مغلوب ساختن پیشی جستن است که بحران انتخابات او هشدار در مورد

پنج پیشنهاد که انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به تاخیر افتاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن careened بیش از

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
Donald Trump.
پنج پیشنهاد که انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر به تاخیر افتاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن careened بیش از یک صخره. چه کسی است که او را متوقف و با او ؟ عکس توسط Saul لوئب / خبرگزاری فرانسه / گتی

روز پنج شنبه صبح ساعت پس از بدترین آمار اقتصادی ایالات متحده در هفتاد سال منتشر شد و به سختی دو ساعت قبل از یک قهرمان آمریکایی که در معرض خطر زندگی خود را برای حق رای گذاشته شد و به استراحت رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد به تاخیر انداختن این سقوط می کنند. در میان coronavirus همه گیر و گسترده از راه دور رای گیری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این امر می تواند بیشتر از "نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است." چرا نباید آمریکا "تاخیر انتخابات" او پرسید: "تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???"

این اولین بار نیست که رئیس جمهور مطرح شده خاص این خبردروغ و canard آن است که یک حرکت رادیکال است که در درون قدرت خود را به اتفاق می افتد—اما آن را به مراتب بیشتر التهابی بی ثبات کننده و تحریک آمیز و در عین حال تلاش برای تماس به سوال مشروعیت انتخابات ماه نوامبر است که در آن او عقبی نامزد حزب دموکرات جو بایدن در تقریبا در هر نظرسنجی. تا به حال یک رئیس جمهور که انجام داده بیشتر به تضعیف دموکراسی آمریکایی? مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تبدیل به بحران اعتماد در سیستم سیاسی ما که به او هشدار می دهد در مورد. او خود نبوت خود انجام است.

نمی تواند در مکیده تهمت منتقدان بلافاصله هشدار داد. او چرخش ما. او منحرف ما. البته آنها تا به حال یک نقطه. این تصادفی نیست که صدای در آمد در 8:46 A. M.شانزده دقیقه پس از دولت گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده تا به حال قرارداد نزدیک به ده درصد در سه ماهه دوم بزرگترین افت در سه ماهه G. D. P. همیشه. وجود دارد بسیار زیاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به منحرف کردن ما از. مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد فقط یک روز پس از دردناک نقطه عطف رسیده بود: یک صد و پنجاه هزار آمریکایی مرده از COVID-19. و آن را تنها چند ساعت قبل از John Lewis های دیرین کنگره و مدنی-حقوق رهبر گذاشته شد و به استراحت در آنچه به مبلغ یک مراسم تشییع جنازه دولتی—منهای قطعا ناخواسته سر از دولت است.

اما این صرفا یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن گذرا انحرافات در یک هفته در حال حاضر پر از آنها است. (به یاد داشته باشید شیطان-اسپرم-دکتر جنجال? این شفاف نژادپرستانه درخواست تجدید نظر به کسانی که زندگی در "حومه شیوه زندگی, رویا" دانلود رایگان کم درآمد interlopers?) در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به مشروعیت انتخابات آینده شده است تشدید به صورت ماه به عنوان نظرسنجی ایستاده غرق شده. مغلوب ساختن پیشی جستن "توییتر ریشتر" به عنوان دموکراتیک وکیل هنجار ایسن قرار داده و آن را به من روز دیگر شد و در حال حاضر ثبت نام "کردن نمودار" در مورد این موضوع. در واقع زمانی که از من خواسته لایحه Frischling که اجرا می شود Factbase وب سایت که آهنگ مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی و توییت را نگاه کنید که چگونه اغلب جمهور تا به حال مورد سوال رای گیری یا پیشنهاد کرد که یک انتخابات خواهد بود تقلب ناعادلانه و یا در غیر این صورت خطر بیافتد او با هفت صد و سیزده مراجع با مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2012 تاکنون اکثریت قریب به اتفاق رخ داده در خوشه به انتخابات سال 2016 2018 و 2020 یافتند. در حال حاضر Factbase ثبت کرده است نود و یک نمونه از چنین لفاظی از مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال تعدادی است که در همه, اما مطمئن شوید که به تشدید.

پس با عرض پوزش ما فقط نمی تواند آن را نادیده بگیرد و زمانی که رئیس جمهور را تهدید به انصراف از انتخابات ، این نوع از بیانیه ای که باید امد و شد زیاد رویاهای خود را. آن است که سرحال-دیکتاتور صحبت کنید. این خطرناک است حتی اگر آن را متصل به هر گونه اقدامات. و کسانی که فکر می کنم که برخی از اقدامات را نمی خواهد دنبال شده اند توجه کنید. من زنگ ناشی از داشتن پوشش روسیه که ولادیمیر پوتین بود از بین بردن شکننده ناقص نهادهای دموکراتیک این کشور تاسیس کرده بود پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی. آن را ناشی از خواندن تاریخ. آن را ناشی از داشتن تماشا چهار سال گذشته در امریکا که در آن روز به روز غیر قابل تصور اتفاق افتاده و شده توجیه, توجیه و توضیح داده میشه.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در حال حاضر عادی حملات خود را بر پایه های دموکراسی آمریکایی; او موفق به گرفتن ما به این ایده برای داشتن یک مکالمه است که هرگز نباید اتفاق می افتد. در مارس بایدن هشدار داد در صندوق بیدار کننده که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش برای "پشت پا زدن انتخابات" اگر او از دست دادن. در آن زمان استیو مهمان مدیر پاسخ سریع برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه در پاسخ "جو بایدن خاموش است خود را برای حرکت سوپاپ ماشین برای ایجاد چنین غیر مسئولانه اتهام بدون هیچ گونه شواهد است." در حال حاضر ما شواهد. و چه استیو مهمان باید بگویم روز پنج شنبه است ؟ زمانی که من فرستاده او را پاسخ نمی دهند. خوراک توییتر خود سکوت کرده بود. "کسانی هستند که داغون توطئه-نظریه ramblings از دست داده و نامزد است که از تماس با واقعیت" مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: در مورد بایدن در ماه آوریل است. "رئیس جمهور تهمت بوده است و روشن است که انتخابات اتفاق خواهد افتاد در نوامبر 3rd." بنابراین آنچه ما تصور می کنم در حال حاضر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اکثر مقامات دولت نشان داده اند که آنها هم در حال حاضر به دنبال رهبر خود را حتی از این بیشتر مشکوک از مسیرهای. دادستان کل ویلیام بر خواسته در کنگره شهادت در اوایل این هفته, قبل از تهمت را صدای جیر جیر در مورد احتمال تاخیر در انتخابات خودداری کرد و به حکومت آن زیرکی و گفت که او "هرگز به آن نگاه کرد." در روز پنج شنبه اندکی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo حاضر به پاسخ به این سوال نیز هست. "من قصد ندارم وارد یک حکم قانونی که در پرواز" Pompeo, یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل است که به احتمال زیاد کاملا آشنا با قانون اساسی گفت. او با این حال افزود: "در پایان این بخش از عدالت و دیگران را که قانونی تعیین سرنوشت" است که در همه چگونه آن کار خواهد کرد.

فقط به عنوان مشکل بودند ولرم-در-بهترین دفاع از دموکراسی آمریکایی ارائه شده توسط برخی از جمهوری خواهان که از نظر روز پنج شنبه. "ما تا به حال انتخابات هر ماه نوامبر پس از حدود سال 1788 و من انتظار دارم که خواهد در این مورد دوباره در این سال" سنا اکثریت شلاق جان Thune از داکوتای جنوبی گفت. "من فکر نمی کنم آن را به خوبی ایده" سناتور لیندزی گراهام مغلوب ساختن پیشی جستن گلف دوستان و محرم از کارولینای جنوبی گفت. "انتظار"? "به خصوص"? نه دقیقا یک محرک مورد برای رای دادن. شاید بیشتر شگفت آور بود و این نظر از سناتور کوین کرامر از داکوتای شمالی: "من فکر می کنم که اگر شما بچه ها را طعمه او می شود شادترین مرد در شهر است. من آن را بخوانید. من خندید. من فکر کردم خدای من این است که رفتن به مصرف مقدار زیادی از مردم به جز واقعی مردم است. و آن را هوشمندانه است."

واقعیت این است که قرار دادن یک انتخابات است و خارج از قدرت ریاست جمهوری که در قانون اساسی به وضوح تجویز انتقال قدرت در ژانویه 20th, 2021, و که آن را یک عمل کنگره برای انجام هر چیزی در مورد تغییر زمان و مکان و شیوه ای از انتخابات است که قطعا مربوطه. اما وجود دارد راه های بسیاری برای انصراف از انتخابات و نه همه آنها شامل به معنای واقعی کلمه عدم برگزاری انتخابات. انکار دسترسی به, نظر سنجی, سوال مشروعیت نتایج پرتاب چالش های قانونی رای دهندگان مجبور به ایستادن در صف های طولانی: این همه اتفاق افتاده در طول عمر ما در ایالات متحده—ما نمی باید به نگاه به استبداد خارجی برای نمونه از نحوه نفوذ در انتخابات. پس از آن بود که واقعا اطمینان بخش که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تلاش برای قرار دادن این موضوع به بقیه با تماس نوامبر انتخابات تاریخ "تنظیم در سنگ"? هنگامی که خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: "ما باید به جلو بروید با ما انتخابات است. . . . به هیچ وجه ما باید همیشه و نه برگزاری انتخابات در روز است که ما آن را"?

رئيس جمهور نبود پشت کردن کلمات خود را. او نه حذف صدای جیر جیر خود را; در عوض, او دوخته و آن را به بالای خوراک خود را برای بخشی از روز است. پس از ساعت ها از انتقاد, از جمله از بنیانگذار Federalist جامعه که گفت که آن را به زمین خود را برای استیضاح و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن را مخدوش و تلاش در چرخش بود به نشان می دهد که در آن همه چیز درخشان شگرد "بسیار نادرست LameStream رسانه ها در نهایت شروع به صحبت کردن در مورد خطرات به دموکراسی ما از خطرناک جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری." اما در واقع خطر ابتلا به دموکراسی آمریکایی است که خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد در یک کنفرانس خبری تهمت yammered و stammered راه خود را از طریق پرسش در مورد اینکه آیا او واقعا مورد علاقه تاخیر. "آیا من می خواهم برای دیدن یک روز تغییر کرده است ؟ هیچ. اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج, انتخابات," او گفت:. او دوباره پیشنهاد کرد که انتخابات می تواند "تقلبی" "جعلی" و "تقلب." آن را نه انکار. او هرگز انکار آنچه که او گفت. در روز پنج شنبه تهمت careened بیش از یک صخره و سوال این است که چه کسی است که او را متوقف و با او ؟

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر من صرف مقدار از روز گوش دادن به مراسم تشییع جنازه مرحوم نماینده لوئیس بود که سوگواری به عنوان یک سنت آمریکایی یک قهرمان که بنا زندگی خود را بر این فرض استوار است که رای گیری در انتخابات بود و حقیقی ترین بیان از ما دموکراسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن سه پیشینیان بودند در حضور, حضور خود را قابل مشاهده ملامت به رئیس جمهور فعلی و یک یادآوری از او نبود. مغلوب ساختن پیشی جستن نام هرگز صحبت کردن با صدای بلند. آن نمی شود.

مته است که متاسفانه آشنا در حال حاضر. این مراسم از چهره های عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر را تبدیل به علامت ما تقسیم شده و متلاشی سیاست جمع آوری فضاهای که در آن ما مجبور به گرفتن سهام از گسترش شکاف بین رئیس جمهور فعلی و دولت از حزب خود و آنچه که رهبران هر دو طرف یک بار اعتقاد داشت. زمانی که جان مک کین مغلوب ساختن پیشی جستن-مقاوم در برابر سناتور جمهوری خواه از آریزونا و یک جنگ ویتنام قهرمان, درگذشت, در سال 2018 ما آن را دیدم. و دوباره چند ماه بعد برای George H.&nbps;W. بوش جمهوری خواه آواتار از یک اضمحلال East Coast-محافظه کار ایجاد که آخرین رای برای رئیس جمهور بود در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

لوئیس sendoff بود و همیشه برای رفتن به یک. او یکی از آخرین مدنی-حقوق نوابغ هنوز با ما است. او مدت ها پیش تضمین شده جای خود را در آمریکا پانتئون که مارس در سلما به عنوان یک مرد جوان و با چندین دهه است که پس از انجام خدمات و فعالیت خستگی ناپذیر برای عدالت اجتماعی و برابری در قانون است. در طول خدمت او مورد ستایش قرار داد به عنوان Martin Luther King, Jr.'s شاگرد وارث گاندی و ماندلا بزرگ-great-grandson از بردگان که جسارت اخلاقی و محض شجاعت او را تبدیل به "سنت لوئیس" می شود واعظ شد که خطبه خود را.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ارائه فوریت لحظه بدتر و روشن فریم برای یک مراسم تشییع جنازه آن صورت گرفت که این حقوق که برای لوئیس جنگیدند—و نه دست کم از آن است که مناسب برای تمام رای دهندگان واجد شرایط برای شرکت در رای گیری این سقوط -- در معرض خطر هستند به عنوان قبل از هرگز. بیل کمپبل سابق شهردار آتلانتا گفت: عزاداران در آتلانتا در طبقه Ebenezer کلیسای باپتیست که لوئیس به حال منتقل و برای او آرزوی نهایی که آخرین آنها ملاقات کرد. "او کشیده به من نزدیک تر است و او زمزمه 'هر کس برای رای دادن در ماه نوامبر. آن است که مهم ترین انتخابات تا کنون,' " کمپبل گفت:. "من او وعده داده است که با هر فیبر در بدن من است. . . . اگر شما واقعا می خواهید به افتخار این قهرمان آمریکایی, مطمئن شوید که به شما رای دادن."

در مک کین تشییع جنازه باراک اوباما تحویل داده مداحان که در آن او سرزنش "کوچک و متوسط و خرده" سیاست های لحظه ای و "قاچاق مبالغه در توهین ساختگی در مجادلات و تولید خشم." این بود که در اواخر تابستان 2018 هنگامی که آن را هنوز هم به نظر می رسید به عنوان اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت کلمات و توییت شد و تهدید و هنگامی که آن را هنوز هم خبری از زمانی که رئیس جمهور سابق مورب با انتقاد از یک جریان است.

اما لوئیس فوت کرد در زمانی که تهمت رو reëlection او ترس او ممکن است از دست خود ساخته تهدیدات صریح تر و اوباما در پاسخ این زمان بود که مستقیم تر بیش از حد. در مداحی برای لوئیس سابق رئیس جمهور آورده کلیسا به فوت آن توسط محکوم مدرن روز گاو Connors و جورج Wallaces و با ساخت صریح مراجع به پلیس که به کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس و به قانون فدرال-اجرای عوامل که تهمت دستور داده است تا به خشونت سرکوب تظاهرات صلح آمیز است. "دموکراسی نیست اتوماتیک" او هشدار داد. "آن را به پرورش آن را به تمایل به."

بیشتر از همه اوباما مداحان تمدید شد نامه عشق نه فقط به لوییس اما به حق رای که او تا به حال حاضر به فدا کردن زندگی خود برای. اوباما خواستار اقدام و او خاص: تجدید رای گیری حقوق قانون مقررات بوده که سوخته توسط دیوان عالی کشور در سال های اخیر و مسدود شده توسط جمهوری خواهان در کنگره و از بین بردن سنا filibuster که او به نام "جیم کلاغ یادگاری."

بنابراین اغلب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به بدترین گذشته را در ساخت یک هش آمریکا را در حال حاضر. او bizarrely حتی در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک مدافع از کنفدراسیون سمی میراث که لوئیس صرف زندگی خود را در تلاش برای خنثیسازی. اوباما در تضاد است و دائمی سحر بهتر آمریکا در آینده وجود دارد چند که شنیده خود را افزایش peroration که نمی تواند الهام گرفته شده است چشم انداز خود را از پر جنب و جوش, رایگان, فراگیر دموکراسی است. اما شاید شدید فوریت این روز بود که بهترین خلاصه یک صحنه که گرفتار چشم من به عنوان این مراسم بود ، این یک نگاه اجمالی از استیسی آبرامز از حزب دموکرات که آمد در اجرا خود را برای گرجستان فرماندار دو سال پیش. مانند تمام دیگر عزاداران او با پوشیدن یک ماسک صورت به دلیل بیماری همه گیر. بر روی آن نوشته شده بود یک کلمه: "رای می دهند."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب