چگونه تهمت تعطیل مدارس

ایده های رئیس جمهور خواستار است که کلاس های رزومه این سقوط—اما خود را شکست وادار مناطق به درهای بسته خود ر

توسط NEWS-SINGLE در 27 تیر 1399
یک نگهبان پاک سازی یک میز در یک مدرسه در Des Moines, Iowa.چارلی Neibergall / AP

چند چیز را دستگیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بی ثبات توجه برای مدت طولانی در طول همه گیر اما برای 10 روز گذشته رئیس جمهور شده است به شدت متمرکز بر یک موضوع است. او اصرار بر نیاز آمریکا به بازگشایی مدارس در ماه اوت با دانش آموزان در کلاس های درس پنج روز در هفته به این امید که این ممکن است احیای اقتصاد و با آن خود شانس انتخاب مجدد در نوامبر است. آن را باید آسان فروش به دلیل رای گیری نشان می دهد که والدین می خواهند فرزندان خود را در کلاس و معلمان می خواهید به بیش از حد وجود دارد. اما گرفتن وجود دارد: آنها می خواهند بدانند که آن را بی خطر است و دولت فدرال عدم مدیریت این بیماری همه گیر به معنی بسیاری از مناطق فکر نمی کنم آن است.

"او سرپیچی از علم ساخته شده آن را غیر ممکن را به انجام آنچه او می خواست به انجام" Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا به من گفت. "طنز این است که خود را بی کفایتی و تکبر و امتناع خود را به گوش دادن به کارشناسان و کمرنگ جلوه دادن این ویروس ساخته شده آن را غیر ممکن را به انجام آنچه او فکر کرد که او مورد نیاز برای اجرای گشتند."

پس از چند ماه از نادرست coronavirus از اولیه بی تفاوتی به اظهارات شتابزده از پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سعی کردم به قلدر مدارس به بازگشایی. او را محکوم کرده دستورالعمل های ایجاد شده توسط خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان بیش از حد سخت و به دنبال گرفتن بودجه دور از منطقه. اما آن کار نمی کند. شهر نیویورک این کشور بزرگترین مدرسه منطقه را بازگشایی کلاس های درس تنها به صورت محدود. لس آنجلس Unified School District, ملت, دومین منطقه اعلام کرد و همراه با این سن دیگو Unified School District که آنها نمی خواهد بازگشایی کلاسهای درس در آغاز سال تحصیلی.

"وجود دارد یک اجماع حتی در سراسر سیاسی تقسیم: بهترین محل برای دانش آموزان برای یادگیری در مدرسه" Austin Beutner سرپرست لس آنجلس Unified School District, به من گفت. اما او گفت: با توجه به رای جامعه گسترش در L. A. منطقه "آن را" عملی نیست آن را امن نیست و آن را مناسب برای سلامتی از همه در جامعه در مدرسه است."

این کشور را به ناتوانی در بازگشایی مدارس معیار های که برای اندازه گیری همه انباشته از شکست آمریکا در پاسخ به COVID-19. به جای متحد کردن آمریکایی ها در پشت پروژه بازگشایی مدارس, بازسازی مهم ترین خدمات است که بازگشت و پس از شروع بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی بحث. آن است که درخواست منطقه برای حل مشکلات—آزمایش ردیابی جامعه گسترش—که هر سطح از دولت است و تا کنون موفق به حل اما نه ارائه کمک های مالی به انجام این کار. در واقع تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس که نمی بازگشایی شده است.

"تهمت و [وزیر آموزش و پرورش بتسی] DeVos تهدید به خودداری پول—این دیوانه است. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند," آرنی دانکن که در خدمت به عنوان وزیر آموزش و پرورش در دولت اوباما به من گفت. (دانکن یک شریک مدیریت در Emerson Collective, اکثر صاحب اقیانوس اطلس.) "من واقعا معتقدم که در قلب من است که از او مراقبت می کند که آیا بچه ها و یا معلمان و یا پدر و مادر زندگی می کنند و یا می میرند. وجود دارد تعداد بدن به اندازه کافی بالا است که او را توجه به علم است."

روز پنج شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: "این علم باید ایستاده است و در راه این" blithely اصرار دارد که علم حمایت از بازگشایی. او اشاره کرد که بسیاری دیگر از کشورهای غربی بازگشایی مدارس, اما نادیده گرفته شود این واقعیت است که بسیاری دیگر از کشورهای غربی نیز به ارمغان آورد و همه گیر تحت کنترل بهتر از آمریکا است.

تا زمانی که این کشور همچنان به تجربه جامعه گسترش و بالا عفونت نرخ آن را سخت برای سیستم مدرسه به ایجاد شرایط امن برای بازگشایی—نه تنها برای دانش آموزان و معلمان اما برای متولیان رانندگان اتوبوس و اعضای خانواده از همه این افراد است. "اگر ویروس انفجار است در جامعه هیچ راهی وجود دارد شما در حال رفتن به قادر به انجام این مدرسه در فرد می گوید:" تام فریدن که منجر CDC از سال 2009 تا سال 2017.

بهترین داده ها نشان می دهد که کودکان کمتر به احتمال زیاد شما با COVID-19 کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و کمتر احتمال دارد برای انتقال این بیماری از بزرگسالان هر چند خیلی ها هنوز ناشناخته است. در عین حال یک تجدید حیات در coronavirus در اسرائیل شده است آزمایشی مربوط به گسترش این بیماری در مدارس پس از بازگشایی در مه. در ابتدا پس از ارائه قوی حمایت از بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس آکادمی اطفال آمریکا در هفته گذشته با صدور بیشتر مبهم بیانیه. "ما باید آن را به کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که در این زمان بهتر است برای باز کردن ساختمان مدرسه و گوش دادن به مربیان و مدیران به شکل چگونه ما آن را انجام دهید" این گروه گفت: در یک بیانیه مشترک با فدراسیون معلمان آمریکا ملی انجمن آموزش و پرورش و مدرسه Superintendents انجمن. سازمان بهداشت جهانی پیشنهاد کرده است که مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که رای جامعه انتقال بالاتر از 5 درصد است.

برای لس آنجلس Unified School District برای باز کردن با خیال راحت Beutner به من گفت سه چیز نیاز به اتفاق می افتد. مدارس نیاز به موسسه روش های جدید از اجتماعی فاصله به تمیز کردن به طور منظم; آنها نیاز به طور منظم و سریع تست برای دانش آموزان, معلمان و کارکنان; و آنها نیاز به قابل اعتماد قرارداد ردیابی. برای اولین بار از این چیزی است الاییواسدی می توانید بر روی خود را دارد. اما دو نفر دیگر نیز خارج از اختیارات و تخصص از سیستم مدرسه. آن را غیر منطقی به انتظار یک مدرسه-سرپرست منطقه برای حل یک تست و ردیابی مشکل است که مانع عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در هر سطح از دولت است.

"زمانی که همه چالش های جامعه چهره زمین در مدارس—مدارس نباید نیاز به حل مشکل تست و ردیابی" Beutner گفت. "ما ممکن است نیاز به دلیل دیگر بخش های دولت نیست."

در واقع یک دلیل بازگشایی مدارس است بنابراین مهم است که مدارس در حال حاضر تحویل داده شده است که بسیاری از گسترده تر از چالش های پیش روی جامعه است. آنها نه تنها به آموزش دانش آموزان. آنها همچنین در خدمت به عنوان عملا مهد کودک اجازه می دهد پدر و مادر به کار می کنند. آنها در حال حاضر بخشی از بهداشت عمومی سیستم: مدارس صفحه نمایش برای سوء استفاده منظم نیاز واکسیناسیون و بیشتر. آنها در خدمت به عنوان یک شربت خانه مواد غذایی برای مواد غذایی-کودکان ناامن. (الاییواسدی رفته بیشتر پس از بسته شدن در بهار 45 میلیون وعده های غذایی برای کودکان و بزرگسالان است.)

صرف نظر از این که ارائه خدمات مانند تست و ردیابی انجام آنها پول می گیرد و دولت فدرال است و در عین حال برای آن ارائه دهد. در حالی که تعداد زیادی در مطلق آنها به مراتب بیشتر اندازه کلی فدرال تلاش های امدادی و همچنین هزینه نمی بازگشایی.

"شما می تواند توجیه هزینه به دنبال تاثیر این ویروس در اقتصاد به عنوان یک کل. و یا شما می تواند توجیه هزینه کرد و گفت: "این یک سرمایه گذاری نیاز داریم را در کودکان به مطمئن شوید که آنها در بهترین شکل ممکن آموزش محیط زیست,'" Beutner گفت. "هر دو یکی می شود به همان محل است که: آره تسویه حساب کردن. اگر ما می توانید تست داجرز و غول برای رفتن به عقب و بازی بیس بال, چرا ما نه تست معلمان و بچه ها به عقب بر گردیم در مدرسه؟"

بسیاری از بزرگ عمومی-سیستم مدرسه در حال حاضر کمبود پول نقد و دولت های محلی و ایالتی در حال مواجهه با یک بحران بودجه. که به معنی زبانه است که به احتمال زیاد به سقوط دولت فدرال است. اما واشنگتن ارائه کرده است یک پاسخ است که در بدترین حالت متضاد و در بهترین حالت تضاد. پس از CDC صادر بازگشایی دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را محکوم کرد و نام آنها را سیراب. DeVos تاکید کرد که این صرفا دستورالعمل نه توصیه به ایجاد یک وضعیت عجیب و غریب از دولت فدرال گفتن مدارس به بی اعتنایی دولت فدرال است.

در نتیجه سردرگمی و عدم اعتبار است. "من نمی بینم بسیاری از مردم که به دنبال به واشنگتن درست یا غلط برای راهنمایی خود را در مورد وضعیت خاص" مارگارت املای وزیر آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش به من گفت. که ممکن است بد او گفت: تصمیم گیری در مورد بازگشایی می رویم بستگی زیادی در درک شرایط خاص جوامع است.

اما پول هنوز هم یک مشکل و تهمت و DeVos را تهدید به قطع بودجه فدرال به مدارس که نمی بازگشایی با تمام وقت در کلاس درس. در شرایط عملی تهدید محدود است: فدرال دلار به محلی ولسوالی ها بخش کوچکی از بودجه و نمی تواند عطف به ماسبق کشیده. در عین حال در زمانی که منطقه در حال التماس برای پول بیشتر تهدید معنا ندارد. کنگره جمهوری خواهان با توجه به کمک های بیشتر به مدارس به عنوان بخشی از یک دستور بسته محرک اقتصادی, اما آن را به عنوان انگیزه ای برای بازگشایی—قرار دادن سبد قبل از اسب. رئیس جمهور در تلاش است تا بلوف و تهدید راه خود را از طریق همه گیر است و در حال حاضر استفاده از این رویکرد به بازگشایی مدارس. اما از آنجا که ویروس ها نمی پاسخ به تهدیدات, مناطق در حال تحمل فشار.

"چه بسیار بدتر برای من این است که ما به عنوان یک کشور فاقد اراده ما فاقد نظم و انضباط به انجام کار درست به طوری که مدارس می توانند باز" دانکن گفت. "هیچ کس می خواهد به تصمیم به بازگشت جسمی. آن دلخراش است. ما در حال دادن به آنها هیچ انتخاب است."

با اینحال تهمت و متحدان خود را تفسیر مدرسه-منطقه تصمیم گیری به عنوان ترفندها برای تضعیف او. در Sean Hannity را در برنامه تلویزیونی این هفته حزب جمهوری خواه و سناتور جان کندی از لوئیزیانا شارژ که مخالفان کامل بازگشایی هستند در ایمان بد.

"آنها با استفاده از کودکان و نوجوانان ما به عنوان سیاسی آلت" کندی گفت. "آنها به من می گویند بدون شرمندگی آنها می بوسه من ، که اشتباه است به انجام است که به کودکان در امریکا است."

هفتاد و یک درصد از پدر و مادر در یک Axios/ایپسوس نظرسنجی این هفته گفت: فرستادن فرزند خود به مدرسه متوسط یا بالا خطر است. بیش از نیمی از آنها بودند و یا بسیار نگران است و یکی دیگر از سه ماهه شد و تا حدودی نگران کرده است. املای من گفت پدر و مادر که نمی خواهید به فرستادن کودکان خود به مدرسه و معلمان هستند که تمایلی به بازگشت به کلاس درس به عنوان مشتاق برای مدرسه به صورت عادی به عنوان هر کس دیگری.

"معلمان و دانش آموزان می خواهید برای دریافت با هم کار می کنند و یاد" او گفت:. "وجود دارد این ایده که شما می دانید مردم نمی خواهید برای رفتن به محل کار و یا آنها نمی خواهند به انجام این کار. آنها البته نگران ایمنی خود را به عنوان همه ما هستند. اما آنها می خواهند به انجام کار خود را."

این واقعیت است که بسیاری از آنها قادر خواهد بود در انجام آن شغل در یک کلاس درس این سقوط را نشان می دهد چه فاجعه اشتباه آمریکا دست زدن به همه گیر رفته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن