رشته نوزادان از Coronavirus فاجعه

"مرزی رحم جایگزین همواره شکننده لجستیکی و قانونی" سر از یک رحم جایگزین غیر انتفاعی گفت. "COVID-19 به تازگی ساخ

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399
Image may contain Human Person Road Sign Sign and Symbol
"مرزی رحم جایگزین همواره شکننده لجستیکی و قانونی" سر از یک رحم جایگزین غیر انتفاعی گفت. "COVID-19 به تازگی ساخته شده است که یک پشته بدتر است."تصویر توسط تارا نند

بن و Abbie روزنبرگ رابطه رو شروع آن راه قدیمی از مد افتاده. نه اولیه خود نشست—که اتفاق افتاده در Jdate یک یهودی سایت دوستیابی—اما معاشقه خود را که عمدتا در نوشتن. آنها هر دو در نیویورک زندگی می کنند اما Abbie یک رویداد برنامه ریز بود در یک سفر کسب و کار و باز کردن یک رستوران در میامی زمانی که بن برای اولین بار messaged او. سپس بن رفت و به دیدار خانواده در اسرائیل است. آنها رد و بدل Jdate پیام که به ایمیل, متن, اسکایپ جلسات و در نهایت هماهنگ viewings از "The Colbert Report" در حالی که صحبت کردن در تلفن. در آن زمان آنها در فرد ملاقات کرد یک ماه بعد "ما در حال حاضر دوستان و شد در راه ما را به سقوط در عشق" Abbie به یاد می آورد. بن خود را کشیده تا در کنار فورت گرین پارک ابی رو در صندلی مسافر. آنها دست برگزار می شود و صحبت تا زمانی که موتور درگذشت.

سه سال بعد آنها ازدواج کرده بودند و تلاش به کودکان است. آنها هر دو سی و هشت. میل به تولید مثل رخنه کرده بود تا بر روی آنها. Abbie که ریزه اندام با قهوه ای تیره مو اجرا شد حوادث در چلسی بازار فانتزی فروشگاه در منهتن. بن است که یک برش ریش شد و مدیریت یک گروه کوچک از خواص در کوئینز. دوستان خود را با داشتن نوزادان; Abbie گفت: "ما فقط می دانستم که این امر می تواند گام بعدی برای ما—تبدیل شدن به پدر و مادر است." اما Abbie تا به حال مشکل گرفتن ، وجود دارد و مسائل پزشکی—او تا به حال یک فیبروم رحم برداشته می شود و او تحت یک سری از درمان های باروری که همه شکست خورده است. بعد از سال ها در coaster غلتکی در لقاح—endless بازدیدکننده داشته است به پزشکان تخمک گذاری-ردیاب برنامه های ناامید کننده با یک تماس تلفنی آنها را در حوله انداخت. "من مانند 'را فراموش کرده ام. من فقط می خواهم به یک مادر. بیایید اتخاذ' " Abbie گفت.

یک دوست و ارتباط آنها را با آژانس فرزندخواندگی در تگزاس و آنها پرواز را برای یک آخر هفته جهت گیری. وجود دارد آنها متوجه شدند در مورد پیچیدگی تلاش از جمله این واقعیت است که در برخی از باز فرزندخواندگی تولد مادر را انتخاب پدر و مادر خوانده. در برخی از ادارات کل فرایند نیز پیچیده مسیحی طرفدار زندگی اعتقادات. آنها به تماشای یک ویدیو از یک نوجوان-دختر سن گریه به او دست کودک او را به یک مجموعه ای از پدر و مادر خوانده. در راه بازگشت به نیویورک بن گفت: "این را احساس نمی کند برای ما. بیایید این کار را انجام دهند." آنها هنوز هم می خواستم یک کودک اما گام بعدی مشخص نیست. دکتر خود را قبلا توصیه می شود که آنها سعی حاملگی رحم جایگزین—استخدام زن دیگری به خود بیولوژیکی کودک—اما این روند هزینه بیش از یک صد هزار دلار بود که بیشتر از آنها می تواند استطاعت. در یک نقطه و یک برادر و خواهر موافقت کرده بود برای حمل نوزاد برای هزینه اسمی از بیست هزار دلار است. آنها تا به حال سفر به مکزیک جدید که در آن او زندگی می کند برای روش های پزشکی, اما دو جنین تا به حال موفق به کاشت.

یک شب پس از سفر خود به تگزاس, Abbie شد میزبانی یک رویداد در چلسی بازار که یکی از مهمانان یک حرف lats مرد به او گفت در مورد یکی از دوستان خود که داشتن یک نوزاد از طریق یک جانشین در اوکراین که در آن هزینه های فرآیند کسری از آنچه در آن در ایالات متحده است. Abbie گوش perked. او در ماساچوست بزرگ شده اما خانواده اش به اوکراین ریشه; "مادر من همیشه مرغ کیف," او گفت:. او پیوست Facebook گروه در نظر گرفته شده به نام پدر و مادر رحم جایگزین حمایت از اوکراین که در آن او در بر داشت زوج از سراسر جهان—هند و استرالیا و انگلستان—تجارت یادداشت ها. چند هفته بعد Rosenbergs امضا با باروری آژانس در اوکراین با نام جدید امیدواریم که همسان آنها را با یک جانشین سی سال است که زندگی در خارج از کیف. این زن شغل دوم با آژانس; Abbie گفت: "من آن را تشویق می کنند که او را به آینده را برای بیشتر پس به صحبت می کنند." در ماه اوت از 2019, قائم مقام باردار بود با Rosenbergs' نوزاد دختر آنها تصمیم گرفته بودم به نام اودسا برای هر دو شهرستان اوکراین و قهرمان هومر "ادیسه." اگر چه آنها هرگز در فرد ملاقات کرد, دو زن یک دوستی از طریق Facebook messages. آنها به اشتراک گذاشته شده عکس از گربه خود را و مادران خود را که آنها می خواهم هر دو را از دست داده است که در سال. ابی گفت: "ما می خواهم گریه هم بیش chat."

اودسا برنامه ریزی شده بود به دنیا آمد, توسط C-بخش مارس 24th و Rosenbergs برنامه ریزی شده برای رسیدن به یک ماه زود به آماده شدن. توسط ماه مارس COVID-19 شد ساخت عناوین. Abbie و قائم مقام رد و بدل اضطراب پیام. "من بسیار نگران در مورد شما" اوکراین و زن نوشت: پس از دیدن یک گزارش خبری در مورد ویروس در نیویورک است. اما پرواز بودند و هنوز هم در حال اجرا بین J. F. K. و کیف و هیچ کس مطمئن شوید که چگونه جدی وضعیت بود. Abbie گفت:, "ما, مانند," آن را به کار است." "به جای این قضیه اتفاق افتاده است. مجامع عمومی لغو شد. در مارس 9th, Abbie گذاشته شد خاموش همراه با بقیه تیم او در مدت کوتاهی قبل از این شهر پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت. کشورهای سراسر جهان شروع به صدور محدودیت های مسافرتی. گفت که در هیبت" Abbie گفت. در مارس 15, اوکراین مرزهای خود را بسته. پروازها به مقصد کیف لغو شد.

این Rosenbergs دیوانه وار از طریق پست الکترونیکی جولیا Osiyevska که اجرا می شود, جدید, امید, اما, مثل هر کس دیگری او را در از دست دادن. هنگامی که او با شما تماس اوکراین وزارت امور خارجه در Rosenbergs از طرف او به من گفت: "اولین کلمه از مقامات بود:" شاید آنها باز کردن مرز در ماه سپتامبر است.' "چه آغاز شده به عنوان یک جزئی تراژدی—این Rosenbergs ممکن است وجود دارد را برای دختر خود تولد آغاز شده و به نظر می رسد مانند یک اورژانس است. تحت قانون اوکراین نوزادان سالم تنها مجاز به ماندن در بیمارستان برای بیست و هشت روز. Osiyevska مایل بود به اودسا خانه پس از آن اما زنان و زایمان بیمارستان گفت که او تنها می تواند مرخص شود به او حقوقی پدر و مادر است. مدیر بیمارستان پیشنهاد یک برنامه جایگزین: زمانی که مدت او بود تا اودسا منتقل خواهد به یک یتیم خانه در این نزدیکی هست. بیمارستان خواهد اجاره یک بال که در آن پرستاران در امر مراقبت از نوزادان متولد شده از عناصر و هیچ بازدید کننده مجاز خواهد بود با توجه به COVID-19. "این زمانی است که من در نهایت شروع به گریه" Abbie به من گفت. "ما مثل شما چه معنی 'یک یتیم خانه?' "

این Rosenbergs شد به تنهایی نیست. به عنوان ویروس گسترش سفر و مسدود پدر و مادر در سراسر جهان به طور ناگهانی در بر داشت خود جدا شده و توسط هزاران مایل از نوزادان که در واقع بیولوژیکی خود کودکان است. تجاری رحم جایگزین در حال رشد است و بیشتر محبوب به لطف تعدادی از عوامل همگرا: پیشرفت در باروری یک موج محدود تصویب قوانین افزایش حقوق همجنسگرایان و این واقعیت که زنان در کشورهای توسعه یافته و در حال انتظار طولانی تر قبل از داشتن فرزند منجر به مشکلات بیشتر با باروری است. اما آن را نیز غیر قانونی در بسیاری از نقاط دنیا از جمله در تقریبا همه از سرزمین اصلی اروپا است. مخالفان این عمل استدلال می کنند که این باعث می شود عناصر آسیب پذیر به بهره برداری, به خصوص اگر آنها فقیر هستند و باعث ایجاد خطرات برای کودکان. (چند کشور مانند استرالیا و انگلستان اجازه رحم جایگزین اگر آن را انجام داده پرداخت.)

به عنوان یک نتیجه هر سال هزاران نفر از پدر و مادر سفر خارج از کشور به تعداد انگشت شماری از کشورها که در آن رحم جایگزین قانونی است. یکی از بزرگترین مقصد ایالات متحده است که دارای لبه برش باروری و مجاز قوانین: هر دو زوج و مجرد می تواند مردم را به کودکان از طریق قائم مقام. اما برچسب قیمت دور از دسترس برای بسیاری از مردم و در دهه گذشته اوکراین پدید آمده است به عنوان یک جایگزین ارزان تر است. اوکراین عملیاتی را به هنگام تولد به چندین هزار نوزاد در هر سال, اکثریت از آنها خارجی پدر و مادر است. این کشور در حدود پنجاه باروری درمانگاه ها و سازمان های متعددی است که عمل به عنوان واسطه مطابق ارتباط با اهدا کنندگان تخم مرغ و عملیاتی.

COVID-19 انداخت این سیستم به هرج و مرج. هیچ آمار رسمی در مورد چگونه بسیاری از نوزادان رشته در سراسر جهان است. رابین پاپ اورگان بر اساس وکیل که نشان دهنده پدر و مادر در نظر گرفته شده تخمین می زند که حداقل دو صد نوزادان گیر شد در ایالات متحده برای مراقبت توسط یک بداهه شبکه از عناصر عملیاتی و بستگان کودک پرستاران و خوب سامریان. او به من گفت که پسر یکی از مشتریان چینی است که هنوز هم در مراقبت از خود جانشین مادر است. "پدر نمی تواند پرواز کردن و خود کودک است که تقریبا پنج ماه," او گفت:. با توجه به اوکراین را به حقوق بشر و بازرس حداقل یک صد و بیست و پنج نوزادان رشته شده اند در کشور پس از همه گیر آغاز شد.

این مشکل وجود دارد عناوین ساخته شده که این کشور بزرگترین تولید مثل آژانس BioTexCom تصویری منتشر شده نشان چهل و پنج جیغ نوزادان به انتظارنشسته بودند تا در چرخ دستی های تحت لوستر از سالن رقص هتل. این شرکت تا به حال تبدیل شده است که صاحب آن به یک غول مهد کودک برای نوزادان کسانی که در انتظار پدر و مادر خود را. یک تعداد انگشت شماری از پرستاران گردش در میان کودکان, تغذیه و آغوش گرفتن آنها. "ما نشان می دهد بچه ها به پدر و مادر خود را آنلاین و مدیران ما ترتیب تماس های ویدئویی" یکی از پرستاران گفت: در صدای بیش از. "این دلخراش برای دیدن چگونه پدر و مادر از دست آنهایی که کمی خود را." این تصویری تنظیم کردن یک بحث شدید در اوکراین در مورد این کشور رحم جایگزین میباشد. چندین سیاستمداران خواستار ممنوعیت این سرویس برای خارجی ها. Mykola kuleba را در این کشور کمیسر حقوق کودکان اظهار تاسف کرد که اوکراین در حال تبدیل شدن به "بین المللی فروشگاه آنلاین برای بچه ها." در این ویدئو نیز احیا انتقاد از BioTexCom: این شرکت درگیر شد در یکی از بدنام مورد که در آن مجموعه ای از پدر و مادر رها نوزاد خود را در اوکراین پس از او متولد شد و با مشکلات سلامتی. در سال 2019 شرکت مدیر آلبرت Tochilovsky شد به طور خلاصه قرار داده شده تحت بازداشت خانگی, پس از اتهامات مربوط به قاچاق کودکان, سند, جعل, و اجتناب از مالیات. (یک سخنگوی این شرکت اشاره کرد که مدیر بود نه به اعدام محکوم شده گفت: "او متهم شده بود اما این تحقیقات پیدا نکردم هیچ گونه شواهد است.")

Osiyevska مدیر Rosenbergs' آژانس جدید امید بود و نگران این BioTexCom تصویری. "تصویر"—صنعت—"واقعا بد بود" او به من گفت. Osiyevska اجرا می شود بسیار کوچکتر از عملیات BioTexCom اما آژانس این وضعیت هنوز هم قریب به اتفاق: علاوه بر اودسا او مسئول برای چهار نوزاد با خرما به علت در آوریل و مه. آن را ممکن است ماه برای پدر و مادر خود را به آنها را جمع آوری. "این یک کابوس بود," او گفت:. "من می خواستم به مرگ است." او احساس نمی راحت با قرار دادن آنها در مراقبت از استخدام nannies که برخی از سازمان ها انجام شد. "اگر وجود دارد یک مشکل پزشکی و خدای ناکرده کودک می میرد؟" "چه کسی مسئول است؟" او آمد تا با یک برنامه پشتیبان گیری: اگر Rosenbergs نمی تواند به اوکراین در بیست و هشت روز او می خواهم که اودسا منتقل شده از بیمارستان های زنان و زایمان به یک بیمارستان عمومی در کیف. این بود که تنها اندکی بهتر از یتیم خانه. Marjorie روزنتال کلی اطفال در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل به من گفت که اکثر بچه ها که بماند برای هفته ها یا ماه در یک بیمارستان و یا مهد کودک تنظیم خواهد شد "احتمالا کاملا خوب به خصوص اگر آنها در حال رفتن به خانه پدر و مادر با محبت." اما نوزاد مغز از طریق تعامل با یک پرستار. "هر کس نگران است که اگر کودک به مراقب نسبت می شود بیش از حد بزرگ و نیازهای خود نیست که ملاقات و یا با آنها تعامل را افزایش می دهد خطر توسعه مشکلات" روزنتال گفت.

در Facebook در نظر گرفته شده پدر و مادر تبادل پاچه پیام. اولین مانع آنها مواجه شد و اداری: گرفتن ویزا برای ورود به اوکراین در حالی که مرزهای این کشور بسته شد. این بود مشکل تر ساخته شده توسط این واقعیت است که برخی از کشورها مانند استرالیا بسته شده بود خود را به دفاتر ویزا در میان همه گیر. در نظر گرفته شده پدر و مادر در کشور با دولت که در مخالفت تجاری رحم جایگزین نیز پیدا کردن آن را دشوار است به سفر. این Rosenbergs ندارد این مشکل بود اما هنوز هم سخت به نادیده گرفتن ممنوعیت سفر. در مارس آنها شروع به نگه داشتن یک افروزی ماندن تمام شب به طوری که آنها می تواند تماس با سفارت آمریکا در کیف دقیقه آن را باز کرد. مقامات دلسوز, اما نه به خصوص مفید است. "آنها واقعا نمی دانم چه چیزی به ما بگوید" Abbie گفت. آنها منشعب از تماس با "هر کسی که می دانستند هر کسی" در دولت: یک دوست که می خواهم یک بار کار کرده و چاک شومر یک همکار با اتصال به چلسی کلینتون و برخی از بستگان بن را که ادعا می شود لابی Jared کوشنر. در نهایت Ryan لیمن یک کارمند در دفتر Sean Patrick Maloney, یک نماینده کنگره از ایالت نیویورک, ترحم بر آنها و شروع به تماس با سازمان های دولتی از طرف آنها.

چالش بعدی بود لجستیکی. حتی اگر Rosenbergs کردم مدارک آنها تا به حال هیچ ایده چگونه به اوکراین است. وجود دارد هیچ پرواز تجاری رفتن در داخل یا خارج از کشور است. یک مجموعه ای از پدر و مادر در Facebook گروهی یک زن و شوهر سوئدی به نام نوک پستان و نوید Diehl رفته بود در سراسر کشور پخش اخبار به بحث در مورد ناتوانی خود را به به فرزند خود. ثروتمند سوئدی دیدم داستان و استخدام آنها را در یک هواپیمای جت خصوصی است. در یک نقطه, Abbie به یاد می آورد که Rosenbergs در تماس با برخی از ثروتمند اسرائیلی بستگان بن بودند که بسیار مشتاق در مورد پرواز خصوصی در طول بیماری همه گیر. "آنها گفت:" فقط آن را انجام دهید! آن را بیست هزار دلار است. ما فقط پرواز به یک عروسی در کیف,' " Abbie گفت. متاسفانه بستگان ارائه نمی دهد به استخدام آنها یک جت.

در نهایت Rosenbergs شنیده می شود در مورد کسی که می تواند کمک: یک مرد استرالیایی به نام سام Everingham سر از سیدنی بر اساس غیر انتفاعی به نام خانواده در حال رشد. به طور معمول Everingham میزبان همایش برای افراد علاقه مند به بین المللی رحم جایگزین. در حال حاضر او مشغول به کار بود به عنوان غیر رسمی عامل سفر برای حدود نود و پدر و مادر از جان گذشته بودند که در تلاش برای رسیدن به نوزادان در اوکراین, جمهوری گرجستان و کانادا و مکزیک و کلمبیا و ایالات متحده است. یک مجموعه ای از پدر و مادر از استرالیا سفر کرده بود به تفلیس در ماه فوریه با سیزده ماهه برای حضور در تولد دختر خود را سه به یک گرجی جانشین. زمانی که این بیماری همه گیر وارد, زن و شوهر خود را سرگردان در یک Airbnb آپارتمان با تمام چهار فرزند به مدت سه ماه در تلاش برای به دست آوردن نوزادان' شناسنامه از بسته ادارات دولتی. قوانین نیز موظف است که وجود دارد یکی بالغ سفر برای هر نوزاد, اما خانواده خود را نمی تواند پرواز از استرالیا برای کمک به. آنها در بر داشت یکی دیگر از زن و شوهر پرواز از تفلیس به ملبورن که حاضر به سفر با کودکان خود. "آنها دو روز را صرف در هوا با نوزادان خود به دور" مادر به من گفت.

در مقایسه با اوکراین آسان تر بود. Everingham گفت: Rosenbergs که اگر چه هیچ پروازهای رفتن به کشور, یک راه وجود دارد را در این کشور به دلیل داشتن مرز مشترک با بلاروس که تا به حال تبدیل شدن به چیزی شبیه به در اروپا, Lake of the Ozarks در طول بیماری همه گیر. این کشور قدرتمند جمهور الکساندر لوکاشنکو حاضر به انجام هر اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس. او با بازی در یک بازی هاکی که در آن او گفت: یک خبرنگار "هیچ ویروس وجود دارد در اینجا. آیا شما آنها را ببینید پرواز در اطراف ؟ من آنها را نمی بینید یا" و توصیه به شهروندان سالم ماندن با رفتن به بانیا و نوشیدن "چهل تا پنجاه millileters" ودکا در هر روز. (این کشور COVID-19 موارد متعاقبا مشخصی.)

برای پدر و مادر, این یک چیز خوب است. اوکراین را ترک کرده بود چند تا از پست های بازرسی در مرز مشترک خود باز کنید. Everingham داشتن مشتریان خود را پرواز به مینسک صرف یک شب در یک Belarussian هتل و یک ماشین به مرز جایی که با حق دسترسی آنها می تواند وارد اوکراین است. وجود دارد فقط یک گرفتن: رانندگان تاکسی نمی تواند آنها را در طول مرز. Everingham مشتریان تا به حال گذشتن از یک کیلومتر کشش از بزرگراه—یک زمین بدون انسان بین دو کشور بر پا است. این یک سفر طاقت فرسا اما Everingham گفت که تعدادی از مشتریان خود را تا به حال از آن ساخته شده به کشور در این راه. این Rosenbergs او را به پرداخت دو هزار دلار به ترتیب سفر خود را. یکی دیگر آمریکا از Facebook گروه ساخت این سفر جلوتر از آنها: Joel Leinecke از Loomis, کالیفرنیا, که فرزند سوم برنامه ریزی شده بود به دنیا آمد به اوکراین قائم مقام در اواخر ماه آوریل است. در آوریل 15, Leinecke ایمیل فرستاده Rosenbergs که او تا به حال با موفقیت راه می رفت به اوکراین است. او شده است می خواهم حمل نوزاد دنده و یک مبلغ یکجا از پول نقد برای پرداخت به قائم مقام—پر شده را به جیب مخفی در جوراب و لباس زیر همراه با او اشاره کرد در e-mail, "یک, کون بزرگ, چاقو, فقط به خودم احساس بهتر است." او می خواهم آن را به بیمارستان برای دختر تولد. همسرش میشل به من گفت: "ما در حال پرماجرا, اما, انسان, این پرماجرا ترین ما تا کنون بوده است."

در اوایل صبح روز مارس 25 Rosenbergs آمده از خود فورت گرین آپارتمان به سکوت شهر. همه گیر شد و در نزدیکی اوج خود است. مانند بسیاری از نیویورکی آنها تا به حال به سختی به ترک خانه در طول ماه قبل. "من می ترسم برای رفتن به محله برای رختشویی و ماشین آلات در ساختمان" Abbie گفت. اما آنها تا به حال در یک هواپیما. اودسا تا به حال متولد شده است چند روز قبل از آن در آوریل 21. هر چند ساعت آنها را در زمان از تلفن های خود را به زل زل نگاه کردن در یک عکس که Osiyevska فرستاده بود گرفته شده توسط پرستاران در بیمارستان های زنان و زایمان. "آنها می خواهم یک کمی روسری در اطراف سر او" Abbie گفت. "او مثل یک کمی باطل."

فقط بیست و چهار ساعت قبل از اینکه آنها می خواهم به دریافت یک ایمیل با یک آرزو سند: نامه ای از اوکراین وزارت امور خارجه به آنها اجازه ورود به کشور از طریق بلاروس. چند آمریکایی ها دریافت می کردند چنین مجوز و زمانی که آنها وارد یک ترک J. F. K. هوایی فرانسه کارمند ساخته شده چند تماس قبل از چک کردن آنها را در. اولین پرواز خود به پاریس نزدیک شد-خالی است. در فرودگاه شارل دوگل مردم راه رفتن در اطراف در Tyvek bodysuits. اما هواپیما به مینسک بسته بندی شده بود با خوشگذران Belarussians که خود رئیس جمهور به نظر می رسید عدم نگرانی در مورد ویروس فریاد در سراسر راهرو. "مثل این بود که در یک شام خانوادگی است که ما نبودند دعوت به" Abbie گفت.

یکی از Everingham رانندگان آنها را ملاقات در مینسک و آنها را سوار به نویا Guta یک پاسگاه نظامی در مرز با اوکراین, احاطه شده توسط جنگل های سرسبز. مرز دروازه را بسته بودند. سربازان با بمب خرناس سگ ایستاده بود و تماشا کنید. راننده سپرده به Rosenbergs چند پا از دروازه که در آن آنها پیوست یک توده کوچک از مسافران امیدوار به عبور به اوکراین ، یک گروه از اروپای شرقی فقط جلوتر از آنها تبدیل به دور. مرز عوامل مورد بررسی قرار Rosenbergs کاغذ—ورود نامه پاسپورت و کپی از گواهی ازدواج—دست تکان داد و آنها را از طریق. آنها رهبری را خالی بزرگراه که منجر به اوکراین بر پا کشیدن چمدان خود را پشت سر آنها. آنها مانند نگاه گردشگران که مخابره شده بود به یک آخرالزمانی آینده. Birdsong زد بیرون از اطراف درختان. شن crunched را زیر پای خود. هر دو آنها با پوشیدن ماسک های جراحی و بن تا به حال هفتاد و پنج صد دلار به صورت نقدی پرداخت برای جانشین کهنه را به محموله جیب شلوار خود را.

این Rosenbergs عبور به اوکراین در نویا Guta یک پاسگاه نظامی در مرز در بلاروس.

اوکراین شد و اجرای آن اجباری قرنطینه نیاز به مردم را به دانلود یک برنامه ردیابی است که توسط آن دولت می تواند با نظارت بر حرکات خود را. این Rosenbergs منتظر از دو هفته در یک Airbnb در کیف. یکشنبه, مارس 10th, روز مادر آنها در زمان تاکسی به بیمارستان های زنان و زایمان. دو اوکراینی پرستاران چرخ یک چرخ دستی حمل اودسا. او سه هفته ای پیچیده شده در یک ورق سفید و پوشیدن یک کلاه صورتی. او به اطراف اتاق مشتاقانه. "ما وجود دارد نوزاد" بن گفت. Abbie به من گفت که در مصیبت او تا به حال به خودش اجازه داد به دریافت بیش از حد متصل به فکر دخترش. "من تا به حال به نگه داشتن فاصله کمی از او یا من می خواهم که رفته دیوانه" او گفت:. "لحظه ای که من او را ملاقات کرد آن را مانند یک قطعه پازل. ما تا به حال او. ما می تواند بازدم." این Rosenbergs پرواز خانه با کودک اودسا ده روز بعد در یکی از اولین پرواز تجاری از کیف. در هواپیما آنها را دیدم جوئل Leinecke بود که در بازگشت به خانه با نوزاد EmberRaine.

"لحظه ای که من او را ملاقات کرد آن را مانند یک قطعه پازل. ما تا به حال او" Abbie گفت: در مورد سرانجام جلسه اودسا.

در هفته های اخیر بحران آغاز شده است به سهولت. اوکراین به بازگشایی مرزهای خود را به خارجی ها و در ژوئن 10, BioTexCom اوکراین آژانس صحنه یک کنفرانس مطبوعاتی دعوت از دوربین شاهد یازده زوج از اسپانیا و آرژانتین, دیدار نوزادان خود را برای اولین بار در هتل ونکیا. پاپ, آمریکا, وکیل گفت که بسیاری از مشتریان خود را از سفر به آمریکا باید برگرفته نوزادان خود را اما در حال حاضر قادر به بازگشت به خانه به دلیل آنها نمی توانند دریافت گذرنامه برای نوزادان است. وزارت امور خارجه در حال پردازش یک تعداد برنامه های کاربردی. "من به مردم بگویند که آنها ممکن است مجبور به صبر از شش ماه" پاپ گفت.

تا کنون Everingham کمک به متحد پنجاه نوزادان با خانواده های خود. او هنوز هم فیلدینگ تماس از کوره در رفته پدر و مادر—به خصوص آمریکایی ها که مشمول ممنوعیت سفر به دلیل ایالات متحده را بالا عفونت رای دادن. "مرزی رحم جایگزین همواره شکننده لجستیکی و قانونی," او گفت:. "COVID-19 به تازگی ساخته شده است که یک پشته بدتر است." او امیدوار بود که این بحران باعث می شود دولت به تجدید نظر خود را از رحم جایگزین ، "ما می خواهم آن را دوست دارم اگر آنها می خواهم قرار دادن قوانین در محل بنابراین شما می توانید از رحم جایگزین در داخل کشور و نه مجبور به سفر به خارج از کشور به یک کودک است." اما اگر نه, او پیش بینی کرد که در نظر گرفته شده پدر و مادر را حفظ خواهد کرد مسافرت بدون توجه به این خطر است. او در حال حاضر آغاز شده طرف دیگر کسب و کار در حال اجرا تدارکات جنین-حمل و نقل برای زوج امیدوار به شروع روند این تابستان. او به من گفت: "چیزی که من همیشه شگفت زده در مورد باور نکردنی طول های مردم را به ایجاد خانواده است."

این Rosenbergs در حال گذراندن تابستان در گردن بزرگ با بن پدر و مادر. اودسا به تازگی شروع به لبخند. "او طولانی ترین انگشتان دست و انگشتان" Abbie گفت. "او بسیار آوازی—او همیشه ایجاد سر و صدا. و او یک وحشی خوار." آنها مطمئن نیستید چه فصل بعد در زندگی خود را می خواهم نگاه—که آیا آنها همچنان به زندگی در نیویورک و اینکه آیا Abbie می توانید کار خود را به عقب. اما آنها امیدوارند که برای تعطیلات به اوکراین یک روز با دختر خود را. آنها می خواهند به بازدید از شهرستان از اودسا و دیدار با فرزند خود را جانشین مادر با آنها هنوز هم در تماس هستند. "ما خواهیم بود" Abbie گفت. "ما باید مردم را به دیدن. ما باید کسب و کار ناتمام."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب