مغلوب ساختن پیشی جستن, Twitter, Facebook و آینده آنلاین سخنرانی

در پاسخ به برچسب های هشدار دهنده که توییتر شروع نمایش در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست توییتهایی

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
In response to warning labels that Twitter began displaying beside Donald Trumps inaccurate tweets the President has...
در پاسخ به برچسب های هشدار دهنده که توییتر شروع نمایش در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست توییتهایی رئیس جمهور گرفته است هدف در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت.عکس توسط جاستین سالیوان / گتی

در مارس 7th, Dan Scavino دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر رسانه های اجتماعی ارسال شده در یک ویدئو به توییتر. آن را به تصویر کشیده جو بایدن حمایت حریف خود را: "ما فقط می توانیم reëlect دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" بایدن به نظر می رسید برای گفتن دارد. توییت ویروسی رفت و کاربران که متوجه شده است که تصویری شده است انتخابی و ویرایش و گزارش آن را به توییتر مدیران; آنها به نوبه خود مصمم است که Scavino را توییت کرده بود نقض این شرکت سیاست جدید در "مصنوعی و دستکاری تصویری" که تا به حال معرفی شده در فوریه. توییتر به مدت طولانی اجتناب از مصرف یک موضع در آتش زا و در واقع نادرست ابلاغیه از چهره های سیاسی از جمله رئیس جمهور. در این زمان هر چند آنها footnoted صدای جیر جیر با یک برچسب هشدار دهنده. آن را کنار زد یک خطای کوچک نماد ارائه شده در این سرویس را امضا آبی.

چند روز بعد, توییتر اعلام کرد که آن سیستم هشدار دهنده می تواند به گسترش پوشش اطلاعات غلط در مورد COVID-19. حدود دو هفته پس از آن به عنوان coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده با نزدیک شدن شش چهره مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در توییتر به صدای زنگ در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای, ادعا اشتباه است که آنها "قابل ملاحظه ای جعلی" است و استفاده از آنها منجر به "تقلب در انتخابات". توییتر و توضیح داد که این توییتهایی نقض "سرکوب و ارعاب" بخش از آن مدنی-صداقت سیاست, واقعیت افزوده-چک کردن یادداشت به آنها. یادداشت خواست خوانندگان به "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" و مربوط به توییتر "حوادث" صفحه در مورد این موضوع با تیتر "مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بی اساس ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب انتخابات."

یک جنگ اعلام شده بود. دو روز بعد تهمت با صدور "فرمان اجرایی در جلوگیری از سانسور آنلاین." ظاهرا منظور در زمان هدف در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت—یک قطعه بسیار مهم از قانون است که کمک های مالی شرکت های اینترنتی مصونیت از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را. در واقع آن اشاره کرد و ضربه. "سیستم عامل های آنلاین در حال درگیر شدن در انتخابی سانسور است که آسیب رساندن به ما گفتمان ملی" آن را بخوانید. "توییتر در حال حاضر انتخابی تصمیم می گیرد به جای یک برچسب هشدار دهنده بر روی برخی از عکسها در یک شیوه ای است که به وضوح نشان دهنده تعصب سیاسی. به عنوان گزارش شده توییتر به نظر می رسد هرگز به قرار داده شده اند از جمله یک برچسب بر روی سیاستمدار دیگر را صدای جیر جیر."

دانشمندان حقوقی شد و سریع به توضیح است که منظور اجرایی اساسا اشتباه بخش 230 و بنابراین تا به حال کمی مبنای قانونی; در هر صورت تغییرات به قانون نیاز به رفتن را از طریق کنگره است. بسیاری از نکته اشاره می کند که اگر آن را اجرا منظور خواهد سرکوب سخنرانی به جای آن اجازه می دهد برای شکوفا: بدون بخش 230 بسیاری از رئيس جمهور توييتها—از جمله کسانی که نشان می دهد که MSNBC میزبان جو Scarborough تا به حال به قتل یک عضو هیات—احتمال حذف شود برای مسئولیت دلایل. به برخی از سند آنقدر متناقض است که آن را به عنوان خوانده شده مانند یک بسیار خاص شکل چرخش. دافنه کلر مدیر برنامه بر روی پلت فرم قوانین و مقررات در دانشگاه استنفورد سایبر سیاست, مرکز, نوشته شده در مشروح رنگ-کد کپی از سفارش به Google Docs با رنگ قرمز برجسته معنابخش "جو" پرتقال آنهایی که نشان می دهد "از نظر قانونی مشکوک" استدلال و زرد آنهایی که شناسایی اظهارات در مورد آن "معقول ذهن می تواند متفاوت باشد"; سند نگاه مانند آن را به حال شده است آغشته به پانچ میوه. در یک پست وبلاگ اریک گلدمن یک استاد دانشگاه سانتا کلارا قانون مدرسه تلقی منظور "تا حد زیادی نمایشی و نه اساسی." آن اهداف واقعی او معتقد بود برای ترساندن شرکت های اینترنتی به احترام به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رالی پشتیبانی دهنده برای رئیس جمهور reëlection کمپین و منحرف کردن اذهان از دولت ناخالص نادرست از coronavirus بیماری همه گیر.

هنوز هم وجود دارد یک دلیل نظم متمرکز در بخش 230. قانون در نظر گرفته شده است بنیادی به دره سیلیکون. در "بیست و شش کلمه ای است که ایجاد اینترنت" یک "بیوگرافی" قانون جف Kosseff استاد cybersecurity قانون در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده می نویسد که "این غیر ممکن است به طلاق موفقیت ایالات متحده در بخش فن آوری از مزایای قابل توجهی از بخش 230." در ضمن با وجود اینکه فوق العاده قطعه کوتاه از متن قانون شده است و یک منبع از بحث و سردرگمی برای نزدیک به بیست و پنج سال. پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به عنوان آگاهی از دره سیلیکون را تا حد زیادی غیر قابل تنظیم قدرت رشد آن در زیر آمده است تشدید نظارت و حمله از هر دو حزب سیاسی اصلی. "همه مردم در قدرت افتاده اند از عشق با بخش 230," گلدمن به من گفت: در یک تماس تلفنی. "من فکر می کنم بخش 230 محکوم است." این قانون یک نقطه آسیب پذیری برای یک صنعت است که به نظر می رسد رویین تن. اگر این تغییرات اینترنت می کند بیش از حد.

ارتباطات نجابت قانون تصویب شد و در سال 1996. آن است که گاهی اوقات اشتباه با قانون کپی رایت هزاره دیجیتال به تصویب رسید در سال 1998; D. M. C. A. که آدرس مالکیت معنوی محافظت از سیستم عامل های دیجیتال از پرونده های حقوقی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اخطار و حذف مراحل کار کپی رایت. C. D. A. بود که ابداع در یک لحظه از هراس اخلاقی در مورد شهوت پرست ابعاد اولیه وب سایت های مختلف تمرکز: محتوای اعتدال. قبل از تصویب این قانون یک وب سایت است که تعدیل محتوا می تواند به عنوان تفسیر فرض سرمقاله—و در نتیجه حقوقی—مسئولیت برای آن است. بخش 230 که تأکید می کند که "هیچ ارائه دهنده و یا کاربر از یک کامپیوتر خدمات تعاملی باید به عنوان ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا" مانع از سیستم عامل از شکایت بیش از آنچه که کاربران خود ارسال آن را نیز به معنای آن را آسان تر برای کسانی که سیستم عامل به سانسور یا متوسط محتوای تولید شده توسط کاربر. زمانی که این قانون تصویب شد, آن مناسب یک جهان که در آن شرکت های اینترنتی که های مختلف و در شماره را ایجاد و اجرای منحصر به فرد اعتدال سیاست. آن را به سختی به پیش بینی ما واقعیت است که در آن آنلاین گفتمان گستراند تا حد زیادی در تعداد انگشت شماری از جهان کوچک سیستم عامل متعلق به انحصاری شرکت های مستقر در شمال کالیفرنیا.

در بخش 230, Airbnb كه اگر واحد های ذکر شده برای اجاره به طور غیر قانونی; Dropbox به طور مشابه, كه اگر انجمن انتقام است گردش با استفاده از خدمات خود را. بخش 230 می کند مانع فدرال تحت تعقیب کیفری اما مقامات تمایلی به دنبال چنین مواردی: اگر یک کاربر مرتکب یک جرم فدرال با ارسال محتوای مجرمانه مانند پورنوگرافی کودکان قسمت 230 سپر پلت فرم از مسئولیت به عنوان طولانی به عنوان آن غافل شد که یک جنایت بود و متعهد بودن. (اگر چه یک پلت فرم است که کشف چنین محتوایی است که از نظر قانونی ملزم به گزارش این سیستم عامل لازم نیست آن را جستجو کنید.) اگر یک وب سایت نرم افزار تقویت محتوای غیر قانونی آن را به ویروسی آن است که هنوز سیستم ایمنی بدن. در سال 2017, کری گلدبرگ برجسته وکیل است که متخصص در روابط جنسی-نقض حریم خصوصی مانند انتقام پورنو آنلاین, جعل هویت و دیجیتال, سوء استفاده, به چالش کشیده بخش 230 در یک مورد در برابر دوستیابی برنامه Grindr. گلدبرگ نمایندگی متی Herrick یک thirtysomething بازیگر که دوست پسر سابق تا به حال با استفاده از این برنامه به رابجای دیگری جا زدن او تنظیم کنسول با دوازده صد مردان و کارگردانی آنها را به هریک آپارتمان و محل کار; Grindr استناد ایمنی در بخش 230, محدود مسئولیت هریک را دوست پسر سابق. (شرکت های اینترنتی و سیستم عامل باقی می ماند در قبال محتوای انتشار آنها خود را: در حالی که در نظرات مقاله در نیویورک تایمز' وب سایت تحت حمایت از C. D. A. 230 مقالات خود را هر چند آنها توسط متمم اول قانون اساسی نیست.)

وجود دارد استدلال قانع کننده در برابر پتو حمایت از بخش 230. بسیاری از این استدلال مطرح شده توسط وکلای حقوقی و دانشمندان که فکر می کنم که به جای آزادی شرکت های متوسط خود را در محتوای قانون را فعال کرده و آنها را به هیچ چیز و به هیچ کس پاسخگو. گلدبرگ چشم انداز اصلاحات این است که به زور شرکت به طور کامل دامپزشک هر قطعه از محتوای تولید شده توسط کاربر اما به آنها را نگه دارید پاسخگو برای انسان قابل پیش بینی و محاسباتی اقدامات که خود نرم افزار را قادر می سازد از جمله تقویت تکرار و حفظ و نگهداری. "ما در حال صحبت کردن در مورد قربانیان nonconsensual پورنوگرافی زمانی که سایت اعلام کرده در مورد محتوای" او حقوقی توضیح می دهد که در F. A. Q. در وب سایت خود را. این رویکرد نیز اعمال می شود به "خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در میانمار نسل کشی که Facebook تبلیغات فعال" و "سیاستمداران که از دست دادن انتخابات از آنجا که رسانه های اجتماعی شرکت های اجرای تبلیغات نهفته است."

دانیل بالنگ یک استاد در دانشگاه بوستون دانشکده حقوق و 2019 مک آرتور شخص گفته است که ایمنی فراهم شده توسط بخش 230 بیش از حد وسیع است. در مقاله اخیر برای میشیگان بررسی قانوناو می نویسد که قانون را اعمال می شود و حتی به سیستم عامل است که "خواست کاربران برای شرکت در وابسته به شبه جرم و فعالیت های غیر قانونی" و یا طراحی سایت خود را به منظور ارتقاء رسیدن به چنین فعالیت هایی است. در سال 2017, بالنگ و بنیامین Wittes حقوقی, پژوهشگر و سردبیر از مبارزه حقوقی, وبلاگ استدلال کرد که یک نسخه از قانون خواهد اعطای یک پلت فرم ایمنی تنها اگر آن را گرفته بود "گام های منطقی برای جلوگیری و یا آدرس غیر قانونی استفاده از خدمات آن است." یک معقول استاندارد آنها توجه داشته باشید اجازه می دهد برای شرکت های مختلف به روش های مختلف و برای این رویکرد به تکامل به تغییرات فن آوری.

آن را ممکن است برای نگه داشتن بخش 230 در محل در حالی که کنده کاری استثنا به آن اما در هزینه های قابل توجهی حقوقی پیچیدگی است. در سال 2018 کنگره تصویب اجازه می دهد متحده و قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند (FOSTA) لایحه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از قاچاق جنسی. تحت FOSTA, اینترنت, سیستم عامل های دیگر دریافت مصونیت مدنی و کیفری به اتهام قاچاق جنسی و نوشته های که ممکن است "ترویج و تسهیل فحشا" دیگر لذت بردن از یک مسئولیت سپر. Kosseff, شهادت, قبل از خانه فرعی اذعان گرانش و ضرورت جنس قاچاق موضوع اما هشدار داد که استدلال قوی در برابر این لایحه است. به جای اجازه می دهد متحده به اطراف بخش 230 ایمنی سپر—یک حرکت است که می تواند نیروی سیستم عامل مطابق با بسیاری از دولت های مختلف قوانین مربوط به قاچاق جنسی و فحشا—Kosseff پیشنهاد کرد که کنگره افزایش جنایی فدرال قوانین در قاچاق جنسی که سیستم عامل در حال حاضر موضوع. دو سال در آن روشن نیست که FOSTA تا به حال هر گونه مواد در اثر قاچاق جنسی; در ضمن کارگران جنسی و طرفداران می گویند که با فشار دادن آنها را خارج از جریان اصلی سیستم عامل این قانون ساخته شده است کار خود را به طور قابل توجهی بیشتر خطرناک است. پس از این قانون تصویب شد Craigslist حذف آن در پرسنل بخش. "هر ابزار و یا خدمات می تواند مورد سوء استفاده قرار می" یک بنر در سایت به عنوان خوانده شده. "ما نمی توانیم چنین خطر و بدون به خطر انداختن همه ما و سایر خدمات است."

وجود دارد یک مورد قوی برای نگه داشتن بخش 230 را حمایت آنها هستند. بنیاد مرز الکترونیک دیجیتال-مدنی-آزادی غیر انتفاعی فریم بخش 230 به عنوان "یکی از با ارزش ترین ابزار برای حفاظت از آزادی بیان و نوآوری در اینترنت است." Kosseff با برخی از رزرو می آید به یک نتیجه مشابه. "بخش 230 تبدیل شده است به طوری در هم تنیده با مفاهیم اساسی ما از اینترنت است که هر عمده فروشی کاهش" به ایمنی را ارائه می دهد "می تواند غیر قابل جبرانی از بین بردن آزادی بیان است که به شکل جامعه ما در قرن بیست و یکم" او می نویسد. او در مقایسه با بخش 230 به پایه و اساس یک خانه مدرن و اینترنت "نیست بهترین خانه در بلوک اما این خانه ای که همه ما زندگی می کنند" و آن را خیلی دیر شده برای بازسازی آن از زمین تا. برخی از دانشمندان حقوقی استدلال می کنند که لغو یا تغییر این قانون می تواند ایجاد و حتی کوچکتر چشم انداز شرکت های اینترنتی. بدون بخش 230 تنها سیستم عامل با منابع ثابت دادخواهی خواهد زنده ماندن حتی وجود محتوای تولید شده توسط کاربر خواهد بود به شدت محدود در خدمت کاهش مسئولیت. اجتماعی-رسانه نوپا ممکن است محو همراه با طاقچه های سیاسی سایت های پرنده نگری تابلوهای پیام, آگهی, رستوران, بررسی, پشتیبانی-گروه انجمن ها و نظرات بخش است. در جای خود خواهد بود یک desiccated, بررسی, شرکت اینترنت—کمتر مانند یک electronic frontier از خوبی های گشت دفتر پارک.

خانه ساخته شده در بالای بخش 230 مشخص است. آن را مبله با شرایط و خدمات موافقت نامه جامعه-استانداردهای اسناد و دستورالعمل های محتوا—آثار که از طریق آن سیستم عامل خود را بیان قوانین مربوط به سخنرانی. قوانین شرکت به شرکت متفاوت است و اغلب در حال توسعه در tailwinds از فن آوری و در سایه فرهنگ سازمانی. توییتر شروع به عنوان یک سرویس برای تجارت سیار افکار و inanities در جوامع کوچک—"پرنده chirps صدای بی معنی به ما اما معنی است توسط پرندگان دیگر" جک دورسی آن C. E. O. یک بار گفت: لس آنجلس تایمز—و بنابراین در ابتدا خود را از نظر خدمات پراکنده بودند. در این سند که مدل کردن فلیکر شرایط موجود کمی راهنمایی در مورد محتوای استانداردهای صرفه جویی برای یک بند هشدار دهنده در برابر سوء استفاده و دیگری تحت عنوان "شرایط عمومی," حاکی از این است که توییتر به عنوان شد حذف به تشخیص خود هر چیزی از آن تلقی "غیر قانونی و توهین آمیز, تهدید, افترا امیز, زشت و ناپسند و یا در غیر این صورت اعتراض."

در سال 2009 توییتر شرایط کمی تغییر—"آنچه به شما می گویند در توییتر مشاهده شود ممکن است در سراسر جهان فورا" یک Clippy-esque حاشیه نویسی هشدار داد—و گسترش یافته شامل ثانویه سند توییتر قوانین. این قوانین به نوبه خود شامل یک بخش جدید در دادن و سوء استفاده است. که در آن نقطه به غیر از یک بند پرداختن به "خشونت و تهدید" "سوء استفاده" اشاره شده عمدتا به سوء استفاده از توییتر: نام کاربری و فروش فله ایجاد حساب جدید خودکار پاسخ و مانند آن. در تاریخ توییتر قوانین نویسنده سارا Jeong شناسایی تابستان 2013 به عنوان یک نقطه عطف: پس از چندین بالا مشخصات موارد سوء استفاده در پلت فرم از جمله آزار و اذیت علیه انگلیسی ها سیاستمدار استلا Creasy—توییتر معرفی "گزارش تخلف" را فشار دهید و اضافه شدن زبان فارسی به قوانین پرداختن به هدف آزار و اذیت. که در ماه نوامبر شرکت عمومی رفت. "تغییرات در قوانین در طول زمان منعکس کننده واقعیت عملی در حال اجرا یک کسب و کار" Jeong نتیجه می گیرد. "توییتر صحبت کردن برخی صحبت" در مورد آزادی بیان او می نویسد: اما آن را به پایان رسید تا "افزایش سرعت و تغییر قوانین در اطراف گفتار هر چیزی تهدید و خط پایین خود را."

در بخش 230 محتوا اعتدال رایگان است به ویژه. شرکت ایده های خود را در مورد درست و غلط; برخی از آنها گل سرسبد مسائل است که باید به شکل چشم انداز خود را. در بخشی به دلیل آن کاربران را تحت فشار قرار دادند آن را به روشنی موضع ضد واکسیناسیون محتوای Pinterest توسعه داده است به خصوص قوی سیاست اطلاعات غلط: این شرکت در حال حاضر رد پین از برخی از وب سایت های بلوک برخی عبارات جستجو و دیجیتالی اثر انگشت ضد واکسیناسیون الگوهای رفتاری به طوری که آنها را می توان شناسایی و محروم از خدمات خود را. توییتر چالش بزرگتر است اما به دلیل آن است که هر دو همه جانبه و جغرافیای سیاسی. توییتر یک محل برای خود ارتقاء تغییر اجتماعی و خشونت و تعصب اکتشاف و آموزش و پرورش است; آن است که بیلبورد یک رالی یک قلدر منبر یک رویداد شبکه های یک دوره کاتالوگ یک صفحه و یک آینه است. توییتر در حال حاضر شامل قوانین مقررات با تروریسم و افراط گرایی خشونت آمیز و خودکشی و خودآزاری. متمایز مقررات آدرس تهدیدات خشونت glorifications از خشونت و نفرت انجام نسبت به مردم بر اساس هویت مذهبی وابستگی سن و ناتوانی و کاست در میان دیگر صفات و طبقه بندی. این شرکت قوانین باید رسیدن به جهانی: در آلمان مثلا توییتر پیاده سازی باید تهاجمی تر فیلتر و اعتدال به منظور تطابق با قوانین دولت ممنوعیت نئو نازی ها مطالب.

در یک سال 2018 مقاله منتشر شده در دانشگاه هاروارد بررسی قانون "جدید فرمانداران: مردم قوانین و فرآیندهای حاکم بر آنلاین سخنرانی" کیت Klonick که در حال حاضر یک استاد در دانشگاه دانشکده حقوق برگه گاهی متضاد عواملی است که باید به شکل اعتدال سیاست در Twitter, Facebook و YouTube. شرکت او می نویسد: تحت تاثیر قرار شده است یک باور اساسی در آمریکا "آزادی بیان هنجارهای" حس مسئولیت شرکت و انتظارات کاربر. آنها همچنین در واکنش به درخواست دولت, رسانه, بررسی فشار از کاربران و یا چهره های عمومی و خواسته های شخص ثالث عمران-گروه های جامعه از جمله به عنوان ضد افترا لیگ. آنها گاهی اوقات برقرار قوانین جدید در پاسخ به حوادث انفرادی. جنبه های منفی وجود دارد برای این نوع از بداهه پاسخ: عدم شفافیت و پاسخگویی و ایجاد شرایط رسیده برای درمان ترجیحی و استانداردهای دوگانه.

در این جا بود که در طول تابستان 2015 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری پدید آمده است. در سال 2016 و 2017 به ترتیب Facebook و Twitter توسعه سیاست های اطراف "newsworthiness" و "منافع عمومی" که به نظر می رسید طراحی شده است به جای تهمت پست ها. (مقاله ای در واشنگتن پست جزئیات مختلف امتیازات و حمایت های این شرکت ارائه کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن.) فقط به عنوان بخش 230 پیش بینی نیست تحکیم آنلاین گفتار آن موفق به تصور این چالش است که یک شکل مانند تهمت را مطرح و به سیستم عامل است که تا به حال تثبیت آن: در حال حاضر شبکه های اجتماعی را باید به طراحی سیاست های خود را نه فقط در اطراف نیازها و ترجیحات میلیون ها نفر از کاربران عادی اما در پاسخ به این گفتار از قدرتمند ترین فرد در جهان است.

جمعه, مارس 29—سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای—تقابل بین رئیس جمهور و توییتر افزایش یافت. در پاسخ به تظاهرات علیه خشونت پلیس در مینیاپولیس تهمت پرسیدم یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام می شود . . . . هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر تصمیم به پنهان کردن متن با رنگ خاکستری کلیک کنید از طریق بنر که اعلام کرد که توییت کرده بود "نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت"; کاربران می توانند جزئیات آن را تنها با کلیک کردن بر روی یک لینک دارای برچسب "مشاهده." رسمی حساب برای کاخ سفید توییتی همان محتوا و توییتر پنهان است که بیش از حد.

این بحران به زودی به Facebook, که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده یکسان پست. (اگر چه توییتر بافته شده است به مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری شخصی او به شدت تبلیغ بر روی Facebook و پست ها به طور مداوم در هر دو سیستم عامل است.) پس مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی رای گیری از طریق پست زوکربرگ به نظر می رسد در فاکس نیوز به آغوش یک سیاست عدم دخالت. "من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین," او گفت: در یک ضبط مصاحبه پخش در طول یک بخش با عنوان "مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر." Facebook تصمیم به عمل در مغلوب ساختن پیشی جستن مینیاپولیس پست یا: در بیانیه منتشر شده آنلاین زوکربرگ استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نیایش گارد ملی معنای آن است که بهترین درک را به عنوان "هشدار در مورد عمل دولت است." "ما فکر می کنیم مردم نیاز به می دانم که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی," او نوشت.

در جمعه, ژوئن 1st, صدها Facebook کارکنان که در حال حاضر کار در خانه به دلیل همه گیر برگزار مجازی اعتصاب در اعتراض به این شرکت را عدم عمل است. روز سه شنبه بعد از ظهر زوکربرگ برگزار مجازی همه دست نشست به دفاع از این تصمیم. سپس توسط حداقل دو نفر از کارکنان در حال حاضر استعفا داد, از جمله تیموتی Aveni یک مهندس نرم افزار که برای عموم نوشته شده در نامه استعفا برای Facebook. ("مارک همیشه به ما گفت که او می رسم خط در سخنرانی که خواستار خشونت" Aveni نوشت. "او به ما نشان داد در روز جمعه که این یک دروغ بود. Facebook را حفظ خواهد کرد در حال حرکت goalposts هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن ميگيرد.") روز چهارشنبه گروهی از سی و چهار سابق Facebook کارکنان همه آنها تا به حال به عضویت این شرکت در مراحل ابتدایی انتشار نامه سرگشاده ای به زوکربرگ در زمان. "The Facebook ما پیوست و محصولات طراحی شده برای توانمند سازی مردم و سیاست برای حفاظت از آنها" آن را بخوانید. "در حال حاضر به نظر می رسد که تعهد تغییر کرده است."

در میان چیزهای دیگر, نامه یک عمل همبستگی با Facebook فعلی کارکنان که یک اتحادیه و ممکن است محدود در تظاهرات غیر disparagement موافقت نامه ها و نگرانی ها در مورد یک کارفرما قادر به نظارت است. در سال های اخیر نوپای فناوری-جنبش کارگری محقق شده است سوخت در بخشی تلاش, تمام, زمان, سفید-یقه کارکنان. در یک مقاله برای منطق در مورد فناوری-جنبش کارگری نویسنده بن Tarnoff پیشنهاد کرد که سازماندهی تلاش ها تمایل به سقوط به سه دسته بندی ها: برخی از آدرس "نان و کره مسائل" مانند دستمزد و مزایا و شرایط محیط کار; دیگران نگران هستند با داخلی نابرابری مانند نژادپرستی و تبعیض جنسی و دیگر اشکال تبعیض و هنوز هم دیگران به دنبال بهبود و اجتماعی و فرهنگی و زیست محیطی پیامدهای تکنولوژی. در این تلاش و اصول و اخلاق و ایده های موضوع اقدام جمعی است. در شرکت هایی که با هدف جهانی-تاریخی بسیاری از کارکنان می خواهند به در سمت راست از تاریخ است.

زوکربرگ تصمیم نبود هدف در این نوع از کارکنان. در عوض او به احتمال زیاد جذاب به یکی دیگر از حضار: نمایندگان مجلس به خصوص جمهوری خواهان که متهم Facebook ضد محافظه کار تعصب شده اند و با توجه به قوانین و مقررات. در مقابل جک دورسی به نظر می رسد در گفت و گو با نیروی کار خود در توییتر. پس از پلت فرم کاهش یافته و یک پارچه استری مبل وغیره بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, مینیاپولیس, صدای جیر جیر, تعدادی از کارکنان توییتی به صدای غرور خود را در کار برای این شرکت است. در Klonick پلت فرم-حکومت, طرح, فضا ممکن است نیاز به ساخته شده برای یکی دیگر از عوامل: coördinated کارمند فشار است.

آینده از بخش 230 نامشخص است. قانون حمایت ادامه به چالش کشیده می شود. "کنگره میبخشد بخش 230 و کنگره می تواند با آب دهان آن را دور" جف Kosseff می نویسد. "شرکت های فن آوری—مستقیم ترین ذینفع از بخش 230—باید مسئولیت را به اثبات که آنها با استفاده از این فوق العاده ایمنی به نفع جامعه است."

برخی از اصلاحات پیشنهادی را شبیه FOSTAکه در آنها ایجاد قطعی استثنا. در سال 2019 پس از مجرم از جرم تیراندازی در کرایستچرچ نیوزیلند زندگی جریان قتل در Facebook—و خود را برای عموم نوشته شده مانیفست الهام گرفته از یکی دیگر از جرم تیراندازی در ال پاسو—Beto o'rourke دنبال تغییرات به قانون است که به طور خاص هدف قرار دادن تروریست محتوا و بیان نفرت. دیگران پیشنهاد کرده اند که مقررات اعمال می شود به طور عمده به outsized سیستم عامل مانند Facebook و Twitter و یا آن را در بخش 230 مسئولیت حفاظت مشروط ثانویه استانداردها و مدارک. اقدام بر این باور است که محافظه کار به گفتار است سانسور در رسانه های اجتماعی محبوب نظریه در میان محافظه کاران با حمایت از داده ها—جاش هاولی یک سناتور جمهوری خواه از ایالت میسوری به دنبال اصلاح بخش 230 مسئولیت حمایت به طوری که آنها اعمال می شود تنها به شرکت هایی که اتخاذ "به لحاظ سیاسی خنثی" اعتدال استاندارد با بی طرفی تعیین شده توسط کمیسیون تجارت فدرال. (نماینده پل Gosar و سناتور تد کروز نیز پیشنهاد رفع با همان هدف کلی که هر دو اساسا دچار سوء تفاهم هدف از قانون است.) نانسی پلوسی به نام قانون "هدیه" به شرکت های فن آوری. در اوایل سال جاری در مصاحبه ای با بارجو بایدن پیشنهاد لغو بخش 230 در تمامیت آن برای "زوکربرگ و دیگر سیستم عامل" برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط. منطقی endgame از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس' استدلال کامل لغو اریک گلدمن به من گفت. "فردی شهروندان آمریکایی هنوز عشق چه بخش 230 می کند برای آنها," او گفت: "سیاستمداران نیست شنیدن از این افراد است."

بحث بیش از محتوای اعتدال تمایل به تمرکز بر روی شرکت هایی مانند Facebook و Twitter و برخی ممکن است خوشحال به دیدن بزرگترین عامل از دست دادن ایمنی خود را سپر. اما آنچه که در حال حرکت یا کشش ناگهانی, ق, FlyerTalk, Bogleheads, هکر, اخبار wikiFeet یا iNaturalist بدون محتوا ؟ (Yelp بدون yelps: چرا زحمت؟) توییتر می تواند بازگشت به "پرنده chirps" و یک محل برای خوش خیم مختصر تفسیر در هیچ Instagram می تواند در هرکجای عکس از gloppy تخم مرغ بندیکت و الگوهای رفتاری مورد ناراضی retrievers طلایی. اگر شرکت ها شد disincentivized از تعدیل محتوای اینترنت می تواند تبدیل به یک چاه مستراح. ما ممکن است به صورت نوع دیگری از اطلاعات بحران—یک مرگ خاموش از کاربر تولید گفتمان نظر و اخبار. "بدون قسمت 230 به رسانه های سنتی را حتی بیشتر از قدرت بیش از سخنرانی و بیان" Kosseff می نویسد. "و کسانی که در ساختار قدرت می تواند حتی بیشتر از انباشته برابر محروم."

در نهایت این مشکلات است که نیاز به حل ممکن است آنهایی که از محتوای اعتدال. در کتاب "پلت فرم سرمایه داری" منتشر شده در سال 2017, اکونومیست نیک Srnicek بررسی اعتماد از سیستم عامل های دیجیتال در "شبکه اثر" است که در آن ارزش را افزایش می دهد برای هر دو کاربران و تبلیغ به عنوان یک سرویس گسترش آن از شرکت کنندگان و مجموعه ارائه شده است. شبکه اثرات Srnicek می نویسد: orient سیستم عامل نسبت به انحصار; انحصار به نوبه خود باعث می شود آن را آسان تر برای یک صدای جیر جیر به یک فرمت از قدرت دولتی و یا به صورت تک سی و شش ساله کارآفرین مانند زوکربرگ برای نفوذ در سخنرانی هنجارهای جهانی دیجیتال عوام. هر دو نتیجه ممکن است کمتر احتمال دارد اگر وجود دارد در جاهای دیگر بروید. مدل کسب و کار مشترک برای بسیاری از رسانه اجتماعی سیستم عامل, در ضمن خود نفوذ بیش از آنلاین سخنرانی. تبلیغ در جذب اطلاعات در مورد کاربران که اطلاعات ایجاد شده است از طریق ثابت تولید و گردش خون از محتوای تولید شده توسط کاربر; و پس از بحث محتوا است که نگه می دارد کاربران ارسال و به اشتراک گذاری با ارزش است. از این منظر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ایده آل کاربر از توییتر. نوع دیگری از کسب و کار ممکن است تشویق یک نوع متفاوت از کاربر.

هیچ چیزی در مورد زمان تنظیم باید درمان شود به عنوان اجتناب ناپذیر; تجاری اینترنت نسبتا جوان است. بسیاری از محققان و فناوری منتقدان را آغاز کرده اند که به دنبال فراتر از موضوع اعتدال است. برخی استدلال می کنند برای قانون نیاز به الگوریتمی شفافیت که روشن چگونه اطلاعات اولویت بندی و تکثير; Klonick پیشنهاد کرده است که شرکت های فن آوری باید ثبت نام کنید به سود شرکت خواهد بود که مورد نیاز توسط خود منشور به نفع جامعه و همچنین پول. (شرکت برای پخش عمومی و نیویورک M. T. A. هستند P. B. C. s.) در مقاله منتشر شده در مینه سوتا بررسی قانون "قانون پلت فرم" اورلی Lobel یک استاد حقوق در دانشگاه سن دیگو استدلال می کند که بسیاری از نوآورانه ترین وب سایت فروش محصولات, مانند; در عوض, آنها ارائه به کاربران خود امکان دسترسی به الگوریتم و به "یک سیستم دیجیتال از شهرت و اعتماد" است که آنها را متصل می شود. تنظیم این هرگز قبل دیده می شود کسب و کار به طور موثر او می نویسد: ممکن است نیاز به رفتن "بازگشت به اصول" تفکر در راه های تازه در مورد آنچه در سیستم عامل آنلاین هستند و چگونه ما می خواهیم آنها را به رفتار.

در حال حاضر شرکت های فن آوری در حال چپ به خود را تنظیم و آزمایش خود را با مختلف اعتدال استراتژی و مدل از پلت فرم حکومت. ویکیپدیا است که اغلب ذکر شده به عنوان یک مدل شهروند در شرایط ایجاد و پیروی از قوانین خود را دارد. (آن را نیز غیر انتفاعی.) ق با استفاده از جامعه مدیران و در سال 2016 Facebook اجرا در یک سیستم مشابه برای آن گروه از ویژگی های. (قابل توجه مانند اعتدال گرایش به مزد نیروی کار—به عنوان اگر دل را بخواهید مردم را به برداشت آن موز و سپس تماس خود یک باغ جامعه.) در اوایل این بهار Facebook منصوب شد اعضای جدید آن نظارت هیئت مدیره مستقل شورا به معنای راهنمای محتوا-اعتدال تصمیم گیری—اگر چه هیئت مدیره اعلام کرد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, پست, آن است که آماده شنیدن موارد تا بعد از این سال. اخیرا گوگل را تهدید به حذف محافظه کار وب سایت the Federalist از آن پلت فرم آگهی و ممنوع یکی دیگر از صفر پرچین با استناد به محتوای نامناسب در نظرات خود را در بخش. Facebook برای آن اعلام کرد که این امر اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن از دیدن تبلیغات سیاسی. (توییتر ممنوع همه تبلیغات سیاسی در 2019.) در یک معنا این مسیر حداقل مقاومت: شاید از طریق محتوای تنظیمات کاربران می توانند نسیم نسخه های خود را از سایت خود را.

در اواخر ماه ژوئن Facebook اعلام کرد که می خواهد شروع به برچسب زدن و از بین بردن پست های که تحریک خشونت و یا سرکوب رای گیری از جمله کسانی که از سیاستمداران—اگر چه این شرکت گفت: واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در مورد غارت و تیراندازی در مینیاپولیس را واجد شرایط برای یک برچسب. در هفته گذشته تعدادی از سیستم عامل های اجتماعی شروع به حرکت به طور فعال در برابر گروه های مختلف و برجسته کاربران: یوتیوب ممنوع تعدادی از مشخصات بالا راست ارقام از جمله دیوید دوک; ق حذف دو هزار subreddits از جمله "The_Donald"; Facebook ممنوع شبکه ای از حساب های مرتبط با Boogaloo جنبش است. در ضمن چند با مشخصات بالا تبلیغ از جمله Coca-Cola, Clorox استارباکس و ورایزون را کشیده تبلیغات از Facebook به عنوان بخشی از تحریم های سازمان یافته توسط یک گروه مدنی-حقوق سازمان از جمله ضد افترا لیگ و N. A. A. C. P., در اعتراض به این شرکت متنفرم-سخنرانی سیاست. اثر تحریم ها باقی مانده است دیده می شود—بسیاری از شرکت کنندگان را متعهد برای تنها یک ماه و منتقدان باید اشاره کرد که هزینه تبلیغات به احتمال زیاد کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر به هر حال—اما با این حال نشان می دهد که تبلیغ فشار می تواند ظهور به عنوان یکی دیگر از عوامل بالقوه برای نفوذ در سخنرانی سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: whinge, آهن و تهدید توییتر در توییتر. ژوئن 5th, Facebook, Twitter و Instagram حذف کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ویدئو در پاسخ به حذف درخواست از کسی که متعلق به کپی رایت به یکی از تصاویر مورد استفاده در آن است. "غیر قانونی" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "بخش 230!" این تلفیق از C. D. A. بخش 230 و قانون کپی رایت هزاره دیجیتال نادرست بود و اگر به اندازه کافی مشترک; ظاهرا صدای جیر جیر نمی شایستگی رسمی واقعیت-چک کردن توجه داشته باشید. به جای دورسی تصمیم گرفتند برای یک قرار دادی پاسخ. "درست نیست," او نوشت در توییتر "و غیر قانونی نیست."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب