برگها "مایکل هاچینسون مراحل را برای مجروح استارت Frederik اندرسن قصد دارد در نظر گرفتن همه چیز یک بازی در یک زمان'

زمان Maple Leafs' اولین مربیان' سفر بهتر نشده اند می تواند برای دروازه بان مایکل هاچینسون.محوری به ویژه به دلی

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398

زمان Maple Leafs' اولین مربیان' سفر بهتر نشده اند می تواند برای دروازه بان مایکل هاچینسون.

محوری به ویژه به دلیل گردن آسیب به کنار استارت Frederik اندرسن در یک روز به صورت روز هاچینسون شروع خواهد شد روز شنبه در gleaming چراغ برادوی وقتی Maple Leafs صورت نیویورک رنجرز.

و هاچینسون را مربی ؟ جیمی مک گوایر, او دروازه بان مربی از زمان او بود 14.

"من skated با او زیادی در تابستان" هاچینسون گفت. "او به من رایگان ice زمان. او به من یک کار مشغول به کار در او دروازه بان مدارس. آن رفت و از دروازه بان و مربی دروازه بان به عنوان شما مسن تر بودن دوستان است.

"من متن را با چه فصل است. او یک شخص خوب به صحبت کردن."

برگها برگزار شد سفر برای بازیکنان پدران و مادران است. این یکی برای مربیان با مربیان سابق برخی از عموهای پدر بزرگ و برخی از برادران همراه برای سوار شدن.

McGuire اجرا می شود که مک گوایر Goaltending بود نشسته هاچینسون این غرفه پس از تمرین روز شنبه به عنوان تیم جذب اخبار در مورد اندرسن که بازی فقط یک دوره در یک 5-3 دست دادن به فلوریدا در روز دوشنبه. هاچینسون جایگزین او داد و سه گل در 13 عکس.

"آن را پشت سر ما" هاچینسون گفت. "آن را مانند یک مسابقه نزدیک شما نمی توانید ساکن در گذشته است. این تیم یک بازی خوب است. شما حرکت از آن است. و آماده شدن برای بازی بعدی."

آن را برای تلفن های موبایل مانند او گرفته توصیه های مربی خود را. این دو در تماس غالبا آیا در فرد بر روی تلفن و یا از طریق پیام متنی به عنوان مک گوایر می یابد و راه برای ساخت هاچینسون اعتماد به نفس.

"شما فقط باید برای حفظ خونسردی" مک گوایر گفت. "اما نکته شگفت انگیز در مورد این شهر این است که آنها می خواهند او را به موفقیت. و است که واقعا کمک می کند تا یک دروازه بان اعتماد به نفس. شما می توانید آن را زمانی که آنها در حال مناجات با نام او.

"و حتی زمانی که او بازی بد شاید آنها شاید طرفداران در حال فکر کردن به کسی دیگر و من می شنوم که بسیاری. اما در پایان روز آنها می خواهند او را به موفقیت. و کمک کرده است که او اعتماد به نفس زیادی."

برگها به یاد می آورد Kasimir Kaskisuo از Marlies روز سه شنبه به عقب هاچینسون. Dmytro Timashov همچنین به نظر می رسد مانند او را جایگزین فردریک Gauthier در خط چهارم.

اما تمرکز خواهد شد در هاچینسون در روز چهارشنبه.

"تمرکز من بر روی بازی," او گفت:. "فقط آن را یک بازی در یک زمان و یک روز در یک زمان — و نگران نباشید در مورد چیزهایی که خارج از کنترل شما است. اگر شما نگران در مورد چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید که زمانی که شما شروع به گرفتن کمی از مشکل خودتان است."

این فصل بوده است coaster غلتکی برای هاچینسون با فراز از یو پی اس. او رفت و 0-5-1 در شش شروع می شود با یک 4.55 اهداف-برابر میانگین و .842 صرفه جویی در صد. اما پس از او کردم و اولین پیروزی او رفت و در یک بیت از یک رول برنده سه شروع می شود در یک ردیف. بود که به دنبال یک زن و شوهر از ضرر و زیان در تسکین اندرسن و سپس یکی دیگر از برنده شدن خود را شروع.

بنابراین او برنده گذشته خود چهار شروع می شود ارسال .948 صرفه جویی در صد. اما او را گرفته از دست دادن خود را در آخرین سه امداد ظاهر ارسال .748 صرفه جویی در صد. بنابراین شاید او بهتر است در شروع از بین بردن.

"من فکر می کنم شماره خود را صحبت می کنند که به عنوان خوبی. او برجسته شده به عنوان یک دروازه بان شروع می شود و این فرصت در اینجا در حال حاضر" برگ مربی شلدون Keefe گفت. "ما به گوشت از آن را در اینجا در حال حاضر و مهم نیست که ما (خالص) من راحت با او."

اندرسن بود اطراف نیست به صحبت با رسانه ها جمعه. Keefe گفت: این تیم را به سادگی تمرکز است که بازی به جای چه کسی نیست.

"هر تیمی در لیگ است که در برخورد با آسیب. ما یک تیم (فلوریدا) که بدون بهترین بازیکن (Aleksander Barkov)," Keefe گفت. "این دشوار است به از دست دادن (اندرسن) مانند آن است. اما این چیزها اتفاق می افتد. آنها در گذشته اتفاق افتاده برای این تیم است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"ما برخی از اعتماد به نفس واقعی در قفس وقتی که او رفته به عنوان یک شروع goaltender. برخی از بهترین شروع می شود ما تا به حال از ما goaltenders آمده اند با قفس خالص در گذشته کمی در حالی که ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن این چیزی که در حال حرکت در امتداد."

هاچینسون به نظر می رسد آماده برای برادوی مرحله.

"من رویکرد روان است که آرام روشن کنه و اجازه بازی به من می آیند," او گفت:. "فقط مثبت بودن. من یک سیستم پشتیبانی است که کمک می کند تا من را ترک هاکی پشت تمرکز بر مسئولیت های دیگر در زندگی است. از آنجا, شما آن را یک روز در یک زمان. شما حرکت گذشته از روز قبل. شما نگاه نکنید. شما در تلاش برای بهبود و بهتر و تلاش به عقب بر گردیم در مسیر."

Kevin McGran


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب