این است که سرمایه داری نژادپرستانه?

برای revisionists برده داری پایان به سادگی طلیعه جدید در مرحله بهره برداری.تصویر توسط کیت NegleyFacebookتوییتر

توسط NEWS-SINGLE در 29 اردیبهشت 1399
For revisionists slaverys end simply ushered in a new phase of exploitation.
برای revisionists برده داری پایان به سادگی طلیعه جدید در مرحله بهره برداری.تصویر توسط کیت Negley

قبل از جنگ داخلی در جنوب slaveholders استفاده می شود به ادعا می کنند که کار خود را نظام انسانی تر از "بردگی مزدی" در کارخانه ها از industrializing شمال. آنها نمی برد که استدلال اما این ایده ریشه گرفت که در جنوب, در طول و پس از برده داری نیست واقعی اقتصاد سرمایه داری. در سال 1930 دوازده جنوب نویسندگان (همه مردان سفید) منتشر شده مجموعه ای از مقالات با عنوان "من ایستاده" است که باز با یک اعلامیه که آنها "همه تمایل به حمایت از جنوب راه زندگی در برابر آنچه ممکن است به نام آمریکا یا غالب راه; و همه به عنوان مقدار به عنوان موافق است که بهترین شرایط که در آن برای نشان دادن تمایز موجود در عبارت ارضی در مقابل صنعتی." به این باور است که در جنوب بود و از لحاظ اقتصادی متفاوت نیست به دنبال یک مدافع برده داری و یا تفکیک آن حتی نمی باید به معنی شما یک سیاسی محافظه کار است. زمانی که من در حال رشد بود در نیواورلئان در میان فرزندان antebellum قند و پنبه کشاورزان و بهره وری و industriousness نمی شد بسیار با ارزش و همه کلی اجتماعی تمبر درآمد و سلامت آموزش و پرورش شد بسیار پایین تر از آنها در شمال. این وضعیت به نظر می رسید متصل به بهره برداری سیاسی و disempowerment که رفت و همراه با یک نژادی سیستم طبقه. آن را بدتر از نظام سرمایه داری و نه بخشی از سرمایه داری.

اما برای سال های بسیاری در حال حاضر مورخان اختلاف قدیمی جنوب ارضی مفاهیم مورد چگونگی جنوبی مربوط به سرمایه داری. این شکل از رویزیونیسم است که شکوفا در آکادمی و فراتر از آن در طول دهه گذشته یا بیشتر طول می کشد خود را با الهام از "سرمایه داری و برده داری" در سال 1944 منتشر شده توسط اریک ویلیامز یک جوان مورخ که بعدها نخست وزیر مستقل ترینیداد و توباگو است. این کتاب که استدلال برای مرکزیت برده داری به ظهور سرمایه داری تا حد زیادی نادیده گرفته و برای نیم قرن در حال حاضر آن پایان نامه است یک نقطه شروع برای یک نسل جدید از کمک هزینه تحصیلی. در مقیاس بزرگ جنوب slaveholders امروز درک به عنوان کارشناسان در چنین شیوه های کسب و کار به عنوان سخت روزافزون تولید سهمیه برای کارگران و ایجاد پیچیده اعتبار ابزار است. به جای به نمایندگی از یک سیستم جایگزین برای صنعتی سرمایه داری آمریکایی مزارع فعال توسعه آن ارائه نساجی کارخانه های تولید از منچستر و بیرمنگام با پنبه بود چرخید به پارچه جدید انگلیسی طبقه کارگر. به عنوان والتر جانسون یکی از ما پیشرو مورخان از برده داری نوشت: در سال 2018, "وجود دارد هیچ چیز مانند سرمایه داری بدون برده داری: تاریخچه منچستر هرگز اتفاق افتاده است و بدون تاریخ می سی سی پی."

جدید تاریخچه برده داری به دنبال پاک کردن اقتصادی و اخلاقی تمایز بین برده داری و سرمایه داری و بین جنوب و شمال با نشان دادن آنها شده است همه بخشی از یک سیستم واحد. به ناچار این نمایش تولید شده شدید استدلال نه تنها در مورد چگونه انتگرال برده کشت و زرع بود و به ملی و اقتصاد جهانی بلکه در مورد اینکه آیا ما باید با توجه به پایان برده داری به عنوان یک مهم نقطه انفصال در تاریخ آمریکا و یا صرفا یک چینش دوباره از یک سرکوبگر سیستم به یک تغییر داده اما هنوز هم در اصل سرکوبگر فرم. منتقدان جدید تاریخچه برده داری خوارج آن را برای کمرنگ جلوه دادن تحولات مانند بریتانیا لغو برده داری در مستعمرات خود را و جنگ های داخلی آمریکا و اغراق برده داری اهمیت به رشد اوایل اقتصاد آمریکا حتی اگر کشت و زرع به خصوص بی رحم کسب و کار سازمانی است.

استدلال در مورد برده داری حاکی از بزرگتر استدلال در مورد امریکا. حداقل در میان محترم علمی مورخان روز از پیروزی تاریخی به حساب عظمت ایالات متحده طولانی گذشته. اما برای برخی از ملی شرکت هنوز هم می تواند دیده می شود که آهسته و منقطع پیشرفت به سمت عادلانه تر و دموکراتیک جامعه; برای دیگران آن را به مقدار مجموعه ای از تغییرات در سلسله مراتب نژادی و اقتصادی بهره برداری. هنگامی که برده داری قرار گرفته است به عنوان بنیادی نهاد سرمایه داری آمریکا در این کشور پس از آن تاریخ می تواند به تصویر کشیده شده به عنوان یک فرمت از این پایه پویا. این چیزی است که والتر جانسون در کتاب جدید خود "شکسته قلب امریکا: سنت لوئیس و خشونت آمیز در تاریخ ایالات متحده" (اساسی). این مطالعه نشان می دهد که هر دو قدرت و محدودیت های آن است.

جانسون که در میسوری به ما می گوید که او نقل مکان کرد به نوشتن کتاب حوادث در فرگوسن در تابستان 2014—قتل مایکل براون گزارشی-ager توسط یک افسر پلیس به نام دارن ویلسون و دوره ناآرامی های محلی و ملی توجه است که به دنبال. در جانسون حساب فرگوسن ظهور به عنوان تقطیر یک احسان در تاریخ است که می رود به این شهر آغاز شود. جانسون در اوایل کار ارائه برده داری به عنوان دورترین چیز از یک "عجیب و غریب موسسه" جدا از جریان اصلی آمریکا; در اینجا او باعث می شود یک مورد مشابه برای مرکزیت St. Louis. "سنت لوئیس بوده است بوته ای از تاریخ آمریکا" او می نویسد. "بسیاری از تاریخ آمریکا باز شدن از مقطع امپراتوری و ضد سیاهی در شهر St. Louis."

جانسون هدایت مفهوم "نژادی سرمایه داری": نژادپرستی به عنوان یک روش برای بهره برداری مردم سیاه و سفید و برای دامن زدن به خصومت طبقه کارگر سفید پوستان نسبت به سیاه پوستان, بنابراین به عنوان برای فعال کردن سفید گذاران برای استخراج ارزش از هر کس دیگری. برای خود اهداف سنت لوئیس یک مطالعه موردی در همه گیر و طول عمر نژادپرستی در خارج از مرزهای رسمی برده داری. به او نوشت: در اوایل مقاله "تاریخچه نژادی سرمایه داری باید تاکید شود که سابقه حقوق و دستمزد و همچنین شلاق از کارخانه ها و همچنین مزارع از سفیدی به عنوان به خوبی به عنوان سیاهی از 'آزادی' و همچنین برده داری."

فرانسه کوچک پاسگاه واقع شده درست در زیر محل تلاقی میسوری و می سی سی پی رودخانه, St. Louis بخشی از ایالات متحده در سال 1803 با توجه به لوئیزیانا خرید. توماس جفرسون به زودی قرار داده در حال حرکت لوئیس و کلارک سفر که مجموعه ای از سنت لوئیس در سال 1804. در جانسون حساب سنت لوئیس در اوایل آن دهه می شود این منطقه در صحنه های وحشیانه گرفتن از غرب آمریکا. برای blinkered سفیده مانند ویلیام کلارک پیچیده واقعیت های غرب شد "تابع به لحاظ نژادی بنیادگرای درک جهان (سفید و سیاه) و سیاست های سفید مهاجر امپریالیسم و پاکسازی قومی است." میسوری و سازش در سال 1820 بستری میسوری به اتحادیه به عنوان یک دولت و Johnson, اشاره, Missouri, تصویب قانون اساسی جدید محدود به حقوق مردم سیاه, جلوگیری از رایگان سیاه پوستان از اقامت در دولت است.

رژه مردان (بسیاری از آنها در جانسون گفتن از نزدیک متصل به St. Louis) بودند که طولانی ارائه شده به دانش آموزان به عنوان قهرمانان تاریخ آمریکا نشان داد به چیزی جز. Iniquities از جفرسون و لوئیس و کلارک در حال صرف مقدمه به کسانی که از اندرو جکسون "ملت برجسته ترین هندی hater"; John C. Frémont اکسپلورر و اولین نامزد ریاست جمهوری از حزب جمهوری خواه که "یک امپریالیست و با هر استاندارد مدرن, یک جنایتکار جنگی"; و Ulysses S. Grant که ضروری نظامی تکنيک "مرگبار خشم." آبراهام لینکلن می آید بهتر است. او شروع به کار خود را به عنوان یک "مهاجر militiaman" و برای بقیه زندگی خود "باقی مانده متعهد به پاکسازی قومی." لینکلن یک پیروزی سیاسی پلت فرم برای جمهوری خواهان که در آن برده داری مخالف بود و عمدتا به دلیل آن رقابت با منافع اقتصادی از سفید کشاورزان و کارگران; لینکلن اولویت اول بود برای ارائه یک سفیده-تنها مرزی به "سفید supremacist امپریالیستی و removalist" جمهوریخواه پایه. هوراس گریلی لیبرال جمهوریخواه جنبش پس از جنگ داخلی شد و بر اساس "white ملی" ایدئولوژی که "نتیجه قابل پیش بینی" بود و نسل کشی است.

در نمایشگاه جهان از سال 1904 توسط لوئیس جانسون می یابد تحت اللفظی نمایشگاه از این میراث پایدار: استادانه درست شده جشن صدمین سالگرد لوئیزیانا خرید بود که "طراحی شده برای رام کردن این ناآرام کارگران مهاجر از سنت لوئیس توسط تبدیل آنها به مردم" و به سفید بیمه کارگران "هم ترازی مناسب با دوره آزادی-طریق-سرمایه داری و امپریالیستی حال پیشرفت است." چنین نژادی سرمایه داری منجر به این شهر بدنام ترین حادثه نژادی و خشونت قبل از فرگوسن شرق St. Louis کشتار 1917 که در سمت چپ ده ها تن از مردم کشته و هزاران نفر دیگر آواره و آن برانگیخته شد توسط استخدام, سیاه, جایگزینی کارگران در طول یک آلومینیوم-سنگ پردازنده اعتصاب. "سفید کارگران East St. Louis نگه داشته به نحوی باور است که این شهر متعلق به آنها را به جای شرکت های بزرگ خود را اربابان" جانسون می نویسد. "به اعتقاد آنها با چنین زور و شور و چنین احساس محاصره حق است که هنگامی که زمان آمد آنها را به اثبات بیش از تمایل به کشتن آن است." و این قتل عام جانسون می گوید: "پیش بینی" یک سری از خشونت پس از جنگ جهانی اول حوادث در دیگر شهرهای آمریکا است.

در واقع به عنوان جانسون حرکت را از طریق قرن بیستم او به طور مداوم رفتار چه اغلب گرفته شده به روند ملی به عنوان سمی هدیه از St. Louis. در سال های اولیه قرن سنت لوئیس رای دهندگان به تصویب رسید یکی از کشور های عمومی همه پرسی به موسسه مسکونی تفکیک. بعد این شهرستان ساخته شده فراوان استفاده از پیمان محدود که منع سیاه خریداران خانه از سفید محله; 1948 دیوان عالی کشور نظر اعلام کرد که پیمان محدود از نظر قانونی غیرقابل اجرا—تصمیم گیری است که به طور گسترده ای نادیده گرفته شده—سرچشمه در سنت لوئیس. Harland Bartholomew سنت لوئیس نسخه از اواسط قرن شهری کارشناسی ارشد برنامه ریزان مانند رابرت موسی را "بدگویی نابغه" برای تبدیل شدن به "تبعیض نژادی و suburbanization تزار از ایالات متحده است." این تخریب از محله است که نگاه به سفید پوستان مانند زاغه (مانند این یکی که در آن طاق دروازه در حال حاضر می ایستد) و جایگزینی بخشی بالا-افزایش عمومی-پروژه های مسکن تهاجمی پلیس, جرم, حبس و استفاده از کسب و کار پسند جامعه-غیر دوستانه مالیات abatements برای احیای مسن شهرستانها—این همه در جانسون گفتن بود پیشگام در سنت لوئیس.

نژادی گذاران را فتح غرب; نژادی داران برپا جنگ داخلی; نژادی سرمایهداران صنعتی سنت لوئیس و سپس deindustrialized آن در هر مرحله بهره برداری مردم سیاه و سفید فقط به عنوان به طرز وحشیانه ای به عنوان slaveholders انجام داد. به همه توضیح نظریه است که سرویس های تن جانسون حساب است که با زور و اجبار آموزشی در هر لحظه. "شکسته قلب آمریکا" یک تاریخ پر از آدمهای خوب و بد—خیلی بیشتر از دومی است. جانسون می کند دریغ نکنید برای استفاده از شرایط است که وجود نداشت در آن زمان برای توصیف انگیزه های تاریخی بازیگران: "نسل کشی" "مهاجر استعمار" "پاکسازی قومی"—از نظر داده های honed لبه توسط رها بودن از تاریخی ویژگی. حتی یکی از معدود اشخاص او را تأیید یک "چریکی شهری" سازمان به نام اکشناست که صحنه تظاهرات عمومی در اعتراض به, به عنوان مثال عدم سیاه و سفید کارگران ساختمانی استخدام به ساخت دروازه طاق در اواسط نوزده-دهه شصت است مواخذه بودن "نژادپرستانه جنسیتی و heteronormative" در آن آغوش نمایش "که مرد نان آور شد کیستون شکل سالم زندگی خانوادگی است."

جانسون تمایل برای چسباندن condemnatory برچسب بر روی شخصیت خود را نمایش یک نگرانی است که بدون شرکت او هدایت خوانندگان ممکن است منظور جلب نتیجه گیری مناسب از مواد او ارائه شده است. او بی میل برای توصیف هر گونه وضعیت مبهم است. در مورد مایکل براون جانسون می کند دریغ نکنید برای تماس با آن قتل است. دارن ویلسون او نشان می دهد متوقف قهوه ای برای jaywalking و پس از آن "پس از یک درگیری در خیابان های قهوه ای دور می زد. زمانی که ویلسون شات از او چند تن از شاهدان بعد اظهار قهوه ای تا به حال دست خود را در هوا مطرح شده." جانسون مودب است در مورد وزارت دادگستری اوباما را 2015 گزارش اداره پلیس فرگوسن را سیستمیک تعصب نژادی, اما تنها در تدریس کسری او ذکر وزارت دادگستری همزمان با صدور گزارش در این حادثه که به این نتیجه رسیدند که حقایق مورد نیست حکم دادستان فدرال. دادن وزن خاص به شاهد که شهادت بود و مطابق با شواهد پزشکی قانونی محققان به این نتیجه رسیدند که ویلسون شنیده از یک سرقت در یک بازار محلی قهوه ای که رسیده به ویلسون و tussled با او و قهوه ای که نزدیک بود Wilson زمانی که او به ضرب گلوله کشته. (بسیاری از این نقاط به شدت در اختلاف است.) بدون پرداختن به جزئیات جانسون می نویسد که این گزارش "این است که در بهترین حالت یک قانونی مجدد فوق العاده عرض جغرافیایی ارائه شده افسران پلیس که با شلیک غیر مسلح از مردم در ایالات متحده و در بدترین حالت یک سوء تفاهم کامل از تمام شرایط اطراف تیراندازی است."

در صنعت از تاریخ tendentiousness است که همیشه در حال وسوسه; جانسون است که به عنوان مصرانه اخلاق در راه خود را به نسل های قبلی از عاشقانه قهرمانانه مورخان غرب بودند در انتظار آنهاست. یک داستان بر محور یک transhistorical نیروی ظلم و ستم—spotlighting سنت لوئیس به عنوان پایتخت نژادی سرمایه داری—پیشنهادات همه جانبه توضیح نیست ترک مقدار زیادی از اتاق را برای نژادپرستی untethered از سرمایه داری, یا سرمایه داری, untethered میکنند از نژاد پرستی. دانشمندان دیگر راههای مختلف توضیح همان parlous امروزی شرایط مضطرب سیاه و سفید محله. جیمز فورمن جونیور در "قفل کردن خود ما" (2017) نشان داد که چگونه یک سری از اواخر قرن بیستم پلیس و صدور حکم تکنیک به طور گسترده ای تایید شده توسط دشوار-در-جنایت مقامات دولتی, سیاه و سفید, زخم قرار دادن بسیاری از مردم در زندان و همه چیز بدتر در جوامع است. در "ریشه های شهری بحران" (1996) یک کار متمرکز پس از جنگ دیترویت مورخ توماس Sugrue اصرار بر رویکرد به شهری تاریخی که در زمان به حساب طیف وسیعی از عوامل از جمله بدیهی است که نمی نژادی آنهایی که مانند deindustrialization; در مقدمه آن نوشت: "این تصادف و تقویت متقابل نژاد و اقتصاد و سیاست خاص در یک لحظه تاریخی دوره از 1940s به دهه 1960 و در مرحله تنظیم صورت های مالی و اجتماعی و اقتصادی بحران های شهری است که مقابله با امریکا."مفهوم این کتاب است که قابل تغییر سیاست کمک خواهد کرد, سیاه جوامع است. آنها که مشترک با بسیاری از کتاب قبلی در مورد شهری سیاه امریکا در قرن بیستم از جمله بزرگترین آنها همه St. Clair دریک و هوراس شوهر را سیاه و سفید "شهر" از سال 1945. جانسون بی تاب با چنین خصوصیات همیشه می رود هر دو کوچکتر از احساس به تصویر می کشد سنت لوئیس به عنوان یک تکیه گاه از تاریخ و بزرگتر در مفهوم ساخت نژادی سرمایه داری ابدی قدرتمند نیروی شناور آزاد از هر زمان خاص و یا محل.

این ایده که نژاد پرستی را می توان متصل به سرمایه داری شده است در اطراف برای یک مدت طولانی; سوال این است که چگونه این ارتباط کار می کند و این که آیا این دو در حال حل نشدنی. مارتین لوتر کینگ در سخنرانی بزرگی در مراحل آلاباما خانه ملت در پایان از سلما به مونتگمری مارس در سال 1965 گفت: "تفکیک نژادها بود واقعا سیاسی تدبير استخدام ظهور بوربن منافع در جنوب برای حفظ جنوب توده ها و جنوبی تقسیم نیروی کار ارزان در زمین است." پادشاه بود و در آن لحظه فشار برای تصویب قانون حق رای و دیگر حقوق مدنی قانون پس از او تا به حال یک دلیل برای قرار دادن nexus نژاد و سرمایه داری به طور خاص در جنوب, Jim Crow سیستم. ظرف یک سال او بود که منجر تظاهرات علیه slumlords در hyper-تفکیک شیکاگو و دفاع از اشکال جدید در قوانین ملی مانند مسکن عادلانه عمل می کنند. در سال 2018 بیش از نود درصد از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در ایالت میسوری رأی گیری در برابر جاش هاولی پیروز جمهوریخواه انتخابات سنای آمریکا; هاولی در حال حاضر خود را به عنوان یک منتقد سرمایه داری جهانی تا کنون که بدون ذکر مسابقه. آن را ممکن است به ضد سرمایه داری بدون اینکه ضد نژادپرستانه و ضد نژادپرستانه بدون اینکه ضد سرمایه داری. جانسون ممکن است می گویند که هر دو موقعیت فریب خورده, اما آنها به نظر می رسد به طور منظم در تاریخ کشور ما ،

از طریق آن همه سیاه محلات به خصوص سیاه فقیر محله هنوز هم تحمل وزن بدگویی تاریخ است. خواندن "شکسته قلب آمریکا" به ناچار دهید این سوال که چگونه آنچه را شکسته ممکن است تعمیر شود. نشانی از یک کار سیاسی به اتهام تاریخچه آمده با یک سیاست برای اینجا و در حال حاضر ؟

از لحاظ تاریخی جانسون پیدا کند بسیاری از مردم را به تحسین. در میان سفید پوستان اصلی استثنا چند کمونیست و اساسا تمایل نیروی کار سازمان. او طول می کشد یک نمایش کم نور بیش از حد از جریان اصلی سیاه سازمان های مانند N. A. A. C. P. و شهری لیگ. سیاستمداران لیبرال به سختی جذب خود متوجه به جز زمانی که در مورد لینکلن و شهرت خود را نیاز به تجدید نظر رو به پایین. اما پس از تخمگذاری خستگی ناپذیر تلخ سابقه او به پایان می رسد jarringly در یک امیدوار باشید. در جریان ناآرامی ها بعد مرگ مایکل براون او به ما می گوید "disinherited سنت لوئیس رز دوباره به کنترل خود تاریخ است." پس از آن تعدادی از فعالان—Johnson فراهم می کند طرح کوچکی از آنها—راه اندازی کرده اند و تلاش های سیاه فقیر محله به معنای معکوس و یا حداقل مقاومت در برابر مهلک عملکرد نژادی سرمایه داری. امروز جانسون می نویسد: "من هرگز به یک مطلب شگفت انگیز, امیدوار, جایی در زندگی من است." اساسی خود اظهار خوش بینی است که یک ضمنی اعتقاد است که آن را نمی خواهد انجام این کار بسیار خوب به دنبال کمک از جامعه بزرگتر; قربانیان ظلم و ستم باید در پیدا کردن یک راه رو به جلو خود را.

به عنوان یک کودک در, Jim Crow جنوبی در طول دوران حقوق مدنی در حال رشد در یک محافظه کار سفید milieu, من اغلب شنید تلخ بالغ گفتگو در مورد نفاق سفید لیبرال ها در شمال. آنها واقعا بهتر از جنوب segregationists برای رفتن با آنها زندگی می کردند رفتار ، والتر جانسون که از چپ ارائه می دهد یک معامله خوب از حمایت تجربی برای نظرات و مانند آن. حساب خود مانع ما از طراحی بسیار امیدواریم که از حوادث گذشته مانند عبور از سیزدهمین متمم عمده حقوق مدنی پیروزی های دهه شصت و یا انتخاب باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور; رژیم نژادی سرمایه داری در دید او همیشه موفق به بازسازی خود است. گسترده اصلاحات است که با هدف حداقل برای صاف خشنترین لبه های سرمایه داری مانند مقررات کسب و کار در افراط یا ایجاد امنیت اجتماعی و پزشکی—ما جمع آوری هیچ بازی برای برتری.

دموکراتیک و سیاست و به خصوص در یک کشور با تاریخ نژادی مثل خودمان است لزوما کثیف باشد و قادر به تولید بیش از جزئی پیروزی و حتی پس از آن تنها زمانی که سخت تحت فشار قرار دادند توسط جنبش های سیاسی. اما deflating و deriding پیشرفت آن را در گذشته ساخته شده است و وعده آن را ممکن است نگه دارید برای آینده دعوت خطرات شکست. آن را منحرف از نوع اقتصادی, آموزشی و جنایی-عدالت اصلاحات که جریان اصلی ترقی خواهان امیدواریم به تصویب برسانند. این ابزار ما در دست. آن را شرم آور خواهد بود به استفاده از آنها. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب