در این تابستان خواهد اسکار جوان آمریکایی برای زندگی

ریکاردو Arduengo / گتی

تیاو در تابستان بعد از سال اول خود را در شهر نیویورک دبیرستان کارمن لوپز ویللمیل ساخته شده $2,000 کار در یک مولکولی-زیست شناسی و آزمایشگاه. “معلوم است من نمی خواهم زیست شناسی,” او گفت:. “اما به آن باور نکردنی بود.” او را به طراحی خود پروژه تحقیقاتی مشغول به کار در کنار دانشمندان و توسعه یک رابطه با یک مربی. در این سال با او junior-سال ترم تقریبا کامل لوپز ویللمیل شمارش بود دیگر پرداخت فرفره تسهیل این شهرستان در تابستان اشتغال جوانان برنامه.

این برنامه در حال حاضر نقش برآب. با رمان coronavirus کشتار هزاران نفر از نیویورک دفتر شهردار را لغو کرده است این برنامه که در خدمت 75,000 دانش آموزان در سال است. بسیاری از راه های دیگر برای افراد جوان به تصویب ژوئیه و اوت—کارآموزی تابستان مدرسه آموزش ابتکارات جامعه-دوره های کالج—شده اند مقایسه, پشت, قرار, آنلاین, تاخیر, و یا به نام خاموش به طور کامل. در بالا از آن به عنوان فصلی شغل ناپدید می شوند و اخراج های دسته جمعی و تاثیر گسترده ای باریک از بخش کسب و کار و بیکاری جوانان است که رسیدن به بزرگ سطح افسردگی. مدرسه و نه بسیار دیگری در جریان است. “من نمی دانم هر کسی که کارآموزی و یا کار برای تابستان” لوپز ویللمیل گفت. “این ترسناک مالی. و احساسی—ما در حال رفتن به گرفتن خسته شدم.”

میلیون ها جوان آمریکایی ها رو غیر فعال خالی, تابستان, معنی درآمد را از دست داده و تجربه کاری از دست رفته ساعت از آموزش و پرورش و unmade حرفه ای شبکه و همچنین به عنوان یک کل بسیاری از استرس و خستگی. همه گیر و رکود اقتصادی ناشی از آن است مجبور ناخواسته جمعی caesura در نسل زهرا و آن را تهدید به ترک زخم است که ممکن است یک عمر را به محو شدن.

Yrosana بزرگسالان, کسانی که در سن حدود 16 تا 24 ساله هستند و در یک ظریف گذار. به طور کلی بچه ها به مدرسه بروند. بزرگسالان کار در خانه و یا خارج از آن. اما و 20-چیزی? آنها رفتن به مدرسه آنها ثبت نام در برنامه های آموزشی کار می کنند و آنها را ترکیبی از کسانی که همه چیز—و گاهی اوقات آنها بسیار کوچک و در همه.

اما coronavirus و رکود اقتصادی مجبور چشمگیر فنی و حرفه ای تغییرات در جوان است. کارگران جوان بودند به شدت متمرکز در سخت ترین ضربه صنایع از جمله خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی و خرده فروشی و اوقات فراغت است. میلیون ها شغل در بازار کیوسک, کنسرت, سالن های سینما و ساندویچ مغازه ها ناپدید شده اند. علاوه بر این جوانان و مردم در اوایل 20s به طور معمول انتخاب کنید تا میلیون ها نفر از مشاغل فصلی در ماه های گرم انجام کارهایی مانند محوطه سازی lifeguarding کمپ-مشاوره در انتظار جداول و فروش مواد غذایی در استادیوم ورزشی. خیلی از این کار از بین رفته است بیش از حد.

میا Smith, افزایش ارشد در واشنگتن, d. C., مکان عمومی, مدرسه منشور برنامه ریزی شده بود در داوطلبانه در بیمارستان کودکان و کار در یک مهد کودک در این تابستان. نه که اتفاق می افتد در حال حاضر. “من انجام شده است رنگ توسط اعداد و برخی از صنایع دستی است که من هرگز در انجام به طور معمول” او به من گفت. “من قطعا با صرف زمان بسیار بیشتری کار را انجام می دهند که به تصویب زمان. اما در حال حاضر من هیچ نظری ندارم آنچه من انجام دهد.”

دیگران از جمله تیم Jacklich های اخیر فارغ التحصیل از نوتردام خود را دیده اند شروع تاریخ را به عقب رانده. او برنامه ریزی در انجام کار-مطالعه در شهر مکزیک که در آن او قرار داده شده بود از طریق یک ویژه برنامه فولبرایت در آغاز ماه اوت است. او در حال حاضر پیش بینی در ابتدای ماه ژانویه در اولین ارائه شده است که مرز بازگشایی. برای لحظه ای که او شروع دیجیتال کارآموزی تلاش برای کشف کردن موقت کار و زندگی در خانه در حومه شیکاگو. “من به صرف زمان با خانواده من” او به من گفت. “اما آن را به کمک به یک حس واقعا تجربه استقلال. من زندگی می کنند و پدر و مادر من’ سقف.”

به طور کلی هیچ همگروهی دیده است بزرگتر جهش در افزایش بیکاری از نسل Z و پویا این است که به احتمال زیاد به شدت به پایان سال تحصیلی و تابستان کار نتواند به تحقق. نرخ بیکاری برای افراد در سنین 16 تا 19 صعود از 11 درصد در ماه فوریه به 31.9 درصد در مارس; برای کسانی که در سنین 20 تا 24 آن رفت و از 6.4 درصد به 25.7 درصد است. (تمام وقت دانش آموزان و دیگران نه به دنبال کار گنجانده شده در اندازه گیری.) در مقابل نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 11.5 درصد برای کارگران سنین 35 تا 44 از 2.8 درصد است.

کمک به سونامی زیان کار است که بسته شدن از تابستان-شغل ابتکارات مانند یک لوپز ویللمیل گرفت. قبل از coronavirus بحران این شهرداری برنامه های ارائه شده پرداخت می شود و کار را به افراد جوان رزرو بسیاری از موقعیت های کم درآمد و جوانان در خطر. اما بهداشت عمومی دستورات و محلی کمبود مالی را ساخته اند برنامه های غیرقابل دفاع. “تاریخی مفهوم تابستان اشتغال جوانان نیاز مردم جمع آوری است. ما نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به قادر به انجام تجمعات” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. در یک نظرسنجی که در سه محل است که ارائه این برنامه ها گفت: آنها تا به حال لغو آنها و از جمله شهر نیویورک; Lexington, Kentucky; و Chickasaw ملت در اوکلاهما.

یکی دیگر از منبع زیان: کارآموزی برگزار شد حدود 1.5 میلیون نفر جوان از یک سال و بسیاری بالاتر از درآمد خانواده. Airbnb Yelp StubHub, هالی برتون و Wayfair در میان شرکت های بزرگ است که باید لغو برنامه های خود را آشکار همراه با شمار شرکت های کوچکتر. در بررسی های اخیر یک سوم از کارآموزی دارندگان گفت: برنامه های خود را به نام شده بود ، دیگران کوتاه شده بود با تاخیر و نقل و یا آنلاین.

النا Klonsky افزایش ارشد تحصیل در رشته اقتصاد سیاسی در دانشگاه برکلی است. او تا به حال شده به دنبال کارآموزی شاید در فن آوری مالی و یا داده های علمی زمانی که همه گیر رسید. قبل از ورود به سال آخر خود را در کالج بسیاری از دانش آموزان احساس فشار برای پیدا کردن یک تابستان گیگ که ممکن است تبدیل به یک شغل تمام وقت ارائه دهد. اما کسب و کار “را متوقف روند درخواست” Klonsky به من گفت. “حداقل در مورد من” او افزود: “آن کار نمی کند با هر یک از آنها.”

این تغییرات شغلی به عنوان آموزشی چشم انداز شده است طرح میتوانست: بیش از 50 میلیون آمریکایی شده اند به خانه فرستاد. برای برخی از, که به معنی رفتن به مدرسه آنلاین. برای بسیاری از آن را به معنی انجام نمی بسیار از هر چیزی. میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان فاقد کامپیوتر و خدمات پهن باند به شرکت در آموزش آنلاین و بسیاری از مناطق آموزش و پرورش تلاش کرده اند برای تنظیم برنامه های درسی خود را. هاروی McGuinness یک دبیرستان ارشد در سانتافه نیومکزیکو که عمل به عنوان یک رابط بین دانشجویان و هیئت مدیره مدرسه محلی. “مدارس دولتی انجام یک کار عالی از ساخت مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. و آنها این کار را واقعا به سرعت. منظورم این است که در طول یک هفته و نیم از خاموش کردن” او به من گفت. اما او افزود: “حتی اصل من تا به حال به انجام برخی از جلسات خود را از مدرسه پارکینگ در ماشین خود را به دلیل Wi-Fi. این یک مشکل بود که فقط با دانش آموزان است. آن را با اعضای هیات علمی بیش از حد. آن هرج و مرج است.”

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن به مدرسه است که به سرعت در حال طرح میتوانست به عنوان به خوبی. نظرسنجی ها نشان می دهد که یک پنجم دانشجویان مطمئن نیستید اگر آنها را به حضور در این پاییز. در یک بررسی انجام شده توسط Civis تجزیه و تحلیل و بنیاد بیل و ملیندا گیتس نیمی از والدین از مدرسه دانش آموزان گفت: بچه های خود را’ تهیه برنامه تغییر کرده بود و با سهام از بچه ها امید بستن برای ارزان تر یا نزدیک تر گزینه و یا به تعویق انداختن ثبت نام.

تقریبا در هر نقطه که شما نگاه به مسائل جوانان را ناپدید شده است—زبان, برنامه, تحصیل در خارج از کشور, داوطلب, حتی نگهداری از کودکان و سگ پیاده روی. ساشا تاکر یک دبیرستان در شهر نیویورک برنامه ریزی شده بود در مطالعه یونان باستان و پیوستن به یک تابستان نگاری برنامه در ماه های آینده. او گفت: او را به انجام برخی از پیاده روی و بسیاری بدانند که چه باید بکنید. “هر کس بسیار نگران در مورد چگونه خسته کننده آن خواهد بود,” او گفت:. “ما در حال حاضر شده است cooped داخل با پدر و مادر ما برای بیش از دو ماه در حال حاضر.”

در مورد یکی از 10 عضو از 16 به 24 جمعیت شد و نه شرکت کننده در آموزش و پرورش استخدام رسمی و یا آموزشی— گروه های شناخته شده اجتماعی-علوم مختصر به عنوان NEETs—قبل از coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر … کسی چه می داند ؟ اما بسیاری از افراد جوان من مصاحبه گفت: آنها نمی دانستند که هر کسی در خود همگروهی با برنامه های رسمی برای چند ماه آینده.

Summer-زیان کار فقط به این معنی نیست بچه ها از دست دادن پول جیب یا دانشجویان نیاز به اقامت در پدر و مادر خود را’ زیرزمین برای چند ماه دیگر. همه نوجوانان دریافت حمایت مالی از خانواده خود را. بسیاری 20 ساله باید کودکان خود را. از آنجا که از بحران بسیاری از افراد جوان در حال دادن تا در مجموع در رفتن به کالج و یا شروع یک کسب و کار. همه گیر رکود اقتصادی نتیجه محوری Gen Z به عنوان یک گروه به یک حالت عمیق مالی precarity.

اثرات بین نسلی. دو سال پیش کارمن لوپز ویللمیل به من گفت: تابستان خود را در آزمایشگاه کار به او کمک کرد تا خانواده خود را پرداخت صورتحساب و پرداخت برخی از بدهی کارت اعتباری. در این سال او نمی خواهد بود قادر به کمک مقدار اگر هر چیزی به خانواده خزانه. او پدر خود را از دست داده و یک مادر و فرزند که با خانواده به عنوان مستاجر باید متوقف پرداخت اجاره خود را. با لغو شهر نیویورک در تابستان-شغل برنامه شهردار است که “محروم کردن ما از این پول است که ترسناک” لوپز ویللمیل به من گفت. “من فکر می کنم ما خوب خواهید بود در این تابستان. من فکر نمی کنم این مورد برای همه است.”

کمک دولت است کمتر در دسترس کارگران جوان نسبت به آنهایی که بیشتر تاسیس. دانش آموزانی که در حال تبدیل شدن به NEETs زمانی که سال تحصیلی به پایان می رسد فاقد شرایط لازم برای افزایش تا نرخ بیکاری-بیمه پرداخت محرک: شما نیاز به یک کار و از دست دادن آن به ادعای مزایای. “وجود دارد هیچ گوشی امداد برای این مردمی” هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد برای وزارت کار به من گفت. “مفهومی, افرادی که می شده اند به دنبال و پیدا کردن یک شغل پس از فارغ التحصیل می شوند در این بهار فقط به عنوان بسیاری از کار به دلیل ویروس به عنوان کسی که مجبور به ترک کار به مراقبت از یک بچه که مدرسه بسته شده است.”

به علاوه مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که پیوستن به بازار کار در طول رکود اقتصادی باعث کاهش درآمد برای چند دهه. “وجود زخم اثر” Shierholz گفت. “شما فقط فراموش بدتر است. شما ممکن است یک کار را ندارد. اگر شما یک کار, شما ممکن است که با استفاده از این آموزش که شما درست کردم. سپس آن را از اصطبل شما. زمانی که همه چیز انتخاب کنید تا بازگشت دوباره شما ممکن است نگاه کمی کمتر مطلوب از کسی که جدید و صرف نمی کند دو سال گذشته مشغول به کار در استارباکس.”

کارفرمایان ممکن است بیشتر مایل به بهانه رزومه شکاف با توجه به بی سابقه بودن این رکود است. اما برای سال, تعداد افراد واجد شرایط برای کار تا حد زیادی ممکن است سبقت گرفتن تعداد شغل خوب در دسترس است. “من فقط نمی تواند واقعا تکان احساس که شاید یک سال از در حال حاضر اگر من مصاحبه برای کار, آنها در حال رفتن بود به من پرسیدن” چه شما را در طول همه گیر?'” گفت: Klonsky های برکلی ، او صرف گذشته ترم در لندن; پدر و مادر او در استرالیا زندگی می کنند. “منظورم این است که بهترین جواب من را بدهد خواهد بود:” برخورد با مرز کنترل بسیاری,’,” او گفت:.

برای افراد جوان امیدوار به پیوستن به یک تابستان-شغل ابتکار و یا کارآموزی که همه گیر به معنی فرصت کمتری برای آماده شدن برای بازار کار ساخت محل کار مهارت و گوشت از یک رزومه. یارانه تابستان-شغل برنامه ها مانند شهر نیویورک را ثابت کرده اند که بسیار ارزشمند برای جوانان در خطر است, مثلا. از دست دادن آنها را به معنای خروج صدها هزار نفر از افراد جوان کمی بیشتر است. “آنها نشان داده شده است به کاهش جنایی-عدالت مشارکت کاهش مرگ و میر و بهبود حضور در مدرسه و نرخ فارغ التحصیلی و بهبود مهارت های نرم افزاری می گوید:” آماندا بریگز یک متخصص در نیروی کار-سیاست های توسعه در موسسه شهری. “آنها باید این ارتباط را به یک تجربه مثبت در تابستان است که می تواند کمک به آنها در این مدت فوری و همچنین به طور بالقوه در دراز مدت.”

به طور گسترده تر عمومی-سیاست کارشناسان نگران هستند که این بیکار تابستان را گسترش نابرابری های موجود. غنی کودکان و نوجوانان خود را پرداخت کارآموزی منتقل حاضر و یا قادر خواهد بود به ثبت نام در مجازی دوره های تابستان. بچه های فقیر با هیچ لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند و خود کار در یک شرکت محوطه سازی و لغو خواهد بود سمت چپ با هیچ چیز. به دلیل طولانی آموزشی و نیروی کار روند می گوید: Shayne Spaulding دیگر نیروی کار-کارشناس توسعه در موسسه شهری جوان سیاه پوست و لاتین در مردان بیشتر در معرض خطر است.

شاید بزرگترین خطر از همه ماندگار است افزایش بیکاری با توجه به تنبل بهبودی از این بیماری همه گیر شوک. یک بیکار تابستان ممکن است تبدیل به یک بیکار سال; یک سال بیکار ممکن است تبدیل به یک بیکار نسل. داشتن تعداد زیاد یا مداوم حضور NEETs اجتماعی است عدم و می آید با یک سنگین اجتماعی هزینه: نرخ بالاتر از جرم و جنایت رشد محرومیت اجتماعی تلف بالقوه است.

جلوگیری از قطعی موقت از تبدیل شدن به یک دائم اسکار فوری سیاست نگرانی و آن را همه مهم تر برای کنگره و فدرال رزرو برای کمک به کسب و کار باز بماند و خانواده های شناور باقی می ماند. اما افراد جوان نیز باید با سن و وضعیت سیاست های خاص: آموزش رایگان برنامه های رایگان کالج و گسترش یارانه-مشاغل طرح با هدف کمک به آسیب پذیر ترین در میان آنها نوجوان پدر و مادر و زندگی مردم در فقر مناطق.

برای او بخشی لوپز ویللمیل در مبارزه با فصل تابستان مغاک. او در حال برنامه ریزی برای دوره های دانشگاهی آنلاین در دانشگاه شهر نیویورک در طول تابستان و بیشتر درگیر در سیاست فعالیت. همراه با برخی از نوجوان و همسالان او شده است تحت فشار اعضای دولت در شهرستان به صندوق تابستان-شغل ابتکار. هنوز چشم انداز تبدیل یک اقتصاد در سقوط آزاد و عمومی-بهداشت بحران وحشت او گفت:. “وجود دارد یک نقطه اوج زمانی که مردم ما می دانستند آغاز شده و در حال مرگ” او به من گفت. “دوستان من بودند مانند” خوب ما دیگر واقعا در مورد مراقبت از مدرسه و یا آینده است.’ ما احساس می کنیم آنقدر ناتوان است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>