چگونه ویرجینیا Juked آن COVID-19 آمار

سلامت دولت است که با ترکیب نتایج جستجو از ویروسی و آنتی بادی آزمایش در همان آمار. این تهدید به رسوا امریکا

توسط NEWS-SINGLE در 25 اردیبهشت 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

ایالات متحده توانایی برای تست رمان coronavirus در نهایت به نظر می رسد به بهبود است. اخیرا در اواخر ماه آوریل در این کشور به ندرت گزارش شده بیش از 150,000 جدید نتایج آزمون در هر روز. ایالات متحده در حال حاضر به طور معمول ادعا می کند به انجام بیش از 300,000 آزمون در روز, با توجه به دولت در سطح داده های وارد شده توسط COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس.

اما این تعداد گلگون ممکن است پنهان کردن یک مشکل: عدم وجود دستورالعمل های فدرال ایجاد کرده است بزرگ تنوع در نحوه متحده در گزارش خود COVID-19 داده و در چه نوع از داده ها و ارائه آنها به مردم است.

این شکاف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای استفاده سیاسی. حداقل در یک ایالت ویرجینیا مقامات ارشد در حال ترکیب نتایج حاصل از دو نوع مختلف از coronavirus آزمون به منظور گزارش یک نتیجه مطلوب تر به مردم است. این به ضرر یکپارچگی اطلاعات آنها تصمیم به استفاده از اطمینان ساکنان و توجیه بازگشایی اقتصاد خود را.

تفاوت دیگر آن را سخت به پیگیری بیماری همه گیر. حداقل در سه ایالت دیگر مقامات هم lumped احتمالی و تایید COVID-19 مرگ و میر; ترین مشخص نیست که چگونه آنها در حال شمارش مرگ و میر. در حالی که اکثر متحده گزارش تعداد افرادی که آزمایش شده اند برای coronavirus شش متحده می گویند که آنها پیگیری تعدادی از نمونه هایی که تست شده اند—و کالیفرنیا و نیوجرسی تغییر روش در چند هفته گذشته. لوئیزیانا, نبراسکا, نوادا, ورمونت و نیویورک نیست گزارش نژادی یا قومی تفکیک coronavirus موارد است. حتی بیشتر متحده موفق به گزارش نژادی تفکیک از مرگ و میر. آن است که هنوز هم غیر ممکن است بدانید که برای مثال چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از COVID-19 اگر چه داده هایی که وجود دارد نشان می دهد که مردم در حال مرگ هستند در سطح بسیار بالاتر نسبت به گروه های دیگر.

راه های بسیاری وجود دارد که فقدان اطلاعات است و پیچیده شیوع. تا مه 12, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال گزارش نشده است دولت در سطح تست داده های ترک تلاش ما COVID پیگیری پروژه برای پر کردن این شکاف. فقدان اعتماد ملی تست داده ها ساخته شده است آن را دشوار برای مدلسازان سیاست تحلیلگران و دیگران به درک واقعی دامنه شیوع. اطلاعات در مورد بستری شدن در بیمارستان شده است حتی سخت تر به درک. چون متحده گزارش بستری شمارش در روش اساسا متفاوت وجود دارد هیچ راهی برای محاسبه تعداد افرادی که در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 در ایالات متحده

بسیاری از بیماری همه گیر پاسخ تلاش فرض تمیز, استاندارد, اطلاعات را در دسترس وجود دارد, اما آن را نمی کند. که گفت:, ویرجینیا تصمیم به ترکیب نتایج حاصل از دو نوع متفاوت از آزمون علائم کم جدید در داده های استاندارد.

دولت گزارش ویروسی آزمایش و تست آنتی بادی در همان شکل حتی اگر دو نوع آزمون پاسخ به سوالات مختلف در مورد این بیماری همه گیر و فاش کردن انواع مختلف اطلاعات است. با ترکیب این دو نوع آزمون دولت است که قادر به تصویر کشیدن خود را به عنوان داشتن یک بیشتر زیرساخت های قوی برای ردیابی و حاوی coronavirus از آن واقع است. آن می تواند نشان دهنده سود در تست که در واقعیت وجود ندارد می گوید: Ashish Jha, the K. T. Li استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد.

"این وحشتناک است. آن messes تا همه چیز" جها به ما گفت. او گفت که ترکیب نتایج آزمون به عنوان ویرجینیا انجام داده است تولید اطلاعات است که غیر ممکن است برای تفسیر.

دو آزمون را کمی در مشترک دارند. ویروسی آزمون کمک مقامات فراموش اساسی مسدود کردن و مقابله لازم برای مهار شیوع. اگر کسی تست مثبت در یک ویروسی آزمون آنها هنوز عفونی, به طوری که آنها را می توان گفت به خود منزوی به منظور حفاظت از حساس جمعیت. بهداشت عمومی کارگران می تواند ردیابی تماس های خود را برای پیدا کردن دیگران که ممکن است با آلوده coronavirus اما کسانی که هنوز در حال تجربه علائم. ویروسی آزمون همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر افرادی که در معرض خطر محیط—مانند یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد—به تشخیص بیماری فرد قبل از آنها به گسترش این بیماری است.

آنتی بادی آزمون از سوی دیگر اجازه می دهد تا برای چیزی نزدیک به پست بازی تجزیه و تحلیل. آنها کمک به مقامات درک درست تعداد زیادی از مردم در یک دولت و یا شهرستان که در معرض coronavirus. اما آنها این کار را به تاخیر: افرادی که تست مثبت در یک آزمایش پادتن به احتمال زیاد دیگر عفونی و آلوده بودند توسط coronavirus حداقل یک هفته پیش از آن.

دو آزمون نیست حتی بررسی همان نمونه. ویروسی آزمون تجزیه و تحلیل یک سواب گلو بینی گرد و خاک و یا نمونه بزاق. آنها گاهی اوقات به نام "PCR" آزمون پس از روش pcr-chain-reaction روش مورد استفاده برای منزوی کردن ویروسی مواد ژنتیکی است. اما آنتی بادی آزمایش با استفاده از یک نمونه خون. آنها گاهی اوقات به نام "سرولوژيک" آزمون زیرا آنها تجزیه و تحلیل سرم خون.

به عبارت دیگر ترکیب نتایج مثبت و منفی از این دو آزمون در همان آمار به عنوان ویرجینیا انجام داده است را می سازد هیچ حس.

اما کشورهای مشترک المنافع مقامات می گویند آنها هیچ انتخاب است. کشورهای دیگر در حال مخلوط کردن نتایج خود را اعلام کرد, Clark, Mercer, رئیس ستاد به فرماندار رالف نرتهم در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است.

"شما نمی توانید برنده شوید" با نگه داشتن ویروسی و آنتی بادی یافته های جداگانه در اطلاعات عمومی, او گفت:, و اضافه کرد که ترکیب این دو آزمون' نتایج تنها راه برای بهبود ویرجینیا موقعیت در یک لیست متحده رتبه بندی شده توسط تعدادی از آزمایشات آنها تا به حال انجام شده سرانه. "اگر دولت دیگر است از جمله سرولوژی و آنها را رتبه بندی بالا, ویرجینیا, و ما در, و ما در حال گرفتن برای انتقاد که [پس از آن] هی شما نمی توانید برنده شوید در هر صورت. در حال حاضر ما در حال از جمله آنها و رتبه ما بهتر خواهد شد و ما در حال انتقاد," او گفت:.

ما نمی تواند پیدا کردن شواهدی وجود دارد که کشورهای دیگر در حال ترکیب نتایج آزمون در راه است که مرسر ادعا کرد. در یک ایمیل یک سخنگوی وزارت بهداشت ویرجینیا ادعا کرد که آریزونا, غرب ویرجینیا و منطقه کلمبیا نیز آمیخته ویروسی و آنتی بادی نتایج. این غلط است: آن سه دولت یا جدا کردن و یا گزارش نمی دهند نتیجه منفی تست آنتی بادی ،

کشورهای دیگر گزارش سرولوژی مثبت به عنوان "احتمالی" COVID-19 موارد است. این است که در خط با توصیه های منتشر شده توسط این شورا از دولت و ارضی اپیدیولوژی غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با دولت های ایالتی و محلی اپيدميولوژيستها در ایالات متحده حداقل 16 متحده آمریکا ایالت و دو سرزمین را گزارش کرده اند از جمله "احتمالی" موارد اگر چه آنها ممکن است همیشه انجام داده اند تا با استفاده از آزمايشهاي به گفته CDC. اما آریزونا که گزارش تعداد قابل توجهی از سرولوژی مثبت خود را در آن وب سایت را نشان نمی دهد تا در CDC لیست. و نه کانزاس که به صراحت می گوید که آنها از جمله موارد احتمالی.

در حالی که از جمله آنتی بادی آزمون در حالت کلی باعث ایجاد بیش از حد گلگون از یک تست تصویر برای یک دولت گزارش تنها احتمالی موارد مثبت بدون افشای چگونه بسیاری از آنتی بادی آزمایش در حال تکمیل در واقع می تواند وضعیت را وخیم تر نگاه در دولت از آن است.

این سخنگو گفت که ویرجینیا برنامه ریزی شده به "disaggregate" آن ویروسی و آنتی بادی نتایج در آینده اما او فراهم نیست شرکت تاریخ.

کتی ترنر معاون اپیدمیولوژی دولت برای آیداهو و ارائه نویسنده CSTE سند استاندارد نیست انتقاد ویرجینیا تصمیم اما او غیر روحانی کردن که چرا خود دولت تصمیم به نگه داشتن PCR و سرولوژی آزمون جداگانه.

"[I]n آیداهو ما تصمیم گرفته اند به تنها نمایش ویروسی آزمون زیرا کسانی هستند که مخرج ما با استفاده از محاسبه ما درصد مثبت رای و ما بسیار با اعتماد به نفس آنچه آنها به معنی" او به ما گفت. "علاوه بر این ما تمرکز بر روی تست PCR از آنجا که ما می توانید مقایسه درصد مثبت بیش از زمان قبل از آزمایشات سرولوژی در دسترس بودند."

ترکیب نتایج همچنین misstates ویرجینیا موفقیت در بهبود این مهم متریک, گاهی اوقات به نام "تست مثبت هستند." این اندازه گیری در مقایسه با تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus به تعداد افرادی که آزمایش شده اند به طور کلی. در مه یکی در پنج آمریکایی که دریافت تست PCR برای این ویروس پیدا شد به آلوده یک نرخ بسیار بالا که پیشنهاد بدحال مردم می تواند یک آزمون. هفته گذشته برای کمتر از یک در 10 آزمون در ایالات متحده را در بر داشت یک نتیجه مثبت با توجه به دولت داده است. برخی از این بهبود است و قطعا نتیجه نیویورک مترو منطقه پایانی شیوع.

رهبران در بسیاری از ایالت ها از جمله ویرجینیا را ذکر محلی test-رای مثبت به توجیه شل کردن پناهگاه در محل محدودیت. نرتهم بارها گفت که ویرجینیا آزمون-رای مثبت تا به حال به سقوط 14 روز قبل از او را شل محدودیت.

اما چون ویرجینیا ترکیبی از ویروسی و آنتی بادی نتایج آن مثبت رای غیر قابل استفاده است گفت: Jha این استاد دانشگاه هاروارد. مثبت متریک است که تنها زمانی مفید است که توصیف نتیجه ویروسی آزمون به دلیل آن است که به منظور ارائه یک برآورد کلی از چگونه بسیاری از مردم با آلوده coronavirus در حال گرفتن تست شده برای آن است. آنتی بادی آزمایش که به معنای نمونه گسترده ای باریک از جمعيت سالم باید شامل می شود. با اینکه دو آزمون با هم به عنوان ویرجینیا انجام متحده مصنوعی می تواند خود را بهبود بخشد تست مثبت رای دادن.

تنها با نگه داشتن دو نوع آزمون جداگانه می تواند این کشور و کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا—درست درک دامنه آن شیوع کارشناسان می گویند.

"شما در مقایسه سیب و گلابی و" جی جی Gronvall ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به ما گفت. ویروسی و آنتی بادی آزمایش "نگاه کمی به طور یکسان اما آن را اجازه نمی دهد شما را به مقایسه این مورد نیاز است. پس چرا آنها را جداگانه نگه دارید?" Gronvall نوشته شده در مورد نیاز به گسترش آنتی بادی آزمایش در سراسر ایالات متحده

او همچنین نگران است که داده های آماری بی معنی چون ویروسی آزمون کمتر غلط-مثبت خطاها از آنتی بادی آزمایش. "چیزهای زیادی وجود دارد تنوع در تست آنتی بادی است که آن را مانند گرفتن یک iffy تعداد و پرتاب آن را در برخی بیشتر قابل اعتماد, اعداد," او گفت:.

اگر چه ترکیب داده ها از آزمون های مختلف ممکن است به نظر می رسد مانند یک فنی این تصمیم را تهدید به رسوا برخی از مهم ترین سوالات در مورد کوروناویروس مسیر در ایالات متحده است. چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند در حال حاضر ؟ چگونه بسیاری از مردم آمریکا در واقع آزمون برای coronavirus هر هفته ؟ وضعیت خارج از منطقه متروپولیتن نیویورک بهتر شدن یا بدتر ؟ پاسخ دادن به این سوال نیاز به پایدار اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم دریافت کرده اند یک تست تشخیصی و چگونه بسیاری از افرادی که آلوده می شوند.

محدوده آزمون-مخلوط کردن مشکل هنوز روشن نشده است. هیچ دولت دیگر گذشته از ویرجینیا است اعتراف به شمارش آنتی بادی آزمون خود را به طور کلی بالغ. ما نمی دانیم که تعداد زیادی از آنتی بادی آزمایش در حال تکمیل در ایالات متحده, اما گزارش نشده است, عمومی توسط اکثر متحده است. به عنوان آزمون شماره شات Quest Diagnostics—یکی از دو بزرگترین تجاری آزمایشگاه در کشور—گزارش انجام تنها 200,000 تست PCR از 4 مه مه 11 است که 180,000 کمتر تست های تشخیصی نسبت به هفته قبل. در واقع از 4 مه مه 11 شرکت را تقریبا 100,000 بیشتر آنتی بادی آزمایش از روش PCR ، LabCorp دیگر عمده تجاری مرجع آزمایشگاهی منتشر شده مشابه داده اما اعلام کرده است که آن تشخیصی و آنتی بادی-ظرفیت آزمون در مورد برابر است.

دو کشور فراموش گزارش ویروسی و آنتی بادی آزمایش به طور جداگانه. در کلرادو 30 درصد از آزمون تکمیل تا کنون در ماه مه بودند برای آنتی بادی است. در آریزونا 23 درصد از تعداد کل آزمون ها تا کنون انجام شده در دولت بوده است سرولوژی. در هر دو ایالت آنتی بادی آزمایش شروع به انجام یکهو در اطراف مارس 26.

این جدول زمانی مسابقات تا نگران کننده به خوبی با بهبود ملی تصویر که شاهد جهش ناگهانی در پایان ماه آوریل به طور متوسط حدود 150,000 آزمون در هر روز به 200,000, 250,000, و در حال حاضر 300,000 آزمون در روز است. کاخ سفید جشن بهبود در تست و اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است که ایالات متحده امریکا تست بیشتر در هر روز بیش از هر کشور دیگر. "ما ملاقات لحظه ای و ما غالب" رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

در واقع ایالات متحده آزمایش یک سهم کوچک از جمعیت آن نسبت به سایر کشورهای صنعتی از جمله ایتالیا و کانادا و آلمان است.

"پیدا کردن من تست ما رکورد چیزی برای جشن گرفتن آنچه" سناتور میت رامنی جمهوری خواه از یوتا گفت: Brett Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در یک جلسه دیروز. "شما جشن گرفته می شود که ما در حال انجام تست های بیشتر و بیشتر تست سرانه حتی از کره جنوبی. اما شما نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها انجام آنها در ابتدای شیوع در حالی که ما گران آب در طول ماه های فوریه و مارس است."

این امکان وجود دارد که ویرجینیا است که به تنهایی در آن گزارش روش اما تا زمانی که ما می دانیم که چگونه بسیاری از ایالات در حال آزادسازی آنتی بادی آزمون در مجموع کاخ سفید ادعا می کند که امریکا در آن غلبه تست فلات نمی توان با توجه به وزن کامل.

آن یک چیز بود برای رفتن به شیوع نابینا به دلیل عدم تست به عنوان ایالات متحده آمریکا بود. آن یکی دیگر را انتخاب کنید به ابر چشم انداز ما. آنتی بادی-تست داده ها بخش مهمی از درک شیوع; تشخیصی PCR-تست اطلاعات نیز بخش مهمی از درک شیوع. اما اگر متحده ترکیب این دو با هم ارزش است که اطلاعات کاهش مییابد.

خبر خوب این است که آزمایشگاه های فراموش گزارش نوع آزمون آنها انجام شده به دولت های ایالتی و CDC. همه کشورها باید که داده های در اختیار خود را. بنابراین باید همه ساکنان خود را—و همه آمریکایی ها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب