تراژدی جدید کروناویروس خوشه

تصویر توسط João Fazendaپس از coronavirus اول در زمان برگزاری در این کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است heed

توسط NEWS-SINGLE در 8 تیر 1399
globe with virus
تصویر توسط João Fazenda

پس از coronavirus اول در زمان برگزاری در این کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است heedlessly ترویج این ایده که می توان آن را تنها به عنوان یک سیاسی و یا حتی فرهنگی مشکل است. بخشی از تراژدی از این بیماری همه گیر است که تا به حال بسیاری از مردم در کمتر مناطق آسیب دیده از ایالات متحده به او اعتقاد داشتند. در یک سخنرانی در هفته گذشته به هزاران عمدتا maskless جوان, هواداران در یک megachurch در ققنوس تهمت ادعا کرد که دموکرات ها "در تلاش برای انجام بهترین خود را به نگه داشتن کشور تعطیل" -- به مبارزه با COVID-19 اما به خرابکاری در اقتصاد و در نتیجه انتخاباتی خود را با چشم انداز. آنها همچنین تلاش برای "rig" انتخابات با استفاده از "چین virus." او نام این بیماری نام های دیگر از جمله بیشتر پرهیاهو و نژادپرستانه کونگ آنفولانزا (این یک آنفولانزا) و استادانی برای پیدا کردن نام واقعی آن "odd": "به من گفت: 'آنچه نوزده?' "(این ویروس شناسایی شد در سال 2019 اما این تصور که وجود دارد هجده قبلی Covids ارقام در برخی از تئوری های توطئه است.) فوق العاده ترین تهمت صحبت از این بیماری همه گیر به عنوان اگر آن را یک چیزی از گذشته حتی به عنوان تعداد موارد جدید رز در هفته گذشته به وحشتناک سطوح به خصوص در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا. جمعه گذشته به تنهایی در ایالات متحده را دیدم بیش از چهل هزار مورد جدید.

در کنگره شنوایی شنبه, Dr. Anthony Fauci, از موسسه ملی بهداشت گفت که روند در تابستان امسال تولید خواهد شد "پایه" برای تعیین چگونگی شدید موج دوم ممکن است در پاییز و زمستان و اینکه آیا این کشور می تواند با تکیه بر تدابیر مهار خواهد شد و یا مجبور به توسل به دور دیگری از گسترده تعطیلی کسب و کار و مدارس. تغییر کانون این بیماری همه گیر از شمال شرقی میانه و مناطق شهری هستند که تا حد زیادی توسط اداره دموکرات متحده در جنوب و غرب بسیاری از آنها قرمز یا بنفش همراه با رنگ آبی کالیفرنیا یک یادآوری از یک نقطه که دکتر Ashish Jha, یک دانشگاه هاروارد عمومی-کارشناس بهداشت شده است ساخت از مارس: coronavirus مراقبت می کند که آیا شما یک جمهوری خواه یا دموکرات. در سراسر کشور تعداد مرگ و میر کاهش یافته است تشکر در بخشی به بینش های جدید در مورد درمان. اما افزایش تعداد موارد همراه با بیحالی از دولت نشان می دهد که این مهلت ممکن است مختصر و ما در حال هدر دادن هر چه مزیت به دست آمده توسط جزر و در ایالات متحده برای اولین بار تحت تاثیر قرار.

رهبران سیاسی در نیویورک بدترین آمار دولت بدون شک اشتباهات. اما جغرافیای سیاسی از این بیماری همه گیر را در اوایل دوره به نظر می رسد که فریب برخی از سیاستمداران جمهوری خواه به خوشنودی اگر به عنوان یک MAGA کلاه می تواند یک محافظ طلسم و یا به عنوان اگر وقتی که می آید به COVID-19 چیزهای بد اتفاق می افتد تنها به مترو سواری ساکنان شهرستان. حتی برخی از عمل به عنوان اگر ویروس غارتگری می تواند تحمل به عنوان طولانی به عنوان آنها کاهش یافت و بیشتر به شدت کم درآمد و سالمندان و یا به حاشیه رانده شده مردم است. کسانی که تمایلات خود خدمت کرده اند متحده به شدت و کشور بیش از حد. سناتور میچ مک کانل گفته است در ماه آوریل قرار دادن coronavirus-امداد بسته های در گروه "blue-دولت کمک مالی" ارائه یک نقطه عطف در G. O. P. پاسخ; های اخیر تلاش فلوریدا فرماندار ران DeSantis برای تطهیر خود دولت سرسام آور تعداد موارد جدید—نزدیک به نه هزار نفر در یک روز در هفته گذشته—با اشاره به عفونت در میان "اکثریت کارگران اسپانیایی و روز کارگران" دیگری بود.

رهبران جامعه در فلوریدا در واکنش به DeSantis اظهارات با خشم به خصوص از فرماندار تا به حال نه جواب تماس برای حمایت از کارگران کشاورزی. خود دلایل منطقی برای هل دادن به جلو با دولت بازگشایی که قبلا با عجله در حال رشد بوده است از کوره در رفته. DeSantis تا به حال تا همین اواخر ادامه داشت در این استدلال که تعداد بالا در حال آماری توهم تولید شده توسط تست بیشتر. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم در حال ساخت است که ادعا می کنند. در حال حاضر بدنام تجمع در تولسا, او گفت که او می گفت تیم خود را به کاهش در تست; او و سخنگوی اختلاف نظر دارند که آیا این یک شوخی است. در حقیقت در حالی که شده است وجود دارد توسعه در تست آن است که تقریبا به اندازه کافی به حساب اخیر خوشه. مردم در آریزونا و فلوریدا و تگزاس شده اند در انتظار برای ساعت ها در ایستگاه های تست که نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا; در همین حال دولت اعلام کرده است که آن را به پایان خواهد رسید بودجه فدرال برای سیزده این سایت در پنج متحده است.

وجود دارد در حال حاضر بیش از پنج هزار و جدید covid موارد یک روز در تگزاس و در هفته گذشته فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد یک مکث در دولتی که سریع بازگشایی در تلاش برای "کرال" ویروس و دستور کافه ها و رستوران ها به منظور محدود کردن خدمات. اما این تلاش است که مانع از اجرایی جهت است که او صادر شده در مارس پیشگیری از مقامات محلی از اجرای یک دستور برای افراد به استفاده از ماسک است. برخی از بیمارستان ها در دولت, در ضمن در حال نزدیک شدن I. C. U. ظرفیت. بزرگسالان در حال بستری در بیمارستان کودکان تگزاس در هوستون به ارائه فضا برای Covid بيماران امکانات دیگر.

که شوم اکو اوایل وضعیت در شهر نیویورک که در آن در اوج هشت صد مرگ و میر نسبت داده شد به covid در یک روز; یکی از درس های است که پدید آمده است که از بوته است که افرادی که ممکن است نجات از مرگ هنگامی که در بیمارستان ها بیش از حد شلوغ است. (یکی دیگر از درس: پوشیدن ماسک در مکان های عمومی کار می کند.) مشابه وجود دارد نشانه آن است که I. C. U. s در معرض خطر هستند از رسیدن به ظرفیت در آریزونا و آلاباما و به زودی ممکن است در فلوریدا و کارولینای شمالی, بیش از حد. Roy کوپر دموکراتیک فرماندار کارولینای شمالی را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده به محل در شارلوت برگزار شد بدون اجتماعی فاصله; در DeSantis دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن را در حال حاضر قبول نامزدی در جکسون ویل فلوریدا.

چیزی است که وجود دارد frighteningly غمگین در مورد این واقعیت است که بسیاری از رهبران جمهوری خواه ممکن است جلوگیری از دیدن این بیماری همه گیر از طریق لنز Trumpism تنها زمانی که این ویروس شروع به ضربه زدن بیشتر از موکلین خود. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر نمی دهد; او با استفاده از سفر خود به ققنوس به عنوان یک مناسبت به بازرسی یک قطعه جدید از مرز دیوار و در رالی او صحبت در مورد زیبایی و ادعا کرد که کالیفرنیا بود مخفیانه التماس او برای ساخت بیشتر از آن به عنوان نوعی یک راه برای متوقف کردن ویروس. به عنوان او صحبت کرد شما می توانید از گوش او در تلاش برای جم این بیماری همه گیر به nativist بیگانه لفظی چارچوب است که به کمک او را انتخاب کنید در سال 2016.

اما سیاست به معنی مسئولیت پذیری بیش از حد. بین در حال حاضر و در ماه نوامبر سیاستمداران در بسیاری از ایالت ها نیاز به تصمیم گیری که در آن مسئولیت خود را نهفته است: در غذای تهمت یا گوش دادن به جان پزشکان که به آنها بگویید که آنها در حال اجرا هستند از تخت بیمارستان. بیش از یک صد و بیست هزار نفر در آمریکا کشته شده در حال حاضر و حساب شده است. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن