مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به نزول توییتر خود را قدیمی ترین Enabler

الکس براندون / AP تصاویر

توییتهایی می تواند حرفه ای-اندرز برای twits که پست آنها است. به یاد داشته باشید تاکو بل کارمند از سال 2012 که نمی روی چیزی حساب کردن آن یک شلیک جرم به صدای جیر جیر تصویری از خود ادرار بر روی مجلل پشته از Nachos در BellGrande. به هیچ کس تعجب اما خود او حساب اشتباه است.

من اغلب تعجب که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ضربه معکوس سهوا خود آشکار توییت همیشه می تواند با همان سرنوشت. این سوال مطرح شد از نو (توسط من) این هفته است. این یک هفته کوتاه با تعطیلات و مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمتر اظهارات عمومی از او در یک هفته عادی. و بنابراین دور از نگاه تحسین و چشم کنجکاو از مطبوعات او توییتی به جای.

دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور انحصاری از طریق منشور از توییتر می دهد یک تصویر ناقص ، بهتر است او را در کلیت خود به عنوان یک چهره عمومی نه تنها در رسانه های اجتماعی بلکه در زیگ و زاگ از جلسات مطبوعاتی در دفتر بیضی س و در تنظیم قطعه سخنرانی با مش یو پی اس اسکریپت لفاظی و پر هرج و مرج بداهه در پاسخ فریاد زد بالا غرش دریایی یکی. هنوز توییتر ايزوله بخش عمومی با رویکرد به جهان می اندازد و آنها را به تیز امداد—مفید برای هر کسی که بیشتر علاقه مند در درک او از نفرت و یا venerating او اگر هر گونه نفر سمت چپ بعد از چهار سال گذشته. (هر کسی ؟ هر کسی؟)

شما می توانید بخشیده شود برای فراموش کردن—به خصوص پس از او “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” صدای جیر جیر ارسال می شود در حالی که شهرهای سوخته—که تهمت شخصی توییتر خوراک گاهی اوقات نشان می دهد نرمال. با رویکرد یادبود روز آخر هفته گذشته او retweeting یک سری از اطلاعیه های خدمات عمومی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری: “جلوگیری از گسترش میکروب ها … دستهای خود را اغلب …. داشته باشیم و اجتماعی فاصله این آخر هفته روز یادبود …”

توییت پیچید طریق در اواخر بعد از ظهر فراخوانی این فتور از نزدیک شدن به غروب. برای یک لحظه توهم یک روحیه اجرایی افزایش می یابد تا تشویق شهروندان خود را با پدری مراقبت, هشدار به, هشدار دهنده که ممکن است ناراحت مشترک المنافع اما مشتاق به اطمینان. شب سقوط کرد.

OBAMAGATE! فریاد یک صدای جیر جیر به طور ناگهانی. آن بود 11 p. m. به صدای جیر جیر به دنبال داشت به شدت توسط آینده: امریکا بزرگ دوباره! توییت ارائه بدون متن بدون روشن تفسیر هیچ اشاره از آنچه ممکن است با الهام از آنها. آیا تصادفی دندان قروچه کردن از Laura Ingraham ناگهان پاپ را به ذهن خود را? آیا اواخر شب تماس تلفنی از یک نوکر و همکار insomniac—”من نمی توانم باور کنم که چه کسانی حرومزاده سعی به انجام این کار به شما آقا”—عمل کردن به مانند یک دم در تا کنون-درخشان اون سوی خاکستر سوخته از اصحاب? ما هرگز نمی دانیم. او به هر آنچه که او انجام شده بود و رفت و آرام برای شب. در نهایت مرموز OBAMAGATE! صدای جیر جیر بود “دوست” 320,000 بار احتمالا توسط مردم با هیچ سرنخی از بقیه از ما به همین دلیل او تصمیم گرفته بود به صدای جیر جیر آن را در مرده شب اما چه کسی خوشحال در آن دلایل خود را دارند.

اولین چیزی که در صبح روز بعد رئیس جمهور ارسال شده یک موضوع است. او را تهدید به جلو و اوت را در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از Charlotte, North Carolina, مگر اینکه دولت “دموکرات فرماندار” موافق اجازه می دهد تا تکمیل کامل از ده ها هزار نفر از جمهوری خواهان و روزنامه نگاران concessionaires و چوب لباسی به “میدان جنگ” که در آن آنها خواهد شد رایگان برای نفس کشیدن در یکی دیگر unmolested توسط دولت حمایت Karens بهداشت عمومی. ورود در چهار قسمت موضوع این بود که Homeric توسط خود رئیس جمهور استاندارد و توسط کسانی که از توییتر که پوند انسان دهانه توجه به پودر. به عنوان اگر برای نشان دادن نقطه رئيس جمهور در توییتر خط فوران دوباره با خود رسانهها از شب گذشته: OBAMAGATE! و امریکا بزرگ دوباره! دوباره, هیچ راهی برای بدانید چرا. خود retweeting خصوصی ارائه می دهد لذت است که نیاز به هیچ توجیهی فراتر از خود است. (رئیس جمهور همچنین در بر داشت وقت سهشنبه به ذکر است یک “خسته کننده اما بسیار تند و زننده مجله” آتلانتیک.)

رئیس جمهور بزرگ است دوباره تویتر ، او شناخته شده است به ارسال بیش از 100 توییت از حساب های دیگر در یک روز. خود را محبوب ترین عکسها از آخر هفته روز یادبود یک عکس از جو بایدن به دنبال پویان-مانند یک ویروس شکست ماسک صورت. نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بار به صراحت تمسخر سیاسی خود حریف و با مفهوم کل ایده از ماسک ، یا شاید نه! که زیبایی از رسانهها. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به زحمت می گویند در توییتر خود زیستی و یا در جای دیگر اینکه آیا یا نه او “رسانهها = تایید.” او باعث می شود استفاده کامل از ابهام, انتشار نظرات دیگر twits و سپس خزیدن به دور از پیامدهای آن به عنوان زمانی که او را بازتوییت کرد یک صدای جیر جیر خواستار شلیک Anthony Fauci, کسی که با او بود ظاهرا و لحظه ای ناراضی. با آن رعد و برق سرعت ثابت و بوسیله اسباب گردنده آن سریع و بی رویه دفن باطل و در حقیقت بی پایان بلیزارد از اظهارات جدید, توییتر, رسانه مناسب برای داشتن کیک خود و خوردن آن را بیش از حد.

رسانه را سیستمیک بی تفاوتی به دقت و حقیقت آنچه را که اتفاق افتاده روز پس از روز یادبود از همه بیشتر عجیب و غریب است. رئیس جمهور شروع صبح, شلاق, یکی از های اخیر وسواس معضل وحشتناک به عنوان او آن را می بیند از پست الکترونیکی-در رای گیری. توییت خود در مورد این موضوع به دیگر افراد بودند scattershot و تنها نیمه منسجم حاوی نیمی از حقایق آشکار اشتباهات و گمانه زنی ها به عنوان بیان واقعیت است. نمونه توییتر کرایه به عبارت دیگر از رئیس جمهور کمتر از دشمنان خود را. از هیچ gnomes از توییتر شرکت سلسله مراتب به نظر می رسد. آنها آویزان توییت با توییتر-آبی علامت تعجب. توییتر به کارگردانی خوانندگان به “واقعیت-چک” از سی ان ان و از واشنگتن پستدو جریان اصلی اخبار سازمان های reflexively (و گاهی اوقات comically) دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن و هر آنچه در دستور کار خود اتفاق می افتد به در حال حاضر. “ما اضافه شده یک برچسب” توییتر بی نام کوتوله ی توضیح داد: “… به منظور افزایش مدنی ما یکپارچگی سیاست.”

مدنی یکپارچگی سیاست ؟ توییتر ؟ ذهن قرقره. شما همچنین ممکن است به طور قطع در یک کلاس bordello. مغلوب ساختن پیشی جستن خشم آتشفشانی بود و من واقعا نمی توانم او را سرزنش. او با افتتاح حساب توییتر خود را بیش از یک دهه پیش. اگر او توییتی هنگامی که او توییتی, خوب, 52,000 بار. و در حال حاضر توییتر تصمیم گرفته است او نباید دور با آن هر گونه دیگر ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن باید احساس کودک اموزش, که, با توجه به یک داستان صرف چند نوبت سوزان توپ بازی مصرف یک و نیم دوجین هات یک زن و شوهر از همبرگر چند جعبه ترقه جک و ده چوب شور شسته شده را نزدیک به عنوان بسیاری از بطری های آبجو. قبل از مصرف این زمینه در seventh inning او wolfed کردن یک سیب است. یک دقیقه بعد او سقوط در سمت راست میشه. هنگامی که او آمد به او گفت: “من می دانستم که من نباید خورده اند که اپل.” (داستان احتمالا جعلی. ما باید این پست به واقع آن را چک کنید.)

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش فوری به آبی که علامت تعجب بود Trumpian—در یک صدای جیر جیر او دوباره رشد یک شورش اتهام علیه تصادفی سیاسی دشمن است. تا به حال جو Scarborough صبح زود نشان می دهد بحث میزبان به قتل یک زن جوان کارآموز بیست سال پیش ؟ “شاید و یا شاید نه” رئیس جمهور توییتی با ریگال بالا انداختن. او فقط درخواست! دوباره مکانیک توییتر در معرض او در راه هیچ یک از دیگر عادت های بد انجام دهد. صدای جیر جیر نمی تواند کمک به او را در هر شیوه ای قابل تصور فراتر فوری prurient هیجان آن را باید به او داده اند و آن را به احتمال بسیار زیاد او لطمه می زند با حصار نشسته نوسان رای دهندگان که او باید بیشتر در نوامبر است. تکرار ادعای خدمت عمدتا به نشان می دهد که او را اجبار به حمله به دشمنان خود را—هر دشمن انجام خواهد شد—به راحتی تحت الشعاع توانایی های خود را به محاسبات منطقی در مورد آینده خود را.

اما تا چه حد آیا او جرات رفتن ؟ در روز پنج شنبه تهمت زده و با یک فرمان اجرایی هدایت دولت به تجدید نظر ویژه حمایتهای قانونی است که قادر به توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی برای زنده ماندن. قانونی معافیت از افترا مناسب برای مثال امکان پذیر ساخته شده coruscating فوران از باطل و کنایه است که نگه داشتن توییتر رفتن و آن را اجتناب ناپذیر برای بسیاری از twits. بدون معافیت این شرکت به احتمال زیاد نمی خواهد ادامه در هر چیزی مانند شکل فعلی آن است. تهمت می خواهد برای پایان دادن به توییتر به عنوان ما آن را می دانم—به عنوان او آن را می داند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت عجیب و غریب, شرط بندی freighted با ironies که دو پشت در خود را دارند. هیچ چیز—حداقل در این هفته خواهد لطفا جمهور بیش از سینک, توییتر, جدیدترین دشمن. و در عین حال هیچ چیز نمی تواند او را محروم از لذت بیشتر از از دست دادن توییتر خود را قدیمی ترین enabler. دو قوی ترین غرایز ایستادگی در برابر یکدیگر بازمی گردد: او نیاز به توجه و نیاز خود را برای مجازات دشمنان حتی یک دشمن که کسب و کار است که برای برآوردن نیاز خود را برای جلب توجه. انسجام ایدئولوژیک و یا شخصی است نه رئیس جمهور قوی کت و شلوار. اما به ندرت دارای یک تناقض برش خیلی عمیق است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>