تلویزیون مخاطبان استودیو می رود از دست رفته در Coronavirus بحران

The View taped without a studio audience.
این هفته طرفداران تمرین های اجتماعی فاصله شروع به ناپدید می شوند از صندلی در دوست پسر سبزه خوابگاه و پخش برنامه های زنده از بحث نشان می دهد مانند ABC “،”عکس لو Rocco / ABC / گتی

در میان همه گیر نهاد استودیو مخاطبان در نظر گرفتن یک وقفه به پایان رسید. این هفته طرفداران شروع به ناپدید می شوند از صندلی در دوست پسر سبزه خوابگاه و پخش برنامه های زنده از بحث نشان می دهد و بازی را نشان می دهد. آن چیزی که لازم است با یک eeriness است که واقعی و مفهومی و استعاری: پراکندگی از یک نوع جامعه نشانه ای از یک رویکرد جدید به فضای عمومی است. عدم وجود یک مخاطب زنده است و حضور را در خود دارد.

همه چیز را تکان داد به طوری که تعدادی از اول نشان می دهد به اتخاذ این اجتماعی-فاصله ادب بودند و در طول روز پخش می شود. روز چهارشنبه میزبان “نمایش” مونتاژ قبل از غیر مخاطبان است. (وجود دارد مطمئنا بیشتر مردم در خانه بیش از حد معمول به تماشای آن را به عنوان پخش شد.) گلدبرگ Whoopi گرفتن مرحله exuberantly خطاب بسیاری از صندلی های خالی. “خوش آمدید به ‘نظر’, ” او گفت: دو بار. کار خود را به کاهش هاله ای از ریاضت; او و همکارانش که به اذعان اکو از نزدیک خالی استودیو به رسمیت شناخته شده نیاز به انجام یک سیرک عمل با فیل در اتاق است. وجود ساختاری و عاطفی ضرورت برجسته سازي موضوع را در یک راه است که ترکیبی از صداقت و تشویق.

نیز وجود دارد یک احمق جذابیت در تلفیق اساسی گرانش عمومی-بهداشت و درمان مشکل و علت وجودی “زنده با کلی و رایان.” در اینجا در روز چهارشنبه شد و دو جانباز ارتباطات حرفه ای, Kelly Ripa and Ryan Seacrest, آهنگسازی جدید و نرمال. یک اسکلت خدمه از کارکنان خود را به حال بدن در صندلی های خود. Ripa—ماهرانه خود deprecatory فروتن در صورت افزایش پوچ—joshed که حضور خود را در قالب مجازات و به جای آن به استقبال خانه توجه بیننده را. “اجازه دهید آن صورت شما نمی توانید به هر جای دیگری” Ripa گفت. در ضمن Samantha Bee در اولین “فرونتال کامل” تحت این شرایط به ما نشان داد که یک تعداد انگشت شماری از کارکنان اشغالگر مخاطب او نگه داشتن برخی از فضای بین آنها را نه تنها به دلیل احترام اجتماعی فاصله اما “همچنین به این دلیل که نفرت هر یک از دیگر” زنبور عسل شوخی تخلیه چیزی شبیه خشم ناتوان. هی من دست هایش را. این واقعیتی است که کمدی همیشه بهتر است با جمعیت اما این بیش از کمدی; آن را بداهتا فرم از بحران بوده است.

هنگامی که استفان کلبرت ضبط “اواخر نمایش” روز پنج شنبه در نزدیکی خالی اد سالیوان تئاتر او عمل مشابه خلق و خوی. “همانطور که شما ممکن است متوجه هیچ یک از شما در اینجا در حال حاضر,” او گفت: برای کرسی خالی. لقی و صمیمیت از تولید یک ضبط تمرین با گروه خانه لباس پوشیدن پایین ارائه شده توجه داشته باشید از راحتی و صادقانه تن از discombobulation. کلبر هدایت خود را در غم و اندوه نگاه صعودش را جشن گرفته بود که هیچ کس در اطراف خود در تناقض طنز دید. “در ذهن من همه جوک ها, کامل,” او گفت:. “تنها کسی که همیشه مخالف با من مخاطب است. نمی تواند مخالف با من در حال حاضر می تواند به شما؟”

اگر شما به تماشای ESPN در ساعت ظهر روز پنج شنبه شما را دیدم A. C. C. مردان مسابقات بسکتبال حل در زمان واقعی است. دانشگاه ایالتی فلوریدا و Clemson شد و آماده برای رفتن در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی قبل از چه sportscasters به عنوان یک “محدود جمعیت” از پرسنل و پدر و مادر و cheerleaders. فقط قبل از tip-off کنفرانس کشیده پلاگین بر روی همه چیز. چیزهایی که اتفاق می افتد بسیار سریع; ناگهان آنها اتفاق می افتد نه در همه. کمیسر تحویل صالح توضیح و ارائه جایزه به ایالت فلوریدا به عنوان این کنفرانس را به طور منظم فصل قهرمان. آرام از جمعیت صدای هر عکاس شاتر و وزوز از گوشی به نظر می رسید به تورم فراتر از نسبت, ساخت تنهایی سر و صدا.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>