سورئال همینطور نوه ها از <em>SNL</em> قرنطینه قسمت

فرهنگ میزبانی COVID-19 بازمانده تام هنکس و فیلم برداری از راه دور نشان می دهد آخرین پخش یک فرهنگی سند از ب

توسط NEWS-SINGLE در 24 فروردین 1399
NBC

"وجود دارد هیچ چیز مانند روزهای دیگر ... هر روز امروز" گفت: Tom Hanks, معرفی شب گذشته غیر معمول برنامه سه شنبه شب زندهتلویزیون نشان می دهد که قالب سنتی شدید نامناسب به یک زمان از انزوای اجتماعی. SNL است که معمولا نوشته شده در تنگ دفاتر و فیلم برداری در مقابل یک بسته بندی مخاطبان در شلوغ میدتاون منهتن و پخش در جشن آخر هفته است که کمی سخت تر برای لذت بردن از در حال حاضر. با توجه امریکا مداوم مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بازیگران و خدمه از SNL بخشوده می تواند برای مصرف چند هفته آینده ، در عوض, آنها بازگشت و برای از راه دور فیلم برداری cavalcade of تصویری اسکچ که احساس کاملا همسان عجیب و غریب دوران که جهان زندگی می کنند از طریق.

مختلف missives فیلم برداری شد توسط اعضای بازیگران در خانه های خود و مونتاژ به چیزی خوانا توسط SNL's زیرک پست-تیم تولید. طرح های متنوع در کیفیت برخی رفت و در بیش از دیگران بیش از حد مختصر و نشان می دهد انرژی تا به حال غیر قابل انکار قله ها و دره ها. اما همه این است که نسبتا معمولی برای SNL. به عنوان هنکس گفت: در مقدمه خود (فیلم برداری در مقابل او بسیار سلیقه منصوب آشپزخانه), "وجود دارد می تواند برخی از چیزهای خوب شاید یک یا دو stinkers; شما می دانید مته." آنچه انجام تمام آزمایش طریق بود که می توانید انجام دهید نشان می دهد-باید-به-در روح یک یادآوری است که کمدی هنوز هم می تواند رشد تحت عجیب ترین شرایط.

هنکس مکرر SNL مهمان, میزبان, بود یک انتخاب مناسب برای مجازی تشریفات حتی اگر او کاهش یافته است به همین David S. کدو تنبل کت و شلوار خود را برای باز کردن تک صدایی. او به عنوان او آن را "مشهور قناری در معدن زغال سنگ" برای آمریکا درک درستی از coronavirus تهدید پس از او و همسرش ریتا ویلسون بودند مبتلا به این ویروس در اوایل ماه مارس. دیدن او در روحیه خوبی تسکین دهنده بود و به او هشدار داد که بینندگان زیر قسمت ممکن است احساس کمی نامطلوب با توجه به عدم رنگارنگ مجموعه لباس های فانتزی و مخاطبان زندگی می کنند.

در واقع آن کاملا مخالف بود. دیدن اعضای بازیگران مانند Kate McKinnon Aidy برایانت و پیت دیویدسون تند در اطراف خانه های خود ممکن است تا به حال لمس عمومی-دسترسی به غرابت آن, اما هر یک از اجراهای خود تا به حال مقید کردن کیفیت است که بسیاری از خانه viewer احتمالا می تواند مربوط به. آنها نوازندگان و آنها هیچ کس را برای انجام دهد. به عنوان مک کینون اطراف اتاق خانه انجام تمرینات به عنوان بخشی از اموزش Bader Ginsburg تصور او سرزندگی در نهایت به از بند باز کردن برخی از انرژی احساس مسری است.

حتی شنبه شب زنده می داند چه فاجعه زوم کنفرانس تلفنی می توانید دریافت کنید. (NBC)

دیگر ارائه شده شامل دیویدسون فیلمبرداری موزیک ویدئوها در زیرزمین (با جهت اعتبار به مادرش با او زندگی می کند); یک سری از برداشت از up-and-coming بازیگران عضو چوپان Fineman; نشسته اعزام از لری دیوید (اسمی در شخصیت به عنوان برنی ساندرز); و یک حرکت کششی تصویری-بازی جریان طنز بازیگران Mikey Day. به عنوان نمونه برای SNLتقریبا هر طرح مبتنی بود در حوادث چند هفته گذشته که به نام طنز از زوم کنفرانس تلفنی و صفحه اصلی آموزش آرایش. اغلب تند و تلخ بود ادای احترام به هال pennsylvania, usa, نشان می دهد افسانه ای تولید کننده موسیقی که در 7 آوریل از نشانه های سازگار با کوروناویروس. به "آخر هفته به روز رسانی" میزبان مایکل Che همچنین ادای احترام به مادر بزرگ خود را قربانی دیگری از این بیماری همه گیر با داشتن شرکت میزبان کالین Jost خواندن به خصوص شوخی بی مزه.

جدید ترین قسمت پخش قبل از اینکه شب گذشته یک مارس 7 edition توسط دانیل کریگ بعد از فیلم جیمز باند عقب رانده شد در انتشار تقویم احساس می کند مانند یک عمر پیش. که ورود شامل یک زن و شوهر از طرح nodding به ساختمان پارانویا در مورد این بیماری همه گیر, اما آن را نیز شامل یک روز-TV, آشپزی, طنز و مهمان ظاهر توسط دبی Downer. برای چندین دهه یکی از SNL's بهترین عملکرد شده است به عنوان یک ضبط موضعی تاریخچه اغلب کمک به پایدار فرهنگی برداشت از جهان-چهره های معروف. تعمق به نمایش آرشیو می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری از آمریکا در واکنش فوری به رئیس جمهور جنگ های ورزشی, پیروزی, و, پاپ, پدیده. در rewatch تغییر در فرمت از فصل 45 قسمت 15 قسمت 16 خواهد بود به خصوص فراموش نشدنی است.

به احتمال زیاد همین دلیل است که SNL honcho لورن مایکلز shepherded این "در خانه" نسخه نشان می دهد برای تولید و به همین دلیل اقساط آینده می تواند به دنبال به عنوان فصل همچنان ادامه دارد. یکی از گنده ترین تکرار کلمات قصار است که "نشان می دهد رفتن نیست چرا که آن را آماده آن می رود به دلیل این 11:30." آن را همچنان به 11:30 در هر شنبه شب با وجود همه هرج و مرج است که coronavirus به شکل دراورده شده در جهان و از آن اطمینان که این نشان می دهد غیر قابل خراب کردن است و پیدا کردن راه های جدید برای افتخار است که سنت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب