تهمت قول به ممنوعیت Coronavirus واکسن اگر اوباما آن را اختراع

عکس استفانی رینولدز / بلومبرگ / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز جمعه تهدید به ممنوعیت یک co

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Donald Trump speaks to reporters outside the White House.
عکس استفانی رینولدز / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Donald J. Trump روز جمعه تهدید به ممنوعیت یک coronavirus واکسن اگر آن را معلوم است که اختراع شد و توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تهدید اعضای مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه عقب از آنجا که هیچ گزارش به تاریخ از اوباما در تلاش برای ابداع یک واکسن یا هر دارویی دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که او آگاه از هر گونه فعالیت های اوباما در بخشی اما هشدار داد که اگر رئیس جمهور سابق موفق به اختراع یک coronavirus واکسن "من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد."

"اگر اوباما آمد تا با یک واکسن آن خواهد بود تنها به من بد نگاه," او گفت:. "حدس بزنید چه ؟ من قصد ندارم به او اجازه دور با چیزی زیبا است که می خواهم. ما در حال رفتن به حرکت می کند کاملا با قدرت بر هر چیزی که اوباما در نظر یک واکسن."

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر "آن تعجب نیست که من یک بیت اگر او تایید واکسن اوباما اختراع فقط به وجود من است."

"اوباما و بایدن آنها مانند دو نخود در غلاف" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اگر شما می خواهید یک واکسن برای رای دادن بایدن. آن را خدمت شما درست است."

آخرین مطالب