این رابرتز دادگاه کامل مغلوب ساختن پیشی جستن را پوشش

ایده های دیوان عالی کشور دست یک پیروزی به رئیس جمهور در حالی که پنهان کردن آن استدلال در شکوه زبان در مورد

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
Mark Wilson/گتی

هفت دیوان عالی کشور حکم صبح دیروز که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه پادشاه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز آنچه او می خواست.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2015 به او قول داده است به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و همچنین حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. پس از 2018 midterms دموکرات ها در مجلس به دنبال احضاریه موسسات مالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده و دادستان منطقه منهتن Cy ونس به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی برای grand-هیئت منصفه رسیدگی به اینکه آیا تهمت شکست قانون زمانی که او پنهان hush-پرداخت پول برای پنهان کردن گذشته, امور در طول سال 2016 انتخابات. در یک نظر مغلوب ساختن پیشی جستن v. Ncmecدادگاه تأیید کنگره احضاریه قدرت اما با ارسال این پرونده به دادگاه های پایین بیشتر دادخواهی; در مغلوب ساختن پیشی جستن v ونسآن را تأیید ونس اقتدار به دنبال پرونده اما با ارسال این پرونده به دادگاه های پایین تر بیشتر برای دادخواهی.

به عبارت دیگر آنچه که ظاهرا یک شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم یک پیروزی برای انتخابات ریاست جمهوری: عمومی نمی خواهد مشاهده سوابق مالی که به وی وارد شده امیدوار کننده به فاش کردن برای پنج سال گذشته و رای دهندگان باقی خواهد ماند در تاریکی در مورد رئیس جمهور پتانسیل درگیری و تضاد منافع آنها به پای صندوقهای رای برای بار دوم.

"ما در سیستم قضایی" قاضی جان رابرتز نوشت: در ونسبه نقل از یک حقوقی ماکسیم, "'عمومی حق هر انسان شواهد است.' از آنجا که اولین روز جمهوری 'هر' شامل رئیس جمهور ایالات متحده است." با این وجود رابرتس نوشت: در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد مطلق ایمنی به ونس را احضاریه او می تواند همچنان به مسابقه خاص احضاریه به صورت جداگانه در زمینه های مختلف در دادگاه های پایین تر از جمله استدلال "است که با رعایت یک حکم خاص را مانع خود را در قانون اساسی وظایف." ونس را هیئت منصفه ممکن است در نهایت گرفتن آن در دست رئيس جمهور است اسناد و مدارک اما مردم نمی خواهد آنها را ببینید در هر زمان به زودی, اگر در همه.

در Ncmecرابرتز اذعان کرد که "استانداردهای پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور و وکیل کلی—اگر اعمال خارج از چارچوب اطلاعات ممتاز—آیا خطر به طور جدی مانع کنگره در انجام آن مسئولیت" اما او نیز سرزنش خانه برای خود استدلال که ترک "اساسا هیچ محدودیتی در کنگره قدرت به حکم رئیس جمهور سوابق شخصی."

والا زبان رابرتز نظرات پنهان نتایج خود را که به قول سنت آگوستین: من نظارت و من شفافیت اما هنوز رتبهدهی نشده است.

در انصاف به Roberts وجود دارد منافع عمومی در پیشگیری از کنگره از به سادگی در تلاش برای مانع رئیس جمهور توانایی برای انجام کار خود و رئیس دادگستری به احتمال زیاد مخالف به داشتن دادگاه به نظر می رسد به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری. اما رابرتز تصمیم گیری خواهد شد در نهایت سپر مغلوب ساختن پیشی جستن از لزوم نظارت عمومی.

رئیس جمهور منوط به هیچ معنی دار نظارت اگر قوه مجریه می تواند به سادگی اجرا ساعت توسط litigating فروع از هر درخواست و یک رئیس جمهور تنها نیاز به نگه دارید برای دو سال بین انتخابات کنگره اجازه می دهد احضاریه به پایان می رسد—اما این وضعیتی است که رابرتز تولید کرده است: رئیس جمهور است که اسمی نه ایمنی بدن به چنین درخواست, اما, روشن, راه برای اجتناب از آنها را—حداقل تا زمانی که او می تواند حفظ پسند اکثریت در دادگاه است.

تصمیم فاجعه است برای اما یک پیروزی بزرگ برای رابرتز دادگاه به عنوان یک نهاد. پس از همه, در هر دو مورد عدالت برت Kavanaugh که قول داد انتقام در سمت چپ در جهت تایید شنوایی و عدالت نیل Gorsuch که ارائه شد با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پاداش به فعالان محافظه کار برای قرار دادن او را در دفتر پیوست اکثر نمایشگاه استقلال خود را بدون در واقع هجوم به رئیس جمهور در هر راه معنی دار. آنها در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ادعای مطلق ایمنی در حالی که هموار راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جلوگیری از انتشار اطلاعات درخواست شده تا بعد از انتخابات. استقلال دیوان عالی کشور محافظه کار اکثریت تأیید شده است در حالی که هنوز از اعطای رئیس جمهور نتیجه او مورد نظر است.

و دادگاه دموکراتیک انتصاب خود مشوق برای پیوستن به چنین حکمی. افزوده است که رئیس جمهور است نه بالاتر از قانون حتی اگر تنها در اصل یک نتیجه بهتر از یک حاکم است که به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین اعتبارات خود ادعای مطلق ایمنی. یک وابسته به 'پیروس' پیروزی, شاید, اما, بهتر از یکی است که حک مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی نظر ریاست جمهوری به قانون است.

رابرتز بارها سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن اداری نادرستی حاکم در برابر آن بر این اساس نیست که رئیس جمهوری بیش از حد قدرت خود را اما که دولت او موفق به دنبال مناسب روش قانونی است. در اینجا آن است که رابرتز که در حال پخش بازی ها محافظ مغلوب ساختن پیشی جستن از مسئولیت پذیری و تذهیب دادگاه, تصویر, دفاع از یک شجاعت و استقلال که آن را در واقع نمایش داده می شود. این رابرتز دادگاه به اتمام رسانده مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش در حالی که پنهان کردن آن استدلال در شکوه زبان در مورد حکومت قانون است.

اگر چه این تصمیم را تشویق می کند تا آینده ریاست جمهوری دولت به سادگی آینده به تاخیر حقوقی دعوا بر سر افشای نامحدود دموکراتیک رئیس جمهور نباید انتظار درمان از رابرتز دادگاه. یک دادگاه است که آرزوهای خود را به وادار به موقع افشا می توانید سود خود را از استانداردهای قانونی مندرج توسط رئیس دادگستری در حالی که اکثریت است که آرزوهای خود را به محافظت از یک رئیس جمهور می تواند با استفاده از محدودیت های رابرتز گذاشته برای محافظت از او و یا او را از بررسی دقیق.

دادگاه عالی تصمیم گرفته است که رئیس جمهور به طور رسمی نه فوق قانون است. اما تنها به طور رسمی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de