وسوسه Kayleigh McEnany

سیاست چگونه سرسخت مدافع ایمان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—آمد به فکر می کنم از مطبوعات به عنوان دشمن

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

Kayleigh McEnany راهپیمایی گذشته یک نقاشی های دیواری-پوشش دیوار و فلزی سیاه و سفید موانع امنیتی امضا گردنبند صلیب آویزان بالای او double-breasted نیروی دریایی جارچی. او به تماشای به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد مقدس در بالاترین نقطهء کشتی در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی. زمانی که او تبدیل به او اشاره کرد و او scooted به قاب گرفتن جای او در کنار او با تلفن او چنگ پشت او. با شکوه سفید corbels قاب تخته سه لا-تحت پوشش پنجره ها و درب از ساختمان که در آن آتش سوزی شده بود مجموعه در مهد کودک شب قبل از. McEnany تهمت و تعداد انگشت شماری از دیگر مقامات دولت در سکوت ایستاده بود sentries آماده برای دفاع از کلیسا از حمله بعدی است. دوربین کلیک دور.

بعد از آن که در هفته McEnany در مقایسه با لحظه به وینستون چرچیل بازرسی بمب آسیب دیده لندن در طول جنگ جهانی دوم است. "برای این رئیس جمهور آن را قدرتمند و مهم برای ارسال یک پیام است که شورش های غارتگران آنارشیست ها—آنها را نمی خواهد غالب" McEnany به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه. "سوزاندن کلیساها هستند نه آنچه که آمریکا در مورد." مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان تنها پس از پلیس به زور پاک معترضان از میدان لافایت با استفاده از اسب دود فلش-انفجار نارنجک و مواد شیمیایی. ژست McEnany نگهداری نشان داد مردم آمریکا "که ما را از طریق این طریق وحدت و از طریق ایمان است."

این مرکزی وعده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: واقعی آمریکایی ها—به خصوص محافظه کار مردم با ایمان—تحت محاصره و رئیس جمهور خواهد شد و دفاع از آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولان عمل به عنوان یک غربت گروه از رسولان و اسناد این پیام است. دادستان کل ویلیام بر اختصاص یک سخنرانی در نوتردام به جزئیات "ثابت فرسایش سنتی ما یهودی-مسیحی سیستم اخلاقی و جامع تلاش برای راندن آن از مربع های عمومی." معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: فارغ التحصیلی کلاس در آزادی دانشگاه به آماده می شود "دوری یا تمسخر برای دفاع از تعالیم کتاب مقدس." براد Parscale های 2020 تهمت مدیر کمپین توییتی که "تنها خدا می تواند ارائه چنین نجات دهنده به ملت ما" همراه با یک gauzy سیاه و سفید عکس از یک برگ برنده رالی.

McEnany است ماهرانه مباشر میثاق بین رییس جمهور و مذهبی خود را حامیان آشکارا نشان می دهد که خبرنگاران ایستاده میان امریکا دشمنان هر چقدر که ممکن است گدا باور است. "پسر" McEnany به تازگی به خبرنگاران گفت که سوال مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از بازگشایی کلیساها در طول coronavirus بیماری همه گیر. "جالب است که در یک اتاق است که به شدت می خواهد برای دیدن این کلیساها و خانه از عبادت ماندن بسته شده است." جف میسون یک خبرنگار مهر صحبت از ماسک صورت. "Kayleigh من شیء به آن است. منظور من رفتن به کلیسا. من در حال مرگ برای رفتن به کلیسا" او گفت:. "سوال این است که ما در حال درخواست شما ... است: آن است بی خطر است؟"

این نوع از مطبوعات-وزیر-مقابل-بر-مطبوعات, tiff جدید نیست. کاخ سفید جلسات همواره تلطیف و در زمان سادیستی فرم تئاتر است. مایک McCurry, یکی از الهام بخش برای Veep's مایک McLintock, harangued خبرنگاران برای تشخیص از اتهامات در مورد بیل کلینتون سوء رفتار جنسی. جی کارنی دوست حاکی از آن است که مطبوعات بود weaponizing متعصب کلیشه در برابر باراک اوباما ، اگر چه او قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان نیست تماس با مطبوعات "خبر جعلی" یا خواسته برای دفاع از رئیس جمهور زمانی که او با استفاده از نژادپرستانه واژه هایی مانند کونگ آنفولانزا, McEnany ارتباط با رسانه ها برخی از این همزیستی کیفیت: او combativeness باعث می شود برای روحیه در زمان نخست تلویزیون و خبرنگاران بی امان سوال كم تا نمایشی یوتیوب کلیپ از McEnany دفاع از رئیس جمهور. او به اندازه یک موجودی از واشنگتن به مخالفان او: او صرف بخشی بهتر از دهه گذشته تسلط بسیار زیاد سی اکوسیستم از هر دو طرف بحث و او را موفق به برنده شدن بسیاری از سوء نیت تحسین و دوستان در greenrooms بالا و پایین Acela راهرو. در ماه های قبل از انتخابات 2016 او پر تو رفتگی در دیوار در سی ان ان صحبت به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. اگر چه در هوا استدلال با او می تواند شدید چند از همکاران شرح داده شده خارج از مجموعه مکالمات با McEnany به عنوان صمیمی مانند رقیب بازیکنان برای یانکی ها و Red Sox چت amiably پس از یک بازی است. "شما می توانید انجام بسیاری بدتر از Kayleigh McEnany" پل Begala یکی از orchestrators از کلینتون در سال 1992 ریاست جمهوری و خود کابل-اخبار دانشمند به من گفت. "او بسیار هوشمند است."

اگر جلسات مطبوعاتی در حال تئاتر McEnany زن و شوهر اول از ماه به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید نشان دهنده یک ارتفاع جدید از فرم. پس از اولین راه اندازی خود را پیشنهاد ریاست جمهوری پنج سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حاضر با هدف توییتر خود آتش در اهداف که ممکن است در غیر این صورت دیده می شود به عنوان متحدان مسیحی در امریکا, آیا خواستار برجسته باپتیست جنوبی رهبر "یک مرد بدون قلب!" و یا دفاع از پلیس که با خشونت راندند یک 75 ساله طرفدار جنبش کارگری کاتولیک به زمین. بدون توجه به آنچه که رئیس او می گوید: McEnany وجود دارد به توضیح دهید که چگونه او ایستاده است تا خود را آماده نبرد پایه. او قادر به انجام این کار به دلیل قدرت او اعتقاد: مغلوب ساختن پیشی جستن او به نظر می رسد به این باور می ایستد برای آزادی مذهبی و تبادل ایده ها در یک زمان هنگامی که آن اصول مورد حمله قرار گرفت. و او سال ها صرف آموزش برای این کار تماس بگیرید.

McEnany شروع زندگی او به عنوان یک مبلغ در میان توده ها. "KMac" را به عنوان او به نام ایستاده بود به عنوان یک پروتستان در آکادمی از نام مقدس کاتولیک مدرسه دخترانه در تمپا, فلوریدا, انتخاب به نوشتن در مورد عیسی چه کسی او را به نام "قهرمان من" برای یک ششم-کلاس شعر واگذاری: "من فریاد خود را به نام" McEnany نوشت: "برای او پادشاه است." او در یک محافظه کار جمهوری خواه و خانواده در نزدیکی کارخانه به شهر پدرش عمل یک بام و کسب و کار. McEnany بود غیر علاقه مند به سیاست و شور و شوق او به نظر می رسد به اجرا در خانواده: Kayleigh خواهر کوچکتر Ryann با این نسخهها کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. در مدرسه سالمند McEnany ستایش جورج دبلیو بوش به خاطر او عیسی بود و پریمیر فقط یک همکلاسی سابق به من گفت. او درگیر شد در بحث باشگاه بود و رگه هایی از آنچه که شما ممکن است تماس بگیرید بحث-بچه ذهنیت: او به طور مداوم صحبت کردن در مورد مسائل جزئی تولد سقط جنین در مراتب واضح تر از نظر او تا حد زیادی محافظه کار و مذهبی همکلاسی بودند همکلاسی های سابق به من گفت. (McEnany رد درخواست مصاحبه برای این مقاله است.)

McEnany دوستان از سال در مقطع کارشناسی در دانشگاه جورج تاون به یاد داشته باشید او به عنوان متمرکز و زحمت کش با استراحت گاه به گاه به اعتیاد به مواد مخدره Peyton منینگ در Colts تماشای احزاب و کارآموز در کاخ سفید دفتر امور رسانه ای در روزهای پایانی دولت بوش. زمان McEnany شروع مطالعه-برنامه های خارج از کشور در دانشگاه آکسفورد در پاییز سال 2008 او در حال حاضر در حال توسعه خود را لغو احکام صادره ی به عنوان یک تازه کار newshound. یولیا Orlova یکی از دوستان نزدیک او از آن زمان به من گفت McEnany خواهد حمل و نقل غول پیکر دوربین در اطراف دانشگاه توفنده احزاب و انجام بخش های کوتاه برای یک سایت که ویژه دانشجویی گزارش. گهگاه Orlova گفت: McEnany ممکن است "کمی بیش از حد در یک مهمانی" و شروع به سخنرانی در مورد اوباما صعود و تهدید تروریسم بود اما بیشتر نمایشی سرگرم کننده تر از هر چیزی است. در سال 2018 کتاب جدید آمریکا, انقلاب, McEnany می نویسد که او تکمیل مدرسه برنامه درسی با کار محافظه کاران مانند Laura Ingraham, Sean Hannity و مارک لوین. با توجه به Orlova, McEnany شوخی که او اغلب خوابش گوش دادن به راش Limbaugh.

McEnany گفته است که داستان این زمان در زندگی خود را به عنوان یکی از تبدیل شدن به شرکت در ایمان و اعتقادات. اما آن را نیز یک طعم و مزه از اینکه بخشی از یک مقابلهای اقلیت. "زمانی که همسالان به چالش فکری پایه و اساس ایمان من" در آکسفورد او به تازگی در توئیتر نوشت: اواخر کشیش مسیحی راوی Zacharias "بود usher بین قلب و ذهن است." تحسین Zacharias آینه تمایل خود را برای تحصیل در دانشگاه های نخبگان: او "کسی که از یک دانشگاهی محل به عنوان یک مدافع می تواند تجهیز شما با این استدلال که در آن شما لازم نیست برای بررسی مغز خود را در درب هنگامی که شما یک مسیحی شد که در آن وجود دارد فکری پایه و اساس همه چیز به باور ما," او گفت: در مصاحبه اخیر است. McEnany می خواستم به آماده برای دفاع از این امیدوارم که او در بر داشت در داستان مسیح, مهم نیست که چگونه به شدت او سوال شد با همسالان خود.

در طول سفر به فاکس نیوز در اطراف این زمان او بالقوه استعداد piqued است علاقه آلن Colmes سپس Sean Hannity لیبرال آنتاگونیست در برنامه Hannity & Colmes. Colmes را نظارت رهبری McEnany به کارآموزی خود را نشان می دهد. دو را شدید تجزیه و او قدردانی خود را برای آن. بعد او را تشویق می کردند او را از دور به او مواجه مبارز پانل بر سی ان ان. McEnany تا به حال کشف راز صعودی کابل-اخبار رتبه در واشنگتن: ترین استخدام افراد کسانی هستند که قادر به آوردن شدید بدون استدلال کاملا بیگانه هر کس در اطراف آنها.

در حالی که کار به عنوان یک تهیه کننده سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی را فاکس نیوز نشان می دهد در چند سال پس از او در سال 2010 کالج فارغ التحصیلی McEnany ارسال شده پشتکار او در حال حاضر از بین رفته وبلاگ که با مته سوراخ کردن شعار دفاع از ریگان محافظه کاری. او خواندن توصیه های مورد علاقه کسانی که از کسب و کار کلاس سالن—"اقتصاددان مطلق مورد علاقه من است انتشار دست پایین"—و او را تفسیر سیاسی شد عجین با هوا از عدالت: "بودن در احاطه جنسی جنجال صحبت می کند جلد به شخصیت" او نوشت سابق نیویورک نماینده آنتونی وینر. او تلاش در برچسب طنز گاهی اوقات سایه به مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک birtherism: "How I Met Your Brother—هرگز ذهن خود را فراموش کرده او هنوز هم در آن کلبه در کنیا. #ObamaTVshows," او نوشت: در سال 2012. بسیاری از همکار سیاسی فکر 20-چیزی از قلم یکشنبه, خدمات, اما McEnany باقی مانده مؤمن. "من از رفتن به کلیسا. نیاز به شنیدن از خدا امروز!" او توییتی در سال 2013 و پس از هشتگ #tcot برای "بالا محافظه کاران در توییتر."

الی Mystal یک نویسنده در مترقی magazine ملت, به یاد مبارزه با McEnany بیش از سقط جنین, آزادی مذهبی و دادگاه عالی قبل از حضور در هاکبی. "ما مخالف اما ما مخالفت كارش" او به من گفت. چند سال بعد هنگامی که McEnany در قانون مدرسه این بود که او آشنایی با Mystal که منجر به موقعیت خود را در بالای قوانین برجسته حقوقی وبلاگ که در آن Mystal نوشتن بود در آن زمان. در گفتن McEnany پر رمز محافظه کار اسلات برای بیشتر لیبرال سایت که Mystal شرح داده شده در unflattering نظر: "شما دنبال آن هستید در چه چیزی باعث می شود کلیک کنید. و اینکه دیوانه است رفتن به شما کلیک." و در عین حال او اضافه کرد McEnany آمد به عنوان یک مؤمن واقعی در استدلال او. او نه "به سادگی انجام آن را برای نمایش و یا پول و یا قدرت. وجود یک هسته اعتقاد وجود دارد که او به صحت آنچه او می کند." او ساختمان حرفه ای خود را و بهره مند از اعتبار. اما لیبرالها در بالاتر از قانون مورد نیاز خود را از آنجا که او نیاز به آنها را.

ظرف یک سال پس از McEnany فارغ التحصیل از جورج تاون او در گرفتن رزرو برای تلویزیون بخش به عنوان یک آزاد wheeling محافظه کار هزاره صدای. او در اوایل بازدید شد پایین ترین مخرج مشترک تلویزیون: او wenton فاکس نیوز را چشم قرمزتنها زن در یک پنل کامل از دیدن و وحی توضیح داد که چرا مردان تعهد-phobes. "من به سختی می توانید پیدا کردن یک مرد برای رفتن در تاریخ با من بسیار کمتر با من ازدواج کن," او گفت:. "من باید به پرداخت کسی که برای دریافت بر روی یک زانو یک روز." وقتی مشخص شد که او نمی خواهید برای دریافت به کار در فاکس به عنوان هاکبی به تازگی گفته نیویورک تایمز, McEnany آغاز شده دانشکده حقوق در دانشگاه میامی که در آن او به دست آورده یک بورس تحصیلی این سایت متعلق به 1 درصد بالای کلاس خود است. در یک مصاحبه برای مدرسه در وب سایت او در توضیح اینکه همیشه آماده برای تماس از خانم و آقای بوکر که به طور مداوم صیقلی رسانه های خبری و وبلاگ ها و توییتر برای افرادی که صحبت می کنند به آرامی و رسیدگی خود را به خوبی در هوا: "اگر در نشان دادن تداخل با کلاس و یا تحصیل من می گویند بله و به سرعت سر به ماشین من برای گرفتن یک تغییر لباس" McEnany گفت.

در زمان او منتقل شده به دانشگاه هاروارد برای سال دوم خود را از دانشکده حقوق او جزئی کابل-اخبار افراد مشهور, درآمد شکافها در زمان نشان می دهد مانند این دیدگاه. با وجود این موفقیت اولیه هر چند دوستان از دانشگاه هاروارد توصیف McEnany به پایین به زمین. "من فکر می کنم شما فقط ملاقات یک فرد معروف" اچ گفت Alene Anello یک لیبرال ملحد حیوانات-فعال حقوق اولین بار او را ملاقات McEnany. "من احساس شوکه شده چون Kayleigh تا به حال عمل کرده و مانند یک فرد مشهور" Anello نوشت: من در یک ایمیل. "او تا به حال شده گرم است. او تا به حال ساخته شده من احساس می کنم مهم است." زمانی که این دو را با گرفتن وعده های غذایی با هم McEnany همیشه انتخاب یک وعده غذایی گیاهی, Anello گفت و او هرگز تحت فشار قرار دادند او دیدگاه های مذهبی. McEnany همیشه گیر کردن در او عمدتا آسیایی کلیسا در نزدیکی دانشگاه هاروارد دانشگاه, یک دوست به من گفت و اغلب در آنجا ماند تا اواخر خواندن کتاب مقدس خود را زمانی که او بود رفتن را از طریق بار سخت است. او در دوره ای خواست به دفاع از دیدگاه مسیحیان محافظه کار در تلویزیون از جمله پس از دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015. "وجود دارد رفتن به نقض بر [آزادی مذهبی] به خاطر آنچه از دیوان عالی کشور," او گفت: در HLN نشان می دهد دکتر درو در تماس.

اما سی ان ان با لیبرال-کج پانل و دراماتیک مبارزه بین مهمان و میزبان بود که در آن او با رونق است. از اولین روز در شبکه McEnany سرآمد در ارائه یک استدلال محافظه کار و چشم انداز با یک لبخند. و در عین حال زمانی که من پیامک سابق تهیه کننده برای CNN امشب با همین لیموجولی Zann در مورد چگونه McEnany شروع رزرو نشان می دهد Zann بلافاصله پاسخ داد: "Omg. چه باید بگویم؟?" احتمالا قصد متن شخص دیگری. در نگاه به گذشته سابق تولید کننده در سی ان ان گفت: به نظر نمی رسد به احتمال زیاد است که این شبکه را استخدام می خواهم که دوباره. (Zann کاهش یافته است به نظر در متن پیام.)

زمانی که McEnany شروع به ساخت حضور منظم در سی ان ان در سال 2015 او هنوز شیفته از مغلوب ساختن پیشی جستن. "هی, من نمی خواهم به ادعای این مرد" shesaid در طول یک بخش در ماه ژوئن آن سال. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما در حال رفتن به صداقت مترقی است." او محکوم نظرات خود را در مورد مهاجران مکزیکی که "متجاوزان" و گفت که او "آخرین نفر" که قادر خواهد بود را به رای دهندگان به اوباما برابر شده است. اما در عرض چند ماه به او منتقل شده بود به او نمایش و تبدیل به دفاع از او و در اول ابتدایی مسابقات در اوایل سال 2016 او متعهد شد. McEnany منتقدان از جمله برخی از هموطنان محافظه کاران در سی ان ان نقطه به نقطه این تغییر به عنوان شواهدی از ریاکاری و فرصت طلبی: "من استفاده می شود برای قرار دادن این احساساتی نادرست sycophant در محل در هر زمان ما در سی ان ان هم در سال 2016 ایم" تارا Setmayer که هرگز Trumper که در خدمت به عنوان مدیر ارتباطات سابق جمهوری خواه نماینده دانا تبدیل نمایند. دوستان از دانشگاه هاروارد که در آن McEnany بود و در سال سوم او را از مدرسه حقوق در آن زمان به یاد داشته باشید همه چیز متفاوت است: مانند هر دیگر محافظه کار دانشجویی در محوطه دانشگاه در طول ماه قبل از 2016 مقدماتی آغاز شد McEnany شد و تعمق در میان نامزدها. یکی از عوامل به طور خاص جلب McEnany به تهمت یکی از دوستان نزدیک او به من گفت: او اعتقاد داشت که او دائما در حال تحریف در رسانه ها. "این بود که در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد وقتی که من احساس حمله به عنوان یک محافظه کار و به عنوان یک مسیحی که من متوجه شدم این بود که با بلند گو حرف زدن و نوع جسارت ما مورد نیاز است و این نوع از جنگنده ما نیاز به نمایندگی از جامعه مسیحی" McEnany گفت: در مصاحبه اخیر خود با Christian Broadcasting Network, توصیف جمهور. به خصوص به عنوان تهمت شروع به دادگاه مذهبی محافظه کاران هوا خود را از embattlement شد بخش عمده ای از درخواست تجدید نظر خود را.

در ضمن ملی شبکه های تلویزیونی در تلاش بودند با کمبود pro-مغلوب ساختن پیشی جستن صدای مری کاترین ژامبون یک محافظه کار تابناک مشارکت کننده (و گاه به گاه اطلس نویسنده) به من گفت. McEnany بود و ماهر در ارائه CNN تولید کنندگان که با ایدئولوژیک صوتی که در اقلیت حتی در میان مفسران محافظه کار در شبکه است. "مغلوب ساختن پیشی جستن یک شکل که می توانید آن را سخت به دفاع از او. اگر شما خوب هستند در انجام این کار و شما صدا را به یک دسته از رای دهندگان که سزاوار یک صدای ارزش خود را بالا می رود" ژامبون گفت. به عنوان برگ برنده انتخاباتی به دست آورده حرکت خود اعلام کرد هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن اصولگرایان از آغاز زمان کمتر در هوا. برخی از شبکه چاشنی محافظه کاران خشم بودند توسط McEnany را بی تجربگی و تمایل به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن. "او فقط ظهور در سی ان ان و ما مطلع شدند او صحبت می کند برای مبارزه با فساد وجود دارد" بن هاو سابق حزب چای فعال است که به نظر می رسد در سی ان ان گفت: من در یک متن. برخی از McEnany بهترین متحدان نیز او را مخالفان سیاسی. ون جونز سابق اوباما-دولت رسمی ساخته شده علت شایع اولین بار آنها را ملاقات کرد با توجه به کتاب "من خود را دوست دارم صلیب" به نام او از سراسر photokonnexion.

McEnany شد ثابت به طور منظم در بالا سی ان ان نخست-زمان را نشان می دهد از جمله CNN امشب, Anderson Cooper 360و سرب با جیک Tapper. "من او را پیدا کنید به مفید شمارنده به همه ما فکری حباب" هام به من گفت. در حالی که McEnany همیشه در آنجا ماند مودب چندین همکاران و گذشته تولیدکنندگان به من گفت که او قادر به تحویل تنش و درگیری; عبارت خوب تلویزیون آمد تا در چند تا از مکالمات من. McEnany بخش شد "نوع مانند سیاسی جری اسپرینگر" گفت: یکی از عوامل که خواسته بود به نام از ترس از حرفه ای پیامدهای.رتبه بندی افزایش یافت.

به عنوان 2016 عینک, اما, برخی در سی ان ان از دست رفته صبر با McEnany تعهد به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن بدون در نظر گرفتن آنچه که او گفت یا انجام داد. یک ماه قبل از انتخابات و پس از واشنگتن پست گزارش داد در نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بود در حالی که فیلمبرداری یک قسمت از دسترسی هالیوود در مورد گرفتن زنان "توسط گربه" بدون رضایت آنها McEnanyjoined یک پنل میزبانی Tapper پیش از دومین مناظره ریاست جمهوری. "روز جمعه یک نوار کاست بود که نشان داد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت—مباهات—در مورد آزار جنسی زنان است. در واقع" دق الباب گفت. "آن بوده است را محکوم کرد توسط مایک پنس و Melania Trump, به نام دو نفر است. است شور و شوق خود را برای قربانیان تجاوز جنسی—آیا این گسترش به هر کس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت توسط P-کلمه؟" McEnany تحت فشار قرار دادند. "ما لازم نیست که اثبات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل در این راه است. وجود دارد یک نفر از هر دو این خانواده ها شده است که متهم به تجاوز جنسی در یک دادگاه قانونی است. یک. و است که بیل کلینتون." گفتگو تفویض به هرج و مرج: دیگر اعضا سعی کردم به پرش در و دق الباب اقدام به دخالت. "صحبت کردن در بیش از من را ندارد چه شما می گویید درست است," او گفت: به McEnany باعث شد با صدای بلند آهs از مخاطبان است. یک تولید کننده از عصاره تغلیظ شده را نشان می دهد گفت: این برنامه متعهد به رزرو و مذهبی متنوع صداها از جمله صدای شیپور حامیان. اما زمانی که آنها شروع به دروغ گفتن و یا "دفاع غیرقابل دفاع" مردم متوقف شدن رزرو شده است. این ارز لحظه ای بود این تهیه کننده گفت: زمانی که McEnany عبور یک خط است.

آن را نیز ممکن است به بهترین شکل ممکن استماع نوار برای کار بعدی. McEnany گیر در اطراف سی ان ان از طریق تهمت را افتتاح و به اول تابستان ریاست جمهوری خود را قبل از اینکه به طور رسمی پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. او شروع به میزبانی "اخبار واقعی" به روز رسانی در رسانه های اجتماعی شعار مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای. او به سرعت صعود صفوف Trumpworld خدمت به عنوان سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه پس از آن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی که در آن او به رهبری هفتگی مطالعات کتاب مقدس. در 7 آوریل سال 2020 او خود را دریافت پست رسمی در کاخ سفید است. در حال حاضر زمانی که او به نظر می رسد در سی ان ان او ریخته شد به عنوان یک دماغ دماغ: دیگر بخشی از خانواده همکاران, اما به طور کامل در دسترس برای pillorying.

تابستان گذشته, Chris Cuomo آورده McEnany خود را نشان می دهد fora بخش با جنیفر Granholm فرماندار سابق میشیگان پس از Trumpsaid که یک گروه مترقی congresswomen باید "بازگشت" به "کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان هایی که از آنها آمد." به عنوان زنان فریاد زد: بیش از هر یک از دیگر کومو عینک راضی پوزخند. "ادامه گفتگوی بورسی," او گفت:, قیافه مثل یک رهبر ارکستر. یک ماه بعد به عنوان Cuomorepeatedly خواستار در بخش های مختلف است که McEnany اعتراف مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ به مردم آمریکا او را شکست داد."جعلی-اخبار رسانه نهفته است" او گفت:, و بیش از بیش. "من نمی نیاز به هر گونه جوایز را از تقلبی-اخبار رسانه ها است."

در اخیر بعد از ظهر سه شنبه, McEnany در یک جارچی از آدامس بادکنکی صورتی در زمان قدم زدن در نزدیکی کاخ سفید با دیوید برودی رئیس تحلیلگر سیاسی برای Christian Broadcasting Network. دو ایستاده بود bracingly نزدیک برای همه گیر بار نه با پوشیدن یک ماسک لبخند زدن و چت. "شما بوده ام به نام بسیاری از نام های وجود دارد خارج وجود دارد" برودی گفت: به McEnanyduring خود نشسته ، "آنها در حال تماس با شما دروغگو در حال حاضر آنها در حال تماس با شما از دیگر نام ها: نژادپرستانه و birther و همه آن نوع از مسائل." McEnany نمی دریغ بحث بچه آماده با پاسخ. "من به عنوان یک زن مسیحی کسی که معتقد به برابری و حقیقت و وفاداری و صداقت" او گفت:. "این ارزش هایی که من و زندگی با من کل زندگی است. این ارزش ها من همچنان به زندگی می کنند."

این نقش است که در آن مسیحیان بازیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: که از قربانی و جنگنده از صابران مؤمن در یک شهر cynics. هر رئیس جمهور مدرن همراه با اکثریت زیادی از دیوان عالی کشور و اعضای کنگره را شناسایی کرده و به عنوان مسیحی است. و در عین حال در نظر سنجی های سفید پروتستان های انجیلی می گویند که مسیحیان در صورت بیشتر تبعیض نسبت به مسلمانان که نوشتن فقط 1 درصد از جمعیت و تمایل به اقلیت های قومی. McEnany مانند مایک پنس و سارا هاکبی ساندرز قبل از او توسط یک فرستاده به انجیلی جهان در زمانی که رئیس جمهور به نظر می رسد نیاز به پشتوانه آن بیشتر از همیشه: یک نظرسنجی اخیر نشان داد که فقط 27 درصد از ثبت نام رای دهندگان بر این باورند تهمت مذهبی است. مانند دیگر آوازی مسیحیان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت McEnany مشتاق به او نشان می دهد نبرد زخم و تایید برای مغلوب ساختن پیشی جستن مسیحی واجد fides. "این کشور نیاز به کسی به مبارزه برای زندگی به مبارزه برای آزادی مذهب" McEnany گفت برودی. "و من معتقدم که رئیس جمهور تهمت بود که شخص او انجام داده است. فقط چیزهای زیادی وجود دارد که او انجام داده برای مبارزه با جامعه مسیحی." اگر چه او شده است در مطبوعات-وزیر کار فقط برای چند ماه McEnany است که به خوبی در راه خود را به یک نقطه آرزو در Trumpworld پانتئون است. رییس جمهور در این ترجمه چندین الگوهای رفتاری اش را جشن جدیدترین قهرمان: McEnany پوشیدن عینک آفتابی و smokingsomething که به طرز مشکوکی به نظر می رسد مانند یک مشترک در جلسه اتاق تریبون; McEnany اسلحه دست بکمر زده در یک Superwoman کت و شلوار به عنوان او در تماس های اعضای مطبوعات است. "انجام یک کار بزرگ!" به رئیس جمهور نوشت.

McEnany نقش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازی متفاوت در Facebook صفحه آلما مادر, آکادمی از نام مقدس. زمانی که مدرسه اعلام کرد ارتقاء او به دبیر مطبوعاتی مناظره شکست در نظر که آیا آکادمی باید تبریک ، برخی از همکلاسی ابراز سردرگمی در مورد چگونه مسیحی خود آموزش و پرورش هم راستا با چشم انداز سیاست او را ترویج. در حالی که چند تن از همسالان خود در دفاع از دستاورد او در تبدیل شدن به وزیر مطبوعات حتی یکی از McEnany سابق معلمان منتقل ناامیدی در چگونه او انجام داده است: "ما آموخت که حقیقت را نمی شد تشخیص مصلحت نظام بود اما سنگ محک از روابط" معلم نوشت. "بسیاری از شعارهای من را خوانده و مصاحبه های من دیده می شود زمانی که او یک مفسر در تلویزیون نشان می دهد تا چه حد از [فرهنگستان] و ارزش او در حال حاضر حمایت. این باعث تاسف من است."

از همه انتقاد McEnany دریافت کرده است که اتهامات او خیانت مسیحیت به نظر می رسد تنها کسانی که زحمت او شاید به این دلیل ایمان خود را بسیار شخصی است. او و همسرش به Tampa Bay Rays پارچ شان Gilmartin به حال یک نوزاد دختر, Blake فقط چند ماه قبل از McEnany در زمان مطبوعات-وزیر کار است. میان آوردن بلیک برای بازدید از کاخ سفید و نما و او را در نور قرمز "حفظ NH بزرگ" مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه McEnany است که قصد بالا بردن دخترش به عنوان یک مسیحی: "اگر من به بلیک همان ایمان و تربیت و ارتباط با عیسی مسیح که پدر و مادر من به من داد او را غیر قابل توقف از ایمان به هر آنچه که او تصمیم به انجام," او به تازگی گفته CBN. McEnany نوشت در کتاب خود که او ناراحت شد که سی ان ان, بیننده, پیشنهاد او باید پهلو در صلیب گردنبند "در هنگام نشان دادن حمایت برای کسی که می رود در برابر بسیاری از چیزهایی است که کتاب مقدس می آموزد." او می داند که هیچ کس کامل نیست از جمله سیاستمداران او نوشت. او خرس او صلیب چرا که او معتقد است که این نشان دهنده چگونه "بشریت ممکن است در یک فرصت نجات است که ما سزاوار نیست."

و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به فشار یک جنگ صلیبی خود را دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز ایستاده بود برای همه مسیحیان اما رسانه ها نیز هرگز که کنجکاو در مورد که چرا مسیحیان ممکن است حمایت از او. در حال حاضر تنها داستان بسیاری از رسانه ها می خواهم بگویم که حدود 81 درصد از سفید پروتستان های انجیلی که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 یکی از خیانت و ایمان بد است. به عنوان Mystal این ملت نویسنده آن "به ارزش های مسیحی که [McEnany] ادعا کرد که برای ایستادن و مبارزه برای ارزش هیچ چیز به او هنگامی که قدرت و پیروزی بودند روی میز." زمانی که McEnany طول می کشد تریبون و یا شمار با رئیس جمهور قبل از سوار کردن کلیسا و یا دفاع آمریکا در حق دعا او می داند که مطبوعات را رفتن در این حمله. او صلح آمیز است در ایمان است. خود را تمسخر است و قدرت او.

اما حتی مبارزان به بقیه هر یک بار در در حالی که. به عنوان McEnany نشسته با برودی و صحبت مسیحی بینندگان او اجازه دهید خودش بود فقط کمی آسیب پذیر مورد فداکاری برای او رئیس است. "مردم را كه شما است. آن می آید با این کار" McEnany گفت. "اما من می دانم که من در نهایت کار برای این مرد بزرگ طبقه بالا." او گردنبند صلیب ساطع بالای یقه او و او اشاره کرد ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب