مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار pro ورزش برای از سرگیری ‘هر چه زودتر به جای بعد’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که ورزش حرفه ای می توانند رزومه “هر چه زودتر به جای بعد” و عرصه و استادیوم در نهایت خواهد شد پر از طرفداران حضور در بازی هنگامی که سلامت کشور را بهبود می بخشد از کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات پس از سخنرانی در یک کنفرانس تلفنی با کمیسیون از عمده ترین ورزش از جمله NFL لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید که طرفداران “می خواهم به عقب بر گردیم آنها رو به عقب بیش از حد آنها می خواهند برای دیدن بازی بسکتبال, بیس بال, فوتبال و هاکی. آنها می خواهند برای دیدن ورزش خود را. آنها می خواهند برای رفتن بر روی زمین های گلف و نفس خوب, تمیز, زیبا هوای تازه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی توانست پیش بینی کند که ورزش حرفه ای می تواند از سر گرفت.

“من می توانم به شما بگویم که یک تاریخ است, اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:. “ما در حال رفتن به باید به تفکیک برای بقیه از ما در این سیاره است. ما نیاز به آن را برای این دوره از زمان, اما در نهایت مردم در حال رفتن به قادر به اشغال آن کرسی ها در عرصه های بعدی به هر یک از دیگر مانند ما برای همه زندگی من و همه زندگی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس شامل 12 کمیسیون ورزشی و مدیران ارشد از فوتبال و بیس بال و بسکتبال و هاکی و همچنین لیگ برتر فوتبال از, WNBA, WWE, تور PGA تور LPGA, UFC نسکار, IndyCar و پرورش جام, با توجه به کاخ سفید استخر گزارش.

“رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده کار خوب انجام می شود توسط بسیاری از تیم ها و بازیکنان برای مراقبت از خود و جوامع حقوقی واجد شرایط و فن پایگاه در سراسر کشور” استخر گزارش گفت:. “کمیسیون تشکر رئیس جمهور تهمت خود را برای رهبری ملی و برای منافع خود را در صنعت ورزش. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را تشویق به ادامه حمایت از همکار خود آمریکایی ها در طول این زمان به چالش کشیدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمان اجتماعی فاصله اقدامات با هدف به سرعت گسترش ویروس در نهایت آرامش و پس از آن مردم می توانند جمع آوری در گروه های بزرگ. بیش از 300 میلیون آمریکایی در حال حاضر در زیر به برخی از الزامات مورد نیاز برای اجتماعی فاصله. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد تا صحبت او گفت که او تا به حال با یک مرد که صاحب یک رستوران کوچک و نگران بود که قادر به خدمت به عنوان بسیاری از مشتریان و سپس استفاده از آن برای تقویت خود را به نقطه که در استادیوم ها می تواند در نهایت بازگشت از طرفداران.

“این برای یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت: او گفت: صاحب رستوران. “شما خواهید بود به تعداد کرسی های خود را. ما نمی توانیم (محدود کردن تجمعات). در غیر این صورت شما همه چیز را … که معنی خود را در ورزشگاه نیمی از اندازه از آنچه در آن بود یک ماه پیش. این (طرفداران) در حال رفتن به نزدیک به هم اما آنها در حال رفتن به تنفس هوایی که آلوده نیست که نمی خواهید برای کشتن مردم است.”

از او پرسید آیا قرار دادن یک جدول زمانی از ماه اوت به عنوان زمان تقریبی زمانی که ورزش حرفه ای می توانند رزومه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من متعهد به آن است. ما در حال رفتن به ببینید که در آن ما هستند. که بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند اما ما در حال رفتن به عقب به سلامتی به زودی به نظر من. ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت. مردم به ماندن در خانه های خود. آنها نمی خواهید به بیرون بروید. آنها انجام آنچه آنها می دانند که کار درست را انجام دهد.”

NFL مدیران هفته گذشته گفت که آنها در حال برنامه ریزی در این فصل به طور منظم باز به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 10 اگر چه تیم ارشد, مدیر پزشکی دکتر آلن آستانه گفت: NFL.com که در لیگ نمی تواند بازگشایی قبل از تست پروتکل می تواند در معرفی که اطمینان از ایمنی لیگ تمام کارکنان است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: روز شنبه در نشست خبری که به او “نه پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” وقتی پرسید که آیا او انتظار می رود NFL برای از سرگیری بازی در ماه آگوست یا سپتامبر با کامل استادیوم.

“همه ما شاهد عناوین روز گذشته در آسیا که در آن آنها باز شد تا برخی از کسب و کار و در حال حاضر آنها شروع به عقب کسانی که دهانه چرا که آنها در حال شروع به دیدن برخی از گسترش (ویروس) وجود دارد بومرنگ” او گفت:. “یکی باید بسیار محتاط در اینجا یکی باید مراقب باشید که بیش از وعده داده است.”

Newsome گفت: “به خوبی شناخته شده ورزشکار فقط از من خواست — یک بازیکن فوتبال — اگر او انتظار دارد به عقب می آیند و به من گفت:” من می خواهم حرکت بسیار با احتیاط در انتظار است.’ ما تصمیم مشخص خواهد شد حقایق مشخص خواهد شد توسط کارشناسان بهداشت و درمان خواهد شد ظرفیت ما برای پاسخگویی به این لحظه خم و منحنی را مناسب جامعه نظارت و آزمایش برای اطمینان تعیین اینکه آیا مناسب است. در حال حاضر, من متمرکز فوری, اما این چیزی است که من پیش بینی اتفاق می افتد در چند ماه آینده.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>