفاده کنید. همه به جز یک کشور که باعث می شود سر و صدا سمت راست در مورد هوش مصنوعی اخلاق اما تنها به عنوان یک پوشش. در ضمن این کشور ایجاد کلید در دست ملی سیستم های نظارت به فروش می رساند و آنها را به مکان های که در آن دموکراسی شکننده است و یا وجود ندارد. جهان autocrats معمولا قطع با کودتا و یا تظاهرات توده ای که هر دو نیاز به یک پایه از سازمان های سیاسی. اما در مقیاس سازمان های سیاسی می تواند اثبات غیر ممکن است در جوامع تماشا فراگیر خودکار نظارت است.

یی ابراز نگرانی در مورد این سناریو اما او نه نام چین به طور خاص. او مجبور نبود برای: کشور در حال حاضر پیشرو در جهان فروشنده AI طراحی, تجهیزات مدار بسته. در مالزی دولت این است که کار با Yitu چینی AI start-up را به صورت-تکنولوژی تشخیص به کوالالامپور پلیس به عنوان یک مکمل به Alibaba شهرستان مغز پلت فرم. شرکت های چینی نیز پیشنهاد برای تجهیز هر یک از سنگاپور 110,000 lampposts با صورت به رسمیت شناختن دوربین.

در جنوب آسیا و دولت چین عرضه تجهیزات نظارت به سریلانکا. در جاده ابریشم چینی شرکت Dahua پوشش خیابان های پایتخت مغولستان با هوش مصنوعی به کمک دوربین های مدار بسته. دورتر غرب در صربستان, Huawei کمک به راه اندازی یک "امن-شهر سیستم" کامل با صورت-شناخت دوربین و گشت مشترک انجام شده توسط صربستان و پلیس چین با هدف کمک به گردشگران چینی به احساس امن است.

illustration of cameras in crate for shipping
جاناتان Djob Nkondo

در اوایل aughts چینی مخابراتی titan ZTE به فروش می رسد اتیوپی یک شبکه بی سیم با ساخته شده است در از بین بردن backdoor دسترسی برای دولت است. در یک بعد از سرکوب مخالفان گرد شده بودند به صورت وحشیانه بازجویی که در طی آن آنها صدا از های اخیر تماس های تلفنی آنها ساخته شده است. امروز کنیا و اوگاندا و موریس در حال تجهیز شهرهای بزرگ با چینی ساخته شده نظارت شبکه.

در مصر, چینی, توسعه دهندگان به دنبال تامین مالی ساخت و ساز از یک پایتخت جدید. این میله میله برای اجرا در یک "شهر هوشمند" پلت فرم شبیه به شهرستان مغز اگر چه یک فروشنده نشده است نام برد. در جنوب آفریقا زامبیا موافقت کرده است برای خرید بیش از 1 میلیارد دلار تجهیزات مخابراتی از چین از جمله اینترنت-نظارت بر فن آوری است. چین Hikvision, بزرگترین تولید کننده AI-فعال دوربین های مدار بسته دارای یک دفتر در ژوهانسبورگ.

چین با استفاده از "وام چپاولگر به فروش تجهیزات مخابراتی در تخفیف قابل توجهی به کشورهای در حال توسعه که پس از آن قرار می دهد چین در یک موقعیت برای کنترل این شبکه و اطلاعات خود را به" مایکل Kratsios آمریکا CTO به من گفت. زمانی که کشور نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری شرایط وام خود را به چین می تواند دسترسی به شبکه بخشی از معامله در راه همان است که نظامی خود را امن و امان پایه حقوق در بنادر خارجی آن مالی است. "اگر شما [چین] دسترسی نامحدود به شبکه های داده در سراسر جهان است که می تواند یک مشکل جدی" Kratsios گفت.

در 2018, CloudWalk تکنولوژی گوانگژو مبتنی بر اندازی چرخید از آکادمی چینی علوم جوهر یک معامله با خريداران دولت برای راه اندازی یک نظارت شبکه. شرایط آن نیاز به هراره به ارسال تصاویر از ساکنان آن—غنی از مجموعه داده با توجه به اینکه زیمباوه جذب جریان مهاجرت از سراسر کشورهای جنوب صحرای آفریقا—بازگشت به CloudWalk چینی دفاتر اجازه می دهد این شرکت به ریز لحن خود را نرم افزار توانایی تشخیص پوست تیره چهره که قبلا ثابت روی حیله و تزویر برای آن الگوریتم.

داشتن مجموعه beachheads در آسیا و اروپا و آفریقا و چین AI شرکت در حال حاضر هل دادن به آمریکای لاتین, منطقه دولت چین را به عنوان یک "هسته ای منافع اقتصادی است." چین تامین مالی اکوادور $240 میلیون خرید یک نظارت-سیستم دوربین. بولیوی هم به خرید تجهیزات نظارت با کمک از یک وام از پکن است. ونزوئلا به تازگی عرضه یک جدید شناسه ملی-کارت سیستم که سیاهههای مربوط به شهروندان وابستگی سیاسی در یک پایگاه داده ساخته شده توسط ZTE. در یک گریم طنز برای سال شرکت های چینی hawked بسیاری از این محصولات نظارت در امنیت نمایشگاه در سین کیانگ خانه استان از Uighurs.

اگر چین است که قادر به پیش افتادن از امریکا در هوش مصنوعی آن را تبدیل به یک قوی تر جغرافیای سیاسی نیروی, به خصوص به عنوان پرچمدار جدید استبدادی داد.

چین در حال حاضر دارای برخی از بزرگترین مجموعه داده برای تغذیه آن هوش مصنوعی سیستم های یک مزیت بسیار مهم برای محققان است. در کاورنو مگا دفاتر در شهرستانها در سراسر کشور دستمزد پایین کارگران نشستن در جداول طولانی برای ساعت های طولانی پیاده فایل های صوتی و ترسیم اشیاء در تصاویر به داده های تولید شده توسط چین عظیم جمعیت بیشتر مفید است. اما برای کشور به بهترین امریکا AI اکوسیستم وسیع احداث مخازن داده خواهد شد که به sifted از طریق الگوریتم های که تشخیص الگوهای فراتر از آن درک توسط انسان بینش. و حتی مدیران در چین غول جستجو Baidu بپذیریم که بالای پله از هوش و استعداد ساکن در غرب است.

از لحاظ تاریخی چین تلاش برای حفظ نخبگان quants بسیاری از آنها ترک تحصیل به آمریکا بی همتا رایانه-بخش علم قبل از کار در سیلیکون ولی را جالب تر و بهتر از منابع شرکت. اما ممکن است در حال تغییر است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است آن را دشوار برای دانش آموزان چینی برای تحصیل در ایالات متحده و کسانی که قادر به در حال مشاهده با سوء ظن. پیشرو ماشین-یادگیری, دانشمند, در گوگل به تازگی توضیح داده شده ویزا محدودیت به عنوان "یکی از بزرگترین تنگناها به ما جمعی تحقیقات بهره وری است."

در ضمن چینی کامپیوتر-بخش علم رفته اند همه در AI. سه نفر از برتر جهان 10 هوش مصنوعی دانشگاه ها از نظر حجم از تحقیقات انتشار آنها در حال حاضر در چین واقع شده. و این که قبل از کشور پس از اتمام ساختمان جدید 50 AI مراکز تحقیقاتی لازم الاجرا توسط شی جین پینگ "AI نوآوری طرح اقدام برای موسسات آموزش عالی است." شرکت های چینی جذب 36 درصد از جهانی AI خصوصی-سرمایه گذاری در سهام در سال 2017 تا فقط 3 درصد در سال 2015. با استعداد مهندسان چینی می تواند به ماندن در خانه برای مدرسه و کار در سطح جهانی سکسی وطنی شرکت مانند Infinite پس از فارغ التحصیلی.

چین هنوز عقب امریکا در محاسبات سخت افزار در کوتاه مدت. فقط به عنوان اطلاعات باید پردازش الگوریتم های مفید الگوریتم باید instantiated فیزیکی اقشار—به طور خاص در قسمتهای داخلی از میکروچیپ. این پارچه بسیار نازک سیلیکون ساختارهای بسیار پیچیده است که چند اتم از دست رفته می تواند تغییر مسیر پالس های الکتریکی از طریق تراشه' neuronlike سوئیچ. پیچیده ترین تراشه هستند مسلما اکثر اشیاء پیچیده و در عین حال ساخته شده توسط انسان است. آنها قطعا بیش از حد پیچیده به سرعت بازدارنده برداشته جدا و مهندسی معکوس توسط چین vaunted شرکت-جاسوسی هنرمندان.

شرکت های چینی نمی تواند در عین حال ساخت بهترین از بهترین تراشه-ساخت اتاق که با هزینه میلیاردها دلار و بقیه در دهه ترکیبات نهادی دانش است. نیتروژن سرد و لرزه های جدا شده برای جلوگیری از عبور کامیون رامبل از اذیت نمودن یک ریزتراشه در شرايط in vitro این خودکار اتاق به عنوان مارول به عنوان آنها به پایان رسید ویفر سیلیکون. و بهترین آنهایی که هنوز هم عمدتا در ایالات متحده و اروپای غربی و ژاپن و کره جنوبی و تایوان است.

دولت آمریکا هنوز هم قادر به محدودیت های سخت افزاری است که جریان را به چین امور که حزب کمونیست آمده است به خشم. زمانی که برگ برنده دولت ممنوع, فروش میکروچیپ برای ZTE در مارس 2018, فرانک طولانی یک تحلیلگر است که دارای تخصص در چین AI بخش توصیف آن به عنوان یک بیدارباش برای چین در رقابت با امریکا تجربه از تحریم نفتی.

اما AI انقلاب پرداخته و چین نادر دخالت فرصت است. تا همین اواخر بسیاری از تراشه های طراحی شده بودند با معماری انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا برای بسیاری از انواع محاسبات عملیات. اما هوش مصنوعی اجرا می شود سریع ترین در تراشه های سفارشی مانند کسانی که با استفاده از گوگل برای آن محاسبات ابری فورا به نقطه ای دختر خود را در هزاران عکس. (اپل انجام بسیاری از این عملیات بر روی آی فون با یک سفارشی عصبی-موتور تراشه.) چرا که هر کس در ساخت این تراشه های سفارشی برای اولین بار چین را به مراتب پشت سر: Baidu و راهنمایی در حال ساخت تراشه های سفارشی برای یادگیری عمیق. و در ماه اوت سال 2019, Huawei پرده برداری از یک دستگاه تلفن همراه-آموزش تراشه. طراحی آن آمد از Cambricon شاید جهانی تراشه-ساخت صنعت با ارزش ترین استارت آپ که تاسیس شد Yi همکاران در آکادمی علوم چین.

تا سال 2030 هوش مصنوعی برتری ممکن است در داخل محدوده برای چین است. این کشور به احتمال زیاد بزرگترین در جهان اقتصاد و پول برای خرج کردن در هوش مصنوعی برنامه های نظامی خود را. آن را ممکن است پیچیده ترین هواپیماهای بدون سرنشین swarms. آن را ممکن است مستقل سیستم های سلاح های است که می تواند هوا دشمن اقدامات پس از مختصری در معرض قرار گرفتن به تئاتر جنگ و میدان جنگ تصمیم گیری بسیار سریع تر از شناخت انسان اجازه می دهد تا. آن موشک-تشخیص الگوریتم می تواند از درجه اعتبار ساقط اول آمریکا-اعتصاب هسته ای استفاده. هوش مصنوعی می تواند ترقی توازن جهانی قدرت است.

در راه من از موسسه اتوماسیون یی زمان من در یک تور از او رباتیک آزمایشگاه. در بالا و سقف اتاق گراد دانش آموزان fiddled با یک غول منتزع فلزی بازو یک ربات انسان پیچیده شده در یک خاکستری اسكلت در حالی که یی به من گفت در مورد کار خود را مدل سازی مغز است. او گفت که درک مغز ساختار مطمئن ترین راه برای درک ماهیت هوش.

از من خواسته یی چگونه آینده هوش مصنوعی را گشوده است. او گفت که او می تواند تصور کنید که نرم افزار مدل در مغز دستیابی به یک سری از توانایی های یک به یک است. او گفت: آن را می تواند رسیدن به برخی از صورت ظاهر از خود شناخت و سپس به آرامی تبدیل به آگاه از گذشته و آینده است. این توسعه می تواند انگیزه ها و ارزش ها. مرحله نهایی آن کمک به تکامل خواهد آمد که آن را درک عوامل دیگر به عنوان ارزش همدلی است.

من او را پرسید که چه مدت این روند را.

"من فکر می کنم مانند یک ماشین می تواند ساخته شده است در سال 2030" یی گفت.

قبل از مناقصه یی وداع من خواست او را به تصور کنید که همه چیز اتفاق می افتند یکی دیگر از راه. "فرض کنید شما به پایان برسد دیجیتال با وضوح بالا مدل از مغز" به من گفت. "و فرض آن برسد برخی از ابتدایی شکل از آگاهی است. و فرض کنید در طول زمان, شما قادر خواهید بود به آن را بهبود بخشد تا آن را بهتر انسان در هر شناختی وظیفه به غیر از همدلی است. شما نگه داشتن آن قفل را در حالت امن تا زمانی که شما در رسیدن به آخرین مرحله. اما پس از یک روز دولت خدمات امنیتی شکستن درب دفتر خود را. آنها می دانند که شما باید این AI بر روی کامپیوتر شما. آنها می خواهند به استفاده از آن به عنوان نرم افزار به صورت یک سخت افزار جدید پلت فرم مصنوعی انسان نما سرباز. آنها در حال حاضر ساخته شده یک میلیارد از آنها را و آنها فحش ندهید اگر آنها سیمی با همدلی. آنها تقاضای رمز عبور خود را. آیا شما آن را به آنها را؟"

"من می خواهم از بین بردن ویروس و ترک" یی گفت.

"واقعا؟" من پاسخ داد.

"بله, واقعا," او گفت:. "در آن نقطه خواهد بود زمان به ترک کار و رفتن تمرکز بر روی روبات که ایجاد هنر."

اگر شما به دنبال یک فیلسوف-پادشاه به نمودار اخلاقی مسیر رشد AI برای شما می تواند انجام دهد بدتر از یی. اما مسیر توسعه از هوش مصنوعی خواهد بود به شکل با هم تداخل دارند از سیستم های محلی و ملی و جهانی سیاست نه با یک حکیم و خیرخواه فیلسوف-پادشاه. به همین دلیل چین صعود به AI برتری است که چنین شوم چشم انداز: این کشور ساختار سیاسی را تشویق می کند به جای مانع این تکنولوژی بدترین استفاده می کند.

حتی در آمریکا یک دموکراسی با قانون اساسی مندرج حقوق بشر آمریکایی در حال مبارزه با شدت و قدرت برای جلوگیری از ظهور عمومی-خصوصی با نظارت دولت است. اما حداقل امریکا ساختارهای سیاسی است که برخی از احتمال مقاومت است. در چین AI مهار خواهد شد تنها با توجه به حزب نیاز دارد.

آن را نزدیک ظهر وقتی که من در نهایت در سمت چپ موسسه. روز باران بود در آن ساعت گذشته. یی من دستور داد و من راه می رفت به دیدار آن برگزاری یک چتر بر سر من. من راه من به شهر ممنوعه پکن تاریخی صندلی قدرت امپراتوری. حتی در این سفر کوتاه به شهر آورده و من را به تماس با چین نظارت دولت است. قبل از ورود به میدان تیان آن من هر دو پاسپورت من و صورت من اسکن شدند و یک تجربه من بود و بی حس شدن به.

در میدان خود پلیس نگه داشتن بدن-اندازه سپر ضد گلوله در سرش می دویم. تک فایل خطوط بافی مسیرهای از طریق جمعیت کثیری از گردشگران است. سنگین پلیس حضور داشت یادآور سرد دانشجویی معترضان که به قتل رسیدند در اینجا در سال 1989. چین AI-گشت فایروال بزرگ ساخته شده بود در بخش مطمئن شوید که قتل عام این است که هرگز مورد بحث در آن اینترنت است. به طفره رفتن الگوریتمی سانسور, چینی, فعالان تکیه بر الگوهای رفتاری—مخزن مرد نزدیک شدن لاستیک ducky—به مناسبت دانشجويان قتل است.

حزب هوش مصنوعی-طراحی سانسور گسترش فراتر از تیان آن من. اوایل سال جاری دولت دستگیر چینی برنامه نویسان که در تلاش بودند برای حفظ ناپدید شد اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. برخی از مقالات در پایگاه داده خود ممنوع شد زیرا آنها مهم Xi و حزب. آنها جان سالم به در فقط به این دلیل که کاربران اینترنت اعلان مجدد آنها را در رسانه های اجتماعی هم آمیختن با زبان رمزی و emojis طراحی شده است برای فرار از الگوریتم های. کار افزودنیها از این نوع کوتاه مدت هستند: Xi داخلی منتقدان استفاده می شود به تمسخر او را با تصاویری از وینی پیف اما کسانی که بیش از حد در حال حاضر ممنوع در چین است. این حزب توانایی ویرایش تاریخ و فرهنگ توسط نیروی تبدیل خواهد شد گسترده تر و دقیق به چین AI را بهبود می بخشد.

کشتی قدرت از یک دولت است که تا به طور کامل کنترل اطلاعات محیط دشوار خواهد بود. آن را ممکن است یک میلیون نافرمانی های مدنی مانند لپ تاپ-از بین بردن سناریو تصور یی. چین شهروندان را مجبور به ایستادن با دانش آموزان خود را. که می گویند چه سختی ممکن است آنها را تحمل ؟

چین شهروندان نیست و در عین حال به نظر می رسد به توان رادیکال در برابر نظارت است. همه گیر و حتی ممکن است مردم را به ارزش حفظ حریم خصوصی کمتر به عنوان یکی از اوایل نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد. تا کنون یازدهم است, حسابداری و مدیریت دولت در واکنش به پیروزی "مردم جنگ" دیگر پیر عبارت از مائو با اشاره به بسیج تمام جمعیت به سر و صدا یک نیروی مهاجم. مردم چین به خوبی ممکن است نرم تر در حال حاضر از آنها قبل از ویروس.

اما شواهد نشان می دهد که چین را افراد جوان—حداقل برخی از آنها—ابراز تنفر دولت اولیه محرمانه در مورد شیوع. برای همه ما می دانیم برخی از جنبش جوانان در سرزمین اصلی است که مقیم آن زمان منتظر لحظه مناسب برای ایجاد یک بازی برای دموکراسی است. مردم هنگ کنگ قطعا احساس خطر از این تکنو-سیاسی حاضر است. شب قبل از من وارد شد و در چین بیش از 1 میلیون معترضان ریخته بود به این جزیره خیابان. (رایگان روزنامه دولتی در پکن هتل توصیف آنها را به دروغ به عنوان پلیس استفاده کرد.) بسیاری برگزار چتر بالای سر خود را در همبستگی با معترضان از سال قبل و برای حفظ چهره خود را پنهان. چند پاره کردن lamppost در سوء ظن است که آن موجود صورت-شناخت دوربین. یازدهم از محکم گرفتن دست او در منطقه با "امنیت ملی و قانون" و کمی وجود دارد که تعدادشان کمتر هنگ Kongers می توانید در مورد آن انجام حداقل نه بدون کمک از یک جنبش در سرزمین اصلی.

در طول سفر من به میدان تیان آن من, من نمی بینم هر معترضان. مردم عمدتا آرد در مورد مسالمت آمیز نما برای عکاسی سلفی با بزرگتر از اندازه پرتره از مائو. آنها برگزار چتر اما تنها به نگه داشتن خورشید ماه اوت کردن چهره خود را. راه رفتن در میان خود فکر کردم در مورد احتمالی از تاریخچه: سیستم سیاسی است که محدود به یک فناوری در طول توسعه اولیه عمیقا شکل مشترک ما جهانی آینده است. ما آموخته اند که این از ماجراهای ما در کربن-سوزاندن. بسیاری از این سیاره سیاسی مسیر ممکن است بستگی دارد چقدر خطرناک در چین مردم تصور AI می شود در دست قدرت متمرکز. تا زمانی که آنها خود را امن آزادی شخصی در برخی از غیر قابل تصور هزینه رایگان مردم در همه جا خواهد شد که به امید علیه امید که جهان باهوش ترین ماشین های ساخته شده در جاهای دیگر.


این مقاله به نظر می رسد در ماه سپتامبر سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "زمانی که چین همه را می بیند."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن