توکیو المپیک رئیس کمیته می گوید بهار سال 2021 بعید است که چارچوب زمانی برای دوباره بازی

توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری روز شنبه گفت بعید است موکول 2020 تابستان بازی برگزار خواهد شد در بهار 2021.

توکیو المپیک رسما به تعویق افتاد و در اوایل این هفته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می خواهم به ارائه برخی از نتیجه گیری در پایان هفته آینده پس از ما mulled آن را بیش از” موری گفت: در طول یک ظاهر در Nippon Television. “این بازی به معنای در تابستان, بنابراین ما باید به فکر یک زمان بین ماه های ژوئن و سپتامبر است.”

نیویورک تایمز و ژاپنی NHK پخش هر گزارش روز شنبه که بازی به احتمال زیاد برای شروع جولای 23, 2021 — نزدیک به یک سال به بعد و پس از ابتدا برنامه ریزی شده پنجره در این تابستان.

کمیته بین المللی المپیک سخنگوی مارک آدامز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش یک ایمیل به اوایل یکشنبه گزارش داد تاریخ “حدس و گمان است.”

امکان المپیک در حال وقوع در بهار به وجود آمد پس از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: قبلا در این هفته که “همه گزینه ها روی میز هستند” به عنوان یک کمیته بین المللی المپیک نیروی کار برنامه ریزی شده برای دیدار با 33 ورزشی بین المللی فدراسیون برای تعیین تاریخ جدید.

موری اشاره کرد که لجستیکی عوارض نیز در راه ایستاده از بازی برگزار می شود در این بهار. او گفت: با بازی در تابستان وجود دارد دیگر جدول زمانی برای مرتب مقدماتی حوادث و تامین امنیت داوطلبان.

“بهتر است برای آماده سازی زمان نگه داشته می شود تا زمانی که ممکن است,” او گفت:.

اصلی بازی های المپیک 2020 برنامه جولای 24-Aug. 9 قبل از بازی به تعویق افتاد. بازی های پارالمپیک بودند و زنجان به اجرا Aug. 25-سپتامبر. 6.

“این یک بزرگ اره منبت کاری اره مویی پازل و هر قطعه به تناسب” باخ گفت: قبلا در این هفته است. “اگر یک قطعه خارج شده از آن می تواند آن را از بین ببرد. این بازی هرگز به تعویق افتاد قبل از. هیچ طرح.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>