مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل را به صورت انبوه تولید گالن اسپری قهوهای مایل به زرد

U.S. President Donald Trump speaks during a Coronavirus Task Force news conference.
عکس های جیم Lo Scalzo / سازمان حفاظت محیط زیست / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در استناد به دفاع تولید, عمل, Donald J. Trump دستور داده است تا این کشور کارخانه شروع به تولید انبوه گالن اسپری قهوهای مایل به زرد.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که چرا میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور شده اند برای باقی می ماند در داخل این کشور ذخیره جعلی قهوهای مایل به زرد ذخایر کاهش یافته است به “خطرناکی پایین” سطح.

“من فرستاده مایک پنس به خرید برخی از دیروز و او رفت به فروشگاه پس از ذخیره و همه آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک وضعیت ننگین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر چه او تا به حال تمایلی به استناد D. P. A. “مردم در حال رفتن به از دست دادن خود را tans در روز اگر هیچ چیز انجام شده است.”

تحت نظم خاص رنگ اسپری قهوهای مایل به زرد که تهمت خواستار خواهد بود پمپ توسط تعمیرات اساسی کارخانه ها که به طور معمول تولید نارنجی رنگ.

کاخ سفید منابع تایید کرد که تهمت نیز استناد دفاع تولید اقدام به تولید Sharpies, زرد, رنگ مو و هجده سوراخ گلف سرپوشیده ،

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>