سالفورد انگلستان—دن Sarginson و نیال Evalds به ثمر رساند اواخر تلاش می کند که سالفورد شیاطین سرخ جان سالم به در تورنتو تجمع روز شنبه به پایین Wolfpack 24-16 در Betfred سوپر لیگ بازی کند.

تورنتو دیدم که آن 23 بازی برنده خط خط جامعی در هفته گذشته در آن Betfred سوپر لیگ اولین در یک 28-10 شکست در کستلفرد در حال حاضر از دست back-to-back لیگ راگبی بازی برای اولین بار در چهار سال سابقه.

The Wolfpack (0-2-0) نشان داد مقدار زیادی از روح این تجمع از یک 16-4 کسری به کراوات آن را در 16-16 در براد سینگلتون را تبدیل کنید در 68 دقیقه است. اما تلاش می کند با Sarginson در 74 و Evalds در 77 سالگی دقیقه مهر و موم سالفورد برنده شوید. Evalds گل در 150 ظاهر برای شیاطین سرخ.

Gary Wheeler اضافه شده دو تلاش می کند برای تورنتو در یک بعد از ظهر سرد در A. J. Bell ورزشگاه. بلیک والاس بوت دو تبدیل شده است.

کوین براون توی Lolohea و ریس ویلیامز نیز به ثمر رساند و تلاش می کند برای سالفورد (1-1-0). Lolohea لگد دو تبدیل شده است.

ستاره امضای سانی بیل ویلیامز که در زمین در 26 دقیقه آخر هفته گذشته آغاز شده در تورنتو ردیف دوم با جیمز کانینگهام در آینده در خیابان. برای دومین هفته متوالی والاس آغاز شده و در بیمارستان با هیچ جایی دوباره برای گرت اوبراین و جذب یک ضربه بزرگ زود از Kevin Brown.

ویلر آمد در اوایل برای تورنتو جایگزین مجروح جو Mellor و گل اول خود را در لمس در دقیقه 18. قهوه ای تبدیل می شود سعی کنید با قرار دادن سالفورد جلوتر 6-4 در 28 دقیقه است.

هر دو تیم رفت و یک مرد در اواخر نیمه اول به عنوان سالفورد را کریس Welham و تورنتو حکیم Miloudi شد گناه-binned.

جوی Lussick و برادر کوچکتر از مجروح Wolfpack به جلو دارسی Lussick ساخته شده را امتحان کنید-صرفه جویی در مقابله با برای سالفورد در اوایل نیمه دوم و پس از او دنبال وینگر لیام کی پس از یک استراحت by Matty راسل.

سالفورد اشتباه نکنید در انتهای دیگر با Lolohea عبور از خط با تبدیل سعی کنید برای 12-4 سرب در 47 دقیقه است. ویلیامز به ثمر رساند متعاقب آن در تورنتو راه اندازی مجدد مسابقه 70 متر به صورت برجسته-حلقه تبدیل می شود سعی کنید که از آن ساخته شده 16-4 پس از 50 دقیقه.

ویلر دوم سعی کنید چهار دقیقه بعد کاهش کسری بودجه به 16-10.

شروع روی نیمکت تورنتو به جلو Bodene تامپسون به عمل بازگشت پس از از دست رفته باز فصل با یک گوساله فشار است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

سالفورد که به پایان رسید و سوم فصل گذشته در 17-12-0 شد آینده یک 48-8 از دست دادن در فینال قهرمان St. Helens. اما ستاره هافبک جکسون Hastings پیشرو مهاجرت به باشگاه های دیگر در خارج از فصل.

تورنتو در حال حاضر در فصل چهارم آن در حال بازی در سالفورد دو بار قبل از از دست دادن 29-22 در یک پنجم دور چالش جام کراوات در سال 2017 و 28-16 در سال 2018 فوق العاده 8s جام حذفی بازی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی