هیچ مسیحی مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور تهمت صحبت انجیلی طرفداران در میامی فلوریدا در ژانویه 3 سال 2020 است.اوا ماری Uzcategui / ایسنا

سرمقاله ماه گذشته در انجیلی جهان گل سرسبد انتشار مسیحیت امروزاستدلال کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید از دفتر.

در سرمقاله یکی از آخرین نوشته شده توسط سردبیر علامت Galli قبل از برنامه ریزی بازنشستگی heartened کسانی که پروتستان های انجیلی که بی قراری با آنها همکاری دینداران’ مشتاق پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما سرمقاله ناراحتی بسیاری دیگر از سفید پروتستان های انجیلی را تشکیل می دهند مسلما قوی ترین پایه برای حمایت از رئیس جمهور است.

در میان کسانی که بازگشت اخراج شد Wayne Grudem برجسته تحقیقات استاد الهیات و مطالعات کتاب مقدس در ققنوس حوزه علمیه در اسکاتسدیل, آریزونا. Grudem است که به سختی به نام خانواده, اما او توجهی الهیات در evangelicalism. اختصاصی Calvinist او شده است در مرکز بسیاری اخیر بحث کلامی. Grudem که در خدمت به عنوان کلی ویرایشگر فارسی نسخه استاندارد مطالعه کتاب مقدس آموخته است اخلاق در دوره های آموزش عالی برای بیش از 40 سال است. او نویسنده چندین عمده کتاب است.

در طولانی عمل متقابل به مسیحیت امروز , سرمقاله Grudem ارائه می دهد یک مهیجی دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی او همچنین در سال 2016 در یک ستون با عنوان “چرا رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از نظر اخلاقی خوب انتخاب است.” چون Grudem حمل وزن قابل توجهی در برخی انجیلی چهارم—به بسیاری از او را معتبر شکل وقتی که می آید به کتاب مقدس اخلاق—و از آنجا که موقعیت خود را نماینده از دیدگاه بسیاری از پروتستان های انجیلی ارزش آن توضیح داد که چرا در مورد او این است که در نهایت unpersuasive.

Grudem خود را آغاز می شود دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن با این استدلال نه تنها که تهمت نمی نقض قانون اساسی زمانی که او نکردن صدها میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین, اما همچنین که اقدامات خود را به طور کامل مناسب است.

با توجه به Grudem آن را مناسب برای آمریکایی مقامات دولتی به مطبوعات اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که دولت اوباما نقطه در از بین بردن اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin و بایدن پسر شکارچی که در خدمت در هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین. “رئیس جمهور قدرتمند برای بررسی اتهام فعالیت غیر قانونی” Grudem می نویسد. “من می دانم که هیچ چیز در ما قانون اساسی و یا قوانین است که می گوید چیزی اشتباه وجود دارد با به دنبال کمک از یک دولت خارجی در بررسی فساد ممکن است.” Grudem قرار می دهد به این ترتیب:

من هیچ چیز اشتباه است با رئیس جمهور انجام کارهایی است که او را به شخصی و سیاسی بهره مند شوند. در واقع من انتظار دارم که هر رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده انجام داده است و چیزهایی که او را شخصی و سیاسی به نفع هر روز از مدت خود را. آن است که مضحک به ادعا می کنند که این خلاف قانون اساسی برای رئیس جمهور به عمل در راه است که به لحاظ سیاسی مفید است. علاوه بر آن هنگامی که کسی اعلام کرد که او در حال اجرا برای دفتر سیاسی این بدان معنا نیست که او دیگر نمی تواند قابل بررسی قبل از تخلف است. مخالف باید درست باشد.

Grudem می رود می گویند: “این است و نه غیر اخلاقی به بررسی فساد ممکن است — آن چیزی است که دولت باید انجام دهد” و می افزاید: “در عهد جدید پیتر می نویسد که مقامات دولتی فرستاده می شوند ‘به مجازات کسانی که اعمال بد انجام میدهند و به ستایش کسانی که خوب’ (1 پطرس 2:14).”

Grudem به پایان می رسد این بخش از خود را دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن با نوشتن:

اما اشتباه است که به بررسی امکان خطا توسط سیاسی کسی حریف ؟ ظاهرا دموکرات فراموش نمی کنم چرا که دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان شده است, تحقیق در مورد رئیس جمهور تهمت برای کل سال گذشته. من نمی بینم که چگونه می تواند آن را “عمیقا غیر اخلاقی” درخواست اطلاعات در مورد فساد ممکن است در بخشی از جو بایدن. من حتی نمی ببینید که چگونه آن را می تواند “حداقل غیر اخلاقی” و قطعا “عمیقا غیر اخلاقی است.”

آن است و نه به من خیره کننده است که کسی که نوشته مهم کتاب درسی در اخلاق مسیحی نمی تواند تمایز بین یک قانونی بررسی توسط آمریکا اجرای قانون و یا مقامات کنگره و رئیس جمهور فشار یک دولت خارجی که بیش از او دارای قدرت فوق العاده ای به اعلام تحقیقات خود را به حریف سیاسی—به ویژه هنگامی که رئیس جمهور تیم روشن می سازد که دولت خارجی چه نتیجه درخواست قرار است.

وجود دارد البته هیچ مدرکی وجود ندارد که جو بایدن چیزی نامناسب در ارتباط با اوکراین است. او تحت فشار اوکراین به خلاص شدن از شر Shokin بود که به طور گسترده ای به عنوان فاسد و ناکارآمد غربی ملل و نهادهای بین المللی و اوکراین مبارزه با فساد سیاسی ، به این اتهام که بایدن اخراج Shokin چون Shokin بررسی شد Burisma این شرکت که هیئت مدیره هانتر بایدن در خدمت تحقیقات خفته بود. آن را قطعا غیر عاقلانه برای هانتر بایدن به خدمت در Burisma مدیره, اما آن را غیر قانونی و خودداری حیاتی congressionally تایید امنیت کمک به اوکراین مگر اینکه آن را اعلام کرد بررسی خواهد بود اشتباه تحت هر شرایطی. (تهمت نیز احتمالا در بهترین موقعیت به انتقاد از کودکانی که سود مالی از رابطه خود با خود را از لحاظ سیاسی قدرتمند ،

در اینجا چیزی است که ما می دانیم: رئیس جمهور تهمت عمدا به دور از کانال های مناسب به جای انتخاب برای راه اندازی یک سایه سیاست خارجی متمرکز شخصی خود را وکیل و هماهنگ غیر قانونی تلاش برای خودداری از هر دو حیاتی کمک های نظامی بود که اختصاص کنگره و یک آرزو در کاخ سفید نشست مگر اینکه اوکراین عمل در راه است که خواهد صدمه دیده است معاون سابق رئیس جمهور و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

آن را قرار داده راه دیگر: رئیس جمهور فشار عظیمی بر یک قدرت خارجی را به دخالت در انتخابات آمریکا توسط آسیب رساندن سیاسی خود دشمن—و Grudem کاملا untroubled که. شما می توانید تصور خشم از Grudem و دیگر تهمت حامیان اگر در سال 2012 باراک اوباما تا به حال مجبور می گویند چین به اعلام بررسی و حفاری تا خاک بر میت رامنی و سپس توجیه آن گفت که رئیس جمهور این قدرت را از هر ملت به انجام هر گونه تحقیق و تفحص ؟

و در جایی که این قرار ، ما به رئیس جمهور و نمایندگان مجلس چراغ سبز به فشار هر و همه کشورهای پاکستان و ترکیه و عربستان سعودی و کره شمالی و ونزوئلا و مکزیک و روسیه به اقدام به عنوان مخالف محققان آمریکایی مبارزات سیاسی? در حال Grudem و دیگر تهمت حامیان آماده برای این رایگان برای همه ؟ و اگر یک قدرت خارجی تحت فشار است به بررسی یک نامزد لیبرال جمهور پشتیبانی در چه زمینه است Grudem رفتن به شی ؟ یا Grudem اصل است که مداخلات خارجی در سیاست آمریکا خوب هستند و به تشویق—اما تنها زمانی که آنها برای پیشبرد علت سیاستمداران او پشتیبانی می کند ؟

و نه Grudem هر مرجع به یک سری دیگر از برجسته حقایق: رئیس جمهور مشاور امنیت ملی مشخص می شود تلاش برای فشار اوکراین به اعلام تحقیقات به رئیس جمهور رقیب سیاسی به عنوان یک “معامله مواد مخدر”; چند نفر مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود بنابراین در رابطه با این تلفن تماس بگیرید و مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که آنها گزارش نگرانی های خود را به شورای امنیت ملی را مشاور حقوقی; چند تن از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—از جمله بزرگ کمک کننده به مغلوب ساختن پیشی جستن—تایید کرد که تلاش برای فشار اوکراین نامناسب انجام می شود و تنها برای پیشبرد باریک سیاسی و منافع شخصی رئیس جمهور; سفیر ایالات متحده به اوکراین در آن زمان ماری Yovanovitch یک منتقد صریح از فساد در اوکراین قربانی یک کمپین اسمیر هماهنگ با رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی چرا که او نه به عنوان قابل اعتماد هنگامی که آن را به پیشبرد تهمت و Guiliani طرح; مقامات اوکراین ابراز نگرانی کرد که آنها در حال استفاده می شود به عنوان یک “پیاده در آمریکا و انتخاب مجدد کمپین”; دولت درگیر در یک پوشش توسط, در میان چیزهای دیگر, حرکت متن از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با Zelensky به شدت طبقه بندی شده سرور با وجود این واقعیت است که آن را شامل هر گونه بسیار اطلاعات طبقه بندی شده و رئیس جمهور را مسدود کرده است شاهدان و محروم کنگره شواهد که بیشتر تایید طرح خود را.

شما ممکن است فکر می کنم که حداقل برخی از این حقایق می تواند مربوط به Grudem و که برخی از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن را خواهد ناآرام او را, اما شما اشتباه خواهد بود. (پس از Grudem خود نوشت: دفاع ما آموخته اند که تهمت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می گوید رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای ادامه انجماد نزدیک به 400 میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین بسیار مخربی یک عنصر کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در برابر استیضاح.)

Grudem می نویسد که او انتظار دارد “که هر رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده انجام داده است و چیزهایی که او را شخصی و سیاسی به نفع هر روز از مدت خود را. آن است که مضحک به ادعا می کنند که این خلاف قانون اساسی برای رئیس جمهور به عمل در راه است که به لحاظ سیاسی مفید است.” اما هیچ کس به این استدلال که رئیس جمهور از اقدام در راه است که به لحاظ سیاسی مفید است فی نفسه اشتباه است; آنچه را که آنها در حال بحث این است که اگر رئیس جمهور عمل می کند در یک راه غیر اخلاقی به سود خود به لحاظ سیاسی آن است که یک مشکل است. مطمئنا یک مسیحی-اخلاق استاد باید درک کنند که تمایز است.

این به این معنا نیست که محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه خردمندترین دوره از عمل است. معقول و منطقی مردم من می دانم که استدلال می کنند که در مشخصاتش زمینه بهتر است به او اجازه دهید رای دهندگان تصمیم گیری مهم در انتخابات است که از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در این نقطه می تواند بیش از آسیب خوب. اما وانمود کند که تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و همه چیز مناسب است که به سادگی معتبر نیست.

در op-ed, Grudem می نویسد: “دلیل دیگری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر با توجه به Galli است که او در استخدام و اخراج افرادی که بعدها ‘به جرم مجرمان.'”

این کاملا درست نیست. چه Galli نوشته است که “به همین دلیل بسیاری از آنها نه شوکه مورد [رئیس جمهور اقدام نامناسب در اوکراین قسمت] این است که این رئیس جمهور است dumbed پایین ایده اخلاق در دولت او. او را استخدام و اخراج تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر به جرم مجرمان. خود او اعتراف کرده به اقدامات غیر اخلاقی در کسب و کار و ارتباط خود را با زنان که در مورد او باقی مانده است افتخار می کنم. خوراک توییتر خود به تنهایی—با آن همیشگی رشته mischaracterizations نهفته است و دشنامها—است که در نزدیکی یک مثال کامل از یک انسان است که از نظر اخلاقی از دست داده و اشتباه است.”

به عبارت دیگر Galli است با این استدلال که تهمت داشتن احاطه شده خود را با افراد فاسد تخطی از قانون اساسی است که نیاز به او را به خارج از دفتر. او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن یک الگوی رفتار غیر اخلاقی که درست است که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات بعد از این سال است که یک چیز رای دهندگان باید به حساب آورد.

اما که در آن همه چیز واقعا عجیب و غریب است که Grudem اعلام کرد: “این ناعادلانه اصل” گناه توسط انجمن.’ من خوشحالم که خدا نیست عیسی به همان استاندارد (به یاد داشته باشید یهودا که در خدمت به عنوان خزانه دار برای 12 حواریون و عیسی; دیدن جان 12:6; 13:29).”

این است که “گناه توسط انجمن”; آن را گفت که اگر رئیس جمهور بخواهد به اطراف خود با سایه کاراکتر چند تا از آنها تبدیل به جنایتکاران که ممکن است منعکس کننده خود را در اخلاق و قضاوت است. کسانی که محکوم شده اند و یا مجرم به جرم شامل, اما نه محدود به, تهمت سابق کمپین صندلی پل Manafort و Manafort معاون ریک گیتس; سابق خود وکیل شخصی مایکل کوهن; دیرین خود را دوست و مشاور راجر سنگ; و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. و با استناد به عیسی در راه Grudem می کند به عنوان یک راه برای به اخلاقی پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن, مایه تاسف است, هر چند آشکار است.

پس از آن وجود دارد این Grudem:

Galli همچنین می خواهد برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر چرا که او اعتراف کرده به “اقدامات غیر اخلاقی در کسب و کار و ارتباط خود را با زنان است.” در این نقطه Galli باید با اشاره به اقدامات انجام شده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد چرا که او پذیرفته نیست به هر گونه اقدامات غیر اخلاقی در حالی که در دفتر. در ضمن من آگاه هستم از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف به هر گونه اقدامات غیر اخلاقی در کسب و کار به طوری Galli اتهامات به نظر می رسد بیش از حد وسیع است.

دوباره بحث در سرمقاله این نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن را از نظر اخلاقی مشکل ساز اقدامات در کسب و کار و در روابط او با زنان زمینه را برای استیضاح; آن است که تهمت اخلاقی تجاوزات مرز هستند و در نتیجه اقدامات خود را در قبال اوکراین در حال تعجب آور نیست. و Grudem است که به سادگی اشتباه زمانی که او می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه بستری برای هر گونه اقدامات غیر اخلاقی در کسب و کار. در سال گذشته دولت قاضی دستور مغلوب ساختن پیشی جستن به پرداخت 2 میلیون دلار خسارت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بستری برای سوء استفاده از بودجه مطرح شده توسط Donald J. Trump بنیاد (در میان چیزهای دیگر) پرداخت کردن بدهی های کسب و کار و خرید یک پرتره از خود را برای یکی از هتل ها. این سختی به اگزوز راه و مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه معاملات مالی مشکوک.

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار با زنان Grudem می نویسد:

در مورد “اقدامات غیر اخلاقی … با زنان” Galli درست است. او ظاهرا با اشاره به Access Hollywood نوار کاست منتشر شد اکتبر 7, 2016 (نوار موجود ضبط هرزه نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2005 در مورد بوسیدن و اتوبوس زنان). مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر ضبط بیانیه روز بعد گفت: “من هرگز گفت: من یک فرد مناسب و نه وانمود به کسی که من نیستم. من گفته ام و انجام چیزهایی که من پشیمانی و کلمات منتشر شده امروز در این بیش از یک دهه قدیمی تصویری یکی از آنها است. هر کسی که مرا می شناسد می داند که این کلمات را منعکس نمی کند که من هستم. من در آن گفت: اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم … من تعهد به یک مرد بهتر از فردا خواهد شد و هرگز به شما اجازه پایین.” پس بر چه اساس می کند Galli می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن “باقی مانده است افتخار” از این چیزها ؟

در واقع مسیحیت امروز سرمقاله شده است می تواند با مراجعه به بسیاری از چیزهای دیگر از Access Hollywood نوار. برای مثال از آن می شده اند با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان سال 2016 کمپین اجازه hush-پرداخت پول به یک ستاره پورنو. یا خود زن ستیزی. یا درنده رفتار جنسی. و یا جنسی از دختران خود. و یا استفاده خود را از شایعات به تحقیر همسر اول خود را, ایوانا, زمانی که او به داشتن رابطه با مارلا افرای. اما دوباره Grudem نشان می دهد هیچ علاقه در هر یک از این. او فراهم می کند پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک رسوایی جنسی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حتی به عنوان Grudem را نادیده می گیرد و یا به طور چشمگیری کم اهمیت جلوه مشکل اخلاقی اقدامات رئیس جمهور در nonsexual مناطق.

آن را احتمالا به اشاره در اینجا است که در سال 1998 Grudem نویسنده اخلاق مسیحیاعتقاد بر این بود که صداقت و شخصیت ما رهبران سیاسی بود که یک موضوع فوری. برای مثال Grudem امضا بر روی یک “اعلامیه مربوط به دین و اخلاق و بحران در کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری.” در میان چیزهای دیگر آن اظهار داشت: “ما اعتقاد داریم که جدی سوء تفاهم از توبه و آمرزش هستند که برای بهره برداری سیاسی استفاده کنند.” آن رفت و گفت: “ما می دانیم که برخی از خصوصیات اخلاقی مرکزی برای بقای سیستم سیاسی ما در میان است که صداقت و صداقت و احترام به قانون احترام به شأن و منزلت دیگران پایبندی به قانون اساسی روند و تمایل به جلوگیری از سوء استفاده از قدرت. ما رد این فرض که نقض این استانداردهای اخلاقی باید معاف شود تا زمانی به عنوان یک رهبر باقی می ماند وفادار به خاص سیاسی و ملت برکت است توسط یک اقتصاد قوی.” معلوم می شود که Grudem یک استاد اخلاق مسیحی است که در واقع یک relativist. اصول نرم و قابل انعطاف بسته به اینکه چه کسی در قدرت است.

در مقاله خود در دفاع از رئیس جمهور Grudem اعلام کرد که او می داند که از “هیچ انجیلی که رهبر ‘خار’ مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان و رفتار.” (او به نقل از او انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از انتشار این Access Hollywood نوار.) اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است رئیس جمهور با انتقاد از رفتار غیر اخلاقی شده اند یا نادیده گرفته و یا به طور چشمگیری به حداقل برسد خیلی از رهبری سیاسی, سفید انجیلی جهان است. آنها را به شما بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است و در بدترین حالت ناقص—همانطور که همه ما آنها را به سرعت اضافه کردن—شاید کمی خام درشت و خشن در اطراف لبه, اما دوباره این دلیل است که او را “معتبر” سیاسی “نادرست” و “مبارز” است که به درستی دفاع از خود در برابر قبر بی عدالتی و ناعادلانه حملات.

در اینجا چگونه سفید انجیلی رهبران به طور معمول صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال گذشته رالف رید صحبت کردن به او ایمان و آزادی ائتلاف حامیان گفت: “هرگز وجود دارد هر کسی که در دفاع از ما و مبارزه برای ما که ما را دوست داشتم بیشتر از Donald J. Trump. هیچ کس!”

رابرت Jeffress این کشیش باپتیست megachurch در دالاس توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “جنگجو” برای ارزش های مسیحی است که در “کامل نیست فقط مانند هیچ یک از ما کامل است.” در واقع تنها یک هفته پیش Jeffress اعلام کرد در یکی دیگر از تملق گوی مصاحبه با فاکس Lou Dobbs “من مانند [تهمت بزرگ را] توییتهایی. من دوست دارم همه چیز را در مورد او”—نظر مغلوب ساختن پیشی جستن خوشدل به نقل از یک صدای جیر جیر خود را. (در طول سال 2016 کمپین Jeffress گفت:, “من گفت: من می خواهم از meanest سخت ترین هق هق من می توانید برای محافظت از این کشور است. و به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن تن من را خسته نمی کند.”)

جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی دانشگاه یکی از بزرگترین مسیحی دانشگاه ها در جهان قرار داده و آن را این راه: “محافظه کاران & مسیحیان باید برای جلوگیری از انتخاب ‘بچه ها خوب است.’ آنها را ممکن است بزرگ رهبران مسیحی اما ایالات متحده نیاز مبارزان خیابانی مانند realDonaldTrump در هر سطح از سوی b/c لیبرال فاشیست حزب دموکرات در حال بازی برای نگه می دارد و بسیاری از اکنون تعیین تقو رهبران یک دسته از wimps!” وقتی پرسیده شد که در یک مصاحبه اگر وجود دارد هر چیزی تهمت می تواند انجام دهد که به مخاطره می اندازد که حمایت از او و یا دیگر انجیلی رهبران فالول پاسخ داد: “نه … من نمی توانم تصور کنید که او را به انجام هر چیزی که خوب نیست برای کشور است.”

و Grudem خودش می گوید از مغلوب ساختن پیشی جستن “به مراتب از بودن” از نظر اخلاقی از دست داده و اشتباه,’ مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر من به یک حس قوی از عدالت و بازی جوانمردانه و او است (من فکر می کنم حق) ناراحت که روند استیضاح در مجلس بود اما هر چیزی فقط و عادلانه است.”

شما می توانید به عنوان خوانده شده چگونه Grudem مشخص تهمت توييتها—مغلوب ساختن پیشی جستن “impoliteness” یک “نسبتا بی اهمیت موضوع”—و شما می توانید آنها را برای خودتان. اگر یک رئیس جمهور الیزابت وارن با استفاده از رسانه های اجتماعی به همان شیوه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند Grudem توصیف و آن را به مراتب بدتر از یک “نسبتا بی اهمیت موضوع است.”

و پس از آن وجود دارد این است که این بیانیه توسط Grudem:

من فکر می کنم که تهمت تا به حال عمدا گفت: دروغ ؟ من نمی دانم. شاید. من اعتراف است که او اغلب با بزرگ نمایی و دارای چیزی است که “بزرگترین” و یا “بهترین” یک عادت است که احتمالا از سال خود را در ترویج خود را منهتن معاملات املاک و مستغلات. در برخی موارد من فکر می کنم او ساخته شده است که نادرست ادعا نمی کند چرا که او عمدا دروغ گفتن اما چون او داده شده اطلاعات گمراه کننده (به عنوان در خود ادعا می کنند که این جمعیت در مراسم تحلیف خود بزرگترین تا کنون) و من فکر می کنم که کاخ سفید باید درست هر گونه اظهارات نادرست. اما من باور دارم که او عمدا و عادت می گوید نهفته است ؟

مطلقا نه.

این ادعا است untethered میکنند از واقعیت است. این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است از جمله در اندازه افتتاحیه جمعیت به سادگی نتیجه داده شده اطلاعات گمراه کننده معتبر نیست. یک مثال: وقتی تهمت را رد دانش hush-پرداخت پول به Stormy Daniels ادعای او تا به حال به معکوس ظرف یک ماه هنگامی که آن را نشان داد که چند تا چک شخصی ساخته شده بود به او پس از آن-وکیل مایکل کوهن به بازپرداخت کوهن برای پرداخت, قرار ما برای وانمود کند که تهمت نیست dissembling?

در اوایل این ماه در طول یک تظاهرات در میلواکی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “مکزیک را برای پرداخت دیوار … شما می دانید که. این همه کار می کرد.” است که به صراحت نادرست است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها اصرار داشت که تقلب انتخابات هزینه او رای مردمی به هیلاری کلینتون; هیچ حقیقتی وجود ندارد که ادعا می کنند. این یک باطل که او ادعا کرد که روسیه نمی دخالت در انتخابات 2016 که او برنده بزرگترین زمین لغزش از سال 1980 که رئیس جمهور اوباما bugged برج ترامپ. رئیس جمهور ادعا کرد که سیاست جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده خود مجبور شد او توسط دموکرات ها که نادرست است. به طوری که خود ادعا می کنند که مردم در کالیفرنیا بودند شورش بیش از پناهگاه شهرستانها. بنابراین بیش از حد رئیس جمهور را روایت تبلیغ توسط کرملین که اوکراین یک کمیته ملی حزب دموکرات سرور که هک شد در طول سال 2016 انتخابات. و فراموش نکنید که مغلوب ساختن پیشی جستن مهلک دروغ به معنای متقاعد کردن مردم است که اوباما نمی شد متولد و شهروند آمریکایی, چیزی که من در مورد نوشت: در سال 2011. لیستی از مغلوب ساختن پیشی جستن mendacity می رود و در.

حتی اگر شما خم شدن به عقب را مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع شک شما نمی توانید به تماشای فیلم و یا خواندن لیست خود را از دروغ و دور آمده چیزی جز مشکل چقدر خشونت مغلوب ساختن پیشی جستن به حقیقت و واقعیت است. به رد تهمت دروغ به عنوان به سادگی تولید شده توسط “خبر جعلی” است که به مقصر بودن حتی ندانسته یک دروغ.

در این همه گفت: من به این معنی نیست نشان می دهد که هیچ استدلال می شود به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. Grudem لمس بر روی آن در پایان قطعه خود را زمانی که او در لیست سیاست هایی که او به عنوان یک محافظه کار حمایت می کند و معتقد است بهتر است برای ملت ایران از سیاست های لیبرال. که موقعیت دفاع. (من یکی که فکر می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی قرار ملاقات را در کل عالی شده.) اما حتی در اینجا Grudem و ضعف خود را مورد, از منابع خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردها هستند ساده و یک طرفه, حساس هم مانند Trumpian نقاط صحبت کردن. و در هیچ جا نشانی از او ذکر کمتر از کامل دستاورد توسط رئیس جمهور. مثلا یکی ممکن است انتظار می رود که بیشتر از مسیحیان خواهد بود مشکل توسط bromance بین تهمت و کیم جونگ سازمان ملل متحد اصلی ازار مسیحیان در جهان; با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست جدا کودکان مهاجر از پدر و مادر خود و دولت را به تلاش برای تضعیف آمریکا در مبارزه جهانی علیه بیماری ایدز است.

چه بیشتر می ایستد در مورد Grudem دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نیست که چگونه اطلاعات غلط و ناآگاهانه آن است—هر چند که قابل توجه است به خصوص برای کسی که به عنوان یک دانشگاهی و روحانی باید به جایزه دقت در استدلال و حقایق. (یکی می شود به این معنا که Grudem را معرفت شناختی جهان حداقل در حوزه سیاسی شده است شکل توسط جناح راست رادیو گفتگو و رادیو فردا که در آن تاثیر می گذارد و اغلب از پیروزی بر عقل است.)

چه بیشتر می ایستد و به من در مورد Grudem مورد به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نزدیک به کامل تجسم یک فرد به طور کامل در چنگال تایید تعصب و انگیزه استدلال است. و در آن حس او نزدیک به کامل تجسم برخی از رئیس جمهور بیشتر متعهد انجیلی حامیان.

در Grudem و کسانی که فکر می کنم او را دوست دارم شما می بینید شگفت آور فکری و دینی و اخلاقی هر شکلی همه در خدمت ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مراتب بهتر از او است. من یک حدس است که چرا: هواداران خود را نمی خواهید به مبارزه با ناهماهنگی شناختی ایجاد شده توسط حمایت از یک مرد که اگر او یک لیبرال دموکرات آنها را وحشی اخلاقی و زمینه های اخلاقی.

اما این کافی نیست که به سادگی حذف تنش; آنها نیاز به توجیه تصمیم خود را.

آن را به اندازه کافی برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی حامیان می گویند که با چراغ خود او در پیشبرد سیاست های که ترویج منافع مشترک حتی به عنوان او اقدام غیر اخلاقی در راه است که عمیقا مشکل آنها است. در آن دشوار است تجارت آنها می تواند اعتراف آنها تصمیم گرفته اند که سابق باید اولویت بیش از دومی است. در عوض آنها را به ایجاد یک تصویر کارتونی از رئیس جمهور تظاهر که نقص شخصیت خود را در حال بی اهمیت و بی اهمیت در حالی که دستاوردهای سیاست قرار داده و او را در نزدیکی رتبه بالا از رئیس جمهور آمریکا.

آنچه بیشتر برای من جالب در همه این است که روانشناسی در بازی. از آنچه من می توانم بگویم در بسیاری از موارد تهمت اختصاص داده شده انجیلی حامیان کور به آنچه آنها انجام می دهند به طوری که در یک حس آنها اقدام طلبانه و یا در ایمان بد حتی به عنوان آنها در حال تحریف واقعیت است.

من از نزدیک مشاهده کرده اند که اگر شما به حقایق است که اجرای کانتر به روایت برخی از تعداد قابل توجهی از رئیس جمهور حامیان در نهایت پاسخ با خشم احساس آنها شده اند زخمی بی احترامی و یا بی سابقه. قوی تر از تجربی مورد در برابر آنچه آنها باور دارند که بیشتر انرژی عاطفی آنها را به پاسخ خود را. اساسی این است که یک حس عمیق از ترس و اعتقاد به این که آنها در مواجهه با یک تهدید وجودی و در نتیجه نمی تواند تن هر زمین, مبادا آنها را تقویت کسانی که به نظر آنها دشمنان خود را. این پدیده گسترده تر من توصیف درست نیست همه تهمت حامیان البته, و آن است که به سختی محدود به تهمت حامیان. اما من می خواهم بگویم که در زمان ما آن است که بیشتر تلفظ در میان آنها است.

من آرزو می کنم آن را در غیر این صورت. وقتی من شروع مسیحی سفر در پایان دبیرستان من هرگز فرض بر این است که مسیحیان خواهد فرار انسان حقانیت و ضعف انسان. اما من فکر می کردم که ایمان بیشتری داشته باشد قدرت از جمله بیشتر تحول قدرت از من اغلب شاهد و پیروان عیسی (ناقص) اجازه می دهد تا ایمان و اخلاق به شکل درک خود را از همه چیز. که بیشتر از آنها خواهد حقیقت را به قدرت. بیش از حد اغلب, آنها را رد کرده اند حقیقت به منظور به دست آوردن و حفظ قدرت است.

نیست که می گویند من شاهد بسیاری از زندگی که تبدیل شده اند با ایمان از جمله زندگی که باید عمیقا لمس و به شکل خود من است. اما نه می توانم انکار آنچه که من را دیده اند که به خصوص در سیاست ایمان مسیحی است که بیش از حد اغلب تابع ایدئولوژی به قبیله گرایی به dehumanizing کسانی که در دیگر قبیله. ایمان یک کمکی چیزی به weaponized. این به سیاست; این بدتر برای مسیحی شاهد.

برای تمام اعتراض من به op-ed by Grudem—که مهم نیست گناه در قطعه خود را از dehumanizing مخالفان سیاسی خود—ذهن-مجموعه ای را نشان می دهد, این است که برای من یک داستان عبرت انگیز. من می دانم که به اندازه کافی در مورد طبیعت انسان و در مورد خودم می دانم که تایید تعصب است نه تنها محدود به کسانی که جهان را ببینید متفاوت تر از من انجام دهد. این چیزی است که همه ما مبارزه با, که من در مبارزه با. من زده چگونه از آن آسان است برای دیدن در دیگران و چقدر دشوار است برای دیدن در خودمان است. برای مطمئن شود, تایید تعصب تر است حاد در برخی بیش از آن در است دیگران. هنوز هم همه ما نیاز به کمک است که در تلاش برای گسترش دیافراگم از درک ما به ما views برگزار شد تا به بررسی دقیق و دلیل و به مردم با ایستادن در زندگی ما ما شناسایی نقاط کور. چون به قول انگلیسی ها فیلسوف و شاعر اوون Barfield ما باید بیشتر علاقه مند در حقیقت از پیروزی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme