این Trayvon نسل

 Carrie Mae Weems Blue Black Boy
هنر کار با کری مای Weems / آبی “پسر” (1997). © کری مای Weems. حسن هنرمند و جک Shainman گالری

این یک ضرب گلوله کشته شد مادر او را به حیاط. این یک حامل یک کیسه بولینگ. این یکی در حال بازی با تفنگ اسباب بازی در مقابل یک gazebo. دختر سیاه, در, روشن, لباس شنای زنانه دوتکه. پسر سیاه و سفید نگه داشتن تلفن همراه. این یک رقصید مثل یک عروسک خیمه شب بازی به عنوان او به ضرب گلوله کشته شد در شیکاگو تقاطع. کلمات نام: Trayvon, Laquan, بیکینی, gazebo loosies بولینگ دو ثانیه من نمی توانم نفس بکشم, ترافیک, جلوگیری از, داشبورد, مخفی شانزده بار. خود بدن مرده دراز در خیابان در اوت گرما به مدت چهار ساعت.

او آهسته دویدن, شد, شکار در گوشه ای با یک وانت و سه بار. یکی از مردانی که به قتل او تکیه بیش از بدن مرده و شنیده می شد گفت: “لعنتی کاکاسیاه.”

من نمی تواند نفس کشیدندوباره. هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه از زانو و پر وزن در گردن او. “من نمی توانم نفس بکشم” و سپس “مامان!” جورج فلوید گریه کرد. جورج فلوید گریه “مامان . . . من را از طریق!

مادرش شده بود مرده برای دو سال زمانی که جورج Floyd به نام برای خود را به عنوان او بود که بدون محاکمه اعدام. مجازات تعریف شده است به عنوان یک قتل متعهد توسط اراذل و اوباش. من چهار افسران پلیس که او را دستگیر کردند اراذل و اوباش.

بچه ها رو شات و grownups شات شدم. است که می گویند بچه ها را تماشا همسالان خود به ضرب گلوله و پدر و مادر خود را’ نسل توانید به ضرب گلوله کشته و ضرب و شتم و وحشت نیز هست. این agglomerating عینک همچنان ادامه دارد. در اینجا چند ما می دانیم کمتر هست: دنی Ray Thomas. Johnnie Jermaine راش. Nania قابیل. زن سالن. Atatiana Jefferson. Demetrius Bryan فلوریس. ژاکلین کریگ و فرزندان او. و سپس یاد: Alton استرلینگ. اریک گارنر. ساندرا شیرین و مطلوب. والتر اسکات. Breonna تیلور. Philando کاستیا.

ساندرا مطلوب فیلم برداری مقدمه ای برای او مرگ است. پلیس رانش یک تفنگ بی حس کردن در چهره او و گفت: “من نور شما تا.”

من تماس افراد جوان که در گذشته بیست و پنج سال Trayvon نسل. آنها همیشه می دانستم که این داستان. این داستان شکل گرفته جهان را مشاهده کنید. این داستان کمک آموزش جوان آفریقایی-آمریکایی ها در مورد تجسم و آسیب پذیری خود را. خبرهایی که آغازگر در ترس و بیهودگی است. خبرهایی که روی زمین خاک خود را از خشم. این داستان به آنها دستور داد که ضد سیاه و نفرت و خشونت بودند هرگز دور.

آنها به تماشای این تخلفات از نزدیک و در تلفن های همراه خود را, بنابراین بیش از چند بار. آنها به تماشای آنها را در زمان نزدیک به واقعی. آنها به تماشای آنها crisscrossed و متمرکز شده است. آنها به تماشای آنها را در اتوبوس مدرسه. آنها به تماشای آنها را تحت پوشش می دهد در شب. آنها به تماشای آنها اغلب در خارج از حضور بزرگسالان که آنها را دوست داشت و متهم شدند آنها را امن نگه داشتن بدن و روح است.

این نسل از فرزندان من در حال حاضر بیست و دو و بیست و دوستان خود را که نیز کودکان به من و دانشجویان دانشگاه من آموخت و مربی و دوست داشتنی. و همچنین این نسل از Darnella Frazier هفده ساله مینیاپولیس دختر که آمد بر جورج فلوید قتل در حال پیشرفت است در حالی که هر روز اجرا به گوشه store on May 25th, فیلم برداری آن را بر روی تلفن خود را و آن را ارسال به Facebook صفحه در 1:46 A. M., با عنوان “آنها او را کشتند درست در مقابل جام غذاهای بیش جنوب در 38 و شیکاگو!! هیچ نوع همدردی </3 </3 #POLICEBRUTALITY.” زمانی که insideMPD.com (در مقاله ای که دیگر تا) نوشت: “مرد می میرد پزشکی پس از حادثه در طول پلیس تعامل” Frazier ارسال شده در 3:10 A. M., “پزشکی حادثه??? سازمان دیده بان outtt آنها او را کشتند و اثبات است clearlyyyy وجود دارد!!”

Darnella Frazier هفده سال شاهد یک قتل در نزدیکی یک رکورد است که باید در سراسر جهان تاثیر بازگشت و روز بعد به صحنه جرم. او دارای زبان به زبان می گویند دقیقا از طریق اشک “آن چنان حادثه.”

در تونی موریسون “سولا” است که مجموعه ای در سراسر تلخ و سیاه کشش از اوهایو پس از جنگ جهانی اول شخصیت هانا plaintively می پرسد مادر اوا صلح “مادر آیا شما تا کنون ما عشق؟” به قول اوا صلح است پاسخ: عشق شما? شما را دوست دارم? من نگه داشته و شما زنده.

من باور داشتم که می تواند نگه داشتن فرزندان من زنده توسط آنها را با محبت و اعتقاد به قدرت جادویی کامل ستایش و عشق و اخلاق است که تمامي وجوه زندگی خود را. عشق من بود و زره زمانی که آنها کوچک بودند. عشق من بود و زره هنگامی که پدر خود را در اثر یک حمله قلبی زمانی که آنها دوازده و سیزده. “آنها فکر می کنند مردان سیاه و سفید تنها مرگ زمانی که آنها ضربه” من پسر بزرگ گفت: در پی. عشق من بود و زره وقتی که در همان سال جامعه ما بلوک تماشای ارسال ایمیل هشدار به شهروندان در مورد “دو بچه ها در دوچرخه” و ستایش همسایه ها که تا به حال به نام پلیس بر روی آنها. عشق من برای کودکان گفت: حرکت می کند. من دوست دارم گفت: به دنبال فرزندان خود رازمانی که آنها زد به تاریکی خیابان های نیویورک برای پیوستن به معترضان پس از اریک گارنر قاتل تبرئه شد. زمانی که فرزندان من در دبیرستان و تصاویر از Philando کاستیا بودند در صفحه اول این بارمن می خواستم برای سوزاندن تمام روزنامه ها به طوری که آنها نمی خواهد ببینید تفنگ آینده در پنجره خون در کاستیا, پیراهن ترور در شریک زندگی خود را و چشم خود شاهد نوزاد دختر. اما من خیلی دیر شده بود خیلی دیر به نسل چرا که آنها به دنبال در روزنامه; آنها به دنبال در تلفن های خود را که در آن تصویر یک خانه از آینه راست به جهنم.

عشق من بود و هر دو منطقی و خارق العاده. آیا من می توانم محافظت از فرزندان من از بودن شرور و اهریمن? آیا من می توانم نگه داشتن آنها را از حرکت به صورت رایگان? اما آنها باید قادر به حرکت به عنوان آزاد به عنوان باد! اگر من به گوش خود ترس را من به راحتی آنها را ؟ اگر سهم من از ترس من, و من آنها را بترساند? خواهد نژادپرستی و ترس غیر فعال کردن آنها ؟ اگر ما چشم پوشی از آن همه آن را دور ؟ خواهد برخورد با مسابقه پر کردن ذهن خود را مانند سنگ و جلوگیری از آنها را از فکر کردن از یک میلیون چیز دیگر ؟ اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه مادران است. یک بودن می آید بر روی این زمین و شما در حال شارژ با زنده نگه داشتن آن. می میرد اگر شما نمی تمایل آن. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. مهم نیست که چه فکری و رنگارنگ مادری می شود که کودکان بزرگتر از بخش است که می گوید: هدف من بر روی زمین است که برای زنده نگه داشتن شما هرگز کاملا از بین می رود. تفکر جادویی در همه طرف.

من می خواهم بچه های من—همه آنها—به رشد به طور زنده است. ما چگونه اندازه گیری آنچه که بدان معنی است ؟ چه معنی آن را برای جوانان ما به “سیاه زنده است و به دنبال بازگشت شما” به عنوان ژوئن اردن قرار می دهد و آن را در شعر او “چه کسی به من نگاه کن”? چگونه برای دسترسی به منابع قدرت است که فراتر از این کابوس آمریکایی از نژادپرستی و نژادپرستانه خشونت? چه معنی آن را به یک خوش شانس, مادر,,, زمانی که بسیاری از خواهران من تا به حال فرزندان خود را از آنها گرفته توسط این نفرت? نقاش تیتوس Kaphar اخیر زمان جلد مجله تصویر می کشد سیاه و سفید مادر cradling چه باید کودک خود را در سراسر وسط بدن, اما این کودک است که به معنای واقعی کلمه برش بوم و برش از ترک زخم خمیازه به صورت مستمر و اندوه ساخته شده است که یک خواهری از تعداد بی شماری از زنان برای نسل های.

پسران من هر دو کمی خجالتی, خارج از خانه ما زمانی که آنها رشد می کند. آنها آرام و هوشیار مانند پدر خود که او را به این کشور به عنوان یک پناهنده از اریتره: آفریقایی هوشیار مهاجر هوشیار گم هیچ چیز نیست. من به تماشای آنها را در طول سال با دوستان خود انجام رقص در حال حاضر غیر مرسوم با نام من باقی بماند در عشق—Nae Nae آمار Dem مردمی–و صحبت کردن در مورد چیزهایی که من نمی یاد آنها و خواندن کتاب من را بخوانید و در نظر گرفتن موقعیت من لزوما نگه دارید و من تعجب. آنها در حال رشد ، با دوستان خود صحبت می کنند در مورد فشار برای موفقیت به یک چهره عمومی به اکسل. آنها بحث خود را بزرگ صحبت کردن با آنها صحبت خود شوق و شعف و بحث آنها ترس خود را. زمانی که من با آنها هستم, من واقعا معتقدم که بچه ها همه حق خواهد شد و ما را نجات دهد.

اما من نگران این نسل جوان سیاه مردم و افسردگی است. من باید چشم مشتاق—چه پسر عمو Brooks به نام “gobbling مادر-چشم”—برای این جوانان فرزندان و دوستان و دانش آموزان آنها را دوست دارم و تشویق و خوش آمدید به خانه من در تماس باشید و بررسی کنید. حال شما چطور است حال شما چطور است حال شما چطور است. حال شما چطور است عزیزم حال شما چطور است. من علاقه مند هستم در چشم انداز از تلویزیون نشان می دهد مانند “آتلانتا” و “نا امنی” که در مورد من پرسیده شده است که هر فرد جوان است که گوش “آیا شما فکر می کنم آنها در مورد کم-درجه افسردگی تشخیص داده نشده و نه, سیاه, نوپرست ملالت?” چرا در واقع آیا کسب قطره از پرینستون? چرا ون بالا دریافت کنید قبل از تست مواد مخدر? چرا عیسی نگه داشتن باد تا زندگی خود را ؟ در این فصل “ناامن” معاملات به طور مستقیم با سوال از جوان سیاه مردم و روانی-مسائل مربوط به سلامت: مالی است که در داخل و خارج از, درمان, ما به یاد بگیرند که ناتان یک.k.یک. LyftBae بود که سایه اندازی عیسی بوده است برخورد با اختلال دوقطبی. کار خلاق آیکون خود را از نسل اغلب به ارمغان می آورد من به این سوال: چرا Kendrick آنقدر غمگین است ؟ او شده است frank خود را در مورد افسردگی و افکار خودکشی. آن را فقط شبح مسابقه مبتنی بر خشونت و مرگ است که آویزان بر این افراد جوان است. آن است که مرکب با ثابت صفحه نمایش از بی عدالتی است که اخیرا گذاشته شده است سر در COVID-19 گیر با نژادی و نابرابری های سلامت که در حال تکان دهنده و حتی کسانی که از ما تلفات سنگین طالبان به ما نامتناسب رنج می برند.

سیاه, خلاقیت, پدیدار, از صف های طولانی از پاسخ های نوآورانه به مرگ و خشونت است که طاعون جوامع ما. “یک خانه در کشور نیست بسته بندی شده به آن تیر با برخی از مرده Negro غم و اندوه” تونی موریسون نوشت: “معشوق” و من علاقه مند خلاق emergences از آن ineluctable واقعیت است.

وجود دارد بسیاری از هنرمندان تجسمی در پاسخ به این تغییر همان: هنری Taylor, Michael Rakowitz Ja’Tovia گری, کری مای Weems لورن وودز, Alexandra, زنگ, زنان هنرمندان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده Steffani Jemison, کری جیمز مارشال, Titus Kaphar. به توقف در یک محل کار: ترس اسکات “یک مرد بدون محاکمه اعدام شد توسط پلیس دیروز” که او در پی تیراندازی پلیس از والتر اسکات در سال 2015 پژواک پرچم مطلب “یک مرد بدون محاکمه اعدام شد دیروز” که N. A. A. C. P. پرواز در خارج از آن نیویورک مقر بین 1920 و در سال 1938 به علامت lynchings از مردم در ایالات متحده است.

من می خواهم به نوبه خود به سه فیلم کوتاه که آدرس Trayvon نسل با قدرت های خاص: پرواز لوتوس “تا زمانی که آرام می آید” (2012); او “Never Catch Me” با Kendrick Lamar (2014); و لامار را “بسیار خوب” (2015).

در “تا زمانی که آرام می آید” مدیر Kahlil یوسف حرکت ما از طریق سیاه لس آنجلس—وات خاص می شود. در داستان تصویری یک پسر بچه در استخر خالی با اشاره انگشت خود به عنوان یک اسلحه و تیراندازی است. گلوله ricochets کردن دیوار استخر و او قطره آن را به عنوان به نظر می رسد به او ضربه. پسر نهفته در گسترده arced نوار خون او یک پرتره در استخر خالی. او یکی دیگر از پسر پایین یکی دیگر از بدن دچار آسیب های روانی جامعه است.

در وهم آور, گرگ و میش, ما را به حرکت پر جمعیت نیکرسون باغ که در آن یک مرد جوان توسط رقصنده داستانپردازی P نهفته است مرده است. سپس او می رود و شروع به تکان دهنده از قیامت شاید دوباره به زندگی است. به نظر می رسد جامعه بی حس, بی اعتنا از تولد دوباره خود را. که تولد دوباره مختصر است; او را به پایین سوار ماشین که L. A. آیکون. درایو ماشین خاموش پس از نهایی خود را رقص مرگ او را از این زندگی به طرف دیگر. مرگ او که وقف با عملکرد خود مراسم که ناگهانی مرده هستند فراهم است. این خودرو تبدیل به یک نعش کش, یک فضای آیینی حمل و نقل به زندگی بعدی. اما مرد جوان هنوز هم در از بین رفته اند.

به چه معنی است قادر به گرد هم آوردن طبیعی و رویایی به تصور جامعه به عنوان قادر به reanimating حتی آن نا امید کننده و بیهوش نموده است. چه معنی آن را به صورت یک احتمالا به قتل سیاه و سفید بدن برای آمدن به زندگی در جامعه خود را در رقص اصطلاح است که منحصر به فرد بخشی از فرهنگ و فرهنگ جوانان همه که قدرت channelled به بلند کردن ؟

یک خواهر و برادر به یوسف کار هیرو Murai تصویری برای پرواز لوتوس “هرگز مرا بگیر.” آن باز می شود در یک مراسم تشییع جنازه برای دو فرزند یک پسر و دختر که به دروغ دل شکستگی-زیبا در باز کردن تابوت. جامعه خود ناراحت inconsolably در کلیسا. این صحنه یکی از عمیق عزاداری.

و سپس بچه ها چشمان خود را باز و صعود خود را به تابوت. آنها رقص انفجاری در مقابل منبر قبل از در حال اجرا پایین راهرو و خارج از کلیسا است. عزاداران نمی بینم این قیامت برای آن است که یک fantasia. بچه ها رقص دیگری رقص, سیاه, L. A., نیروی, سیاه, بدن, خلاقیت که رسا زندگی منبع متولد خشونت و نقض که روبترقی جهان برای نسل های. زنده نوزادان رقص با پمپاژ نیروی. اما جامعه را در غم و اندوه است کامل, چون یک بار دیگر این dreamscape. کودکان در زمستان به نور و صعود به یک ماشین—آن است که یک نعش کش—و خندان با شادی بازیگوش فراری درایو دور. بچه ها مجاز به رانندگی; بچه ها مجاز به مرگ است.

چه معنی آن را برای یک پسر سیاه و سفید به پرواز به رویای پرواز و فراتر? به تصور خود vincible بدن قدرتمند بدن که در این جامعه است به طوری که اغلب مصرف به عنوان پول ساز و یک شی از منحرف تمایل تصور را به مافوق انسانی و در نتیجه تهدید قدرت? در این ویدئو برای Kendrick Lamar را “بسیار خوب” به کارگردانی Colin Tilley, Lamar, پرواز را از طریق, کالیفرنیا, شهرستان, خیابان, بالاتر از پیاده رو و خالی بسیاری در کنار حصار سیم.

“بسیار خوب” بوده است سرود بسیاری از تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و ناعادلانه درمان است. Lamar مظهر انرژی و پیام رزونانس عبارت “black lives matter” که پاتریس Cullors Alicia Garza و عقیق Tometi پرتاب به گردش در زمانی که در سال 2013 تاسیس کردند ، عبارت بود apt سپس و در حال حاضر. آن سکه را احساس می کند هر دو اجدادی در آن دانش و نبوی در جریان آن ضرورت است. من می دانم که در حال حاضر با یقین است که وجود دارد هرگز یک لحظه ای که ما نمی خواهد نیاز به گفتن آن نیست و در طول زندگی و در طول عمر Trayvon نسل.

این جوان سیاه پرواز در Lamar تصویری است شاد و مبارز برخاسته بالاتر از خیابان ها که ممکن است ادعای او بدن خود را آزاد و مستقل. در پایان این ویدئو یک افسر پلیس را افزایش می دهد یک انگشت به مرد جوان در آسمان و mimes کشیدن ماشه. زخمی مرد جوان می افتد به آرامی—برادر دیگر پایین و زمین است. تفنگ بود ، پرواز مرد جوان امن به نظر می رسد. او نمی توانید. اما در تصویر نهایی از این رویای او باز چشم خود را و لبخند می زند. برای یک لحظه او کشته نشده است.

سیاه, جشن روستا عمل آورده است که ما هم در اعتراض و اکستازی در سراسر جهان و در سراسر زمان. جامعه توانا و نیروی زندگی برای مراقبت از خود و زنده ماندن است. اما محافظت در برابر قتل است. رقص خود را نمی خواهد از ما به صورت رایگان. ما همچنان به مبارزه در برابر نفرت و خشونت است. من باور دارم که این نسل بیشتر در معرض خطر است و بیشتر دچار آسیب های روانی نسبت به گذشته است. من فکر می کنم از فردریک داگلاس کلمات شنیدن بردگان آواز خود را در غم و اندوه آهنگ ها در این زمینه است. او گذاشته زباله به نوپای اسطوره خوشحال darky: “بردگان بخوان ترین زمانی که آنها بیشتر ناراضی است.” ما رقص لذت ما است اما شاید از آن نیز ما غم آهنگ است.

پسران عشق را به رقص. من آنها را مطرح و به بزرگسالی است. آنها زیبا هستند. آنها خنده دار است. آنها قوی هستند. آنها جذاب هستند. آنها مهربان هستند. آنها شاد هستند در دوستی و جامعه است. آنها صالح و هوشمند در سیاست است. آنها در حال یادگیری. آنها با محبت هستند. آنها توانا و زنده است.

من را به یاد بسیاری از عرق احزاب تابستان با خانواده و دوستان است که در آن grownups به طور منظم عمل کرده تا در کف رقص و بچه ها d.j. d به ببینید که چگونه به سرعت آنها می تواند خود را به مدرسه پدر و مادر و عمه ها و بچه holler “Aaaaayyyy! که من جم!” آنها به تماشای ما با عمیق تفریحی. اما آنها که رقص ، یکی از بچه دیدم پسران من در اطراف گوشه در اتاق و گفت: “اوه خدای من آنها را می رقص! آنها بوده است برگزاری در آمریکا اقدام همه ترسو!”

زمانی که من به خواهر دوست خود است که پسر بزرگ من در سال اول در کالج بود و اغلب یک کنترل aux بند ناف رقص و رقص و رقص او گفت: “به یاد داشته باشید, رقص مردم زمانی که آنها شاد هستند.”

بله من و گفت من اندازه گیری موفقیت من به عنوان یک مادر از پسران در بخشی از این واقعیت است که من را پسران که عشق به رقص که در جامعه که رقص تا خود را قدرتمند بدن عرق که رقص و خنده که رقص و فریاد. که قادر–در میان آنها مطالعه و سازماندهی خود را از ترس خشم خود اعتراض خود را از آسیب پذیری خود را اشتباه و پیروزی دانش خود را که آنها باید به مبارزه با hydra-هیولا سر از نژادپرستی و خشونت نژادی که ما قادر به داغ–برای پیدا کردن شادی و قدرت جمعی خود بیان.

این مقاله نه جشن است و نه مرثیه.

ما دیگر به بردگی گرفته شده. Langston Hughes نوشت که ما باید ایستاده در بالای نژادی کوه “رایگان درون خودمان” و من دعا می کنم که کسانی که کلمات هم معنی برای ما جوانان. اما آزادی ما باید کشف و ضبط و ثابت در هر روز است.

رقص مردم می گویند من زنده است و در بدن من است.

من سیاه زنده است و به دنبال بازگشت شما.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü