"مخمصه مبارزه": نمایی از آتلانتا پس از کشته شدن Rayshard بروکس

عزاداران بازدید موقت یادبود برای Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در روز جمعه توسط یک افسر پلیس خارج از وندی

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
The third day following Rayshard Brooks shooting death.
عزاداران بازدید موقت یادبود برای Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در روز جمعه توسط یک افسر پلیس خارج از وندی در آتلانتا.عکس توسط Chandan Khanna / خبرگزاری فرانسه / گتی

روز دوشنبه مارتی X یک مددکار اجتماعی در دهه بیست سالگی خود را پرسید که من نه استفاده از نام واقعی او بود حذف مواد غذایی در یک کلیسا در جنوب غربی سمت آتلانتا زمانی که من به او تلفن یک دوست. خود گوشی هنوز در بازداشت پلیس. "من می دانم که جهان نیست عشق من سیاهی تا آنجا که من آن را دوست دارم" او گفت:. "این چیزی است که من با ادعا." مارتی بزرگ شده در Bankhead عمدتا سیاه و سفید محله در غرب آتلانتا. "در my hood, من شناخته شده به عنوان" مواد غذایی مرد " و " بعد از مدرسه مرد,' " او به من گفت و اشاره کرد که او نیز اجرا می شود یک بعد از مدرسه برنامه. او با حضور در دانشگاه برندایس که در آن او در رشته علوم سیاسی. "میراث دانشکده در آموزشی آزادی مردم یهودی در آمریکا," او گفت:. "اما آن را نیز دانشگاه آنجلا دیویس و آنیتا هیل—صدای سیاه و آزادی است."

جمعه گذشته مارتی بازدید همجنس باز, باشگاه, برای اولین بار به عنوان یک راست متحد. "این همه انقلابی گه رفتن به پایین وجود دارد, بیش از حد," او گفت: "که قرار بود پیش بینی نیست." او به خانه پس از خورشید افزایش یافت. چند ساعت بعد او برنامه ریزی شده بود به یک mentee را به ناهار به بحث در مورد به عنوان او آن را "چگونه آن را احساس می کند که یک مرد سیاه و سفید در دولت آمریکا است." او در Instagram به ارسال mentee یک پیام و جایی که او آن را دیدم, او گفت:. "یکی دیگر از سیاه و فرد اعدام شده بود." او به تماشای یک ویدیو از Rayshard بروکس ضربه بودن به مرگ توسط یک افسر پلیس خارج از وندی که در آن بروکس افتاده بود از خواب در ماشین خود را نه چندان دور از Marty را به پدربزرگ و مادربزرگ ، "من فورا فکر من homeboy DreDre," مارتی گفت. "تشابه." سه سال پیش مارتی دوست Deaundre فیلیپس بیست و چهار ساله ایرانی نیز کشته شد توسط یک آتلانتا افسر پلیس مورد متوقف شده و اتهام نشده اند در برابر افسر. فیلیپس هم شده بود خواب درست قبل از رویارویی که منجر به مرگ او. او شده است می خواهم در خارج از پلیس ضمیمه جایی که او با یک دوست برای بازیابی برخی از اموال. مانند بروکس فیلیپس کشته شد به عنوان او تلاش برای فرار. نظارت تصویری در تضاد اولیه پلیس حساب در مورد. "تاریخ تکرار" مارتی به من گفت. "مگر ما کاری انجام دهد."

به عنوان ما صحبت در دوشنبه مارتی بود که رانندگی را از طریق ترافیک با استفاده از یک هدست برای صحبت کردن با من. یک افسر پلیس نزدیک شد وسایل نقلیه در نزدیکی او را در یک نقطه. "من نه شکستن قانون در حال حاضر" مارتی گفت: من صدایی نگران است. "یک افسر از ماشین خود را. من فکر می کنم او در تلاش برای هدایت یک تشییع جنازه". او متوقف شد. "همه راست او رفته است." روز چهارشنبه بعد از ظهر Fulton County District Attorney, Paul L. Howard جونیور اعلام کرد که این افسر که شات Rayshard بروکس را متهم به جنایت و قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار در میان اتهامات دیگر. به عنوان اتهامات در حال خواندن مارتی گفت: من از طریق تلفن از طریق اشک "با تشکر از شما خدا Rayshard خود را دریافت کنید عدالت به زودی. و DreDre خود را دریافت کنید بعد در دادگاه." او فریاد: "این گه موز است."

مارتی حساب از یک آخر هفته از ناآرامی در آتلانتا منجر به اتهام علیه آتلانتا پلیس ویرایش شده است و فشرده.

"من به طور منظم در روزهای یکشنبه با, مانند, ده نفر به بحث در مورد اصول انقلابی و راه هایی که ما می تواند کمک به مبارزه با. تماس با ما خودمان 'قدرت.' در صبح روز شنبه ما رو بر ما همراه بودند و ما, مانند, 'هیچ جلسه روز یکشنبه ما باید به دانشگاه بروید.' می خواهم وجود دارد در حال حاضر شده است مسائل گردش در Instagram در مورد جلسه در خیابان دانشگاه در ساعت هشت.

"پدر بزرگ من باقی می ماند در این منطقه است. او به من آموخت که من اولین انقلابی اصول است. او گفت که نسل من آن را در عمل به آنچه نسل او می تواند تنها در تئوری است. من سمت چپ کلید من با او داد و او را در آغوش بگیرید. و پس از آن رفتم به بیان متمم اول قانون اساسی حقوق.

"ما راه می رفت سه دقیقه به 75 جنوب گذشتن از جایی که آنها انجام می دهند یک محاصره. آن پنج تن از ما را از قدرت و یک دوست که به تازگی از زندان آزاد شد. این نخستین واقعی شب در شهر. من می خواستم او را به ببینید که در حالی که او فکر دنیا بود مسالمت آمیز در حال عبور او را با یک جنگ بود رفتن خارج. من می خواستم او را به ببینید که تا آنجا که جرم از پوست می رود و او را در برخورد با همان گه به عنوان دقیق و فارغ التحصیل از دانشگاه در رتبه بیست و هشتم در goddam کشور است.

"ما به گذشتن حدود هشت و چهل و پنج. یک آقایی با یک بلند گو حرف زدن شد و همه گفتن به حرکت به سوی وندی. من شاهد خیلی از مسائل در مورد مردم سفید تنظیم وندی در آتش است. Yo اجازه دهید من برای اولین بار به می گویند که گه بود جامعه تلاش کنند. عشق و وحدت است که رفت و به سوختن که motherfucking وندی پایین باور نکردنی بود. I'm not gonna give مردم سفید اعتباری. مردم عصبانی بودند. ما سازمان یافته است. وجود یک بمب در تیم ملی وجود دارد در درون انقلاب است. آنها تا به حال آتش بازی—با استفاده از آنها را به سیگنال است که پلیس های آینده, که در آن برای دیدار با. وجود دارد همچنین ضد هواپیماهای بدون سرنشین تیم از دیگر نقاط جهان: ونزوئلا, سیاتل, مینیاپولیس. چکمه بر روی زمین های انجیل در مورد defunding پلیس. من تو را دیدم لیزر به اندازه کافی بزرگ برای قرار دادن بر روی تلسکوپ اشاره کرد تا در هواپیماهای بدون سرنشین اخلال در تغذیه.

"جمعیت مشغول به کار بود وندی ساعت قبل از ما وارد شده است. شاید سه صد نفر. وجود ندارد بسیار گفتگو در مورد بزرگتر انقلابی اصول است. آن را فقط به افراد ابراز خشم خود را در این شی که به ما یک خروجی. وجود دارد برخی از مردم وجود دارد به تماشا گه اما به طور کلی مردم وجود دارد در حمایت از این جنبش است. من صرفه جویی در مصرف آجر برای چاق پرتاب برای Rayshard نمی کند چرا که شما فقط می خواهید به پرتاب یک آجر. آنچه که ما در حال انجام است که در بسیار واقعی ضد دولتی دانش و سیاست است. سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در دستور کار. انقلاب دستور کار است. پایان overpolicing و خشونت پلیس و شرکت خشونت است. Burn it down.

"ترسناکترین لحظه بود که کامیون آتش آمد به آن را قرار داده پایین در حدود نه-چهل و پنج. گفتم Nah.' دو تیم ملی پلیس اتومبیل آمد برای روشن شدن صحنه رفتن در یک عمل غیر منطقی و سرعت و با استفاده از وسایل نقلیه خود را به عنوان سلاح. یک افسر پلیس با استفاده از ماشین خود را به عنوان ضرب و جرح رم. او آمار حداقل پنج معترضان نقطه خالی. ما گفت: "ما می خواهیم با استفاده از بدن ما به عنوان ضرب و جرح قوچ.' من و سه نفر از مردان جوان ما غیر روحانی کردن در کروم قطعه در مقابل کامیون های آتش نشانی. 'میشم نه قرار دادن این آتش است." آتش نشانی را متوقف کرده و تماشا از داخل کامیون خود را. پلیس ادامه داد: سوق دادن شهروندان خود را گاییدن, S. U. V. s. زمانی که آنها عقب نشینی کامیون آتش رو به بالا وجود دارد. [آتلانتا اداره پلیس نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.]

"سپس مردم وندی رفت و به حوزه شعار 'به حوزه!' آن سی دقیقه پیاده روی. ما وجود دارد و ما می توانید ببینید اولیه پلیس مانع خارج است. وجود دارد با دیدن میکروفن هدایت مردم درگیر شدن با پلیس. من شکست یک مبارزه بین دو نفر, معترضان در مورد آنچه که ما باید انجام بعدی. من نمی خواهم برای دیدن مبارزه میان رفقا. خیلی زود ما رو به جلوی تفنگ خط. یک افسر به حال حدود شش سلاح های او از جمله آنچه به نظر می رسید مانند یک مسلسل است. او گفت: آنها خود را با اسلحه. درست در کنار او یک افسر یک یا دو سایه سبک تر از من. و من پوست تیره شخص. من گفت: "آخ من به شما دلیل این که شما یک پوست تیره برادر. فقط به من بگویید آیا شما احساس می کنید این بحران است که ما در آن هستیم به عنوان یک مرد سیاه و سفید? من ایستاده در مقابل شما به عنوان یک انسان است. من در اینجا برای مزخرف. من میخوام به شما حسن نیت ارائه میدهد که آتلانتا اداره پلیس نمی دهد Deaundre فیلیپس یا Rayshard بروکس. درمان من به عنوان برادر کوچک شما چون من در اینجا به نمایندگی از معدن. من می خواهم به خانه بروم امشب و بگوید برادر من است که من تو را دیدم یک مرد سیاه و سفید امشب در چهارراه.' که زمانی که من دیدم آبی دیوار به پایین بروید. او گفت: "من هستم در یک چهارراه. من احساس سوختگی به عنوان یک مرد سیاه و سفید.' او گفت: "شما می دانید آنچه اتفاق می افتد به من قبل از من عضو نیروی پلیس? من بود که با نژاد برفلد ، به همین دلیل من شد یک افسر پلیس است. من سعی کردم به آن را متوقف کند. من سعی کردم به بهتر جامعه من.' من گفتم: "اما شما در حال کشتن برادران مثل من! چگونه است که کار می کند؟' ما صحبت کرد و برای حدود پانزده دقیقه من و او, پیدا کردن زمینه های مشترک.

"سپس گه روشن کردم. یک تظاهرکننده گفت ما به داخل حوزه و پر کردن گزارش پلیس. من گفت: "صبح ما فقط سوخته در یک وندی! چه پلیس گزارش؟' هر کس دیگری گفت: "هیچ فشار در برابر پلیس. ما به آنها فشار داخل حوزه و آنها را از ترس به بیرون می آیند. این خیابان های ما.' گفتم افسر سیاه با اشک در چشمان من نگاه برادر من اینجا هستم برای Deaundre فیلیپس. آیا شما می دانید که او چه کسی است؟' او گفت: هیچ. من گفت: "خانواده به قتل او در پلیس ضمیمه ایستگاه. من اینجا هستم و من میخوام فشار برای او. من می دانم که شما باید کار خود را انجام دهد. فقط به یاد داشته باشید من یک انسان ، من هل دادن در برابر خود سه اسلحه و سپر و خود و جلیقه ضد گلوله. و من باید یک پیراهن که می گوید "من نمی توانم نفس بکشم." 'او گفت که او بود که به من صدمه دیده است. من گفتم: 'شما هستند. من می دانم که شما هستند. من می توانید ببینید ماموران با اسلحه و گاز اشک آور.'

"ما به هل دادن. ما در آنچه که می تواند توصیف استعاری به عنوان " مخمصه مبارزه است.' دو مرد سیاه و سفید است که درک هر یک از دیگر به عنوان سیاه و سفید که درک گرفتاری است که ما در برابر پلیس—به جز او یک افسر پلیس و من یک غیر نظامی. ما در حال هل دادن در برابر هر یک از دیگر برای همان اساسی لیبرال راست: به زندگی می کنند. ما قفل شده است و در این مبارزه از عشق. اما ما نیست تظاهر. من در تلاش بود به او فشار در motherfucking بازگشت. من نمی خواهم به او صدمه دیده است, اما من می خواستم از طریق فشار برای دوست من که می خواهم به قتل شده است. یک افسر رو به من کرد و گفت: "می توانید زنان حرکت به عقب است ؟ ما نمی خواهید به صدمه زدن به آنها را.' من گفتم: "فرض شما از دست داده ؟ خط مقدم هستند و زنان. Black Lives Matter و مدنی-جنبش حقوق آنها آغاز شده توسط black. من متعلق به SNCCدر نظریه—که ایدا B. چاه. که فنی لو آهوجا. شما در حال درخواست من به درخواست زنان برای حرکت کردن به جلو ، Nah ما تو فشار با آنها.'

"پشتیبان گیری وارد و ده افسران تبدیل به مانند پنجاه افسران ضد شورش. من استدلال با دیگر شخص سیاه و سفید بود که گفتن مردم برای جلوگیری از فشار. او گفت: "خانواده لعنتی من اعتراض.' من متوقف هل دادن و من به او و گفت: "شما نیاز به حرکت می کند.' او گفت: "که شما صحبت کردن ؟ من خود را ضرب و شتم باسن,.' من گفتم: "نه مادر. Deaundre فیلیپس است که مرده ، او در یک خانواده ، او تا به حال یک دختر وپسر. او یک همسر وپسر. Rayshard بروکس به حال همسر وپسر. او رو به قتل دختر خود را به تولدپسر. او در شهر بود چرا که او در بازدید از مادرش قبر سایت ، خود اعتراض ؟ Fuck you. رفتن مردم به ایمنی.' من رفیق عقب کشید تا از مبارزه با او. او به من گفت: "نمی پریشان.'

"من احساس کسی گرفتن مچ دست من. آن سه SWAT-تیم پلیس که ربوده من. او تا به حال در خیلی riot gear, من نمی توانستم خود را در مسابقه. من شنیده ام یکی دیگر از سوات بگو او.' آخرین کلمات قبل از من بازداشت شدند, 'Yo چرا شما گرفتن ؟ هفت افسران من احاطه شده است. قدرت فریاد به نام من. من فکر چه افسر من می خواهم به صحبت به آنها گفت. اما آنها کشیده من از تفنگ خط. من سست عنصر در صورت حذف. من دندان مصنوعی از یک تومور که حذف شد از چهره من. من نمی خواهم به از دست دادن دندان های من به طور دائم بنابراین من در تلاش بود برای رفتن به جلو و عقب با کسانی که مادران است. من فریاد که من تا به حال دندان مصنوعی. آنها در زمان من دو بلوک دورتر از حوزه جایی که من منتظر تو بودم با دو نفر دیگر—یکی سیاه یکی سفید برای آینده ساعت و نیم. آن دسته از بچه ها رو ناودان خود را گه. متحد او رفت و با خود به خانه نبرد زخم بر روی صورت خود را به اجازه دهید او را می دانم آنچه که او انجام داد که شب.

"در این نقطه یک افسر دیگر—او عادلانه بود-پوست—آغاز شد و با اشاره به من به عنوان "آقای Buckhead" از آنجا که من در یک ردیف-یک دانشگاه و من فراهم خودم یک سبک زندگی که در آن من در حال حاضر من زندگی می کنند در یک محل سکونت در جنوب غربی آتلانتا در این ناحیه سرسبز از ثروت در آتلانتا ، من نقل مکان کرد به آنچه من می خواهم برای تبدیل شدن به. من شهرداری مبارزات انتخاباتی آغاز خواهد شد در اینجا یک روز.

"در حالی که من نشسته وجود دارد برای بیش از یک ساعت انتظار گرفته شود به زندان برای jaywalking با دست من پستی بسته من شنیده ام فریاد می زند. گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی بودن مستقر شده اند. 'وجود دارد' زن افسر به من گفت: 'بود و نه زمان و مکان به شرکت عمران گفتمان.' یکی دیگر از فلش رفت. 'عزیم," او گفت:. "من هیجان زده هنگامی که این اتفاق می افتد.' این اتفاق سه بار. هر زمان او تا به حال یک جشن هو کردن. در حالی که این اتفاق می افتد یکی دیگر از معترضان به اطلاعات ما بنابراین ما می تواند دسترسی به آتلانتا همبستگی صندوق نجات. آنها او را دستگیر کردند. همه ما به پایان رسید تا در یک اتوبوس حمل و نقل با نه نفر دیگر از رفقای که یک سایت. آنها در زمان گوشی من و به من گفت از آن خواهد شد در یک پلیس ضمیمه ایستگاه—یکی از همان جایی که DreDre کشته شد.

"آن را در مورد دو در صبح در راه وجود دارد. مردم در اتومبیل و در خیابان ها فریاد می زدند: پشتیبانی. ما فریاد زد پشت کردن ویندوز: 'Black Lives Matter! رایگان ما! Rayshard بروکس!' یک افسر گفت: ما تحریک به اغتشاش " از آنجا که تعداد کمی از مردم از اتومبیل های خود گفت: 'ما عاشق میشم.' در زندان شهرستان, آنها می دانستند که ما داعش است. آنها به نظر می رسید آماده برای آمدن از پشت دیوار آبی. یکی گفت: ما در حال قفل شده است تا برای یک علت های خوب "و دیگری گفت:" ما نمی مانند که در آن ایستاده ایم یا نه.' من به نام آتلانتا صندوق همبستگی. من گوشی به دیگر رفقا. سی و شش نفر دستگیر شده بود. هر فرد تنها قادر به دریافت نام خود را منتقل به همراه وکلای مدافع. ما تا به حال تصویری دادگاه که صبح است. به قید وثیقه از طریق رفت. من حدود سه ساعت در روز یکشنبه. قدرت بود ، در خانه مادر بزرگ من و پدربزرگ به من گفت که من می خواهم من موضع روشن است. آنها به من گفت: من نیازی به اثبات خودم با رفتن دوباره.

"امروز من به نام ضمیمه ایستگاه گوشی من برگشت. آنها می گویند که هیچ سابقه ای از من. وقتی که من جستجو در پایگاه داده من حتی نمی وجود دارد. اما من میخوام گوشی من برگشت. من میخوام پست من شات لیوان. و من میخوام پست تصویر دیگری از من مرده دوست DreDre."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب