تهمت نمی تواند بلوف راه خود را از این

ایده های رئیس جمهور با نزدیک شدن به این بیماری همه گیر به عنوان او نزدیک بسیاری از چالش های دیگر است. این

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
گتی / اطلس

"ما انجام داده ایم باور نکردنی تاریخی کار" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار یکشنبه در مورد ایالات متحده آمریکا ضد coronavirus تلاش.

رئیس جمهور درست بود اما نه در راه او در نظر گرفته شده است. در حالی که برگ برنده سفر به ویسکانسین مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری داشت به خبرنگاران گفت که او معتقد است که 20 میلیون آمریکایی آلوده شده اند. وزارت کار اعلام شد تقریبا 1.5 میلیون مدعیان سه هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن bragged که اقتصاد بود. فرماندار گرگ ابوت از تگزاس بود توقف خود دولت را بازگشایی. و ایالات متحده آمریکا تنظیم شد و در عین حال یکی دیگر روز رکورد جدید تست مثبت.

در دولت فدرال, پاسخ به همه گیر شده است باور نکردنی و تاریخی اما در راه است که ویرانگر فاجعه طبیعی است—تنها با 10 تا 20 برابر این تعداد تلفات از هر فاجعه طبیعی در تاریخ آمریکا است. از آنجا که این بیماری برای اولین بار بریدن کاخ سفید تلاش کرده است انکار منحرف به حداقل تظاهر به این ویروس به طور جدی چرخد و سپس به انکار. در حال حاضر با یک موج جدید از عفونت گسترده برخی از مکان های که پشتیبانی تهمت ترین فداکارانه بخش هایی از دولت در حال تلاش به عمل دوباره. اما رئیس جمهور سرسختانه حاضر به اذعان به واقعیت ادامه به عمل به عنوان اگر او می تواند بلوف راه خود را از طریق یک بیماری همه گیر -- پس از همه گیر است نام خود را به پرتگاه جمع آوری تراشه های خود را و نقد آنها را در.

یک تظاهرات از رویکرد متناقض آمد بعد از ظهر جمعه در زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد اولین جلسه توجیهی کاخ سفید نیروی کار در coronavirus در دو ماه. پنس است ناقص مسنجر: فقط در هفته گذشته نوشت: یک embarrassingly جنس بنجل ستون در وال استریت ژورنالاصرار دارد که "وحشت پر از شکوفه" و نوشتن "با تشکر رهبری از رئیس جمهور تهمت و شجاعت و شفقت مردم آمریکا ما نظام سلامت است که به مراتب قوی تر از آن بود که چهار ماه پیش و ما در حال برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن."

در عین حال حتی به عنوان پنس resuscitates وظیفه نیروی, Anthony Fauci به سختی صحبت شده با مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند رئیس جمهور را پیدا کرده و به غلط او را در توییتر. قابل توجه کنفرانس مطبوعاتی نبود در کاخ سفید و آن را شامل نمی شود و مغلوب ساختن پیشی جستن. (به جای او در سخنرانی خود در نیروی کار-مشاوره-جلسه هیئت مدیره در کاخ سفید است.)

این رئیس جمهور است که بیشتر علاقه مند به اعلام پیروزی (بارها و بارها) کاهش به پوشیدن یک ماسک و میزبانی تجمعات انتخاباتی که به احتمال زیاد به گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن حضور ممکن است سیگنال کاخ سفید به رسمیت شناختن سودای همه گیر اما که لزوما کمک به همه چیز. هنگامی که او در جلسات رئیس جمهور تمایل به آنها را تبدیل به یک جایگزین برای مبارزات انتخاباتی خود تظاهرات سیاسی با کلمات قصار و افتضاح توصیه های پزشکی.

چرا که رئیس جمهور است و هرگز به طور کامل درک همه گیر و یا پیامدهای آن. در نظرات و پیشنهادات خود را از فوریه ادعا می کنند که موارد را به صفر به مارس پیشنهاد استفاده از سفید کننده و اشعه ماوراء بنفش نور برای درمان COVID-19 بيمار تهمت نشان داد او تا به حال هیچ درک علمی از این بیماری است. هر چند او در ابتدا به اخراج تهدید از ویروس دولت در نهایت به رسمیت شناخته شده نیاز به حداقل تلاش خود را برای نشان دادن جدیت به عنوان ویروس گسترش یافته است. کار روزانه-نیروی جلسات ارائه یک نقطه کانونی اما به زودی روشن شد که کاخ سفید آماده است برای اقدام جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و ترجیح داده به نماینده که به کار متحده است. (هر چند بدون برخی از صندلی تیراندازی از دفتر بیضی شکل.)

پس از گذشت باک به فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن در نقل مکان به یک استراتژی جدید: هل دادن به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما داشتن flunked علم رئیس جمهور هرگز نفهمیدم که چرا اقتصاد بود وضعیتی وخیم ، او درک قبر آسیب به اقتصاد و همچنین خطر آن متوجه خود گشتند و به این نتیجه رسیدند که این مشکلات می تواند حل شود با گرفتن کسب و کار به عقب باز و مستندات و سست. این کار نمی کند چرا که بزرگترین دلیل برای اقتصادی shutdown نمی شد که فرمانداران و شهرداران شد و مردم را وادار به ماندن در خانه آن است که مردم انتخاب شدند در خانه بمانند. تا زمانی که همه گیر شد ravaging کشور وجود دارد می تواند هیچ واقعی اقتصادی ارتجاعی به عنوان همکار من درک تامپسون نوشته شده است.

تلاش برای حل همه گیر با گرفتن اقتصاد باز شد فرمت جعلی-آن-تا-شما-را-آن رویکرد تهمت استفاده بر روی همه چیز از جمله سیاست خارجی و مذاکرات است. به دلیل شیوع بیماری بودند به خصوص متمرکز در مناطقی که رای دادند برای دموکرات ها در سال 2016 و 2018, آن را آسان تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل رساندن آنها را; او هرگز نشان داده شده است بسیار علاقه یک رئیس جمهور بسیار کمتر از برنده شدن بیش از کسانی که رای دهندگان که نمی بازگشت او. دولت اذعان کرد که برخی از تعداد افرادی که می میرند (یک سقف است که نگه می دارد در حال افزایش) اما می گوید که اگر نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات میلیون ها نفر فوت کرده اند و به هر حال برخی از سطح از مرگ غم انگیز است اما لازم قربانی. شما رو به شکستن چند تخم مرغ املت بریزید و به شما رستوران محلی به عقب باز به آنها خدمت می کنند در صبحانه.

در حالی که عجیب و غریب تعادل غالب شد. تعداد موارد در سراسر کشور plateaued شد و با اندکی کاهش در نرخ بیکاری در آغاز ماه ژوئن. هر چند عمومی-کارشناسان بهداشت و فریاد زد که این خطر حتی از راه دور با گذشت هر دولت آغاز شد و برخی از اندازه گیری از بازگشایی. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی دوباره. برخی از مطبوعات نقل مکان کرد به بحث در مورد آنچه که موج دوم ممکن است مانند نگاه. بخش هایی از کشور که تا به حال دیده می شود تا آنجا گسترش این بیماری هرگز بسته و یا بازگشایی شد به خصوص به سرعت. این درست است به خصوص در مناطق روستایی و مناطق محافظه کار به رهبری فرمانداران دقت تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور. زمانی که مقامات محلی به ویژه کسانی که در مراکز شهری التماس برای گریز برای مبارزه با ویروس آنها رد.

اما آن را به عنوان اتفاق افتاده است موج اول هرگز به پایان رسید. همکاران من رابینسون مایر و Alexis C. Madrigal گذاشته از همه وخیم شاخص و نوشت: "آمریکا coronavirus همه گیر است که یک بار دیگر در معرض خطر از چرخش خارج از کنترل. اکثریت زیادی از آمریکایی ها نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر دوباره پس از شماره غوطه ور و تعداد فزاینده در حال حاضر می گویند بدترین بیماری همه گیر است که هنوز به آمده است."

بدتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن, این موج جدید در حال آمدن است نه در شهرها و ایالات متحده اما در آنهایی که قرمز و آنهایی که مانند آریزونا و تگزاس که او برنده در سال 2016 اما که در آن رای گیری تنگ است برای این سال انتخابات ریاست جمهوری است. یک ارتباط روشن است که مکان هایی که در رستوران باز شد و پر رفت و آمدترین چند هفته پیش به نظر می رسد که بدترین شیوع بیماری در حال حاضر. آن مکان که در زمان رئیس جمهور مشاوره و بازگشایی در حال حاضر پرداخت قیمت در سلامت است. در برابر این پس زمینه یک سری از نظر سنجی جدید نشان داده اند presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن ساختمان منجر زیادی بیش از رئيس جمهور.

رئیس جمهور اعتقاد او می تواند بلوف ویروس به تسلیم راه او را با موفقیت bluffed بسیاری از مخالفان سیاسی قبل از. وحشتناک اعداد در عفونت و بستری شدن در بیمارستان نشان می دهد که آن کار نمی کند. حتی اگر که gambit شکست خورده رئیس جمهور در تلاش است تا بلوف رای دهندگان به باور او انجام یک کار بزرگ دست زدن به شیوع. نظرسنجی اعداد نشان می دهد که آنها نه خرید آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب