اولین موج

عکس از Alamy

این یک بعد از ظهر گرم در اواخر هفدهم به اوایل قرن هجدهم—و چه شانس! من در یک علفزار دوست داشتنی و چه کسی می توانم جاسوسی اما یک دوست. یک همراه و همدم در سراسر چمن! چه در این کوتاه عمر معدن با توجه به نسبی عدد از مردم در اطراف من مدیریت یک شاهکار؟!

“سلام دوستان!” من داد اما نه بیش از حد با صدای بلند به عنوان به ناهنجار و یا وحشت زده شدن اسب.

Hmm. من دریافت بدون پاسخ و در عین حال از آن است که به وضوح آشنایی من و من می خواهم به خودم شناخته شده است. من دوباره سعی کنید. “من گفتم:” سلام دوستان در این رسانه به دور!’ “

آه او نمی تواند مرا بشنوی. من لبخند, افشای, پیر دهان و استخوان آن را به عنوان شد اما به نظر می رسد بعید است که او می توانید ببینید که. . . . شاید من را گسترده حرکت به سمت من لبخند ؟ O. K., در حال حاضر او رعایت اما به نظر می رسد اشتباه است. اجازه دهید من فقط حرکت دست من شدید در مقابل چهره من به عنوان اگر من پاک کردن که لبخند. که باید آن را حل کنند.

شما می دانید چه ؟ من فقط راه رفتن بیش از. نه ، من نمی خواهم به انجام این کار است. سپس ما را به صحبت و او هنوز ناراحت قبلی ما گرم “موش گسترش طاعون” بحث و من فراموش نمی خواهید به شرکت در این گفتگو دوباره. علاوه بر این او کاملا دور و من لازم نیست کفش.

شاید من باید یک چرخ جست و خیز کردن? هیچ که است ساده لوحانه است. چرا من بود jigging?

من باید سلام? نه بیش از حد رسمی و نظامی.

من باید با کمان در کمر? هنوز هم بیش از حد رسمی است.

ضربه او را یک بوسه ؟ بیش از حد رمانتیک و من مطمئن هستم در صورتی که اختراع شده است.

هیچ تمرکز. او به نظر می رسید برای پاسخ به حرکات دست تا شاید من فقط سهولت تا درجه یک. فقط مرتب کردن بر اساس . . . حرکت بازوی من بالای سر من. شاید با برخی از حرکت دست پرتاب در آن وجود دارد و همچنین. بله مثل فروتن تیغه از چمن باد. شاید حتی پیچ و تاب و مچ دست من کمی—چرا نه ؟ بله, که در آن است. بسیار بیشتر گاه به گاه و غریب است. مانند جست و خیز کردن برای بازو!

آه! او دریافت کرده است من ژست و استقبال با شکوه لبخند! و در حال حاضر او در پاسخ به من ad-hoc حرکت در نوع! چرا من احساس می کنم به او نزدیک تر و در عین حال تحت هیچ اجبار به صحبت می کنند. من می توانم در مورد روز من و او او ما هر دو داشتن اذعان کرد ما رابطه گاه به گاه و زمان مجاورت! درخشان!

در حال حاضر برای دیدن در این مورد نیوتن همکار. من می شنوم او دو تمام قطعات منحنی شیشه ای و قرار دادن در برخی از نوع از سحر و جادو را نشان می دهد. چه روز!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>