راه درست برای فعال کردن گارد ملی

اندرو کلی / ایسنا

در دو روز گذشته متعدد متحده باید فعال اعضای مربوطه گارد ملی و نیروهای خود را برای ارائه پشتیبانی به مقامات مدنی در تلاش برای رقابت با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها حق به انجام این کار. گارد ملی می تواند کمک بسیار مورد نیاز تدارکات امنیتی و حتی به طور مستقیم کمک های پزشکی. نیز وجود داشته اند نشانه آن است که برگ برنده دولت در نظر گرفته شده است “federalizing” گارد ملی و آوردن آن را تحت کنترل متمرکز.

اما تحمیل فدرال برنامه ریزی و کنترل عملیاتی بیش از یک دولت شهروند-سربازان خواهد به احتمال زیاد در نتیجه کمتر از ایده آل استفاده از هر دو گارد و فعال وظیفه نیروهای بالقوه بالا بردن قایق از تنش های سیاسی در حال حاضر بر پاسخ. خوشبختانه, یک راه بهتر برای استقرار امریکا guardsmen برای کمک به مقامات مدنی مبارزه با کروناویروس.

وجود دارد اساسا سه روش یک نگهبان آورده می شود می تواند به یک موقعیت فعال برای انجام یک ماموریت است. یکی از روش های است که به نام “دولت وظیفه فعال” است که در آن فرماندار فعال دولت از اعضای گارد در حمایت از یک ماموریت خاص. دولت باید هزینه و اعضای تحت فرماندار فرمان.

روش دیگر این است که زمانی که دولت فدرال فعال نگهبان در آنچه که به نام عنوان 10 status—این چیزی است که به معنای “federalizing” گارد. دولت فدرال می پردازد و فعال گارد واحد قرار می گیرد و تحت کنترل وزیر دفاع و رئیس جمهور با فعال-وظیفه افسر نظامی در زنجیره ای از فرمان.

این روش برای guardsmen فعال برای حمایت از عملیات نظامی در عراق و افغانستان است. آن نیز استفاده می شود برای طوفان کاترینا در سال 2005 که در طی آن عناصر از چندین ایالت’ گارد ملی قرار داده شد تحت فرمان فعال-وظیفه عمومی افسر.

این پیامدهای منفی هر دو عملی و سیاسی است. هیچ کس می داند که یک دولت مانند آن گارد ملی. با این حال صالح و معنی فعال افسر فاقد دانش ضروری در مورد دولتی بودن پشتیبانی می کند از جمله آن است که چگونه سازمان برای عملیات اضطراری و هیچ موجود روابط با بازیکنان کلیدی. علاوه بر این با قرار دادن یک افسر فدرال مسئول منابع دولتی مکان فرماندار در یک شدت ناراحت کننده موقعیت سیاسی می گویند هیچ چیز به طور بالقوه در حال توسعه خشم در میان دولت guardsmen.

خوشبختانه گارد ملی فعال می شود در یک راه سوم است. تحت عنوان 32, وضعیت, یک نگهبان فعال است و همچنان تحت کنترل فرماندار است اما برای پرداخت توسط دولت فدرال. این کمک می کند تا کاهش بار مالی در بیاورد و دولت است. اما این برگ یک مشکل باقی مانده: این آدرس نیست مهم مفهوم “وحدت فرماندهی” است که در نظر گرفته شده برای از بین بردن سردرگمی زمانی که واحدهای نظامی عامل در همان فضا مانند زمانی که فعال وظیفه نیروهای (از جمله پزشکی و تحرک و ساخت و ساز واحد) در حال حمایت از دولت به عنوان به خوبی.

ما در حل این مشکل در سال 2010 با همکاری با یکدیگر برای ایجاد یک موقعیت جدید به نام dual-وضعیت فرمانده یا DSC. در آن زمان دریاسالار Winnefeld شد فرمانده آمریکایی شمالی فرمان ژنرال مک کینلی که رئیس گارد ملی اداره است. ما توافق کردیم که در شمال فرمان خواهد ارائه آموزش های تخصصی به گارد ملی به طور کلی افسر در هر دولتی که مجاز توسط وزیر دفاع خواهد بود واجد شرایط به طور همزمان فرماندهی نیروهای فدرال (گزارش به دبیر) و یک دولت ملی نیروهای گارد (گزارش به فرماندار). این مفهوم شده است اعمال و آثار آن.

این DSC حل می کند چهار چیز مهم است. اولین آن حفظ وحدت فرماندهی هنگامی که یک دولت شهروندان در چنگ یک فاجعه است—یا در این مورد یک بیماری همه گیر. دوم آن مکان در کلی فرماندهی یک افسر است که عمیقا آشنا با دولت در سوال. سوم, آن را قادر می سازد یک افسر آموزش دیده در نحوه استخدام نیروهای فدرال برای بهترین استفاده از آنها. و در نهایت آن را حذف تمام احساسات سیاسی از این مشکل چیزی است که به ویژه مهم است در امریکا از لحاظ سیاسی منکسر جامعه است.

نظامی زیادی را در زمانی که امریکا قرار داده شده است در قبر خطر ابتلا به کروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود. وزیر دفاع باید اجازه استفاده مناسب از عنوان 32 بودجه قادر به گارد ملی به گام به این چالش و همچنین اجازه استفاده از DSCs منجر به مناسب تلاش های نظامی فعال گارد و یا رزرو—درون متحده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>