رای گیری فاجعه پیش رو

سیاست عمدی رای دهندگان سرکوب و غیر عمدی جلوگیری از رای دادن برخورد خواهد شد در ماه نوامبر. شاتر / اطل

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
شاتر / اطلس

On ژوئن 9, اولیه روز صدها نفر از مردم در محاصره پارک میخانه وسیع آبجوسازی و رستوران در آتلانتا در ناحیهای در شمال غربی پارک. آنها در صف در شش پا افزایش و خط پیچیده در اطراف پارکینگ. دو در نزدیکی مکان های رای گیری بسته شدند و پس از این بود که در آن 16,000 Atlantans شد میله میله به پای صندوق های رأی رفتند. در سراسر منطقه مترو بیش از 80 مکان های رای گیری بسته شده بود و یا تثبیت بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس. چه بدتر است: دولت جدید دستور رای گیری ماشین آلات متوقف شده بود ،

برخی از افراد منتظر برای بیش از سه ساعت به رای; دیگران چپ قبل از مصاحبه برگه های رای خود. گرجستان بحران شد آنومالی نیست. 2020 اولیه شروع با یک مشکل برنامه در آیووا انجمن, ارائه, برای اولین بار در کشور مسابقه مسئله. یک ماه بعد در روز سه شنبه رای دهندگان ملاقات ساعت-انتظار طولانی در لس آنجلس, هوستون, Dallas و ساکرامنتو است. یک ماه دیگر گذشت هزاران نفر از آمریکایی ها در حال مرگ بودند از coronavirus و مقامات دولتی شروع لغو مقدماتی. ویسکانسین مقننه دولت مجبور آوریل خود را اولیه از طریق به هر حال. میلواکی رای دهندگان ایستاده بود نقاب در یک یا رگبار تگرگ در انتظار رای در یکی از تنها پنج رای گیری ، هر سال دیده اند 180 رای گیری مکان.

گسترده شکست در انتخابات مقدماتی foreshadow یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار انتخابات نوامبر. ایالات آمریکا مانند نیویورک شده اند مسابقه به ایجاد تسهیلات برای رای دادن از طریق پست. اما کشورهای دیگر در حال ساخت رای گیری سخت تر برای ساکنان: اوکلاهما در حال مبارزه برای نگه داشتن آن قانون که نیاز به رای گیری غایب بود محضری; تگزاس نمی خواهد قبول پزشکی آسیب پذیری به کروناویروس به عنوان دلایل کافی برای رای گیری غایب. حتی اگر دسترسی بیشتر به رای گیری ممکن است به کمک یک تعداد قابل ملاحظه ای از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان این مخالفت با آن را از می آید بالا. "ایمیل آراء آنها تقلب" رئیس جمهور گفته است.

موانع رای گیری از دسترسی غیر قابل قبول قبل از همه گیر لی عدن یک وکیل برای NAACP صندوق دفاع حقوقی است که به طور فعال litigating چند رای گیری-حقوق موارد به من گفت. سیاه رای دهندگان به طور متوسط صبر 45 دقیقه دیگر به رای از رای دهندگان سفید; Latino رای دهندگان صبر 46 دقیقه دیگر. یک مطالعه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از فلوریدا یافت می شود که سیاه پوست و لاتین رای دهندگان در فلوریدا بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ایمیل خود را در برگه های رای را رد کرد به سفید رای دهندگان—به دلیل ترکیبی از رای دهندگان خطا و چگونه دولت فرآیندهای برگه های رای. به ترک است که در حال حاضر سیستم ناقص بدون تغییر در یک بیماری همه گیر است مضر عدن گفت. "شکست به کار در این زمینه است که ما در آن هستیم که یک بیماری همه گیر و فعالانه استفاده از منابع خود را به آدرس ظهور است که: این هم یک شکل از سرکوب رای دهندگان."

چندین ایالت از جمله گرجستان و ویرجینیا و ماساچوست را گزارش کرده اند رکورد حضور خود را برای انتخابات مقدماتی و احتمالا دو به سه گانه که در کل. "این احتمال وجود دارد که ما قصد داریم برای رفع این مشکلات در ماه نوامبر ،" مایکل مک دونالد یک استاد دانشگاه فلوریدا که مطالعات انتخابات به من گفت. "در برخی از موارد وجود دارد واقعا هر گونه راه حل های خوب."

بیشتر در حوزه های رأی گیری نخواهد جادویی ظاهر می شود. متوسط نظرسنجی کارگر است که بیش از 60 سال—و در نتیجه آسیب پذیر به COVID-19. در ویسکانسین حدود 7,000 نظرسنجی کارگران گفت: آنها نمی خواهد کار در طول مارس انتخابات به دلیل ترس از coronavirus. رای دهندگان تا به حال به تلاش برای پیدا کردن جدید حوزه های رأی گیری و کشف کردن راه برای رسیدن به آنها. نتیجه ؟ صف های طولانی و سنبله در رای گیری غایب.

"عادت یکی از چیزهایی که باعث می شود مردم رای" هنری بردی که مطالعات سیاست های انتخاباتی در UC برکلی به من گفت. برخی از مردم را تشویق به رای دادن به دلیل آن را آسان به اندازه کافی برای انجام. در سال 2011 بردی و یک تیم از محققان به بررسی نحوه تغییر حوزه های رأی گیری می تواند بر نتیجه انتخابات و آنها دریافتند که متناوب یک محل ممکن است به کاهش رای گیری به میزان 2 درصد است. برخی از مردم رای غایب به جای در زمانی که فرد خود را در مکان سنجی تغییر کرد—اما این مطالعه مورد بررسی قرار کالیفرنیا که بهانه ای مورد نیاز است برای رای گیری غایب. "شما احتمالا رفتن به از دست دادن مقدار زیادی بیشتر رای دهندگان در مکان های که در آن رای-با-پست الکترونیکی است که به عنوان آسان نیست."

در طول سال 2016 اولیه ساکنان در Maricopa, آریزونا, مواجه رای گیری تاخیر تا پنج ساعت. پس از مقامات دولتی قطع بودجه شهرستان Maricopa, کاهش تعداد آن از حوزه های رأی گیری 70 درصد -- 200—60—معنی محل رای گیری در دسترس بود برای هر 21,000 رای دهندگان. مقامات در ده ها تن از کشورهای دیگر از جمله فلوریدا و جورجیا کارولینای شمالی و آلاباما به همین ترتیب بسته و یا تغییر مکان های رای گیری. قبل از قانون حق رای بود که طی آن وارد در سال 2013 هر یک از این کشورها قبلا افتاده زیر بخش از حقوق مدنی قانون اجازه داده است که دولت فدرال برای جلوگیری از تغییرات به انتخابات است که می تواند تاثیر منفی مردم رنگ در مکان های با سابقه محرومیت. زمانی که حوزه های رأی گیری بسته هستند بسیاری از سیاه و قهوه ای مردم مجبور به سفر دورتر به رای دادن در نامتناسب نرخ با توجه به یک گزارش از صندوق دفاع حقوقی.

این بیماری همه گیر خواهد شد و در نتیجه غیر منتظره ای تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای آمده نوامبر. و اگر رای دهندگان فراموش به ثبت نام در انتخابات پاکت صورتی که علامت پاکت اما امضا مطابقت ندارد یک فایل با انتخابات اتاق کار و یا حتی اگر یک انتخابات رسمی misreads اطلاعات است که به درستی نوشته شده است, پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند دور انداخته شود. در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات کمک کمیسیون گزارش داد که بیش از 300,000 پست الکترونیکی-در آراء رد شد. "است که شماره می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر می تواند یک میلیون دلار یا بیشتر در سال 2020—اگر ما عمل نمی" مک دونالد به من گفت. "و حتی اگر ما اقدام ما هنوز در حال رفتن به دیدن غیر منتظره ای تعداد زیادی از برگه های رای را رد کرد."

ایالات متحده عمل کرده است روند انتخابات عمومی-بهداشت و درمان اضطراری قبل از. در سال 1918 مبارزه شد طرح میتوانست به تجمعات عمومی, محدود شد و رای دهندگان بودند قرنطینه در طول آنفولانزای همه گیر. تقلا برای برگزاری یک انتخابات منصفانه منجر به برخی از سکسکه. در یک مورد یک انتخابات محلی را نتیجه بود بدبختانه پس از رای از اضافی مکان سنجی—راه اندازی اجازه می دهد تا قرنطینه دانش آموزان و معلمان در آیداهو آمریکا نادیده گرفته شد. آیداهو دیوان عالی کشور انداخت از آراء این استدلال که رأی نامشروع بود.

اگر تاریخ راهنمای امریکا careening نسبت به پر سر و صدا نوامبر. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می خواهند برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به نفع خود در سقوط آنها ممکن است یک بهداشت عمومی بهانه ای برای انجام این کار است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب