سوریه خواهر که حاضر به تسلیم در امریکا

سیاست خود حماسه را نشان می دهد امریکا را ضعف در مورد جنگ داخلی در سوریه و در نتیجه پناهندگان بحران است. خو

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398
BULENT KILIC / خبرگزاری گتی

یکngela و Leen Albaka خواب آمریکا پس از آنها بود. دختران لیبرال فکر زن و شوهر در دمشق آنها صرف تابستان خود را در یادگیری زبان انگلیسی و تصور حضور کالج در ایالات متحده است. آنجلا برنامه ریزی شده به یک مهندس. Leen پنج سال سوم در حال حاضر از مد افتاده خودش را به یک آمریکایی preteen, چاپ صفحه, بازی, گیتار برقی, صحبت کردن با یک بی عیب و نقص لهجه و استفاده از زبان عامیانه هزاره. سپس مانند میلیون ها نفر از مردم سوریه به جنگ داخلی تبدیل آنها به پناهندگان و خانواده خود را به پایان رسید تا در یک تنگ آپارتمان در استانبول. حرکت بعدی خود را واضح بود: آنها رفت و به دفتر سازمان ملل و کاربردی برای اسکان مجدد به امید انتخاب شود توسط آمریکا

این مجموعه آنها را در یک کافکا-esque حماسه است که انعکاسی از امریکا طولانی مدت عدم رسیدگی به درگیری در سوریه—که وارد آن 10 سال امروز—و مهاجر بحران آن سوخت. پس از انتظار برای سال در دولت اوباما خانواده درخواست پذیرفته شد توسط ایالات متحده درست قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما متوقف تلاش خود را برای اسکان سوری و آنها به دام افتاده است در برزخ پس از. خواهران ایستادگی کردن برای چه آنها حاضر به تسلیم خود آرمانی چشم انداز آمریکا به عنوان سال تصویب خستگی ناپذیر تلاش برای بدست آوردن در مورد آنها شنیده می شود و حتی تلاش برای رسیدن به رئیس جمهور ایالات متحده و مشهور است. آنها همچنین یک یادآوری است که حتی به عنوان یک جنگ است که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از فروکش ذهن بسیاری از آمریکایی ها میلیون ها نفر از مردم هنوز هم خرید و فروش با خرید اینترنتی از بدترین فاجعه انسانی. فقط در ماه گذشته درگیری های جدید در سوریه و شمال غربی استان ادلب ارسال کرده است 1 میلیون نفر در حال فرار و غلیان نمود پناهجویان در ترکیه و اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار وسواس بیش از تهدید داعش در سوریه تا حد زیادی نادیده گرفته و زمینه جنگ داخلی میان نافرجام تلاش برای کشیدن نیروهای آمریکایی از این کشور است. در عین حال جنگ و نیجریه در میان مبرم ترین مسائل مربوط به امنیت ملی امریکا چهره—تماس به سوال توانایی خود را برای دست و پنجه نرم کردن با دو منحصر به فرد دشوار و بی ثبات کردن مشکلات در حالی که همچنین کمک به تعریف ارزش های خود را به عنوان یک کشور است. این میان خبر از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. مصاحبه با جو بایدن را بالا سیاست خارجی مشاور و دستیار ارشد به برنی ساندرز گذاشته سند چشم انداز—برای پرداختن به جنگ پناهجویان و پناهندگان مانند Albaka خانواده—که کاملا متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Leen (سمت چپ) و آنجلا (راست) باید منتظر سال به اسکان در امریکا و سعی کردم همه چیز آنها می توانید از فکر می کنم برای کمک به پرونده خود را در طول راه. (حسن نیت ارائه میدهد از Leen و آنجلا Albaka))

Wمرغ به Albaka خانواده اعمال شده برای اسکان مجدد در سال 2014 میلیون ها نفر از مردم سوریه در حال حاضر در حال گسترش در سراسر اردن و لبنان و ترکیه است. دولت آمریکا در دولت اوباما بود که عمیقا درگیر در جنگ به ارسال سلاح و تجهیزات به شورشیان و propping تا مخالفان سیاسی اما آن را پذیرفته چند پناهندگان سوری; در سال 2013 فقط 36 شده بود اسکان در امریکا است. خانواده برگزار شد از امید, اگر چه, و در سال 2016 آنها پذیرفته شده برای قرار دادن در شیکاگو به عنوان ایالات متحده اسکان اعداد علامت به بیش از 12,000 سوریه. خانواده به اتمام پزشکی و امتحانات و یک جهت گیری فرهنگی. آنجلا بررسی آب و هوا در شیکاگو هر روز صبح بر روی تلفن خود را و بر روی نقشه های گوگل Leen عملا راه می رفت خیابان های محله که در آن آنها می خواهم به زندگی می کنند. پس از آن همه رفت و وحشتناکی اشتباه است.

اول خروج آنها برگزار شد تا با دولت ترکیه بود که خودسرانه جلوگیری از برخی از تحصیل پناهندگان از ترک. مهم ماه گذشت. خانواده هنوز هم در حال انتظار برای دریافت بلیط خود را به شیکاگو هنگامی که آنها مسدود شد اولین نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر که منع مردم از هفت اکثریت مسلمان کشور و به طور موقت به حالت تعلیق در اسکان مجدد از همه پناهندگان است. "هنگامی که آنها به ما گفت که ما از رفتن به ایالات متحده در سال 2016 ما فقط سمت چپ. بدن ما در ترکیه اما روح ما در امریکا" آنجلا به من گفت. "من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال باید صبر کنیم."

مغلوب ساختن پیشی جستن اما نشان داده که هیچ نشانه ای از تغییر سیاست های خود را. یک مقام ارشد سابق در دولت او به من گفت که سوریه "نه یک اولویت سیاسی برای رئیس جمهور. من فکر می کنم او را مانند " چرا من رفع این Humpty Dumpty معادله ؟ من نمی شکستن این چیز.'" مهاجر بحران در ضمن مشاهده شده است به عنوان "یک اروپایی مشکل" در کاخ سفید است.

زمانی که من صحبت با خواهر, هفته گذشته, آخرین فوران خونریزی در سوریه و با عجله از مهاجران به اروپا بودند فراخوانی کمی بیشتر از یک جهانی بالا انداختن. این داستان آنقدر فرسوده است که روزنامه نگاران chronicling بیهودگی پوشش آنها را تبدیل به چیزی از subgenre. حدود 3 میلیون سوری شده بود زندگی در ادلب تحت ترکی حفاظت تا سوریه و ارتش حمله به پس گرفتن آن و ایجاد یک موج جدید جابجایی. مبارزه درو در نیروهای ترکیه; 33 کشته شدند در یک حمله هوایی مقصر دولت سوریه و ارتش ترکیه در پاسخ با روز از حملات تلافی جویانه, طراحی عضو ناتو precariously نزدیک به یک رویارویی با روسیه است. در همان زمان ترکیه افتتاح شد مرزهای خود با اروپا و تزریق بیشتر هرج و مرج به یک مهاجر است که دیده می شود تعداد زیادی از مردم در حال فرار از خشونت رسیدن به بالاترین نقطه آن پس از جنگ جهانی دوم است. مقامات یونانی را معلول در مهاجر قایق و گاز اشک آور در کسانی که در تلاش برای عبور از مرز مشترک خود و جمع تازه واردان به بازداشتگاه. همه این شده است فقط تصویری در اخبار رادار.

صحبت کردن با تلفن از استانبول آنجلا و Leen به من گفت که آنها امیدوارند جدید رئیس جمهور آمریکا را لغو محدودیت در سوریه و یا تهمت ذهن خود را تغییر دهید. به عنوان مظفر Chishti از سیاست های مهاجرت موسسه توضیح داد: اسکان مجدد پناهندگان است که در یک منطقه از سیاست های مهاجرتی که در آن رئیس جمهور است و در مجموع کنترل و تهمت استفاده کرده است که قدرت به قطع برنامه های ایالات متحده به پایین تاریخی و احداث موانع جدید به سوریه. "این واقعیت است که یک رئیس جمهور بسیاری از راه گریز در این منطقه" Chishti به من گفت: "بدان معنی است که شما می توانید آن را معکوس بسیار به سرعت." حتی یک احیا امریکا اسکان مجدد برنامه هر چند که کمی برای پرداختن به مسائل اساسی از گسترده تر پناهندگان بحران و جنگ داخلی. مقابله با آنها را پایدار آمریکایی تمرکز بر روی آنچه که در حال بدیهی است که دشوار و دراز مدت مسائل در زمانی که رای دهندگان خسته است از ایده زیرپا ایالات متحده پول و منابع به مشکلات خارج از کشور.

در عین حال مشاوران به دو بخش اصلی دموکراتیک مدعی می گویند که ایالات متحده هنوز هم می تواند منجر به راه در پیدا کردن راه حل.

آنتونی بلینکن بایدن برتر خارجی-مشاور سیاست برگزار شد که ارشد پست در دولت اوباما به من گفت که شکست سیاست آمریکا در سوریه است "چیزی است که هر کسی که مسئول است زندگی می کنند." مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی ساخته شده است که این مشکلات را "بی نهایت بدتر," او گفت:, اما, وجود دارد راه برای دوباره آمریکا نفوذ است. برخی از نیروهای ایالات متحده باقی می ماند در سوریه, جایی که آنها کنترل مهم ذخایر نفت و کردی-led نیروی است که با کمک امریکا ضد داعش مبارزات انتخاباتی هنوز هم ادعا می کند هزاران نفر از مبارزان. یک بایدن دولت خواهد اهرم این دارایی ها و کار با متحدان آمریکا به تلاش برای رسیدن به یک راه حل سیاسی برای محافظت از آسیب پذیر سوریه بلینکن گفت و همچنین تمرکز بر روی بازسازی. "ما بزرگترین اهرم این است که توانایی ما برای بسیج کشورهای دیگر به حمایت از دیپلماسی و بازسازی در یک پست-حل و فصل سوریه," او گفت:. "ما با بسیاری از واقعا بد راه حل های پیچیده و طولانی مشکل است. من می توانم به شما بگویم که ما خواهد شد تلاش اگر هیچ چیز دیگری. این دولت حتی نمی خواهد می شود."

به آدرس پناهندگان بحران بلینکن گفت: بایدن دولت را اولویت بندی ارسال کمک به سوریه در ترکیه و اردن در حالی که همچنین منجر به عنوان مثال در احیای امریکا را در خود اسکان مجدد برنامه.

این ما به ارمغان می آورد بازگشت به مورد Albaka خانواده است. این سخت است برای دریافت سایر کشورها به توسعه اساسی سیاست برای کمک به پناهندگان بلینکن اشاره کرد که ایالات متحده آمریکا است دوری می گزیدند آنها. یک بایدن دولت را در بالا بردن سقف سالانه برای همه پناهندگان به 125,000. (بالاترین در دولت اوباما بود 85,000 در سال 2016 و تعداد کاهش یافت و به 18,000 این سال است.) ممنوعیت سفر خواهد برداشته شود. ویژه برنامه ویزای مهاجرتی برای عراقی ها و افغان که به کمک نیروهای آمریکایی خواهد بود افزایش و سوریه خواهد بود به آن اضافه شده. اما می پناهندگان مانند Albaka خانواده بود سریع ردیابی? "جواب کوتاه بله است" بلینکن گفت. "به خصوص برای افرادی که در حال حاضر پاک شده است—ما آن را یک اولویت برای آنها را به اسکان."

مت eli valley بالا خارجی-مشاور سیاست برای ساندرز گفت: در یک ایمیل که سناتور را مشابه اقدامات در مواردی مانند Albaka خانواده به عنوان به خوبی به عنوان "بلافاصله لغو مغلوب ساختن پیشی جستن سفر ممنوعیت بازگرداندن پناهندگان اسکان مجدد برنامه ها و افزایش آنها را به طور قابل توجهی [و] با سرعت بالا پردازش برنامه های کاربردی پناهندگی از سوریه است."

بدون ایالات متحده در تلاش برای رسیدگی به مشکلات اساسی در سوریه وی افزود: پناهندگان بحران تنها ادامه خواهد داد: "ایالات متحده نمی تواند این مشکلات را حل کند اما ما می توانید استفاده کنید ما قابل توجهی از قدرت و نفوذ خود برای کمک به تمرکز بازیگران منطقه ای و جامعه بین المللی در حال توسعه برخی از راه حل."

منn استانبول از خود را کوچک آپارتمان آنجلا و Leen انجام داده اند همه چیز آنها می توانید از فکر می کنم برای گرفتن امور به دست خود حتی به عنوان آنها به تدریج به امید پیدا کردن کمک. "شاید من نوشت: بیش از 800 ایمیل" آنجلا به من گفت. "آنجلینا جولی. اپرا. من نمی توانم به یاد داشته باشید همه آنها را در حال حاضر. من نوشت: به اوباما. من نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن. من نوشت: دختر خود را." آنها ایمیل فرستاده Dick Durbin ارشد سناتور از ایالت ایلینوی است. آنجلا با ارسال پیام های خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در Twitter, Instagram و Facebook. "من به او گفتم که من خیلی دوست دارم برای کمک به او و کمک به آمریکایی ها برای نگه داشتن امریکا به عنوان بزرگ آن است," او گفت:. "ما کار خواهد کرد. ما را مطالعه خواهد شد. ما نمی خواهیم به کمک از هر سازمان و یا هر خیریه."

در سال گذشته خواهر آمد تا با ایده ساخت موزیک ویدئو. "فکر می کردم که با من برادر است که ما نیاز به انجام کاری برای گرفتن توجه جهان" آنجلا به من گفت. "اگر من یک پیام ارسال و شاید هیچ کس مراقبت خواهد شد. اما اگر ما را به یک آهنگ در مورد آن شاید آنها آن را احساس می کنید, شما می دانید؟"

Leen نوشت: این شعر. "آن زمان من بود و دو روز. من فقط خیلی عصبانی و دیوانه" او به من گفت. آنجلا ثبت خواهر لب synching در اطراف استانبول است. آهنگ و ویدیو تقلید به سبک آمریکایی, آهنگ های پاپ, بازتاب دو پناهندگان که صرف کرده اید سال زندگی خود را در ایالات متحده رویاهای در اینترنت: لعنت من فقط 20 / آنها می گویند من مقدار زیادی از زمان, اما من فقط یک شماره بر روی خط.

این ویدئو رو بیش از 8000 views اما هیچ کاری برای تغییر بخت و اقبال خود را.

آنجلا 29 در حال حاضر و تنها چند ماه از گرفتن مدرک مهندسی از دانشگاه استانبول هر چند او مردد به فارغ التحصیل از ترس این که درجه ممکن است الهام بخش ترکیه برای جلوگیری از ترک. Leen, 22, به ندرت برگ خانواده آپارتمان. او داده است تا در رفتن به مدرسه در ترکیه بود و او بود که مورد آزار واقع شدند, او گفت:, توسط دانش آموزان دیگر در او محافظه کار محله ترک ها و سوری ها به طور یکسان که تنها تقویت او اعتقاد است که او را گیر در محل اشتباه است. او همه اما رها امیدوارم که در مبارزات انتخاباتی او برای رسیدن خانواده به ایالات متحده "من سعی در نگه داشتن. اما درون من من می دانم که مردم نمی مراقبت" او به من گفت. "از آنجا که هیچ کس بود. اگر شما در حال مرگ یا نه, اگر شما در حال مبارزه یا نه هیچ کس مراقبت. جهان بی رحمانه است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب