محو آثار کلمبوس, اوهایو

در هفته گذشته تحت تمدید فشار از معترضان شهردار کلمبوس اعلام کرد که شهر برجسته ترین مجسمه کریستف کلمب می تواند

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
Status of Christopher Columbus
در هفته گذشته تحت تمدید فشار از معترضان شهردار کلمبوس اعلام کرد که شهر برجسته ترین مجسمه کریستف کلمب می تواند حذف شود "را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."عکس توسط Ron Buskirk / Alamy

اگر شما با حضور در مدرسه ابتدایی یا دبیرستان در کلمبوس, اوهایو در اوایل نوزده-نود شما به احتمال زیاد در زمان سفر درست در مرکز شهر به بانک ها از Scipio رودخانه به بازدید از سانتا ماریا موزه. لنگر انداخت فقط دریایی آن اندازه کامل ماکت کریستف کلمب گل سرسبد پرده برداری در سال 1992 به مناسبت پنج صدم سالگرد کلمب اولین سفر در سراسر اقیانوس اطلس در سال 1492. پدر و مادر من—که کشتی به عنوان یک مانع بین فرزندان خود و مایع از تاریخ این کشور است اما غیر ممکن وظیفه—هرگز امضا اجازه لغزش برای من به این سفر بروید. در تعیین روز پنجم من ماندم پشت در dimly روشن, کلاس درس, thumbing از طریق برجسته ادبیات است که پدرم به من داده بود به عنوان خوانده شده. وجود دارد مردم در این شهر که معتقد بودند این کشتی به یک مارول چیزی به اندازه کافی زیبا به مبهم تاریخ از جایی که در آن استراحت یا خون که ریخته شد با نام فتح. در روزی که سانتا ماریا رسما اختصاصی جمعیت زیادی جمع شده بودند در امتداد رودخانه به جشن می گیرند. در خیابان مجاور پارک بیش از یک صد نفر اعتراض کردند. از به عرشه کشتی یک بازدید کننده می تواند نگاه کردن به سمت دهان Scipio به یک منطقه بود که هنگامی که شناخته شده به عنوان نمک-لیسیدن شهر که در 1774 سربازان از ویرجینیا افتتاح شد آتش سوزی در یک روستای بومی مردان و زنان و کودکان و کشتن نود و شش نفر است. وجود دارد هیچ یادبود برای این فصل از تاریخ ما است. فقط ماکت قایق ریخته گری سایه طولانی.

ما در آستان دورانی است که در آن یک بار غیر ممکن تبدیل شده است به تازگی امکان پذیر است. سانتا ماریا ماکت کشیده شد از Scipio رودخانه در اوایل بیست-ده—نه به خاطر آنچه در آن ارائه شده و یا اینکه از افرادی که می خواهم به صرف قبلی چند دهه خواستار حذف آن اما به اتاق را برای بازسازی در امتداد رودخانه. دیگر آثار به کریستف کلمب باقی می ماند بافته شده به پارچه از شهرستان به نام به افتخار او. برجسته ترین از سه مجسمه بیست و دو پا و سه تن شباهت بازیگران برنز فرستاده شد و در سال 1955 توسط شهروندان جنوا, ایتالیا و towered خارج از شهر در سالن از زمان. در ماه اوت سال 2017 در پی خشونت آمیز سفید-supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia به عنوان آثار تاریخی به رهبران مؤتلفه شروع به به پایین گرفته شود و در جای دیگر در این کشور معترضان در کلمبوس با تجمع در مقابل ساختمان شهرداری به تقاضای مجسمه را برداشت. شهردار این شهرستان اندرو Ginther در پاسخ با بیان این که چنین تظاهرات بودند مانع از "مشکل واقعی" است که نژادی تقسیم در امریکا است. حذف یک مجسمه نیست نشانی که مشکل Ginther تصمیم پس از آن. سه سال بعد در میان تجدید خواستار بناهای تاریخی در سراسر کشور به سقوط لحن خود را تغییر کرده است. هفته گذشته Columbus State Community College اعلام کرد که حذف یک کلمبوس مجسمه که ایستاده بود در محوطه دانشگاه از سال 1988. دو روز بعد Ginther اعلام کرد که شهرداری مجسمه می تواند حذف شود "را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

من زندگی در کلمبوس برای بسیاری از زندگی من است و امیدوارم که به اینجا برای هر نامشخص زمان من را ترک کرده اند. گاهی اوقات یک جایی یک چیزی است که اتفاق می افتد به شما و یا در نتیجه یک سری از اتفاقات. من مردم مردم نقل مکان کرد و تا زمانی که آنها تصمیم به توقف در حال حرکت است. پدر من که مطرح شد در نیوجرسی و نیویورک, سفر به پراویدنس, رود آیلند در اوایل دهه هشتاد برای یک مصاحبه شغلی. وقتی که کار نمی آمد از طریق او بسته بندی شده در خانواده ما به یک ماشین و سوار به Columbus که در آن کار فراوان تر بود. من عاشق کلمبوس هر چند به عشق هر جا همیشه به نظر می رسید به من به شامل یک سری از محاسبه و انتخاب آنهایی است که باید به طور مداوم وزن و اندازه گیری. و به عنوان در هر رابطه دیگر باید آماده شود به حساب با امکان خروج عواطف اگر ریاضی متوقف می شود اضافه کردن.

برای بسیاری از سال بالغ در کلمبوس من شده فکر کردن در مورد راه بناهای تاریخی می تواند ناپدید می شوند. برای بچه ها در شرق و سمت محله مرکز شهر دور بود سیاره تنها چند مایل و کل جهان به دور از جایی که ما لگد شیشه های شکسته از دادگاه های بسکتبال و یا صعود در بالای بام غفلت ساختمان مدرسه. من به عشق بناهای تاریخی محله من, در حالی که همچنین در حال آمدن به درک کنند که آنها می توانند ناپدید می شوند بدون هشدار دهنده در هر لحظه است. در آغاز بهار به عنوان مثال حلقه بسکتبال در Scottwood مدرسه ابتدایی خواهد بود آراسته, با, تازه, سفید, شبکه, تلاش برای فریب بازیکنان و برگشت به پارک همانطور که درجه حرارت افزایش یافت. هر کس قرار داده و آنها می دانستند که چگونه بورس گاهی ارزش پولی یک توپ نخ ریسی از طریق یک شبکه است. سپس یک بهار شبکه به نظر نمی رسد. رینگ پیچ خورده دور از یکدیگر و هرگز به عقب برگرداند. در اوایل دهه بیست سالگی من مشغول به کار در یک فروشگاه دلار یک پیاده روی کوتاه از خانه پدر من. آن را در همان میدان به عنوان سوپر Duper بازار که ثبت نام در صدر بود با یک لبخند فیل. من می خواهم خیره شد تا در آن از پشت صندلی اتومبیل به عنوان یک بچه بود یک یادآوری بود که من به بازگشت به محله ای که در آن مردم بودند. چراغ روشنایی حروف سوپر Duper نشانه هرگز تمام مشغول به کار در یک بار آن را بخوانید "S ER DUP" و یا برخی از تغییرات. چراغ قرمز خواهد سوسو زدن در شب به طور خلاصه کشیدن پرده از تاریکی و دور از فیل—تا زمانی که فروشگاه بسته و چیز دیگری شد و پس از آن چیز دیگری و سپس فیل رفته بود.

این احساس احمقانه به این باور در هر جایی که دانستن آن ممکن است انجام دور با گرامی ترین شما در گوشه نام از رشد آن است. بسیاری از مردم من می دانم و دوست دارم که در اینجا دیده می شود شخصی خود آثار محو شدن یا تبدیل شدن به یک پوسته خود را به خاطر یک مشتاق شهر گسترش است. بخش هایی از این شهر به شرق و غرب دو طرف در حال کم شدن فشار در هر دو طرف با رشد حومه و یا سند چشم انداز وسیع از ماشین منگنه و بالا افزایش می یابد. در مرکز شهر هنر منطقه شناخته شده به عنوان کوتاه, شمال, spirals بیشتر به کلی ناز و نعمت. در سال 1985 زمانی که این منطقه هنوز هم در نظر گرفته نامطلوب ثروتمند و کسانی که در این شهر حومه یک شب به نام بولینگر برج در یکی از مناطق عمده تقاطع ها شد بخش 9 مسکن عمومی برای فقرا و افراد معلول است. بیست و پنج سال بعد از آن شد کوپن بر اساس بخش 8 مسکن عمومی برای سالمندان است. سپس در سال 2017, ساختمان خریداری شد که در فروش آن صد ساکنان منتقل شدند ندارد. برخی از نقل مکان به جایگزین مسکن عمومی در نزدیکی; دیگران پرتاب از ساختمان آنها به نام خانه به پایان رسید تا به دور از کافی اتوبوس خط و یا فروشگاه مواد غذایی. مظاهر قدیمی کوتاه شمال باید تمام راه. بولینگر ساختمان برج در حال رفتن به تبدیل شدن به یک هتل لوکس است. این مرکز جایی که من استفاده می شود برای اهدای پلاسما برای پول نقد سریع هنگامی که وجود دارد بدون چک در افق در حال حاضر یک نوار و یا یک رستوران و یا یک فروشگاه از برخی از نوع. در یک نقطه خاص یکی remapping تار به بعد تا زمانی که یک منطقه می شود, خاکستری, مرز بین گذشته و حال خود را بلند كنيد.

البته این خرس ذکر است که حضور من در شهر کلمبوس است که بخشی از آن را فرایند طولانی از reformatting چشم انداز. فقط به عنوان دهان Scipio رودخانه بود و هنگامی که خانه را به یک روستا قبل از قتل عام در دادگاه های بسکتبال که در آن یاد گرفتم به ساقه ساخته شده بودند بر زمین بود که یک بار به خانه دیگر مردم است. در مرکزی اوهایو, سرزمین ما تقدیرنامه ستایش را به Shawnee, میامی, Lenape و ویاندوت مردم به عنوان کسانی که زندگی می کردند و برای مراقبت از این کشش از زمین است. خیلی از ما زندگی می کنند یک عمل نقاشی بیش از یک وجود قبل از ما هر چند من همدستی در این داستان نمی کند و آرام درد من احساس می کنم در دیدن فضاهای شهر من در تبدیل شدن به آشنا; در دیدن پلیس که پس ماند این محله حرکت از آنها و پیدا کردن افراد جدید در حاشیه به شناور بیش; در دیدن این ماشین آلات از قدرت در شهر همهمه همراه غافل از آن است که پشت سر گذاشتن.

سرنگونی مجسمه نمادین عمل می کنند اما آن را می آید پس از سالها کار بتن و فشار است. بودند افرادی که به خیابان ها ریختند و در سال 1992 به گفتن این قایق نمی تواند نشستن در اینجا و مردم در سال های پس از که بود در پا از کریستف کلمب و گفت: این مجسمه نمی تواند نشستن در اینجا—افرادی که گفت: در حال حاضر و گذشته شهرداران وجود دارد که یک بدهی برای تاریخ است که این شهر هنوز هم بخواهد به شادی کردن در. در هفته های اخیر مردم بار دیگر به خیابان آمدند تا در کلمبوس و در سراسر کشور است. وجود دارد یک تصویر بزرگتر جلو راندن آنها, اما حتی کوچکتر دعوا در خدمت به عنوان یک پل به چیزی بزرگتر. پس از تالار شهر مجسمه گرفته شده است و دور برخی از همان افراد خواهد بود حق بهره برداری از انگشتان دست خود را در این شهر پرچم و مهر و موم که خرس تصویر سانتا ماریا. آنها خواهید بود در نظر گرفتن هدف در شهر سوم و قدیمی ترین کلمبوس مجسمه که می ایستد در خانه ملت و نوشتن نامه به شهردار خواستار تغییر نام شهر—که در حال حاضر در این دوره از امکانات جدید به نظر می رسد از این سوال. در میان این افراد کسانی هستند که خود را دیده اند کوچک پناهگاه در شهر جاروب دور—افرادی که از دست داده اند ساختمان که آنها در رشد و یا رستوران که در آن مردمی خود را کار می کرد زمانی که آنها شروع به از هیچ است. یک شهر نمی تواند به طور مداوم تبدیل خود را در هزینه از آن بسیاری از شهروندان به حاشیه رانده شده و در انتظار آن دسته از شهروندان به گسترده تخیل در مورد چه بیشتر تحول—آیا از مجسمه یک نام و یا رهبری—می تواند.

کار مردم است و آنچه ماندگار. این unromantic کار انجام شده در بازه گاهی اوقات فقط به عنوان یک طرح برای هر حرکت آینده ممکن است بوجود می آیند و آن را با ارزش تر از هر bronzed بنای تاریخی و یا مهر و موم و یا نام شهرستان. این کار از دانش آموزان که نمی خواهد استراحت تا زمانی که پلیس خود را ترک مدارس. از پزشکان که راهنمای مردم در زیر سایه یک درخت و خیط و پیت کردن گاز اشک آور از چشم خود را. از افرادی که دوختن ماسک یا کیسه های لوازم و دوچرخه آنها را در سراسر شهر از طریق پلیس موانع. از افرادی که حمل کیسه های یخ به طوری که آب سرد باقی می ماند. از افرادی که قربانی ایمنی خود را به نگه داشتن مردم خود را امن است. از افرادی که نشان می دهد تا به courthouses و در مقابل ایستگاه های پلیس و در حومه شهر. از مادرانی که غمگین خود را به کودکان مرده و کسی که با وجود غم و اندوه خود را همچنان به مبارزه برای زندگی است. آثار جدید مردم در حال ساخت و ساز در جهت نمی رتبهدهی نشده است دیده می شود. و هنوز هم در اینجا ما در حال جهش به جلو است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب