دیوان عالی کشور انتخاب کرده است بی پروا تعصب

Morry Gash / AP / بلومبرگ / گتی / اطلس

در این گریم همه گیر بهار به عنوان یک نگران ملت تعطیل رهبران سیاسی چنین به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو و (دیر) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده اند که دولت هنوز باز است. نامه حامل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, دانشمندان, مراقبت های بهداشتی کارگران و اجرای قانون پرسنل در میان کارکنان دولت با خطر جان خود را به مطمئن شوید که توابع ضروری نمی سقوط.

آشکارا از دست رفته از این نقش افتخار است که دادگاه عالی ایالات متحده که زمانی که اجتماعی فاصله و مستندات در سراسر کشور به سادگی بسته درهای خود را تا حد زیادی متوقف شد و عملیات و ناپدید شد. دادگاه این است که از جمعه گذشته لغو دو ماه ارزش از استدلال و ارائه هیچ کلمه ای در زمانی که یا چگونه آن را به تقویم خود را دوباره. “دادگاه خواهد شد در نظر گرفتن طیف وسیعی از برنامه ریزی گزینه ها و جایگزین های دیگر اگر استدلال نمی توان برگزار شد در دادگاه قبل از پایان دوره” وب سایت رسمی توضیح می دهد unhelpfully.

البته نهان بی سابقه قضات هستند—در جایی به نحوی—تصمیم گیری موارد است. دو قبلا استدلال موارد تصمیم روز دوشنبه یک مورد متمم چهارم قانون برای پلیس متوقف می شود اتومبیل و دیگر بار اثبات تبعیض سن در قانون استخدام. و پس از آن دوشنبه شب در دادگاه پرده برداری از یک 5-4 تصمیم گفت که در حالی که قضات در حال ایمن ماندن در خانه هزاران نفر از رای دهندگان در ویسکانسین یا باید خطر عفونت با هجوم یک مادر اقامت در خانه سفارش و یا حق خود را به رای دادن در مهم دولت در انتخابات است.

این سوال به وجود آمد به دلیل مرگبار با سرعت COVID-19 که همه را شگفت زده. زمانی که محدوده خطر مشخص شد, کشورهای سراسر کشور به تعویق افتاد انتخابات محلی و مقدماتی برای حفاظت از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است. در ویسکانسین ، فرماندار دموکرات به نام یک جلسه ویژه به در نظر گرفتن تاخیر; خواه قانونی اکثریت حتی حاضر به تشکیل. آنها محاسبه شده است که کمتر مردم در انتخابات خوب خواهد بود برای آنها راه می رفت دور از وظیفه خود را به رای دهندگان. برنامه های کاربردی برای رای غیابی رسید—قابل فهم پاسخ به بلندی خطر در انتخابات—تا زمانی که اعداد غرق مقامات وزارت امور خارجه ،

همانطور که از هفته گذشته هزاران نفر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت خود رای و بنابراین نمی تواند پست الکترونیکی آن را دریافت کرد در انتخابات روز 7 آوریل. به رای آنها را به خطر عفونت و سفر به این کشور ، یک منطقه فدرال قاضی این را به عنوان یک بار حق رای و دستور دولت به قبول رای گیری که وارد آوریل 13. یک دادگاه تجدید نظر فدرال تایید سفارش.

اما دیوان عالی کشور در هر کجا از آن است که در پا در آخرین لحظه با یک تصمیم که بدون عدالت به امضا رسید. در پاسخ به یک درخواست توسط دولت حزب جمهوریخواه دادگاه عالی ابقاء قدیمی مهلت.

تصمیم به مطمئن شوید که ادا در تسکین دهنده “خنثی اصول” قوانین و مقررات: “تصمیم دادگاه … باید به عنوان ابراز نظر در گسترده تر سوال که آیا برای برگزاری انتخابات و یا اینکه دیگر اصلاحات یا تغییرات در مراحل انتخابات در نور COVID-19 مناسب هستند. آن نقطه را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد.”

اما باید آن را “تاکید کرد:” در همه, و یا به جای استقبال با آنچه در اواخر قانون اساسی-قانون پروفسور چارلز سیاه یک بار به نام “حق از خنده”? خرس در ذهن که دادگاه به عنوان مخالف به آن mollifying bromides هدایت است که رای دهندگان که هنوز خود را دریافت کرد absentee ballot نمی شود مجاز به رای دادن—مگر اینکه آنها در حال ترک خانه و رفتن به شلوغ ايستگاه به طور بالقوه ابتلا به ویروس و یا آلوده کردن بسیاری از قدیمی تر های نظرسنجی کارگران وحشت زده اما در حال حاضر به انجام وظیفه خود را.

همچنین در نظر داشته باشید که دادگاه نظر به تصویب رسید 5-4 با پنج جمهوریخواه انتصاب—قاضی جان رابرتز و قضات کلارنس توماس ساموئل Alito نیل Gorsuch و برت Kavanaugh—حمایت از آن و دموکراتیک انتصاب—قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer, Sonia Sotomayor و النا کاگان—مخالف. و به یاد داشته باشید که این انتخابات برای انتخاب بسیاری از مقامات دولتی از جمله قضات برای دولت دادگاه استیناف. و در نهایت به یاد داشته باشید که در یک تصادف عجیب و غریب, ویسکانسین ممکن است مهم به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد سقوط می آیند و این است که این مقامات محلی نقش مهمی را در انجام آن انتخابات.

دهان استدلال برای دادگاه—بیش از حد مخاطره آمیز است. رای گیری برای شما—بدون مشکل. من به یاد جاودانه کلمات پروردگار Maximus Farquaad در والت دیزنی شرککه مناقصه خود را شوالیه به “برو جلو و نجات شاهزاده خانم فیونا از آتشین نگه داشتن اژدها.” متفکرانه او می افزاید: “برخی از شما ممکن است بمیرد اما این فداکاری من مایل به ایجاد.”

من غبطه خوردن نیست قضات اجتماعی خود را از راه دور. بسیاری از آنها را به خوبی زده در سال—قدیمی ترین Ginsburg است 87; دیگران در 70s به. هیچ کس می خواهم به دیدن قضات نقاب و دستکش, مغولان به کاخ مرمر در شمال شرقی خیابان. اما من در حال حاضر من گذشت مقدس شصت و ده و با وجود پیری هستم و تدریس در کلاس های من با زوم. بنابراین در حال هزاران نفر دیگر در سراسر کشور. چرا ؟ به دلیل آن است که کار ما. دو ماه است که مقدار زیادی از زمان برای حتی کسانی که به عنوان مشغول به عنوان قضات به تدبیر یک راه برای نگه داشتن دهان و دندان استدلال از راه دور—برای نشان دادن ملت است که دادگاه باقی می ماند بی باک در برابر ترور.

و اگر آنها نمی تواند انجام کار خود را و سپس خدا آنها باید حداقل لطف به ما توضیح دهد که چرا نه.

اکثر تصمیم در ویسکانسین مورد را می توان در دفاع شایستگی تبدیل به عنوان آن را در یک محدود سوال از شفاعت و درمان است. اما خب که چی ؟ آن است که دقیقا در این موارد هنگامی که خلق و خوی و اخلاق از یک قاضی نشان داد. هیچ کس اعتباری بسیار شجاعانه برای پیوستن 8-1 یا 7-2 اکثریت.

محافظه کار اکثریت تفسیر قانون دقت و تاکید بر امتیازات یک مجلس قانونگذاری ایالتی که حتی حاضر به نظر تعویق انداختن انتخابات است که خود را اکثریت می رود حزب جمهوری خواه را به نفع خود. همان اکثریت می تواند جزئیات این قانون به همان اندازه موجه به پیش زمینه حق شهروندان عادی برای رای دادن به معنای واقعی کلمه بدون خطر زندگی خود را.

آن را رد کرد. که امتناع پرسش—پرسش که برای سال معطل—در مورد اینکه آیا این اکثریت است که توسط هدایت اصل یا ساده وفاداری به حزب که رفته به چنین طول به دست گرفتن کنترل از دادگاه.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>