مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیلات آخر هفته در فلوریدا به عنوان ترس از Coronavirus افزایش می یابد

رئیس جمهور تهمت همچنان تلاش خود را برای به حداقل رساندن جدیت در حال ظهور اپیدمی حتی به عنوان یک وضعیت اضطراری

توسط NEWS-SINGLE در 17 اسفند 1398
President Donald Trump boarding Air Force One
رئیس جمهور تهمت همچنان تلاش خود را برای به حداقل رساندن جدیت در حال ظهور اپیدمی حتی به عنوان یک وضعیت اضطراری اعلام شد در نیویورک در روز شنبه.عکس توسط Alex براندون / AP

با تعداد COVID-19 موارد در ایالات متحده افزایش یافته است با داشتن بالاتر از سه صد و تعدادی از موارد در سراسر جهان در حال حاضر با شکوه صد هزار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است صرف تعطیلات آخر هفته میزبانی Jair Bolsonaro از جناح راست رئیس جمهور برزیل در ساحل رفت و آمد مکرر در فلوریدا. در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد ترک موقعیت و خواهد بود به جای علامت مراتع محافظه کار کنگره از کارولینای شمالی است که یکی از رئيس جمهور مدافعان سرسخت در کاپیتول هیل. در شرایط دیگر shakeup خواهد بود اصلی داستان است. اما خیلی به مغلوب ساختن پیشی جستن وغصه گسترش coronavirus به طور فزاینده ای مسلط سایر اخبار.

نگرانی عمومی در مورد گسترش coronavirus در حال افزایش است با مقامات نیویورک و شهرهای دیگر شکایت در مورد یک بیماری مزمن کمبود کیت های آزمایش از دولت فدرال است. روز شنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که دولت در حال اجرا خود را در آزمون "در سراسر ساعت." او اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافته است به هفتاد و شش و اعلام وضعیت اضطراری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن بدیهی است تصمیم گرفت که این وضعیت نیست جدی به اندازه کافی برای نگه داشتن او در واشنگتن است. از همان آغاز او به دنبال به حداقل رساندن جدیت در حال ظهور اپیدمی و او است که هنوز هم در آن است. که زمانی که او را ستایش خود را برای او چگونه و دولت ایالات متحده را در پاسخ به بحران و یا ارائه خود را به عنوان یک متخصص. طول قابل توجه کنفرانس مطبوعاتی در آتلانتا ستاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در جمعه تهمت ذکر دایی بود که تدریس علوم در M. I. T. و گفت: "من از این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند. هر یک از این پزشکان گفت: "چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این کار؟' شاید من یک توانایی طبیعی. شاید من باید این را انجام داده اند به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور."

بعد از آن در روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس آنها تهمت قرار داده شده در شارژ از پاسخ اضطراری اعلام کرد که بیست و یک نفر تست مثبت برای این ویروس روی یک کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم است که لنگر در سواحل شمال کالیفرنیا در حالی که مقامات تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با آن سی و پنج صد مسافر. رئیس جمهور که بارها و بارها با افتخار در مورد تعداد نسبتا کمی از موارد تایید شده (سیصد و هفتاد و شش تا کنون) و میر (ص) در ایالات متحده در مقایسه با برخی کشورهای دیگر آشکارا اعتراف کرد در طول کنفرانس مطبوعاتی خود که او را ترجیح می دهم به نگه داشتن بیمار مسافران دریایی. "من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند," او گفت:. "من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما." با اشاره به مقامات برخورد با کشتی کروز او رفت و گفت: "من ترجیح می دهم که آنها را به ماندن در, شخصا, اما من به طور کامل درک اگر آنها می خواهند به آنها را خاموش. من به آنها قدرت تصمیم گیری کند."

که بود از او. پنس گفت که کشتی کروز خواهد حوض در یک "غیر تجاری بندر" بیش از آخر هفته که در آن همه مسافران که تگرگ از بیش از پنجاه کشور خواهد بود تست شده و قرنطینه در صورت لزوم. تا کنون تنها چهل و شش نفر از مسافران تست شده اند پس از آن می تواند برخی از زمان برای انجام باقی مانده آزمون و دریافت نتایج.

و این است که فرض کنید مقامات در زمین به اندازه کافی تست کیت وجود دارد و آن این است که ظرفیت کافی در آزمایشگاه برای اجرای یک بررسی بر روی همه کسانی که معیارهای برای تست. با وجود بیانیه های مکرر از مقامات در واشنگتن که بیشتر کیت ها فرستاده و بیشتر labs در حال شنود گذاشته است که هنوز این مورد در بسیاری از نقاط کشور که در آن تعدادی از موارد در حال افزایش است از جمله واشنگتن و نیویورک. روز دوشنبه رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تا پایان این هفته یک میلیون و آزمون خواهد انجام شده است. به عنوان آخر هفته, وارد, واضح بود که آزمایش کاهش یافته بود به مراتب کمتر از آن علامت اگر چه دقیق تعداد آنها سخت برای پیدا کردن.

"آهسته فدرال اقدام در این زمینه است مانع توانایی ما به ضرب و شتم این بیماری همه گیر" رائول Perea-Henze, نیویورک, معاون شهردار بهداشت و خدمات انسانی گفت: در نامه ای به C. D. C., در روز جمعه. این سخنان تکرار شد توسط یک پانل از کارشناسان بیماری های عفونی از دانشگاه جانز هاپکینز که تحویل یک جلسه مطبوعاتی در کاپیتول هیل. "تست ظرفیت در حال حاضر کافی و ما باید بیشتر" لیزا Maragakis متخصص اپیدمیولوژی گفت. "ما باید این را به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند آن را داشته باشد." بیشتر آزمایش های گسترده ای را افزایش می دهد تعدادی از تأييد موارد Maragakis اضافه شده, اما آن را نیز می تواند به کاهش عمومی زنگ با ارائه اطلاعات بیشتر درباره میزان این بیماری همه گیر.

آنچه رفت را اشتباه در تست اجرای? "مصاحبه با یک دوجین آزمایشگاهی کارشناسان دولت و مقامات بهداشت نشان می دهد شش هفته-سری طولانی از اشکالات فرصت های از دست رفته و تاخیر که منجر به کمبود" واشنگتن پست گزارش روز شنبه.

برخی از افراد با تجربه در برخورد با شیوع این باور است که حتی یک میلیون آزمون به اندازه کافی نخواهد بود. "اگر من پشت در های قدیمی در کاخ سفید در حال حاضر . . . من می خواهم به هل دادن به ما سی میلیون آزمون" ران Klain کهنه واشنگتن عمل که منجر به واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا در سال 2014 و 2015 گفت: در روز جمعه. "برای آزمایش مردم در خانه های سالمندان به آزمایش افراد با غیر قابل توضیح مسائل تنفسی برای تست افرادی که به طور منظم بازدید از خانه های پرستاری برای آزمون مراقبت های بهداشتی کارگران می شد و صف های طولانی مردم ما باید با تست."

مغلوب ساختن پیشی جستن البته با احترام هر گونه انتقاد به خصوص که از دموکرات ها مانند Klain به عنوان تلاش برای از بین بردن او را به لحاظ سیاسی. در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در روز جمعه او به نام جی Inslee دموکراتیک فرماندار واشنگتن و سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است که به شدت به انتقاد از دولت در پاسخ به این, ویروس, یک, مار, و اضافه کرد که او تا به حال هشدار داد پنس بازدید که دولت نمی تواند "خوب به او." مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حتی اگر پانزده مرگ و میر در حال حاضر شده است در ارتباط با COVID-19 در Inslee دولت و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به حداقل هفتاد و نه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناتوانی مطلق به فاصله خود منافع سیاسی از مبارزه با این ویروس نیز منعکس شده خود را ادامه داد و وسواس با بازار سهام سقوط کرد که دوباره در روز جمعه. میانگین صنعتی داو جونز تعطیل 256.50 امتیاز در 25,864.78. از فوریه 21st, زمانی که نگرانی در مورد ویروس ها در این کشور شدت آن کاهش یافته است حدود یازده درصد است. برای یک بار تهمت نمی سعی کنید به صحبت کردن در بازار در روز جمعه. اما خود را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow بود. "در دراز مدت سرمایه گذاران باید به طور جدی فکر می کنم در مورد خرید این نرخهای" Kudlow گفت CNBC. با اشاره به این ویروس Kudlow افزود: "من هنوز هم استدلال می کنند به شما که این موجود است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب