فن آوری است که می تواند رایگان امریکا از قرنطینه

ایده های تماس با ردیابی است که کار در کره جنوبی و سنگاپور. اما آن را افزایش می دهد مسائل مربوط به حریم خصو

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399
مگا پیکسل / skvalval / کتی مارتین / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

خنک آن شب پاییز در سپتامبر سال 2020 است. با یک بطری شراب در دست شما اسلاید به جلو صندلی ماشین خود را به درایو به یک مهمانی شام با دوستان نزدیک. آن بوده است مدت هشت ماه پس از شما را دیده ام بسیاری از آنها حداقل در خارج از صفحه نمایش کامپیوتر.

به عنوان شما در حال خروج از محله شما احساس می کنید گوشی خود را وزوز. این یک هشدار از جدید آژانس نظارت بر شیوع کروناویروس. بر روی صفحه نمایش قفل شما می توانید به خواندن کلمات "توصیه می شود." قلب خود را غرق به شما به عنوان باز کردن قفل گوشی برای خواندن بقیه این پیام:

ما تعیین کرده اند که در چند روز گذشته ممکن است شما را به تعامل با کسی که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود دارد بدون نیاز به وحشت. اما به خاطر خانواده و دوستان و همسایگان ما هستند و با تکیه بر پشتیبانی خود را. به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید لطفا ...

شما را متوقف خواندن. شما می دانید مته. شما خاموش کردن ماشین پیاده روی بازگشت به خانه و باز کردن شراب. از آن خواهد شد یک بطری برای یک. یکی دیگر از طلسم خود انزوا آغاز می شود در حال حاضر—و یا حداقل تا زمانی که شما می توانید آزمایش به اثبات است که شما لازم نیست که coronavirus.

این می تواند یک چشم انداز از آینده کشور است. آن است که یک جهان که در آن بسیاری از کسب و کار رفتن به حالت عادی بازگشت میلیون ها نفر از مردم بازگشت به کار و اجتماعی-فاصله اقدامات آرام هستند که ما نگران حرکت یک برزخ بین این ویروس را از اوایل سال 2020 شیوع و ممکن است آن را تجدید حیات.

آن را نیز یک جهان که در آن بازگشت به حالت عادی است که مبتنی بر معرفی یک رمان فن آوری است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها—که بسیاری از آنها ممکن است عمیقا تردید از نظارت دولت و یا فناوری بزرگ—ممکن است تبدیل شدن به شرکت کنندگان در یک پروژه ملی برای ردیابی حرکات خود را و تعامل برای کمک به بهداشت عمومی کارشناسان نقشه گسترش نامرئی دشمن.

این است که جهان از "آزمون و ردیابی."

در ماه گذشته coronavirus همه گیر است و لازم deep freeze ایالات متحده فعالیت است. عرض بسته شده, میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و میلیون ها نفر دیگر در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی. این مدرن کابوس ممکن است واقعا پایان تا زمانی که قابل اعتماد ضد ویروسی درمان یا COVID-19 واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

تا آن روز که ممکن است یک یا دو سال دور بهترین امید ما در مبارزه با کروناویروس است به یک بازی پیچیده Whack-a-Mole که اغلب با نام "تست و ردیابی."

بسیاری از خوانندگان ممکن است یک تصویر از آنچه تست نیم مستلزم با آن بینی سواب که عملا خراش لبه ما لوب فرونتال. ردیابی نیمی از معادله است که کمتر درک شده است. اما از آن است که بیشتر احتمال دارد به ترک علامت آن در سیاست آمریکا و جامعه است.

در ابتدایی ترین شکل ردیابی—در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ردیابی و یا تماس با ردیابی—به معنی شناسایی اخیر تعامل افراد بیمار برای تعیین آنها ممکن است آلوده. تست به همراه ردیابی می توانید محاصره این ویروس گرسنگی آن از بدن و بازگشت جهان به آن previral معمول و یا چیزی شبیه به آن.

تا همین اواخر, ردیابی متکی به یک فن آوری قدیمی: مصاحبه. برای جلوگیری از گسترش ابولا مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خواسته افراد بیمار به لیست اخیر تعامل با خانواده و دوستان و کسب و کار. که مصاحبه خواهد تولید یک لیست از مخاطبین خواهد بود که نظارت برای بیماری برای چند هفته. ایالت ماساچوست به تازگی اعلام کرد قصد دارد به استخدام 1000 نفر برای انجام این نوع از قرارداد-ردیابی مصاحبه.

اما این مدرسه قدیمی رویکرد ممکن است به اندازه کافی. مردم باید معیوب خاطرات در مورد چه کسی یا چه چیزی آنها را لمس و یا جایی که آنها بوده ام. مهم تر فرد-به-فرد مصاحبه ممکن است خیلی آهسته به دستگیری یک ملی همه گیر شتاب از طریق یک جمعیت.

راه حل است ؟ گوشی خود را.

ما تلفن های همراه و تلفن های هوشمند دارای چند معنی از ورود به سیستم فعالیت های ما. آهنگ های GPS محل سکونت ما و بلوتوث تبادل سیگنال با دستگاه نزدیکی. در ابتدایی ترین شکل تلفن همراه ردیابی ممکن است شبیه به این: اگر کسی تست مثبت برای COVID-19 مقامات بهداشتی می تواند به دست آوردن یک رکورد است که فرد فعالیت های تلفن همراه و مقایسه آن با داده های منتشر شده توسط سایر صاحبان تلفن. اگر مقامات دیدم هر GPS همپوشانی (به عنوان مثال نشان داده که رفتم به یک مک دونالد نقطه داغ) و یا بلوتوث بازدید (به عنوان مثال نشان داده است که من در عرض چند پا از یک بیمار جدید) آنها می توانند با من تماس بگیرید و اصرار مرا برای خود جدا و یا به دنبال یک آزمون.

رامش Raskar یک دانشمند کامپیوتر در آزمایشگاه رسانه ای MIT در حال کار بر روی یک برنامه که با استفاده از GPS برای ایجاد نقشه ها نشان از حرکت مردم به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19. "در یک نسخه اولیه شما ممکن است دیدن یک نقشه با نقاط داغ—2 p. m. در استارباکس 3 بعد از ظهر در کتابخانه—که خواهد به شما بگویم که در آن مردم با این بیماری اخیرا," Raskar به من گفت. "همه دولت انجام دهد این است که تقاضا که هر مرکز آزمون انتشار مسیرهای پیاده روی از افراد آلوده به صورت بی نام به طوری که افراد سالم می دانم که در آن برای جلوگیری از."

برای طرفداران حفظ حریم خصوصی, "Waze اما برای بیمار" ممکن است به نظر می رسد برداشت خود را از تاریک ترین کابوس. اما Raskar است که قاطعانه خود را از کد منبع باز است—"هر بخشی از کد باید قابل مشاهده برای همه, هر روز"—و این که هیچ دولت و یا فن آوری شرکت را منحصر به فرد کنترل بیش از یک پایگاه داده مرکزی است که در آن می تواند به سوء استفاده. کاربران نمی یاد هر چیز دیگری در مورد فرد آلوده مانند سن یا جنسیت است.

فن آوری حفظ حریم خصوصی و چالش های ردیابی خواهد بود با اینحال پیچیده و عادی می تواند یک سطح از نظارت است که ممکن است به نظر می رسد توتالیتر است. اگر ما می خواهیم به حق آن را دریافت کنیم باید از تجارب کشورهای دیگر است. در اروپا ردیابی در حال حاضر تبدیل به بخشی از زندگی روزانه است. برای دیدن یک نگاه اجمالی از آینده و پیش بینی برخی از بدترین افراط تکنولوژی—آن را مفید به طور خلاصه بررسی چگونه ردیابی با این نسخهها کار در سراسر اقیانوس آرام.

بیایید شروع با چین که در آن شهروندان در صدها نفر از شهرستانها شده اند نیاز به دانلود تلفن همراه نرم افزار است که برنامه محل سکونت خود را به چند مقامات از جمله پلیس محلی. این نرم افزار ترکیبی از geotracking با داده های دیگر مانند سفر رزرو برای تعیین شهروندان با کد رنگ مختلف از سبز (کم خطر) به قرمز (خطر بالا). در معرض خطر افراد می تواند در ممنوع از مجتمع های آپارتمانی و دفاتر و حتی فروشگاه های مواد غذایی. بسیاری از انسان-طرفداران حقوق ترس که چه نورد شده به عنوان یک بهداشت عمومی برنامه moonlighting به عنوان یک ابزار جاسوسی دولت و توده تبعیض است.

بیایید نگاهی به کره جنوبی, در یک دموکراسی که مسلما موفق تر بوده نسبت به هر گونه دیگر در شامل گسترش ویروس. دولت با استفاده از منابع مختلف مانند تلفن همراه-اطلاعات محل سکونت دوربین مدار بسته و کارت اعتباری پرونده به طور گسترده نظارت بر شهروندان فعالیت است. وقتی کسی تست مثبت دولت های محلی می تواند ارسال یک, هشدار, یک بیت مانند سیل هشدار داد که این گزارش شامل فرد و نام خانوادگی و جنس و سن و منطقه محل سكونت و اعتباری-کارت تاریخ با یک دقیقه به دقیقه رکورد خود را comings و اتفاقات مختلف از کسب و کارهای محلی. "در برخی از مناطق, اطلاعات عمومی که شامل اتاق های یک ساختمان به فرد بود و در زمانی که آنها بازدید یک توالت و اینکه آیا یا نه آنها عینک ماسک" مارک Zastrow یک خبرنگار برای طبیعتنوشت. "حتی یک شب باقی می ماند در عشق متل' اشاره شده است."

موارد جدید در کره جنوبی کاهش یافته است حدود 90 درصد در گذشته 40 روز یک دستاورد فوقالعاده است. اما مقدار زیادی از اطلاعات در کره جنوبی را ردیابی هشدار تبدیل شده است برخی از شهروندان خود را به مغرور صندلی کارآگاهان که صیقلی کردن اینترنت در تلاش برای شناسایی افرادی که تست مثبت و محکوم کردن آنها را آنلاین. Choi Young-ae صندلی از کره جنوبی کمیسیون حقوق بشر گفته است که این آزار و اذیت ساخته شده است برخی از کره ای ها کمتر مایل به آزمایش می شود.

سنگاپور ارائه می دهد و شاید به احتمال زیاد مدل برای غرب است. ساکنان می توانند با دانلود یک برنامه به نام TraceTogether که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای حفظ ورود به سیستم از دستگاه در نزدیکی. اگر کسی بیمار شود که کاربر می تواند ها اطلاعات مربوط به وزارت بهداشت است که به اطلاع صاحبان تمام دستگاه های پینگ توسط شخص مبتلا تلفن.

"بلوتوث بسیار بهتر از GPS در ردیابی واقعی مخاطبین و آن را می دهد یک تصویر خوب از آن گوشی های نزدیک به یکدیگر می گوید:" اولف Buermeyer یک مدافع حریم خصوصی یک افسر در برلین وزارت دادگستری و رئیس جمهور آلمان به جامعه مدنی. "حرکت نزولی از سنگاپور برنامه این است که شما باید برای ثبت نام با شماره تلفن خود را. هنگامی که یک فرد پیدا شده است با این بیماری آلوده مقامات به راحتی می توانید مطابقت با شناسه ارتباط صفحه اصلی شماره و اعمال اقدامات محدود کننده به طور مستقیم بر روی این افراد است."

آلمان که برای کمک به اروپا منجر شود را ردیابی تلاش است که به دنبال به نیشگون گرفتن و کشیدن سنگاپوری مدل در راه است که ممکن است آن را بیشتر متمایل به غرب احساسات. Buermeyer به من گفت که یک احتمال این است که به برنامه های همراه به پخش های مختلف ID هر 30 دقیقه. بنابراین برای مثال اگر من به استارباکس در صبح به من تلفن خواهد پخش یک ID از طریق بلوتوث به دیگر گوشی ها در کافه. یک ساعت بعد ناهار با یک دوست آن را پخش ID های مختلف برای تمام گوشی های دیگر در رستوران. در طول روز تلفن من را نیز دریافت و ذخیره شناسه و ورود آنها در رمزگذاری Rolodex.

روز بعد اگر من تشخیص داده شد با coronavirus دکتر من بپرسید من به ها من نرم افزار اطلاعات را به یک سرور مرکزی. آن سرور را از طریق رمزگذاری Rolodex و پیدا کردن تمام موقت شناسه من تا به حال جمع آوری شده است. یک الگوریتم خواهد مطابقت موقت شناسه به چیزی به نام فشار token—یک کد منحصر به فرد است که متصل به هر یک از تلفن به برنامه. آن پس از آن می تواند ارسال هر تلفن یک پیام خودکار از طریق نرم افزار: لطفا توصیه شود: ما تعیین کرده اند که در چند روز گذشته ممکن است شما را به تعامل با کسی ... در هیچ نقطه ای در کل این فرآیند خواهد کسی هویت شناخته می شود به هر دو دولت و یا شرکت های با تکنولوژی عامل سرور مرکزی.

این مختصر تور جهانی ردیابی فن آوری فراهم می کند حداقل سه درس.

اولین تست و ردیابی به نظر می رسد به کار—دوره. سنگاپور و کره جنوبی بسیار کشورهای مختلف از یکدیگر و از ایالات متحده, اما آنها آموخته اند از شیوع بیماری های قبلی. از طریق ردیابی هر دو کشور را کاهش COVID-19 مرگ و میر بسیار موفق تر از بسیاری مشابه متراکم شهرستانها ایالات متحده است.

دوم مقدار مطلق از اطلاعات در دسترس ساخته شده توسط برنامه ردیابی خواهد بود وسوسه انگیزی برای تشنه قدرت دولت ها و داده ها-شرکت های گرسنه به انحصار. یک برنامه ردیابی ساخته شده لازم توسط pandemic نمی تواند تبدیل به مدت نامحدود و سیستم نظارت اجرا شده توسط برخی از حامیان دولت ،

این ویروس باعث ایجاد یک معضل داده است. در حال حاضر آنچه ما نمی دانیم که شما و جایی که آنها شده اند—می تواند ما را بکشند. تست و ردیابی ارائه می دهد یک جاده خارج از جهل. اما ما بیشتر به دنبال اطلاعات در مورد بیمار مکان خود و مخاطبین خود را بیشتر ما شروع به تجاوز بر حریم خصوصی بیماران و کسب و کار.

برای چند سال گذشته طرفداران حفظ حریم خصوصی را مورد انتقاد تبلیغات غول مانند Google و Facebook به صورت زیر با ما در سراسر وب و برداشت ما داده ها برای پیش بینی رفتار آینده است. آیا شما یافت این انتقادات فوتی و فوری و یا عصبی اتهامات قطعا اعمال می شود برای ردیابی فن آوری است. از آن آسان است به تصور کنید که چگونه برخی از تست و ردیابی برنامه های کاربردی ممکن است قیری به عنوان "سواب و نظارت" و را رد کرد.

اما در حالی که تبلیغات آنلاین تکنولوژی ممکن است گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد ماهیت کار در دست هدف از گوشی های هوشمند ردیابی ساده است: این نرم افزار به شما بگوید که آیا سیگنال تلفن همراه خود را و یا زندگی روزمره قطع با یک سرایت ویروسی است که کشتن مردم و از بین بردن اقتصاد است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر مورد نیاز آمریکایی ها به آغوش رفتار افراطی به نام صرفه جویی در زندگی. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در حال زندگی تحت بازداشت خانگی. بسیاری از مدیران ارشد و کارآفرینان باید گفت که آنها توافق با دولت دستور به تعطیل کردن کسب و کار خود را. در این زمان های عجیب و غریب مشترک حقوق است که هنگامی که به نظر می رسید nonnegotiable شده اند به طور ناگهانی renegotiated. در مقایسه با زندگی ما فقط شش هفته پیش گوشی های هوشمند ردیابی ممکن است به نظر می رسد مانند یک نقض کرامت ما و حریم خصوصی—و در مقایسه با زندگی ما شش سال از در حال حاضر من امیدوارم که از آن خواهد شد. اما در مقایسه با ما در حال حاضر کابوس استراتژیک به خطر انداختن حریم خصوصی ما ممکن است بهترین راه برای محافظت از آزادی دیگر.

"من یک مدافع حریم خصوصی اما من نمی نگه داشتن حریم خصوصی به عنوان یک ارزش مطلق," Buermeyer به من گفت. "حریم خصوصی است و به صورت متعادل در زمینه با دیگر حقوق بشر است. زندگی و سلامت, من فکر می کنم مهم حقوق بشر است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن